PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Διαρροη νερου απο οροφη 206 cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodorisSs (Thodoris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugot 206 cc 1.6 (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: rethymno

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2012, 19:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Διαρροη νερου απο οροφη 206 cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για σας παιδες.... αγορασα ενα peugot 206 cc... Ειμαι υπερβολικα οικανοποιημενος... χθες ανακαλυψα οτι μου βαζει
νερο απο το λαστιχακι της οροφης στις πλευρες τον παραθυρων...
θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζει καποιος αν διορθωνεται αυτο... πως και το κοστος περιπου... :D Embarassed


Ola einai dromos
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2012, 21:48:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα αλλαξεις το λαστιχο κ θα ειναι οκ Wink τωρα για τιμη,παρε τηλ μια αντιπροσωπια κ κανε μια ερωτηση.για μεταχειρισμενο δεν αξιζει γιατι παιζει να εχεις παλι το ιδιο προβλημα Crying or Very sad


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Σεπ 2012, 23:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα σταζει γενικα απο τα παραθυρα η στην ενωση εκει που ειναι η μυτη του μικρου παραθυρου πισω;


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 06:06:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cc 206 (Spiros)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 cc 1.6 (2002)

Ένταξη: 12 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Κερκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Απρ 2013, 01:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Giannis307"][img]http://www.viomes.gr/wp-content/uploads/2012/02/300-301.jpg[/img][/quote] vazelini regoularisma paratheirwn isws kaneis kati... aliws asto na trehei alwste mia dio stagones benoun mesa ase otan aneigeis tin porta kai vrehei benei ligo poli olo to nero mesa opote...Ellada eimaste poso tha vrexei tou p@usti tha vgei kai o ilios opote.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0769s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on