PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 xenon σε προβολακια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2013, 19:33:45    Θέμα δημοσίευσης: 106 xenon σε προβολακια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε να επανελθω με thread της προκοπης :Ρ
λοιπον εχουμε και λεμε τα προβολακια μας παιρνουν
ξενον ΗΒ3!!!!!!!!!!και μονο αυτα αν θελετε σωστη δουλεια.
θα χρειαστειται
1)ξενον ΗΒ3 55watt oi apo to 2000 και πανω.
2)κατσαβιδι
3)κοφτη
4)μυτοτσιμπηδο
5)σιλικονη μαυρη
6)και υπομονη ελεφαντα...
βγαζουμε το κουμπωμα το προβολακιου και μετα την ασφαλεια που κραταει την μαμα Η1 λαμπα.
ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΧΑΛΑΜΕ ΤΟ ΒΥΣΜΑ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΟ ΤΟΥ ΞΕΝΟΝ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΩΜΑ.
το ΗΒ3 εχει δυο σιδερακια στο κουμπωμα απο κει που παιρνει ρευμα το αυτοκινητο.
σπαμε το κουμπωμα και κραταμε μονο τα σιδερακια τα οποια βαζουμε στην εργοστασιακη φυσα!
τα μονωνουμε με μονοτικη ταινια μεχρι το υψος που μπαινει η μυτη μεσα στο κουμπωμα για να μην ακουμπησουν μεταξυ τους γιατι εγω τον ηπια και εκαψα την ασφαλεια στην αρχη...

Η λαμπα θελει λιγο τριψιμο για να μπει και στην συνεχεια την κουμπωνουμε βιδωτα οπως κουμπαωνει ο εργοστασιακος μηχανισμος.

παστωνουμε το πισω μερος με μπολικη σιλικονη για να μην περασει υγρασια και βουαλα καλα αποτελεσματα θα βγαλω βιντεο μετα εχω
10000κ Η1 στα ειντζελ
και 10000Κ ΗΒ3 στα προβολακια πιστεψτε με το φως που βγαζει δεν υπαρχει θα ανεβασω φωτο αυριο

*και να μην ξεχασω στερεώνουμαι τα μπαλαστ στις βιδες δεξια και αριστερα που πιανει ο προφυλακτηρας ειναι το καλυτερο σημειο.η δεξια πλευρα θα παιδεψει μονο γιατι ειναι το παγουρακι και η κορνα αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα το αποτελεσμα μετραει Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 00:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο ρε θοδωρη δεν λεω ολα ωραια και εμενα μου αρεσουν τα ξενον. αλλα τους απεναντι τους εχει σκεφτει καθολου που τους τυφλωνεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 07:05:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

groupN έγραψε:
μπραβο ρε θοδωρη δεν λεω ολα ωραια και εμενα μου αρεσουν τα ξενον. αλλα τους απεναντι τους εχει σκεφτει καθολου που τους τυφλωνεις!!!


οκ δεκτη η απορια σου αλλα δεν ρωτησες μηπως τα χω ρυθμισει στο υψος των πανω προτζεκτορων για να μην στραβωνουν??παμε λοιπον τερμα κατω και η δεσμη τους φτανει εκει που φτανουν και τα πανω φωτα τα χα ανοιχτα να δω αν ενοχλουν σημερα κανεις δεν μου επαιξε φωτα κανει.

ρωτησα και στο δρομο τυχαια εβαλα και τον κολλητο μου που εχει ραλλυε μπροστα και μ λεει δεν ενοχλουν καθολου οριστε και βιντεο...
http://www.youtube.com/watch?v=xvHzHfZJcv0&feature=youtu.be

και στα πανω εχω προτζεκτορες οχι φαναραι μαμα σαν κατι δολοφονους απο δω μεσα χωρις ματι με ξενον που στραβωνουν κοσμο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 09:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχετε σκεφτεί ποτέ το εξής;

Sinanai έγραψε:
Λέγονται προβολείς ομίχλης και φωτίζουν πιο χαμηλά γι' αυτό το λόγο, για την ομίχλη. Στην ομίχλη όσο πιο λευκό είναι ένα φως, τόσο λιγότερο φαίνεται. Γι' αυτό και τα φώτα σε δρόμους που συχνά έχει ομίχλη είναι κίτρινα.


Scratch


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 09:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Έχετε σκεφτεί ποτέ το εξής;

Sinanai έγραψε:
Λέγονται προβολείς ομίχλης και φωτίζουν πιο χαμηλά γι' αυτό το λόγο, για την ομίχλη. Στην ομίχλη όσο πιο λευκό είναι ένα φως, τόσο λιγότερο φαίνεται. Γι' αυτό και τα φώτα σε δρόμους που συχνά έχει ομίχλη είναι κίτρινα.


Scratch


βρε βρωμοπακε των 5 ηπειρων κρυφοκαγκουρα μιλας και συ ?????? :Ρ




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 13:39:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα στρόγγυλα προβολάκια των 106 δεν ήταν ομίχλης αλλά προβολείς μακράς εμβέλειας. Όπερ σημαίνει ότι έχουν ίδια χρήση με την μεγάλη σκάλα, γιαυτό και ανάβουν μαζί της. Τώρα αν έχεις κάνει πατέντα να ανάβουν με τα μεσαία->εγκληματικό.

Το γεγονός ότι έχεις φανάρια με προτζέκτορα (τι μάρκα αλήθεια) δεν λέει απολύτως τίποτα για την καταλληλότητά τους για χρήση με μουφοxenon.

Τέλος, 10.000k και ορατότητα δεν πάνε μαζί. Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 14:28:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Τα στρόγγυλα προβολάκια των 106 δεν ήταν ομίχλης αλλά προβολείς μακράς εμβέλειας. Όπερ σημαίνει ότι έχουν ίδια χρήση με την μεγάλη σκάλα, γιαυτό και ανάβουν μαζί της. Τώρα αν έχεις κάνει πατέντα να ανάβουν με τα μεσαία->εγκληματικό.

Το γεγονός ότι έχεις φανάρια με προτζέκτορα (τι μάρκα αλήθεια) δεν λέει απολύτως τίποτα για την καταλληλότητά τους για χρήση με μουφοxenon.

Τέλος, 10.000k και ορατότητα δεν πάνε μαζί. Laughing


ε μα για αυτο εβαλα 10 πανω και κατω για να χουν ομαλο φως και τα δυο αν κανεις το ιδιο με 6000αρια τον ηπια σοναρ ειναι τα φαναρια ρε με το μονο δακτυλιδι τα χω 3 χρονια πλεον...
εγκληματικο αν τα χεις στο μαμα υψος και τα αναβεις οχι προς τα κατω οπως τα κανα εγω... τωρα αν βρω χρηματα θα δοκιαμσω να βαλω και προτζεκτορα κατω μηπως δω διαφορα και φωτιζει καλυτερα ειδομεν... παντως ΔΕΝ τυφλωνουν οπως σου ειπα και συνεχιζεις να λες εγκληματικο...
δες τα απο κοντα και μετα θα μου πεις Wink

και η εκφραση μουφοξενον τι εννοεις? εχεις philips πχ εσυ??
γιατι αυτα τα χρηματα ειχα αυτα πηρα και ποσταρω για να βοηθησω και αλλους που προφανως θελουν να βαλουν... συγνωμη αλλα δεν προσβαλα το αυτοκινητο σου ουτε τα οικονομικα σου καπου οποτε μην κανεις το ιδιο και προπαντων οταν κανω κατι το δοκιμαζω πριν ποσταρω εδω μεσα.
φιλικα τεο[/img]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 14:44:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αυτοκίνητό σου ή τα οικονομικά σου πότε τα προσέβαλα; Μουφoxenon είναι, καμία σοβαρή εταιρία δεν βγάζει kit για retrofit χωρίς αντικατάσταση του σώματος γιατί είναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ στην Ευρώπη χωρίς πλυστικό σύστημα και self leveling ενώ θέλουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ σχεδιασμό στο φωτιστικό σώμα εφόσον η πηγή φωτός τους είναι διαφορετική.

Με θερμοκρασία 10k είναι αστείο να μιλάει κανείς για σωστή ορατότητα, κανένας κατασκευαστής δεν βάζει τέτοια θερμοκρασία στα αυτοκίνητά του.


ΥΓ: σε δημόσιο φόρουμ γράφεις, να είσαι έτοιμος να δεχτείς και την κριτική όταν αυτή εκφράζεται κόσμια, δεν είναι όλοι υποχρεωμένοι να ενθουσιάζονται. Wink


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 15:07:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειτε 6000 ειτε 1000κ ολα το ιδιο εχουν 135 βαθμους τα κ απλα ειναι στην φωτεινοτητα δεν περιμενω ολοι να ενθουσιαζονται απλα οπως το πες δεν μαρεσε για αυτο και το εθειξα μου φανηκε σαν υποτιμιτικο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
The Ace (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Citroen C5 1.6THP, Ford Fiesta 1.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 17:17:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodwrhs έγραψε:
ειτε 6000 ειτε 1000κ ολα το ιδιο εχουν 135 βαθμους τα κ απλα ειναι στην φωτεινοτητα δεν περιμενω ολοι να ενθουσιαζονται απλα οπως το πες δεν μαρεσε για αυτο και το εθειξα μου φανηκε σαν υποτιμιτικο.


Η δήλωσή σου αυτή είναι εξ'ορισμού λανθασμένη, θα σου πρότεινα πρώτα να διαβάσεις τι σημαίνει μήκος κύματος, θερμοκρασία χρώματος, καθώς και την διαπερατότητα των διαφορετικών συχνοτήτων του ορατού φάσματος σε οδηγικές συνθήκες.

Όπως είπε και πιο πριν ο φίλος, ήδη οι 6000Κ είναι οριακά αποδεκτοί για "κοινό" αυτοκίνητο που κινείται καθημερινά σε δρόμους. Οι 10000Κ είναι ίσως πολύ ωραίοι για demo cars ή για εκθέσεις, γιατί στο δρόμο δεν...


Allez les Blues!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 17:29:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν έβαλες κατευθείαν λάμπες Η1??? Μου φαίνεται πιο περίπλοκο να μπλεξεις με Η3 και μετά πατεντες....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 20:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε στραβωνουν.....και πολυ μαλιστα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2013, 20:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Φιλε στραβωνουν.....και πολυ μαλιστα....


+1 (τουλάχιστον έτσι φαίνεται από το βίντεο )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιαν 2013, 10:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
Γιατί δεν έβαλες κατευθείαν λάμπες Η1??? Μου φαίνεται πιο περίπλοκο να μπλεξεις με Η3 και μετά πατεντες....

το Η1 ρε οταν ειναι μαμα το βαζεις μεσα στο μηχανισμο και μετα το κουμπωνεις ο μηχανισμος ειναι ΗΒ3 εξου και βαζεις αυτο το Η1 πως θα το στερεωσεςις δεν εχει ασφαλεια μετταλικη απο πισω...
μπραβο ρε ...ωραια συμπαρασματα βγαλατε απο το βιντεο...
σας λεω τα δοκιμασα ρωτησα και περαστικους εκει ολοι σας ενα καλο πηγα να κανω...
τελος παντων..οποιος τα δει απο κοντα θα καταλαβει οτι δεν στραβωνουν τα χω ριξει ΤΕΡΜΑ ΚΑΤΩ η δεσμη δεν περανει την δεσμη των προτζεκτορων απο πανω...
αυτα οποιος θελει βοηθεια για 106 εδω ειμαι να του στειλω...

οσο για τα 10αρια για το δρομο δεν κανουν ειπα και πριν 2 σετ πανω και κατω φωτιζουν σαν ενα καλο σετ 6000 στα πανω μονο...
ηθελα κατι να μην το χει ο καθενας.για αυτο και εβαλα 10
6000 φοραει και η κουτση Μαρια.Οκ δεχομαι οτι φωτιζουν καλυτερα τα 6 αλλα απο κει και περα παιζεις με το γουστο.....

The Ace έγραψε:
thodwrhs έγραψε:
ειτε 6000 ειτε 1000κ ολα το ιδιο εχουν 135 βαθμους τα κ απλα ειναι στην φωτεινοτητα δεν περιμενω ολοι να ενθουσιαζονται απλα οπως το πες δεν μαρεσε για αυτο και το εθειξα μου φανηκε σαν υποτιμιτικο.


Η δήλωσή σου αυτή είναι εξ'ορισμού λανθασμένη, θα σου πρότεινα πρώτα να διαβάσεις τι σημαίνει μήκος κύματος, θερμοκρασία χρώματος, καθώς και την διαπερατότητα των διαφορετικών συχνοτήτων του ορατού φάσματος σε οδηγικές συνθήκες.

Όπως είπε και πιο πριν ο φίλος, ήδη οι 6000Κ είναι οριακά αποδεκτοί για "κοινό" αυτοκίνητο που κινείται καθημερινά σε δρόμους. Οι 10000Κ είναι ίσως πολύ ωραίοι για demo cars ή για εκθέσεις, γιατί στο δρόμο δεν...


το μηκος κυματος ξερω τι σημαινει πολυτεχνειο ειμαι δεν ειμαστε τιποτα ασχετοι.
σου λεω σαν λαμπες ολα βγαζουν 135 βαθμους μεσα στο φαναρι.
απο κει και περα οσο ανεβαινεις σε Κ τοσο πεφτει η φωτεινοτητα τα ξερω τα χω ψαξει.απλα το χρωμα του 10000κ μου αρεσε περισσοτερο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
The Ace (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Citroen C5 1.6THP, Ford Fiesta 1.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιαν 2013, 11:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodwrhs έγραψε:
το μηκος κυματος ξερω τι σημαινει πολυτεχνειο ειμαι δεν ειμαστε τιποτα ασχετοι.
σου λεω σαν λαμπες ολα βγαζουν 135 βαθμους μεσα στο φαναρι.
απο κει και περα οσο ανεβαινεις σε Κ τοσο πεφτει η φωτεινοτητα τα ξερω τα χω ψαξει.απλα το χρωμα του 10000κ μου αρεσε περισσοτερο


Τώρα τα λες σωστά. Τόσο μεγάλη θερμοκρασία επιλέγεις μόνο από προτίμηση, όχι λόγω απόδοσης. Άρα πες το ρε παιδί μου εξαρχής για να μην έχουμε παρανοήσεις.... Smile

ΕΜΠ είσαι ? Ποια σχολή ? Παλιός Ηλ.Μηχ. & Μηχ. Η/Υ εδώ...


Allez les Blues!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιαν 2013, 11:00:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τεό, οι ΗΒ3 σε σχέση με Η3 τι διαφορά έχουν?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1449s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on