PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Clio rs 2013 1.6 turbo 200ps
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Φεβ 2013, 23:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:

http://www.drive.gr/site/index.php/el/news/new-car-models/item/4198-renault-clio-rs-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%BF%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%B1


Καλά δεν λέει μία...
Μόνο μην σας πετύχει πουθενά...!!!


• Το πρώτο αυτοκίνητο παραγωγής με υδραυλικά τέρματα συμπίεσης (αμορτισέρ μέσα στα αμορτισέρ), που μέχρι τώρα ήταν προνόμιο των αγωνιστικών αυτοκινήτων ράλι
• Ολοκαίνουργιος κινητήρας 1.6 τούρμπο, με άμεσο ψεκασμό βενζίνης και απόδοση 200 PS/6.000 rpm
• 2,55 kgm μεγαλύτερη ροπή από το προηγούμενο μοντέλο, πολλή από την οποία στις μεσαίες στροφές. Μέγιστη ροπή 24,5 kgm, σε όλο το φάσμα από τις 1,750 έως τις 5.500 rpm
• Ταχύτερο στο 0-100 kmh: τώρα 6,7”
• To πρώτο μοντέλο με το αυτόματο/σειριακό κιβώτιο διπλού συμπλέκτη Efficient Dual Clutch Transmission της RenaultSport. Έξι σχέσεις και αλλαγές με paddles στην κολόνα του τιμονιού. Για πρώτη φορά πολλαπλά κατεβάσματα όπως στα supercars
• Νέες ρυθμίσεις συστήματος διεύθυνσης, ανάρτηση τύπου McPherson μπροστά, πίσω ημιάκαμπτος με 10% σκληρότερη αντιστρεπτική, μεγαλύτερα φρένα (320mm αντί των προηγούμενων 312mm)
• Σύστημα R.S. Drive, με τρία προγράμματα λειτουργίας, που μεταβάλλουν τη χαρτογράφηση του κινητήρα, την απόκριση του γκαζιού, την υποβοήθηση του τιμονιού και τη λειτουργία του ESC: Normal, Sport και εντελώς χειροκίνητο Race (αλλαγές ταχυτήτων σε λιγότερο από 150 msec)
• Σύστημα Launch Control και πλήρως απενεργοποιούμενα ESC και ASR (traction control) στο πρόγραμμα Race, για τη μέγιστη απόδοση σε πίστα
• Ηλεκτρονικό «διαφορικό» R.S. Diff, που φρενάρει στιγμιαία τον εμπρός εσωτερικό τροχό για καλύτερη πρόσφυση στη στροφή, μείωση της υποστροφής και ταχύτερη εκκίνηση από στάση
• Έξτρα έκδοση Cup, χαμηλωμένη κατά με 3mm, με 15% σκληρότερες αναρτήσεις και πιο γρήγορη κρεμαγέρα. Λάστιχα Dunlop Sport Maxx σε γυαλιστερές μαύρες ζάντες RenaulSport 18” και κόκκινες δαγκάνες φρένων
• Μειωμένο κόστος χρήσης, με την κατανάλωση βενζίνης και τις εκπομπές ρύπων να έχουν μειωθεί κατά σχεδόν 25%. Μέση κατανάλωση 6,3 lt/100km (αντί 8,2 πριν) και μόλις 144 gr CO2/km (αντί 190)


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 12:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ πιθανοτατα θα γραφει κ χρονους.
Ωραια , κατι εγινε τωρα Laughing

Σορρυ αλλα στη συγκεκριμενη κατηγορια , το εν λογω μοντελο για πανω απο 2 δεκαετιες ηταν σημειο αναφορας απολαυστικης οδηγησης / παιχνιδιαρικης οδικης συμπεριφορας , κ ο,τι εχανε απο αποδοση μοτερ (που ποτέ δεν ηταν το δυνατοτερο) το κερδιζε με ο,τι αλλο ειχε στην μπάντα. (κ πάντα μπορουσε...) .

Οποιος εχει οδηγησει μπροσθιοκινητο ή τετρακινητο με αναλογο κιβωτιο , καταλαβαινει τι εννοω οταν λεω πως ειναι Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΒΑΡΕΜΑΡΑΣ.
(Οχι , η M3 CSL ειναι αλλη φαση κ απο κιβωτιο κ απο οδηγικο ενδιαφερον , μην μπερδευεστε Laughing )
Εδω ειμαστε στην πόρωση του fabia rs , polo gti , golf gti dsg / r32 dsg (μεγαλες στιγμες αδρεναλινης Rolling eyes ).

Κ κερασακι στην τουρτα ερχεται το "υπερμπλοκε" που μολις αρχισεις την προσπαθεια ανακαλυψης (γιατι αν τυχει για τετοια θα προκειται...) του λογου που αγορασες ενα τετοιο new age wannabe gti , στις 5 στροφες σου εχουν αναψει τα φρενα κ πρεπει να κοψεις ρυθμο... .

Ουτε για κοντρες δεν θα ειναι.
Στις 3 εκκινησεις θα πρεπει να κανεις 2 πανω κατω την Κερατεα για να κρυωσουν τα φρενα (αντι για την τουρμπινα) , ΕΛΕΟΣ. Laughing
Η "μαχες" Laughing θα κρινονται πλεον απ'τα τακακια!!



Ισως βεβαια αυτη να ειναι κ η λογικη συνεχεια των πραγματων.

Η καθε γενιά εχει τα προβληματα της.

Εμεις πχ ειχαμε παναλαφρα πιστολακια κ μας απασχολουσε (οταν το θυμομασταν) η ασφαλεια τους.
Αργοτερα ηρθαν τα σμαρτ κ τρεμαμε μη μας πετυχει (στην κυριολεξια) κανενα κ μας κοψει στα 2... , οποτε γεμισαμε κλουβιά.

Βελτιωσεις καθε λογης σινεμπλοκ ηταν επισης προβληματισμοι μας.
Θελαμε να στριβουμε ακομα πιο αμεσα (κ μαλιστα για μεεερες... , αφου ο μονος λογος που κοβαμε ηταν το αδειο πλεον ρεζερβουαρ).
Θελαμε να ανεβοκατεβαζουμε ακομα πιο γρηγορα ταχυτητες στο πιο σταθερο πλεον σασμανακι μας κ η λυση δεν ηταν ο προγραμματιστης μας.
Εκεινος ασχολιοταν μονο με το μοτερακι μας.

Οι "πλουσιοι" θα ειχαν κ καποιο μπλοκε (οι αλλοι ολο κ καποιο χειροφρενο) κ να σου η μουρη μεσα στη στροφη κ τα φρενα ανεπαφα για να τα δωσουν ολα στην ερχομενη κατηφορικη φουρκετα.

Τωρα τετοιες διαδρομες δεν προκειται να δουν τα παιδακια μας... ("σας" , γιατι εγω εχω πολυ ακομα Razz ) .
Αντε μολις βρουν καμια τετοια φουρκετα να ξεκινανε 100m πριν για να τη στριψουν κ μετα "ξαναανεβα για να παρεις θεση στην ουρά"... .

Κατι σαν τη μακρια γα'ι'δουρα ή τα στρουμφακια... , ολα θα περιγραφονται πλεον στις βραδινες ιστοριουλες του παππου κ της γιαγιας.
(κ παντα αναρωτιομουν που τις εβρισκαν οι δικοι μου!)


Η πιο παλια απ'ολες ηταν εκεινη με τον πελαργο κ πως εφερε το καθε παιδακι.
Αυτη ειναι κ η σημαντικοτερη που δεν θα πρεπει να ξεχναμε , γιατι οπως πλεον στα περισσοτερα θεματα ετσι κ σ'αυτο η απαντηση (απο τη μερια τους) θα τεινει να ειναι "OBD II"... Rolling eyes

Κ καπου στην εφηβεια θα καταλαβουν την εν λογω θυρα... Rolling eyes Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 12:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλα οκτανε...μια αμονταριστη...περιγραφη... Laughing Laughing

ζητω τα φιατ 127 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 12:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά διαβάζω εδώ και βλεπω ότι οι πιο πολλοί το έχετε βγάλει άχρηστο το αμάξι!
Ισχύει βέβαια ότι αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει
αλλά οκ είπαμε!
Το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετικά οδηγικά γούστα είναι δεκτό και
σεβαστό αλλά όχι να βγάζουμε αμάξια τεχνολογίας 2013 και αξίας
25.000+ ότι δεν κάνουνε χαλαρώστε λίγο



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 12:45:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα κανουν...το θεμα απλα ορισμενες φορες ειναι "τι αισθηση σου αφηνουν" οταν φτασεις στο προορισμό σου...
που και αυτο σχετικο ειναι
μιας και καθενας οταν "φτασει" θελει να εχει βιωσει διαφορετικα πραγματα...


κοινως περι ορεξεως ...διαλεξτε την πιτα που σας αρεσει... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 12:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ρε παιδιά διαβάζω εδώ και βλεπω ότι οι πιο πολλοί το έχετε βγάλει άχρηστο το αμάξι!
Ισχύει βέβαια ότι αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει
αλλά οκ είπαμε!
Το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετικά οδηγικά γούστα είναι δεκτό και
σεβαστό αλλά όχι να βγάζουμε αμάξια τεχνολογίας 2013 και αξίας
25.000+ ότι δεν κάνουνε χαλαρώστε λίγο

Κωστα εγω δεν μιλησα μονο για το συγκεκριμενο , αλλα με αφορμη αυτο για τη νεα γενια.
Αχρηστα δεν ειναι , απλα ειναι για μια πιο αποδεκτη καθημερινη ψηλοσβελτη χρηση. (Πιο gt δηλαδη , παρα gti).

Με την αδρεναλινη να χτυπαει τα κοκκινα της υποπιεσης ακομα κ σε φαση overboost... Razz

Αλλα οπως ειπα , πολυ λιγοι απο τους νεους "γρηγορους" θα το καταλαβουν , ακομα λιγοτεροι θα ξερουν που να κοιταξουν κ οι ελαχιστοι θα το πραξουν...


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 13:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Ρε παιδιά διαβάζω εδώ και βλεπω ότι οι πιο πολλοί το έχετε βγάλει άχρηστο το αμάξι!
Ισχύει βέβαια ότι αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει
αλλά οκ είπαμε!
Το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετικά οδηγικά γούστα είναι δεκτό και
σεβαστό αλλά όχι να βγάζουμε αμάξια τεχνολογίας 2013 και αξίας
25.000+ ότι δεν κάνουνε χαλαρώστε λίγο

Κωστα εγω δεν μιλησα μονο για το συγκεκριμενο , αλλα με αφορμη αυτο για τη νεα γενια.
Αχρηστα δεν ειναι , απλα ειναι για μια πιο αποδεκτη καθημερινη ψηλοσβελτη χρηση. (Πιο gt δηλαδη , παρα gti).

Με την αδρεναλινη να χτυπαει τα κοκκινα της υποπιεσης ακομα κ σε φαση overboost... Razz

Αλλα οπως ειπα , πολυ λιγοι απο τους νεους "γρηγορους" θα το καταλαβουν , ακομα λιγοτεροι θα ξερουν που να κοιταξουν κ οι ελαχιστοι θα το πραξουν...

Δεν διαφωνω με σένα γενικά μίλησα. Απλα παιδιά έχουμε 2013 δεν γινεται να γυρισουνε πίσω οι εταιρίες λογικό είνα να έχουνε τέτοιου είδους τεχνολογίες



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 13:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι απλά η τάση τις εποχής όπου όλοι προσπαθούν να κάνουν τα αυτοκίνητα user friendly κ να προωθούν την τεχνολογία τις εποχής.. Εδώ κατηγορούν την ferrary f12 οτι το τιμόνι είναι πουπουλο κ ανευρο...


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 13:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Octane έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Ρε παιδιά διαβάζω εδώ και βλεπω ότι οι πιο πολλοί το έχετε βγάλει άχρηστο το αμάξι!
Ισχύει βέβαια ότι αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει
αλλά οκ είπαμε!
Το ότι ο καθένας μπορεί να έχει διαφορετικά οδηγικά γούστα είναι δεκτό και
σεβαστό αλλά όχι να βγάζουμε αμάξια τεχνολογίας 2013 και αξίας
25.000+ ότι δεν κάνουνε χαλαρώστε λίγο

Κωστα εγω δεν μιλησα μονο για το συγκεκριμενο , αλλα με αφορμη αυτο για τη νεα γενια.
Αχρηστα δεν ειναι , απλα ειναι για μια πιο αποδεκτη καθημερινη ψηλοσβελτη χρηση. (Πιο gt δηλαδη , παρα gti).

Με την αδρεναλινη να χτυπαει τα κοκκινα της υποπιεσης ακομα κ σε φαση overboost... Razz

Αλλα οπως ειπα , πολυ λιγοι απο τους νεους "γρηγορους" θα το καταλαβουν , ακομα λιγοτεροι θα ξερουν που να κοιταξουν κ οι ελαχιστοι θα το πραξουν...

Δεν διαφωνω με σένα γενικά μίλησα. Απλα παιδιά έχουμε 2013 δεν γινεται να γυρισουνε πίσω οι εταιρίες λογικό είνα να έχουνε τέτοιου είδους τεχνολογίες

Η toyota με τη subaru το εκαναν κ ολοι σταζουν μελι.
Γιατι οχι κ οι υπολοιποι?!?
Γιατι πρεπει να κατεβαινουμε συνεχως κατηγορια ωστε να βρουμε τον διαδοχο?!? (στη συγκεκριμενη εταιρια απο το clio στο twingo)

Ποσο δυσκολο θα ηταν(?!?) να βγει π.χ. ενα χειροκινητο clio , με μηχανικο μπλοκε (ή εστω ελευθερο κ πας σε aftermarket μονος σου) με το ιδιο μοτερ στο ιδιο 5πορτο σασι...

Τεσπα , ας ειναι , μην χαλαμε κ το τοπικ.

Συζητηση κανουμε απλα κατα ποσο ολα αυτα τα "εξτρα" ειναι επιθυμητα στη συγκεκριμενη κατηγορια , τη στιγμη που ηδη υπαρχουν αλλοι που τα προσφερουν... .
Ασχημα θα ηταν πχ η renault να παιζει μονη της με ενα τετοιο σαν το παραπανω?!?

Εδω το εκανε η opel με το corsa!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Το clio δεν ειναι golf , ειναι polo!!!
Αρα ενα τετοιο clio θα επρεπε να παιζει στα 18.000-23.000. (στην Ελλαδα που η renault κανει ο,τι να'ναι...).
Στις αλλες Χωρες ακομα πιο κατω κ θα ηταν ααανετα στις παλιες δοξες.

Αλλα δεν βαριεσαι , δωστε αυτοματισμους στον Λαο , να πηγαινουν ολοι γρηγορα.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 14:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πανο, προφανως η ρενω συμβιβαστηκε με τις τασεις και το ταργκετ, μη χεσω, γκρουπ της εποχης, γιατι αλλιως δε θα πουλαγε ουτε τασι, οκ σε εμενα κι εσενα θα πουλαγε αλλα με ενα κουκο δεν ερxεται η ανοιξη.
Γι αυτο λοιπον οποιος θελει αλλου ειδος οδηγικη απολαυση ψαχνεται με κατι τετοιο:

Factory date: 2000
Price: 8150.-EUR
Details: BMW 325i E46.It was bilt in 2012.212Hp.Racing exhaust sistem,Slipped Reasr 3,91 Short Diff,Powerflex set,Racing dampers,Short gear,hidraulic handbrake,Sparco seats,OMP steering.SPAL cooling,
Contact Name: Dani
Contact Phone: +36702693278







Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 14:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ακριβως Σπυρο!


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Φεβ 2013, 19:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιότατη η προπελα... υπο αλλες οικονομικές συνθηκες στην Ελλάδα θα ηταν μια ααααριστη απιλο9γη παιχνιδιου... (σορρυ για το οφτοπικ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 21:23:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσωπικα δεν εδινα 25000 για αμαξι κ 1000000 περιουσια να χα.
κανα midship runabout το 2 κανα μιατα πρωτης γενιας πρησμενο κ τα ρεστα ΚΙΑ RIO 1.1 diesel...

αλλα εδω που τα λεμε, ας το δουμε στο δρομο κ το κριτικαρουμε οσο θελουμε μετα. same old story κ οταν ειχε βγει το 207 ηταν πολυ πολιτισμενο... δεν ηταν tail happy δεν δεν δεν...

καλο το παρελθον αλλα πολυ εξιδανικευση ρε παιδι μου.


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Φεβ 2013, 07:44:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες τα ρε Μπάμπη!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 09:35:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Uncle Chris on Clio RS Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=KsUPixwMDg0&list=UU5rBpVgv83gYPZ593XwQUsA&index=1


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 11:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσυ του τα υπαγορευσες αυτα που λέει?!?!?!
χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


παντως αν αυτο πραγμα γινει 300 αλογα (οπως πχ γινονται τα THP...) και μια αναρτηση να μπορει να διαχειριστεί αυτην την ισχυ... θα ειναι "οπως πρεπει" κι ας εχει αυτοματο... Laughing Laughing Laughing --- χωρις αυτο να σημαίνει οτι θα εχει την αισθηση του παλιοτερου ατμοσφαιρικου... Laughing Laughing Laughing θα ειναι διαφορετικα διασκεδαστικό...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 11:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να θα πατας γκαζι και θα πηγαινεις περιπου ευθεια.
ελεος
επισης οποιος νομιζει οτι σε φτηνοαυτοματα μπορεις να βαλεις αλογα ειναι ασχετος.
εδω τα dsg Και τρεμουν να τα πουσαρουν....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 11:34:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολλη ποσοτητα ηλεκτρονικου ρε παιδι μου!
Ελεος!
Δηλαδη αν χαλασει κατι, που θα χαλασει σιγουρα με τετοια χρηση και κακα τα ψεματα ρενω ειναι, ασε που θα ακινητοποιηθεις λες και οδηγας συγκρουομενο με το συρματακι στην οροφη, θα σου βγει και κανα κοστολογιο τρελο για επισκευη.
Δε ξερω εγω αυτα τα μηχανηματα του διαβολου τα φοβαμαι, που ελεγε και η γιαγια μου Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 11:45:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σου εχω πει την ιστορια με παππου στο χωριο π=ου εχε σκασει μυτη με ολοκαινουργια Ε200 πριν 5 χρονια στη πλατεια.
παει να βαλει μπροστα τρωει ενα τρελλο κοκομπλοκο κλειδωνει ασφαλειες μονο του και παραθυρο και αρχιζει να βαραει συναγερμος...
και αυτος μεσα σα βρεγμενο γατι να μη ξερει τι να κανει.

τελικα ευτυχως που υπαρχει το mobilo και πηραμε τηλ του ειπαν και πατησε ενα συνδυασμο κουμπιων στο ραδιοφωνο και εκανε ολικο ρισετ το αμαξι.

ασε ρε μεγαλε. εδω σκεφτομαι να βγαλω και το abs εγω στο τουοτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Μάρ 2013, 13:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστυχως η μοδα θελει gadget...

για τους ρομαντικους υπαρχει η "αγορα του μεταχειρισμενου" και λιγες επιλογες ακομα (βλ 86...κανα 208 που κι αυτο εχει καμποσα μπλιμπλικια, αντε και κανα νεο σουιφτ σπορ)

αλλα αν κατσετε σε τραπεζι με ΜΗ πετρολ-χεντς για κουβεντα (που ειναι και οι περισσοτεροι) θα δειτε οτι "αυτα τους; αρεσουν" κουμπακια/παπαρακια και πάει λεγοντας...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3569s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on