PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ηχοσύστημα - η γνώμη σας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 17:31:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
Beyma : Ισπανική εταιρεία κατασκευής ηχείων κορυφαία στο είδος της με εργοστάσια σε Ισπανία, Γαλλία και Βραζιλία Exclamation Από τις καλύτερες (και ακριβότερες) εταιρείες.
Dimip το αυτοκίνητο που φτιάχνει ο τυπάς δικό σου είναι;
Smile colors Silly Onfire Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


χα-χα! ποτε!!!! never!!! nada !!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 20:08:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Δημητρη!!!Αυτος ειναι ο τυπος που μου τα ειπε ολα αυτα... Shocked
Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 15:10:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:

Είναι κάτι τέτοιο. Είναι ένα τουίτερ σε χοάνη και προσφέρει πολύ μεγαλύτερη ποιότητα και πιστότητα ήχου από τα κανονικά τουίτερ. Α ξάχασα να σου πω πως η Beyma τα σταμάτησε και ότι είναι πραγματικά πανάκριβα.......


Μηπως ενοεις κατι σαν αυτο??


Rolling eyes Rolling eyes Αγνωστο αντικειμενο σαν tweeter πλησιαζει...

Δεστε και τα αλλα σε αυτην την σελιδα
http://car.beyma.com/ENGLISH/listaprod.php?id_familia=10
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 16:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι, αυτό είναι κανονικό tweeter υπερ-υψηλής ποιότητας και υπερ-υψηλής τιμής.......... Πρόσεξες τιμές ευαισθησίας στα site τους; Shocked Shocked Twisted evil


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 22:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rolling eyes Embarassed Embarassed ????? Confused Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Δεκ 2003, 22:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To μονο που παρατηρησα ειναι οτι εχει πολυ μικρα watt rms και πολυ μεγαλα db!Tωρα για την ευαισθησια τωρα το παρατηρησα αλλα δεν μου λεει και τιποτα!! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2003, 14:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι τα τουίτερ δεν χρειάζονται ιδιαίτερα υψηλή ισχύ για να παίξουν. Οι ευαισθησίες σε όλα τα ηχεία τους είναι γενικά μεγάλες. Αυτό σημαίνει ότι μπορούν να παίξουν χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα με όλους τους ενισχυτές χωρίς ιδιαίτερη σημασία στην ισχύ τους. Wink


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2003, 14:41:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πήρα απάντηση σχετικα με το θεμα των πισω ηχειων.
η στερεοφωνικη εικονα δημιουργειται από τα εμπρός και σε καμμια περιπτωση απο τα πισω ηχεία τα οποία ουσιαστικα προσφερουν μονο βαβουρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2003, 14:55:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαβούρα Shocked Δεν νομίζω... Μάλλον γεμίζουν τον χώρο του αυτοκινήτου χωρίς να αλλοιώνουν την στερεοφωνική εικόνα μπροστά και ακούν καλύτερα και οι πίσω επιβάτες....


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Δεκ 2003, 17:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
πήρα απάντηση σχετικα με το θεμα των πισω ηχειων.
η στερεοφωνικη εικονα δημιουργειται από τα εμπρός και σε καμμια περιπτωση απο τα πισω ηχεία τα οποία ουσιαστικα προσφερουν μονο βαβουρα.


Eγω εχω αλλη αποψη γιατι αυτος που θελει μεγαλη ενταση χωρις να του ποναει το κεφαλι(σαν και εμενα) βαζει το 40% της εξοδου της πηγης να παιζει πισω ετσι ωστε να μην ποναει το κεφαλι του,να ακουει την μουσικη του απο τα tweeter και να εχει και τα μπασα του απο τα ηχεια στην εταζερα!Ετσι τα εχω τωρα και ειμαι λιγο-πολυ ευχαρηστημενος!Οταν θα προχωρησω σε αλου ειδους βελτιωση μπορει να αλλαξω γνωμη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 09:16:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
petrskar έγραψε:
πήρα απάντηση σχετικα με το θεμα των πισω ηχειων.
η στερεοφωνικη εικονα δημιουργειται από τα εμπρός και σε καμμια περιπτωση απο τα πισω ηχεία τα οποία ουσιαστικα προσφερουν μονο βαβουρα.


Eγω εχω αλλη αποψη γιατι αυτος που θελει μεγαλη ενταση χωρις να του ποναει το κεφαλι(σαν και εμενα) βαζει το 40% της εξοδου της πηγης να παιζει πισω ετσι ωστε να μην ποναει το κεφαλι του,να ακουει την μουσικη του απο τα tweeter και να εχει και τα μπασα του απο τα ηχεια στην εταζερα!Ετσι τα εχω τωρα και ειμαι λιγο-πολυ ευχαρηστημενος!Οταν θα προχωρησω σε αλου ειδους βελτιωση μπορει να αλλαξω γνωμη....


σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο να ακουμε μουσικη απο τα tweeter και μονο (κατι που εκανες μεχρι τωρα αν θυμαμαι το τι ειχες ως τωρα στο αμαξι)
Ο ηχος πρεπει να ειναι ολοκληρωμενος. ολες οι συχνοτητες χρειαζονται και παιζουν το ρολο τους. ουτε τις μεσαιες πρεπει να αποκλειουμε ουτε τις υψηλες ουτε τις χαμηλες συχνοτητες.
το ιδανικο ειναι ολες οι συχνοτητες να προερχονται απο ενα σημειο και φυσικα απο διαφορετικα ηχεια, ετσι θα ηταν τελειο να βαζαμε τα tweeter τα woofer τα subwoofer ολα μαζι στην ιδια θεση π.χ. της πορτας!
αλλα επειδη αυτο δεν γινεται λογω χωρου (εκτος κιαν κανεις ειδικες ακριβες κατασκευες) προσπαθουμε να τα χωρεσουμε ολα ετσι ωστε να παιρνουμε ολο το φασμα του ηχου σε συχνοτητες.
εχει ξαναϋποθει πως ο λογος που μπαινει το sub στο πορτμπαγκαζ ειναι καθαρα θεμα χωρου και ιδιαιτεροτητας που εχουν οι χαμηλες συχνοτητες να διαχεονται στο χωρο χωρις να γινεται αντιληπτο απο το αυτι μας απο που προερχονται. ετσι ακομα και στο πορτμπαγκαζ να βαλουμε το sub δεν μας πειραζει "ακουστικα" - φυσικα αν εβαζες τα tweeter π.χ. στο πορτμπαγκαζ δεν θα ακουγες τιποτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 16:09:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
...σε καμια περιπτωση δεν ειναι σωστο να ακουμε μουσικη απο τα tweeter και μονο (κατι που εκανες μεχρι τωρα αν θυμαμαι το τι ειχες ως τωρα στο αμαξι)...



Αυτο το ξερω για αυτο και προσπαθω να κανω αυτην την καταραμενη ηχητικη βελτιωση( Evil )!Αλλα μου αρεσει η πολλη μεγαλη ενταση να ειναι πισω για να μην μου ποναει το κεφαλι!Αυτο που λεω θα γινει ταν ολοκληρωθει το ηχοσυστημα και θα μπει το woof πισω στο πορτ-παγκαζ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 10:24:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα ούτως ή άλλως το γουφ (ο σκύλος σου εννοείς; Laughing ) θα μπει πίσω γιατί δεν χωράει πουθενά αλλού!!! Για ένταση πίσω δοκίμασε και κάτι τέτοιο

Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 12:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δειτε λιγο σε τι κατασταση ειναι ενα 206 οταν ετοιμαζεται για πολλα db!!!!
http://www.showyoursound.nl/Public/ShowCase/ShowInstallZoom.asp?Image=http://image2.showyoursound.nl/Dey/6.jpg
http://www.showyoursound.nl/Public/ShowCase/ShowInstallZoom.asp?Image=http://image2.showyoursound.nl/Dey/7.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 15:26:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
δειτε λιγο σε τι κατασταση ειναι ενα 206 οταν ετοιμαζεται για πολλα db!!!!
http://www.showyoursound.nl/Public/ShowCase/ShowInstallZoom.asp?Image=http://image2.showyoursound.nl/Dey/6.jpg
http://www.showyoursound.nl/Public/ShowCase/ShowInstallZoom.asp?Image=http://image2.showyoursound.nl/Dey/7.jpg

Smile colors Beer


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 17:34:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επαναφερω το θεμα καθώς σήμερα επισκέφθηκα τον καλογερόπουλο. Με ενημέρωσε πως αντάπτορες για τα χειριστήρια στο τιμόνι υπάρχουν μόνο για kenwood και pioneer. Οπότε πάμε για Pioneer πηγη. Για ηχεία μου πρότεινε τα focal και επέμεινε στην άποψη του οτι τα πίσω ηχεία δε προσφέρουν τίποτα καλό παρά μόνο βαβούρα. Μου είπε χαρακτηριστικά "αν θες να λες οτι εχεις και πίσω ηχεία, βάλτα". Για την ώρα λόγω χρηματων αλλά και επειδή δε ξέρω αν μου χρειάζεται δε θα προχωρήσω σε sub κ ενισχυτη. Πάω λοιπόν για focal access 165 A (2 δρόμων, διαιρούμενα 120W)

και για πηγή που να κανει δουλειά και να συμφέρει οικονομικά πάω στο pioneer deh-7500mp


μου είπε επίσης οτι επειδή έχω Multiplex πρέπει να παω να κανω κατι στον εγκέφαλο για να αναγνωρίζει την συσκευή...δε το έχω ξανακούσει αυτο...ξερει κανεις τιποτα?

Ακούω σχόλια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 23:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κασετοφωνο ειναι γα**το!Αυτο ηθελα να παρω αλλα κατι εγινε στην συνεχεια και...εχω ρωτησει και εγω ψαξε και θα βρεις... Wink (Ψαξε εστο topic που λεει πραγματικο ηχοσυστημα για 206)!
Τ ηχεια δεν τα ξερω...
Για τα πισω ηχεια θελω να πω οτι στα projects cars,αν οχι παντα,εχουν και πισω ηχεια!Θα μπορουσα να πω οτι αυτην την στιγμη με διαιρουμενα,3δρομα,ενισχυτη και γουφερ ποιο λιγο απο ολα ακουγονται τα 6.5 στις πορτες!Μπορει να εχω τετοιες ρυθμισεις που να μην ακουγονται τοσο! Very happy Τι να πω?? Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 23:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
επαναφερω το θεμα καθώς σήμερα επισκέφθηκα τον καλογερόπουλο. Με ενημέρωσε πως αντάπτορες για τα χειριστήρια στο τιμόνι υπάρχουν μόνο για kenwood και pioneer. Οπότε πάμε για Pioneer πηγη. Για ηχεία μου πρότεινε τα focal και επέμεινε στην άποψη του οτι τα πίσω ηχεία δε προσφέρουν τίποτα καλό παρά μόνο βαβούρα. Μου είπε χαρακτηριστικά "αν θες να λες οτι εχεις και πίσω ηχεία, βάλτα". Για την ώρα λόγω χρηματων αλλά και επειδή δε ξέρω αν μου χρειάζεται δε θα προχωρήσω σε sub κ ενισχυτη. Πάω λοιπόν για focal access 165 A (2 δρόμων, διαιρούμενα 120W)

και για πηγή που να κανει δουλειά και να συμφέρει οικονομικά πάω στο pioneer deh-7500mp


μου είπε επίσης οτι επειδή έχω Multiplex πρέπει να παω να κανω κατι στον εγκέφαλο για να αναγνωρίζει την συσκευή...δε το έχω ξανακούσει αυτο...ξερει κανεις τιποτα?

Ακούω σχόλια...

πετρο ειμαι φρεσκος σχετικα ιδιοκτητης του p77 της pioneer και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με την μαρκα! γιατι δεν κοιτας και το δικο μου το μοντελο...
αυτο που ειπε ο δικος σου για τα πισω ηχεια... ελα να ακουσεις πως παιζουν τα δικα μου με τον τετρακαναλο και χωρις sub
τα πισω ηχεια γεμιζουν τον χωρο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 10:44:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για την πηγη θα δούμε. μου ειπε οτι μπορώ να βάλω όποια θελω 2-3 μερες να την ακουσω και αμα δε μου αρεσει την αλλάζω. τα ηχεία τα θεωρεί κορυφαία και πιστεύει οτι όποιος τα ακούσει θα μείνει υπερευχαριστημένος. αν παρ'ολα αυτά δεν είμαι ευχαριστημένος μάλλον θα προχωρήσω σε sub-ενισχυτη και όχι σε πίσω ηχεία.

για τον εγκέφαλο δε μου είπατε...δε γνωρίζει κανείς τίποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 10:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγκεκριμενα δεν σε ειπε για τον εγκεφαλο?
το μονο που κανει το ηχοσυτημα με το αμαξι ειναι να παιρνει ρευμα απο αυτο.
για ποιο λογο να πειραξεις τον εγκεφαλο??? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 2 από 14

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2573s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on