PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 RC - Engine management system faulty
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2012, 06:59:05    Θέμα δημοσίευσης: 207 RC - Engine management system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα

Mου έβγαλε το μνμ "Engine management system faulty" ξαφνικά αφού το έβαλα μπρος μετά από ανεφοδιασμό σε βενζινάδικο (όχι οτι έχει σημασία απλά το λέω για το ξαφνικό της υπόθεσης) και δεν δούλευε το a/c.

Το πήγα χθες στην Peugeot, το έβαλαν στο διαγνωστικό και έβγαλε "βλάβη" στα βεντιλατέρ ψυγείου, i/c, και κεντρικού, καθώς και στην αντλία νερού για την ψύξη της τουρμπίνας.

Τα έσβησαν, το ξανάβαλαν και έβγαλε μόνο το βεντιλατέρ του i/c.

Δεν είχαν χρόνο και μου είπαν να το αφήσω να το δουν, κάτι που δεν έκανα.

Επίσης διαπίστωσα ότι η θερμοκρασία νερού σε πορεία έπαιζε από 90 εως 70 βαθμούς Exclamation και ότι όταν σταμάτησα και ανέβηκε πάνω των 90 δεν άναψε κανένα βεντιλατέρ...

Έψαξα ασφάλειες, είναι οκ και κατέληξα στο ρελε του ανεμιστήρα του ψυγείου

http://www.google.gr/imgres?um=1&hl=el&sa=N&tbm=isch&tbnid=y6ClxT3zCa9bOM:&imgrefurl=http://en.bildelsbasen.se/%3Flink%3Ditem%26post_id%3D16344058&docid=0lnSG6-wlME6MM&itg=1&imgurl=http://en.bildelsbasen.se/global/images/image.php%253Fsrc%253D/mnt/newftp/133/bil/lgnr/260337_2.jpg%2526width%253D370%2526height%253D&w=370&h=277&ei=EGY0UMPmO-qa1AXO4IHACQ&zoom=1&iact=hc&vpx=398&vpy=522&dur=249&hovh=194&hovw=260&tx=175&ty=95&sig=100499063212979416047&page=1&tbnh=153&tbnw=201&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:6,s:0,i:89&biw=1280&bih=860

Λέτε να φταίει αυτό? Τι να κάνω?


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2012, 09:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να ναι οτιδηποτε απο αυτα που ανεφερες,οποτε καλυτερα να πας σε μια επισημη και να στο αλλαξουν στα σιγουρα για να τελειωνεις.
Αν ειναι η αντλια ψυξης τουρμπινας μπορεις να μην την αλλαξεις και καθολου,απλα να ξερεις οτι θα πρεπει να το αφηνεις λιιιγο παραπανω στο ρελαντι πριν το σβησεις Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2012, 20:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τίποτα από αυτά.

Ο υπεύθυνος ήταν η ασφαλειοθήκη στον χώρο της μηχανής.

125e η τιμή της.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Αύγ 2012, 21:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m@kis έγραψε:
Τελικά τίποτα από αυτά.

Ο υπεύθυνος ήταν η ασφαλειοθήκη στον χώρο της μηχανής.

125e η τιμή της.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επειδή αρκετοί παίρνουμε σφάλμα για την αντλία του τούρμπο, και η αντιπροσωπεία λεει οτι θελει αντικατασταση. Σου είπαν οτι οφείλεται κ αυτό το σφάλμα στην ασφαλειοθήκη??



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2012, 10:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
m@kis έγραψε:
Τελικά τίποτα από αυτά.

Ο υπεύθυνος ήταν η ασφαλειοθήκη στον χώρο της μηχανής.

125e η τιμή της.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επειδή αρκετοί παίρνουμε σφάλμα για την αντλία του τούρμπο, και η αντιπροσωπεία λεει οτι θελει αντικατασταση. Σου είπαν οτι οφείλεται κ αυτό το σφάλμα στην ασφαλειοθήκη??


Πρώτον, δεν το έφτιαξα σε αντιπροσωπεία, αλλά σε τοπικό συνεργείο Citroen - Peugeot.

Δεύτερον, εκεί έλεγξαν όλες τα περιφερειακά με "σφάλμα" ένα ένα και κανένα δεν είχε πρόβλημα τελικά. Το πρόβλημα ήταν στην ασφαλειοθήκη που δεν έστελνε ρεύμα με αποτέλεσμα να βγάζει στο διαγνωστικό τα μισά περιφερειακά χαλασμένα. Wink

Επίσης, προσπαθήσαμε μήπως και επισκευάζαμε την πλακέτα, αλλά τζίφος... (πχ καμιά κόλληση αν είχε φύγει)


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2012, 10:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H αντλία ειναι δυσκολο να διαπιστωθει αν εχει θεμα, γιατι τις διακοπές της δεν τις κάνει παντα. Όπως και να χει, αν ξανακανεις εναν ελεγχο για σφάλματα σε λιγο καιρό, θα διαπιστώσεις αν το πρόβλημα λύθηκε ή οχι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m@kis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 RC Le Mans (2009)

Ένταξη: 02 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 92

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Αύγ 2012, 11:19:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
H αντλία ειναι δυσκολο να διαπιστωθει αν εχει θεμα, γιατι τις διακοπές της δεν τις κάνει παντα. Όπως και να χει, αν ξανακανεις εναν ελεγχο για σφάλματα σε λιγο καιρό, θα διαπιστώσεις αν το πρόβλημα λύθηκε ή οχι.


Thumb Left


Η διαφορά μεταξύ ενός άντρα και ενός παιδιού είναι... τα παιχνίδια!

(Ayrton Senna)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2013, 13:33:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα,

το ιδιο μηνυμα μου πεταχτηκε και εμενα χτες το βραδυ. Σημ. εχω ενα 207 THP του 2007.
το πηγα στην αντιπροσωπια και μου ειπαν οτι εχει προβλημα η αντλια νερου του τουρμπο και κατι με το βεντιλατερ. Κωδικοι Ρ2603 και Ρ0494. Ξερει να μου πει κανεις αν παρω την αντλια, τι βαθμο δυσκολιας εχει για να την αλλαξω μονος μου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 14:20:05    Θέμα δημοσίευσης: Eng Man faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια....κ μενα το ιδιο πραγμα μου εδειξε σημερα το πρωι. Παω να το βαλω μπροστα κ τσουπ αυτη η ενδειξη.... το αμαξι περπαταει κανονικα μετα απο κανενα 2ωρο που το εβαλα μπροστα ουτε λαμπακι ουτε μπιπ ουτε τιποτα........ Να ανησυχω??????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 14:29:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα, με την ιστορια μου, αλλαξαμε την αντλια νερου του τουρμπο ( κωδ. σφαλματος: Ρ2603) καναμε αρχικοποιηση των τιμων του εγκεφαλου και ολα κομπλε. Το Ρ0494 ηταν ενα σφαλμα συνοχης που εδειχνε προβλημα στο βεντιλατερ αλλα τελικα δεν ειχε κανενα προβλημα. Εχω κανει 500 χλμ μετα απο αυτο και ολα ειναι οκ! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2013, 14:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Eng Man faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα,μου αναψε κ εσβησε.....ουτε διακοπες ουτε χαζα....βεβαια δεν κοιταξα ουτε Α/C ουτε τιποτα αλλο..... Να σημειωσω οτι διαμενω σε νησι,που η υγρασια δινει κ παιρνει..... Οποτε σιγουρα παιζει καποιο ρολο κ αυτο... αυριο λεω να περασω απο την πεζο,για να το δουν κ να μου πουν κ αυτοι τις υποθεσεις τους,γιατι κανενας δεν θα μπορεσει να σου πει σιγουρα......αυτο εχω καταλαβει..... μην μπλεξεις.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Απρ 2014, 20:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,
Engine management system faulty και σε μένα εν μέσω καταρακτώδους (δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο) και κωδικοί P0494 & P0704 (το είχε απο πριν κάτι με τον συμπλέκτη)
Επίσης, βρήκα κρατημένο και αυτο :
Freeze frame information, fault 2
Fault found: P1385
Description:
1385 Super knocking detected / Variable Cam Timing Solenoid B Malfunction
το οποίο το έσβησα και δεν βγήκε ξανά.. Τα άλλα δύο βγαίνουν ξανα όπως και το σπαστικό μήνυμα.
Επίσης, μου πέφτει και η θερμοκρασία απο 90 εώς και 70 ή και πιο κάτω..
Μάλλον πάω και εγώ για ασφαλειοθήκη μπροστά στην μηχανή Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikossk30 (niko)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 rc

Ένταξη: 29 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2014, 12:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
το ίδιο μήνυμα μου έβγαλε κι εμένα.το αμάξι ρεταρει σαν τρακτέρ.η τουρμπίνα δε δουλεύει το αμάξι δεν πάει πάνω από 3000 στροφές και το βεντιλατερ μένει αναμμένο οταν το αμάξι σβήνει.το έβαλα διαγνωστικό και εβγαλε 3 βλάβες στην πεταλούδα.τώρα περιμένω σε 7 μέρες καινούρια από Γαλλία.εχετε παρατηρήσει ίδιο πρόβλημα σε rc.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Απρ 2014, 13:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

psilos133 έγραψε:
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,
Engine management system faulty και σε μένα εν μέσω καταρακτώδους (δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο) και κωδικοί P0494 & P0704 (το είχε απο πριν κάτι με τον συμπλέκτη)
Επίσης, βρήκα κρατημένο και αυτο :
Freeze frame information, fault 2
Fault found: P1385
Description:
1385 Super knocking detected / Variable Cam Timing Solenoid B Malfunction
το οποίο το έσβησα και δεν βγήκε ξανά.. Τα άλλα δύο βγαίνουν ξανα όπως και το σπαστικό μήνυμα.
Επίσης, μου πέφτει και η θερμοκρασία απο 90 εώς και 70 ή και πιο κάτω..
Μάλλον πάω και εγώ για ασφαλειοθήκη μπροστά στην μηχανή Sad
Το Ρ0704 ειναι ο διακοπτης του συμπλέκτη, και μαλλον θα μπορουσε να σου δημιουργησει πρόβλημα μονο στο cruise control. το 1385 ειναι πυρακια, δες το λιγο, απο μπουζι, βενζίνες κλπ. μην κανεις καμια ζημια.
Τωρα το engine management faulty στο εβγαλε λογω του Ρ0494, ειναι βλάβη στο βεντιλατέρ. λογικα εχει μπει σε ενα safe mode οπου δουλευουν συνεχεια τα βεντιλατερ και μενει μονιμα ανοιχτος ο θερμοστατης, γι αυτο και σου κατεβαζει θερμοκρασιες εν κινησει. μπορει να φταινε πολλά, απο ρελέ βεντιλατερ, μεχρι ασφαλειοθήκη ή εγκέφαλο.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Απρ 2014, 07:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
psilos133 έγραψε:
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,
Engine management system faulty και σε μένα εν μέσω καταρακτώδους (δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο) και κωδικοί P0494 & P0704 (το είχε απο πριν κάτι με τον συμπλέκτη)
Επίσης, βρήκα κρατημένο και αυτο :
Freeze frame information, fault 2
Fault found: P1385
Description:
1385 Super knocking detected / Variable Cam Timing Solenoid B Malfunction
το οποίο το έσβησα και δεν βγήκε ξανά.. Τα άλλα δύο βγαίνουν ξανα όπως και το σπαστικό μήνυμα.
Επίσης, μου πέφτει και η θερμοκρασία απο 90 εώς και 70 ή και πιο κάτω..
Μάλλον πάω και εγώ για ασφαλειοθήκη μπροστά στην μηχανή Sad
Το Ρ0704 ειναι ο διακοπτης του συμπλέκτη, και μαλλον θα μπορουσε να σου δημιουργησει πρόβλημα μονο στο cruise control. το 1385 ειναι πυρακια, δες το λιγο, απο μπουζι, βενζίνες κλπ. μην κανεις καμια ζημια.
Τωρα το engine management faulty στο εβγαλε λογω του Ρ0494, ειναι βλάβη στο βεντιλατέρ. λογικα εχει μπει σε ενα safe mode οπου δουλευουν συνεχεια τα βεντιλατερ και μενει μονιμα ανοιχτος ο θερμοστατης, γι αυτο και σου κατεβαζει θερμοκρασιες εν κινησει. μπορει να φταινε πολλά, απο ρελέ βεντιλατερ, μεχρι ασφαλειοθήκη ή εγκέφαλο.

Εγκεφαλο οταν λες εννοείς να εχει πρόβλημα ο εγκεφαλος του αυτοκινητου?? Τα μπουζι μου είναι καινούργια 1500 χλμ εχουν.ισως απο βενζίνη να ηταν..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάϊ 2014, 10:25:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, στο πιο ασχημο σενάριο παιζει και αυτο...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάϊ 2014, 11:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Ναι, στο πιο ασχημο σενάριο παιζει και αυτο...


Πολύ ωραία..Το χω αφήσει συνεργείο και ο ηλεκτρολόγος μου είπε ότι ειναι χαλασμένο το βεντυλατέρ (η αλήθεια ειναι ότι δεν το ακουγα τελευταία), καμμένες οι φύσες και η φούσκα της θερμοκρασίας καθώς και μία μεγάλη 70άρα ασφάλεια την οποία και μου έδειξαν..
Το όλο σκηνικό μάλλον προήλθε απο βραχυκύκλωμα στο βεντυλατέρ που έκαψε και την βαλβίδα της θερμοκρασίας, ετσι μου είπαν ..Άντε να δούμε απο δευτέρα τωρα...
Τουλαχιστον δεν είναι ο εγκέφαλος απ ότι καταλαβαίνω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nick sapanidis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 rc

Ένταξη: 20 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: ΚΟΖΑΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2014, 15:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λίγες μέρες και έμενα μου έβγαλε αυτό το μήνυμα με κωδικό p0420 catalyst system efficiency below threshold (bank 1). Συνήθως μου έβγαζε anti pollution system faulty επειδή δεν έχω καταλύτη. Κάτι παρόμοιο έπαθε κάποιος; Πρώτο στάδιο είναι το αμάξι!


tuned by DynoExelixis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RallyeSound 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


108

Ένταξη: 27 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Φεβ 2016, 09:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....

Έχει επεξεργασθεί από τον/την RallyeSound στις Κυρ 29 Ιούλ 2018, 14:37:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Φεβ 2016, 19:41:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω μεταχείρο με 50€ αν θες πάντως


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3404s (PHP: 89% - SQL: 11%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on