PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συστημα εξαγωγης Bosal
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 08:58:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να επανελθουμε στο θεμα που ανοιξε ο Κωστας!
Λοιπον χτες συναντηθηκαμε κ ανοιξαμε απο 2ες κ σε φαναρι !
Ακομα κ πρωτος να εφευγα με την 1η η 2α μολις βαζαμε 3ες εφτανε κ περναγε 1 αυτοκινητο μπροστα!!!!!!!
Παιδες τα χω παει πολλες φορες με 1400αρια 206 κ κατι τετοιο δεν μου χει ξανατυχει !ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΙ την κανει τη δουλεια του τελικα !
Εγω μπηκα ηδη σε σκεψεις κ του το ειπα κ του Κωστα!!!
.....σνιφ σνιφ...μυριζομαι χταποδακι ???? Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 11:38:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ
2. ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ BODYKIT "ΕΒΑΛΕΣ" ΜΕΡΙΚΑ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ

ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕ? ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ? ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 12:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
1. ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ
2. ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ BODYKIT "ΕΒΑΛΕΣ" ΜΕΡΙΚΑ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ

ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕ? ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ? ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ?


1. Φιλτροχοανη κ τελικο Βeda !( μεσ την βδομαδα θα βαλω την χοανη σε (ιδιοκατασεκευη) βαρελακι-σκουπα μεσα με σωληνα απο μπροστα για κρυο αερα !
2. Το bodykit ειναι πολυεστερας αλλα ελαφρυ

Παντως εγω θα το ψαξω το θεμα χταποδι μολις τελειωσε με το bodykit ( αυριο μπαινουν τα πλαινα σποιλερ( τουμπανα ) κ next week αεροτομη τρελλη πανω στην μαμα )
Ανοιξαμε στην Λ.Καβαλας αλλα δυστυχως ειχε μια ψιλοκινηση κ 5ες δεν βαλαμε , ασε που πηγαινοντας στο meetin point ( φτασαμε σχεδον μαζι ) φαγαμε στη μουρη ενα κοματι πλαστικο που ηταν μες τη μεση του δρομου !

ΧΤΑΠΟΔΙ ( σουπια οπως λεει κ ο Poliths) εμενα μου φανηκε πολυ καλο ( ειδικα value for money ) αφου με 350e εφτασε τα 81 αλογακια !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 12:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
petrskar έγραψε:
1. ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΣΥ
2. ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ BODYKIT "ΕΒΑΛΕΣ" ΜΕΡΙΚΑ ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ

ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΟΤΙ Η ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΗΤΑΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕ? ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ? ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ?


1. Φιλτροχοανη κ τελικο Βeda !( μεσ την βδομαδα θα βαλω την χοανη σε (ιδιοκατασεκευη) βαρελακι-σκουπα μεσα με σωληνα απο μπροστα για κρυο αερα !
2. Το bodykit ειναι πολυεστερας αλλα ελαφρυ

Παντως εγω θα το ψαξω το θεμα χταποδι μολις τελειωσε με το bodykit ( αυριο μπαινουν τα πλαινα σποιλερ( τουμπανα ) κ next week αεροτομη τρελλη πανω στην μαμα )
Ανοιξαμε στην Λ.Καβαλας αλλα δυστυχως ειχε μια ψιλοκινηση κ 5ες δεν βαλαμε , ασε που πηγαινοντας στο meetin point ( φτασαμε σχεδον μαζι ) φαγαμε στη μουρη ενα κοματι πλαστικο που ηταν μες τη μεση του δρομου !

ΧΤΑΠΟΔΙ ( σουπια οπως λεει κ ο Poliths) εμενα μου φανηκε πολυ καλο ( ειδικα value for money ) αφου με 350e εφτασε τα 81 αλογακια !


επειδή δε θυμαμαι, ο κωστας έχει αλλάξει εισαγωγη? αρα σκεφτεσαι να πας κι εσυ για brospeed? ή γενικά για χταπόδι? αεροτομή από που? εχεις φωτο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 12:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοραει σκουπα !Εγω σκεφτομαι πολλα για μηχανικα κ δεν ξερω ακομα !Ισως παω για χταποδι κ εγω!
Αεροτομη απο Varela ( εκει που εβαλα κ το bodykit) , φωτο δεν παιζει



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Φεβ 2004, 15:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω να δηλωσω οτι ενα χταποδακι δεν παει ποτε χαμενο....οτι καλο μπαινει σε ενα μοτερ βοηθαει.
Ιδιως σε εμας τα καινουργια που υποφερουμε απο τον καταλυτη.....

Ειδατε στο Drive ενα 106 με 173ps που κανει φοβερο 0-100 και εχει ακομα την νορμαλ εξαγωγη του rallye....μηπως να παμε προς τα εκει....




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 16:30:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kωστα ξαναδιαβασα το τοπικ ολο αλλα δεν ειδα πουθενα να λες τι χταποδι ειχες ( μαμα) !
Ο καταλυτης ηταν πανω στη πολλαπλη η απο κατω?
Απο οτι εχω καταλαβει ηταν απο κατω κ βγηκε ο ιδιος κ μπηκε στο BOSAL,ε ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2004, 15:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Kωστα ξαναδιαβασα το τοπικ ολο αλλα δεν ειδα πουθενα να λες τι χταποδι ειχες ( μαμα) !


Αν καταλαβα την ερωτηση το μαμα χταποδι ηταν 4-1.Το Bosal ειναι 4-2-1

PHSYBORG έγραψε:

Ο καταλυτης ηταν πανω στη πολλαπλη η απο κατω?
Απο οτι εχω καταλαβει ηταν απο κατω κ βγηκε ο ιδιος κ μπηκε στο BOSAL,ε ?


Ο καταλυτης Φιλιππε ηταν απο κατω.Κοπηκαν οι ενωσεις και μετα απλα σιδεροκολληθηκε με το χταποδι και το μεσαιο.

Sorry που αργησα να απαντησω αλλα ειχα καιρο να μπω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2004, 18:57:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω κι εγω την ιστορια μου πε παιδια! Ενα παληκαρι εδω στα Τρικαλα μια πρωια αποφασισε να να βαλει στο τουτου χταποδακι και καταλυτη. Το τουτου του ειναι το quicksilver 1.4 μοντελο 2003! Παει λοιπον αγοραζει το χταποδακι και τον καταλυτη ( ο καταλυτης sebrig ο χταποδι δεν ξερω) και παει σε εναν εξατμισα να τα περασει. Ολα μια χαρα! Το αμαξι στο ρελαντι πατωντασ γκαζι φενοταν οτι γα***σε αλλα...... στο δρομο ψοφια τα αλογα!!!!!!! Τι παιχτηκε εδω;;;; Να αναφερω για οσους δεν ξερουν οτι ειναι η γα**χρονια που βγηκαν τα φλωρικα με τον καταλυτη πανω (παθον)!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 15:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μας ειπες Γιωργο, αν αλλαξε και τη θεση του καταλυτη και τον πηγε κατω!!! Προφανως κατι λαθος εγινε κατα την τοποθετηση!!! Μπορει να μην δουλευουν σωστα οι αισθητηρες λαμδα (γιατι ειναι μπερδεψοδουλεια να τους βαλεις σωστα...) ή να ηταν για κλαματα το χταποδι ή να μην τα "κουμπωσε" σωστα και ναχουν απωλειες καυσαεριου απο τις φλαντζες ή... Τι να πεις??? Η λογικη λεει οτι κατι πηγε στραβα με τον καταλυτη!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 17:20:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ αλλη ερωτηση Κωστα!
Wink Τι διατομη εχεις ο σωληνας απο κατ ως τελικο κ τι διατομη εχει το ιδιο το τελικο εσωτερικα?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 21:32:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ο καταλυτης πηγε απο κατω! Ετσι κι αλλιως πωα μπορουσε να μεινει μπροστα; Η τοποθετηση ηταν μια χαρα. Το μονο προβλημα ηταν οτι δεν δουλευαν καλα οι αισθητηρες λαμδα και αναβε το check engine! Το παιδι που εκανε την τοποθετηση ειναι αντοιπροσωπος τησ bosal εδω στα Τρικαλα και απο οτι μου ειπε απο αθηνα του ειπαν να μην αγγιζει 206 μετα του 2001 γιατι ολα εχουν αυτο το προβλημα! Οποτε οπωσ καταλαβενεται αντιο καλο μου χταποδακι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1308s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on