PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Aντι radar. Τα σύν και πλήν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 23:41:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επί τη ευκαιρία σας γνωρίζω για όσους κινούνται στην Εθνική Οδό Αθηνών - Πατρών και στο περιβόητο πέταλο του Μαλλιακού, ξεκίνησε πιλοτικό πρόγραμμα αστυνόμευσης. με συμβατικά αυτοκίνητα ( Αθήνα - Πάτρα, 4 ανά ρεύμα επί 24ώρου βάσεως ) κινούμενα και σε χτυπάνε από πίσω. Υπάρχει αλήθεια αντιραντάρ γι΄αυτά Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Δεκ 2004, 10:21:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα καλα αντιρανταρ ανιχνευουν οτι λειτουργει συσκευη που εκπεμπει σε μια συγκεκριμενη συχνοτητα, δεν πρεπει ντε και καλα να εχει οπτικη επαφη με το laser. πολλες φορες μου χει τυχει διπλα σε περιπολικο να βαρεσει γιατι απλα επιασε την συχνοτητα του ασυρματου της αστυνομιας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Δεκ 2004, 08:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho καλημέρα

Για τα κινούμενα υπάρχει τίποτα Question Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Δεκ 2004, 09:53:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κινουμενα εννοεις αυτα που ειναι ενσωματωμενα στα πολιτικα της αστυνομιας η αυτα με τριποδα?

αυτο που λεγα κ στον αρη χθες οτι αν πηγαινεις με 180 ειναι αχρηστο γιατι απλα θα πρεπει να πρεπει να πλακωθεις στα φρενα για να προλαβεις.
μακρια απο αυτα τα cobra και αλλα που πουλανε στα carefour γιατι ειναι μουφες...
γενικοτερα προτιμηστε αντιρανταρ απο 200+ euro

δυο κλησεις να σας γλιτωσει τα βγαλατε τα λεφτα

πρεπει να βγαλω φωτος απο το 206 μου να δειτε τι εχω κανει με το αυτοκολλητο πανω στην κονσολα για ευκολο βαλε βγαλε σε περιπτωση μπλοκου. Wink οσοι ηρθαν στο τουρ το ειδανε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Δεκ 2004, 16:28:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
κινουμενα εννοεις αυτα που ειναι ενσωματωμενα στα πολιτικα της αστυνομιας η αυτα με τριποδα?


Τα ενσωματωμένα. Το κακό δεν είναι μόνο τα 180, αλλά και οι πινακίδες που αφήνουν οι εργολάβοι μετά τα έργα. Σε δρόμο με 120 ξαφνικά βλέπεις πινακίδες 60, 40 χωρίς να υπάρχει κάτι(ξεχασμένες). Την στήνουν και εκεί και άντε να τα βγάλεις πέρα. 40 χιλιόμετρα πάνω από το όριο και στο κλειδώνουν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2004, 02:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οσο ακουσα κατα την περιοδο που περασαν οι νεοι νομοι με τα προστιμα, τον νεο ΚΟΚ κτλ, τωρα θα δωθει το κοψιμο των κλησεων και η παρακολουθηση σε ιδιωτικες εταιριες. Εχω την αισθηση οτι αφου αυτοι θα εχουν συμφερον να γραφουν οσο το δυνατον περισσοτερους για να παιρνουν και τις προμηθειες τους, το προβλημα θα παρει τεραστιες διαστασεις και πιθανον αυτες οι εταιριες να ειναι και πολυ πιο "ευελικτες" απ'την αστυνομια.

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως, αφου η πλειοψηφια των πολιτων πιστευει οτι τα ορια ταχυτητας ειναι γελοια, ταυτοχρονα δεχεται τετοιους νομους...

Οπως εχει πει και ο Καββαθας κατ'επαναληψη, στις Γερμανικες autobahn δεν εχουν ορια ταχυτητας αλλα εμεις με οριο τα 120 εχουμε πολυ περισσοτερα ατυχηματα...

Τωρα το κατα ποσο η αγορα RWR και ECM (radar warning receiver / electronic counter measures) δινει λυση, δεν ξερω. Αυτο που επισης με προβληματιζει ειναι το κατα ποσον τα RWR πιανουν τα laser gun τα οποια δουλεουν μαλλον με συχνοτητες οπτικου φασματος. Μηπως ειναι και λεφτα πεταμενα στην τελικη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2004, 10:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φτιάχνεται λοιπόν κλειστός αυτοκινητόδρομος με προδιαγραφές Ευρώπης (ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟΣ) και τα όρια είναι από 70-80 ως 120. Το ίδιο και στα καινούργια καλά κομμάτια της Εθνικής προς Θεσσαλονίκη που είναι 100-120 !!!
Υπόψην ότι βάσει του ΚΟΚ η κίνηση στην Εθνική πάνω απο 140χλμ τιμωρείται με αφαίρεση άδειας-πινακίδων !!! Οπως επίσης και η κίνηση με +40χλμ απο το όριο εντός πόλης. Αρα θα έπρεπε οι περισσότεροι απο μας για να μην πω όλοι να μην έχουμε πινακίδες και δίπλωμα.
Τα laser guns αντιμετωπίζονται με επιτυχία με τα παράνομα jammers.


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2004, 11:21:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.radarshop.com/radardetector_test.asp ριξτε μια ματια εδω στα τεστ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 10:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Βασικά με τα αντιραντάρ λειτουργώ με το εξής σκεπτικό:

Πόσα χρήματα έχω πληρώσει Π.Χ τα τελευταία 3 χρόνια.

Για να θυμηθώ.... χμμμ 3 κλήσεις (οι δύο για ταχύτητα...) χμμμ ναι γύρω στα 60 ευρώ!

Υπάρχει άραγε αντιραντάρ με 60 ευρώ; Οχι; Ε, τότε γιατί να πάρω; Laughing Laughing Laughing Laughing

Ούτως ή άλλος ένα αντιραντάρ δεν πρόκειται να με κάνει να τρέχω παραπάνω... Οσο πάει πάω (απλώς προσέχω τις ώρες που τρέχω!)


Τάσο μου μήπως τώρα που ακρίβηνε ο κ.ο.κ. πρέπει να το ξανασκεφτείς ???

εμένα προχτές με γράψανε γιατί προσπέρασα 3 αυτοκίνητα που πηγαίνανε βόλτα, στο χαλαρό και είχαν δημιουργήσει μια τρελλή ουρά από πισω τους....

Μου λέει 167 ευρώ και αφαίρεση πινακίδων....
Η πλάκα είναι ότι μου χαρίστηκε και δεν μου πήρε τις πινακίδες για να μπορέσω να πάω στον Γάμο.. και έπρεπε να νιώθω και ικανοποίηση για αυτό !!!!!

και να φανταστείς ότι δεν κυκλοφορώ και πολύ με το αμάξι... Λοιπόν δεν αρχίζουμε να το σκεφτομαστε μπας και κάνουμε καμία ομαδική αγορούλα ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 18:30:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν αξιζει γιατι τα καλα ειναι πανακριβα και τα αλλα απλα δε σε καλυπτουν.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 22:53:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμπάς περιπτώση...υπάρχει κανένα ρανταρ που να πιανει την συχνότητα των ασυρμάτων και αν ναι ποιό είναι ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 22:59:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
εμπάς περιπτώση...υπάρχει κανένα ρανταρ που να πιανει την συχνότητα των ασυρμάτων και αν ναι ποιό είναι ?


Τη συχνοτητα της αστυνομιας τη πιανεις κανονικα με ασυρματο αλλα ειναι κωδικοποιημενο το σημα. Δηλαδη πιανεις τη συχνοτητα αλλα δεν ακους τι λενε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Οκτ 2006, 23:10:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μας ενδιαφέρει να ακούμε τι λένε....

Μας ενδιαφέρει να χτυπάει όταν πιάνει την σχνότητα της αστυνομίας...

είτε εχουν laser είτε πιστόλι , είτε οτιδήποτε, όλοι έχουν ασύρματοο.

ας πίανει την συχνοτητά τουλοιπόν και ας αρχίσει να βαράει και μετά κόβουμε εμείς ταχύτητα, ή δεν προσπερνάμε....

Υπάρχει κάτι τέτοιο ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Οκτ 2006, 23:09:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λετε ρε παιδια?? Shocked Shocked Πως τα εχετε μπερδεψει ετσι?
Αλλο η συχνοτητα της αστυνομιας (που ειναι σε vhf και θελετε πολυ καλα μηχανηματα για να ξεκλειδωσουν τη συχνοτητα και να τους ακουτε) και αλλο το σημα που εκπεμπουν τα πιστολια laser (και χρειαζεστε αντιρανταρ που να πιανει τα συγκεκριμενα σηματα).


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Οκτ 2006, 09:22:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εσύ τα έχεις μπερδέψει γιατί μαλλον διαβάζεις βιαστικά....

Εγώ ρώτησα αυτό ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ VHF ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ?

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΥΤΕ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΤΙ ΛΕΝΕ...
ΟΥΤΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ.

ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΟΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΟ....
ΤΟ VHF ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΑΝΟΙΚΤΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ LASER Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.
ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ ΠΙΣΤΟΛΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΕΧΕΙΣ.... ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΣ ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ 20 ΧΛΜ ΔΕΞΙΑ, ΣΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΦΟΡΑΣ ΖΩΝΗ Κ.Τ.Λ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

αυτά..... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 17:22:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς αν στην Ελλάδα αν στην ελλάδα τα gps tracker είναι παράνομα?
λχ έχω βάλει τις τοποθεσίες των μπλόκων στο χάρτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 17:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεις να τις κανεις ενα POI file και να τις ανεβασεις.
Τις θελω φιλε μου.
Δεν ειναι παρανομο αυτο το πραγμα.
Για καθε μετρο υπαρχει και ενα αντιμετρο.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 08:48:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το προστιμο για αντιρανταρ ειναι 2000 ευρω με τον νεο κοκ ,κ σιγουρα θα χεις κ τραβηγματα ..



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 08:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν σας ενδιαφέρει έχω το destinator με περασμένα τα μπλόκα μέσα κάμερες και γενικά όλα αυτα τα καλούδια όποιος θέλει το στέλνω.

brz20 έγραψε:
Μπορεις να τις κανεις ενα POI file και να τις ανεβασεις.
Τις θελω φιλε μου.
Δεν ειναι παρανομο αυτο το πραγμα.
Για καθε μετρο υπαρχει και ενα αντιμετρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω το θελω.
Θα το περασω στο PC μεσα στο αμαξι και οταν πλησιαζει μλοκο θα σφηριζει.
Πολυ γουσταρω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1758s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on