PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αεραγωγοί ταμπλώ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nec1980 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,6 XS 3D 2003

Ένταξη: 30 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Δεκ 2003, 17:48:09    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αεραγωγοί ταμπλώ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω τους αεραγωγούς?
Ψάχνω να βρώ τους ίδιους με το μεταλλικό χερουλάκι που έχουν το cc και το RC.Ξέρει κανείς που θα τους βρώ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Δεκ 2003, 19:01:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: αεραγωγοί Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nec1980 έγραψε:
Ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω τους αεραγωγούς?
Ψάχνω να βρώ τους ίδιους με το μεταλλικό χερουλάκι που έχουν το cc και το RC.Ξέρει κανείς που θα τους βρώ?


Χωρίς να παίρνω όρκο, θες κάτι σαν σπάτουλα για να τους βγάλεις. Το θέμα είναι πως δεν ξέρω αν έχουν κλιπσάκια, και αν έχουν που τα έχουν(έτσι ώστε να ξέρεις που ακριβώς πρέπει να βάλεις τη "σπάτουλα" για να τα απασφαλίσεις).

Στην Peugeot! Είναι οι αεραγωγοί που έχει το "γρηγοροασημί", αν δεν κάνω λάθος! Προφανώς μιλάς για τους πλαϊνούς.
Αν θες να αλλάξεις και τους κεντρικούς, πάλι στην Peugeot, αλλά θα πρέπει να αλλαχτεί όλη η κεντρική κονσόλα (θα μπει η ασημί, ίδιο χρώμα με αυτό του "γρηγοροασημί").
Τιμή για την κεντρική ασημί κονσόλα ή 100€* ή 65€*, γιατί και οι ίδιοι δεν ξέρουν τι τους γίνεται!
Τιμή για τους πλαϊνούς αεραγωγούς ή 20€* ή 40€* έκαστος.

Πάντως έπρεπε να έκανες και μια αναζήτηση...ιδού:
http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=2325 Very happy Wink

*Οι απορίες για τη "διακύμανση" των τιμών θα σου λυθούν στο παραπάνω link.
Να 'ναι καλά ο Δημήτριος!


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 10:10:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: αεραγωγοί Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nec1980 έγραψε:
Ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω τους αεραγωγούς?

Οι πλάγιοι αεραγωγοί είναι κλιπαριστοί. Με ένα κατσαβίδι (σκεπασμένο με πανάκι) σιγά-σιγά τους βγάζεις. Τα κλιπς (αν θυμάμαι) καλά είναι πάνω και κάτω.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 10:36:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί κάποιος να προμηθευτεί μόνο τα χερουλάκια ή πάνε κομπλέ με τον αεραγωγό; Έχω χάσει αυτό που βρίσκεται στην αριστερή μεριά... Δε λέει να πάρω ολόκληρο αεραγωγό για ένα τόσο δα χερουλάκι...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 10:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Μπορεί κάποιος να προμηθευτεί μόνο τα χερουλάκια ή πάνε κομπλέ με τον αεραγωγό; Έχω χάσει αυτό που βρίσκεται στην αριστερή μεριά... Δε λέει να πάρω ολόκληρο αεραγωγό για ένα τόσο δα χερουλάκι...

Καλή ερώτηση.

Πάντως για να το έχεις χάσει, λογικά, μπορείς να το προμηθευτείς μόνο του. Υποθέτω ότι δεν έχει σπάσει, αλλά έχει βγει από τη θέση του.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 11:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβώς! Μάλλον με κάποιο ακούσιο χτύπημα ή σκούντημα κατά τη διάρκεια πλυσίματος κάπου παράπεσε αλλά ποτέ δεν μπόρεσα να ανακαλύψω που Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 23:16:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη ηθελα κι εγω να βαλω τα ασημι χερουλακια των αεραγωγων ειχα ρωτησει στη Peugeot.Μου ειχαν πει οτι πρεπει να παρεις ολο τον αεραγωγο.Δεν πωλουνται μονα τους.
Εκτος κι αν μου ελεγαν π@π@@@ες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Δεκ 2003, 01:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: αεραγωγοί Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
nec1980 έγραψε:
Ξέρει κανείς πως μπορώ να βγάλω τους αεραγωγούς?

Οι πλάγιοι αεραγωγοί είναι κλιπαριστοί. Με ένα κατσαβίδι (σκεπασμένο με πανάκι) σιγά-σιγά τους βγάζεις. Τα κλιπς (αν θυμάμαι) καλά είναι πάνω και κάτω.


Ωραία, μου λύθηκε κι εμένα η απορία! Laughing
Η POWER ΟΥΟΥΣΤ μας ξελάσπωσε πάλι! Wink

kostas έγραψε:
Επειδη ηθελα κι εγω να βαλω τα ασημι χερουλακια των αεραγωγων ειχα ρωτησει στη Peugeot.Μου ειχαν πει οτι πρεπει να παρεις ολο τον αεραγωγο.Δεν πωλουνται μονα τους.
Εκτος κι αν μου ελεγαν π@π@@@ες.


Κρίμα...και είχα πλάνο...βαφή της κεντρικής κονσόλας στον κωδικό χρώματος του "γρηγοροασημί" και χερουλάκια από την Peugeot. Δεν πειράζει.
Αλήθεια...ποιος είναι ο κωδικός χρώματος για το quicksilver? Όσοι το έχουν ή γνωρίζουν ας πουν. Αν βαφτεί και μπει σε φούρνο (όχι της κουζίνας Laughing Laughing ) το ίδιο αποτέλεσμα δε θα έχει? Γιατί σκεφτόμουν να βάψω και μερικά ακόμη πραγματάκια... Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 00:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω βαψει την κεντρικη κονσολα ασημι και κατι αλλα πραγματακια και τα χερουλακια σε χρωμα νικελ.Αποτελεσμα:Αλλαγη Look.Μερικα δεν τα εβαψα τοσο καλα.Αν θες να κανεις το εγχειρημα παντως,ρωτα τον DimiP.Εχει Phd στο βαψιμο.Το ειδα απο κοντα το δικο του.Απλα το εχει κανει αψογο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 04:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
Εγω εχω βαψει την κεντρικη κονσολα ασημι και κατι αλλα πραγματακια και τα χερουλακια σε χρωμα νικελ.Αποτελεσμα:Αλλαγη Look.Μερικα δεν τα εβαψα τοσο καλα.Αν θες να κανεις το εγχειρημα παντως,ρωτα τον DimiP.Εχει Phd στο βαψιμο.Το ειδα απο κοντα το δικο του.Απλα το εχει κανει αψογο.


Ενδιαφέρον...και πόσο σου κόστισε η όλη φάση? Τα έβαψες μόνος σου απ' ότι κατάλαβα. Τι χρησιμοποίησες? Σπρέι? Σκεφτόμουν για βάψιμο σε φαναρτζή (ώστε να μπει και σε φούρνο για να "γυαλίζει" το χρώμα).Μήπως έχεις ρωτήσει για τέτοια φάση τι παίζει από τιμές?

Ξέρει κανένα παιδάκι να μου πει τον κωδικό χρώματος του quicksilver?
(Τέτοιο δεν είναι και το χρώμα της κεντρικής κονσόλας?)


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 00:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κοστος δε θυμαμαι να σου πω.Ειχα παρει αρκετα σπρευ.
Θα σου προτεινα να πας σε φανοποιο για να εχεις τελεια αποτελεσματα.Θα σου προτεινα επισης να κανεις μονο σου την εξαγωγη-εισαγωγη των μερων που θα βαψεις για να σου ερθει λιγοτερο.
Για το χρωμα σου,αφου ειναι 2002 μοντελο,μαλλον θα εχει τον κωδικο του στην πορτα του οδηγου σε ενα αυτοκολλητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 01:22:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
Για κοστος δε θυμαμαι να σου πω.Ειχα παρει αρκετα σπρευ.
Θα σου προτεινα να πας σε φανοποιο για να εχεις τελεια αποτελεσματα.Θα σου προτεινα επισης να κανεις μονο σου την εξαγωγη-εισαγωγη των μερων που θα βαψεις για να σου ερθει λιγοτερο.
Για το χρωμα σου,αφου ειναι 2002 μοντελο,μαλλον θα εχει τον κωδικο του στην πορτα του οδηγου σε ενα αυτοκολλητο.


-Σε φανοποιό θα πάω. Wink
-Εννοείται πως θα τα βγάλω μόνος μου!Σιγά μην πληρώνω κι εργατικά! Cool Wink
- Shocked Shocked Shocked Shocked Δεν έχω το quicksilver, εμένα είναι μαύρο! Wink
-Θα σε ρωτήσω και κάτι άλλο... Embarassed ...με τα χερουλάκια και το ζεστό αέρα αντιμετώπισες κανένα πρόβλημα?π.χ. λιώσιμο της βαφής, τίποτα "φουσκάλες" στο χρώμα?

kovac έγραψε:
Ξέρει κανένα παιδάκι να μου πει τον κωδικό χρώματος του quicksilver?

Καλά, δεν υπάρχει κανένα quicksilver σε όλο το club να μου πει????


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 09:00:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iparxoun polla alla den iparxei kapios pou na kserei ton kodiko xromatos.... profanos... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 17:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
iparxoun polla alla den iparxei kapios pou na kserei ton kodiko xromatos.... profanos... Wink


Ένας από τα πολλά αν κοιτούσε στο ασημί quicksilver του, το άπσρο αυτοκόλλητο που υπάρχει στο πλάι στην πόρτα (όταν αυτή είναι ανοιχτή) και αναγράφει τον κωδικό χρώματος του αυτοκινήτου του (όπως είπε πολύ σωστά πιο πάνω και ο kostas), θα ήξερε να μου απαντήσει. Razz Wink

Υ.Γ.:Δεν "τη λέω" σε κανέναν!Το ύφος δεν είναι επιθετικό (γ***μένος γραπτός λόγος)! Razz Razz Razz Πάλι καλά που υπάρχουν και τα emoticons! Very happy Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 19:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

den to pira anapoda pros theou
tha sou apantiso to sintomotero.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 19:45:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

917183
412
EZR
afta grafei kai alla polla gia ta lastixa pou den nomizo na se endiaferi...
tora apo afta elpizo na katalaveis...
pantos to xroma tis konsolas me to eksoteriko diaferei kata poli... den ksero tora an isxiei afto pou leo....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Δεκ 2003, 00:32:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
917183
412
EZR
afta grafei kai alla polla gia ta lastixa pou den nomizo na se endiaferi...
tora apo afta elpizo na katalaveis...
pantos to xroma tis konsolas me to eksoteriko diaferei kata poli... den ksero tora an isxiei afto pou leo....


Αριθμός Ανταλλακτικών
Αριθμός Κωδικού Βαφής
Αριθμός Σειράς

Αν τα έγραψες με τη σειρά που τα είδες (στο τελευταίο πλαίσιο, γιατί τα άλλα είναι όντως για τα λάστιχα) τότε ο αριθμός κωδικού βαφής είναι το 412. Wink
1000000000 Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

Θα ρωτήσω και τον DimiP σε τι χρώμα τα έβαψε, γιατί με προβλημάτισες με αυτό που μου είπες (ότι διαφέρει δηλαδή το χρώμα της κονσόλας με το χρώμα το εξωτερικό).

Θέλω να γίνει κάπως έτσι...(χωρίς το A/C βαμμένο)
Ασημί του quicksilver

...και αυτή βαμμένη είναι (τα χερούλια είναι μαύρα στους εξαεριστήρες)
ή έτσι, νικελ (αν δεν κάνω λάθος)

και αυτή επίσης βαμμένη.

Sorry για το μέγεθος. Το έκανα για λόγους ευκρίνειας. Embarassed Embarassed


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 02:05:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:


-Θα σε ρωτήσω και κάτι άλλο... Embarassed ...με τα χερουλάκια και το ζεστό αέρα αντιμετώπισες κανένα πρόβλημα?π.χ. λιώσιμο της βαφής, τίποτα "φουσκάλες" στο χρώμα?



Οντως με τα χερουλακια αντιμετωπισα προβλημα.Ξεβαψαν λιγο αλλα νομιζω πως ειναι περισσοτερο
απο την επαφη με τα χερια παρα απο τη ζεστη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 03:10:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
kovac έγραψε:


-Θα σε ρωτήσω και κάτι άλλο... Embarassed ...με τα χερουλάκια και το ζεστό αέρα αντιμετώπισες κανένα πρόβλημα?π.χ. λιώσιμο της βαφής, τίποτα "φουσκάλες" στο χρώμα?



Οντως με τα χερουλακια αντιμετωπισα προβλημα.Ξεβαψαν λιγο αλλα νομιζω πως ειναι περισσοτερο
απο την επαφη με τα χερια παρα απο τη ζεστη.


ΟΥΠΣ! Άρα δεν τα βάφουμε! Laughing Laughing
Ευχαριστώωωωωωωω... Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 09:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ξεβαψουν πρεπει να γινει βαφη με ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΗ βαφη ωστε να μη σκαει απο την ζεστη !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,347s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on