PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1 2004 Τα νεα ονοματα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 11:13:59    Θέμα δημοσίευσης: F1 2004 Τα νεα ονοματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ονόματα των πιλότων που καταχωρήθηκαν επίσημα για το παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 του 2004, ανήγγειλε η FIA. Ο Michael Schumacher θα κρατήσει τον αριθμό 1, ενώ το 13 δεν θα χρησιμοποιηθεί.

Αναλυτικά οι πιλότοι που δηλώθηκαν και οι αριθμοί τους: 1. Michael Schumacher (Scuderia Ferrari Marlboro), 2. Rubens Barrichello (Scuderia Ferrari Marlboro), 3. Juan Pablo Montoya (BMW WilliamsF1 Team), 4. Ralf Schumacher (BMW WilliamsF1 Team), 5. David Coulthard (West McLaren Mercedes), 6. Kimi Raikkonen (West McLaren Mercedes), 7. Jarno Trulli (Mild Seven RenaultF1 Team), 8. Fernando Alonso (Mild Seven RenaultF1 Team), 9. Jenson Button (Lucky Strike B.A.R. Honda), 10. Takuma Sato (Lucky Strike B.A.R. Honda), 11. Giancarlo Fisichella (Sauber Petronas), 12. Felipe Massa (Sauber Petronas), 14. Mark Webber (Jaguar Racing), 16. Cristiano da Matta (Panasonic Toyota Racing) και 17. Olivier Panis (Panasonic Toyota Racing).

H Jordan Ford και η Minardi Cosworth δεν έχουν ανακοινώσει ακόμα τα ονόματα των πιλότων τους, αν και μένουν μόνο οι τυπικές διαδικασίες για την υπογραφή του συμβολαίου του Heidfeld στην πρώτη. Λίγο μετά την ανακοίνωση της λίστας, η Jaguar γνωστοποίησε την απόκτηση του Christian Klien, που θα πάρει το νούμερο 15.

Arrow Αντε να ξεκινηση να δουμε τι θα γινει φετος... Onfire Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 11:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: F1 2004 Τα νεα ονοματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
Τα ονόματα των πιλότων που καταχωρήθηκαν επίσημα για το παγκόσμιο Πρωτάθλημα Formula 1 του 2004, ανήγγειλε η FIA. Ο Michael Schumacher θα κρατήσει τον αριθμό 1, ενώ το 13 δεν θα χρησιμοποιηθεί.

Αναλυτικά οι πιλότοι που δηλώθηκαν και οι αριθμοί τους: 1. Michael Schumacher (Scuderia Ferrari Marlboro), 2. Rubens Barrichello (Scuderia Ferrari Marlboro), 3. Juan Pablo Montoya (BMW WilliamsF1 Team), 4. Ralf Schumacher (BMW WilliamsF1 Team), 5. David Coulthard (West McLaren Mercedes), 6. Kimi Raikkonen (West McLaren Mercedes), 7. Jarno Trulli (Mild Seven RenaultF1 Team), 8. Fernando Alonso (Mild Seven RenaultF1 Team), 9. Jenson Button (Lucky Strike B.A.R. Honda), 10. Takuma Sato (Lucky Strike B.A.R. Honda), 11. Giancarlo Fisichella (Sauber Petronas), 12. Felipe Massa (Sauber Petronas), 14. Mark Webber (Jaguar Racing), 16. Cristiano da Matta (Panasonic Toyota Racing) και 17. Olivier Panis (Panasonic Toyota Racing).

H Jordan Ford και η Minardi Cosworth δεν έχουν ανακοινώσει ακόμα τα ονόματα των πιλότων τους, αν και μένουν μόνο οι τυπικές διαδικασίες για την υπογραφή του συμβολαίου του Heidfeld στην πρώτη. Λίγο μετά την ανακοίνωση της λίστας, η Jaguar γνωστοποίησε την απόκτηση του Christian Klien, που θα πάρει το νούμερο 15.

Arrow Αντε να ξεκινηση να δουμε τι θα γινει φετος... Onfire Silly



Ολα καλα λοιπον και ο Montoya ειναι ακομα στην ομαδαρα(...Williams-BMW) αλλα, οχι και 5ος ο Coulthard και ο Rai 6ος...ΕΛΕΟΣ...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 12:48:11    Θέμα δημοσίευσης: Re: F1 2004 Τα νεα ονοματα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:


Ολα καλα λοιπον και ο Montoya ειναι ακομα στην ομαδαρα(...Williams-BMW) αλλα, οχι και 5ος ο Coulthard και ο Rai 6ος...ΕΛΕΟΣ...


γιατι εισαι ετσι τωρα... Question Idea Question δεν εισαι με τον 1. Michael Schumacher (Scuderia Ferrari Marlboro), Onfire Onfire Onfire
αν και μας ταλαιπωρισε φετος (χασαμε και λιγα στο στοιχιμα) Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 22:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ολα πανε καλα το 2005 το no. 1 θα το εχει ο Kimi και το 2 ο Montoya.. Cool

Απ'την αλλη παλι υπαρχει ο αγνωστος παραγων της Renault (που πιστευω θα παιξει πολυ πιο δυνατα απο φετος) και η Ferrari που η αποδοση της εξαρταται απ'το αν η bridgestone θα κανει κατι καλο ή οχι. Την Williams την εχω ψιλοξεγραψει για πρωταθλημα του χρονου καθως εκτος απ'τη δυναμη του κινητηρα, δεν περιμενω το σασι και τα αεροδυναμικα να φτασουν το mp4-19 ή το νεο μονοθεσιο της renault. Μεχρι το Φεβρουαριο θα εχει ξεκαθαρισει το τοπιο... Προς το παρων το mp4-19 δειχνει καλα σημαδια εχοντας σπασει το ρεκορ πιστας στη valencia και οντας σημερα πιο γρηγορα κατα περιπου 1 δευτερολεπτο απ'το r-23 και 1.5s απ'το mp4-17D..

Για να δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2003, 23:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά ο τρελλάρας ο Βιλνέβ που είναι;;;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling eyes Scratch
Κρίμα αν δεν θα αγωνιστεί γιατί ειναι φοβερός πιλότος!
Ελπίζω οι Trulli και Alonso να πάνε ακόμα καλύτερα φέτος!
Και απ'ότι βλέπω η Renault θα περάσει και την McLaren... LaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 00:47:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πειτε με οτι θελετε αλλα αυτον τον ανθρωπο (Μ.Schumacher) οσο καλος οδηγος ειναι τοσο δεν τον παω... Μην ενθουσιαζεστε με τη Mclaren και περυσι τετοιον καιρο το ιδιο σκηνικο γινοταν!!! Ηταν ολο η πιο γρηγορη αλλα τελικα... Παντως ο Button σε δηλωση του ειπε οτι για φετος βλεπει Mclaren και Williams να παλευουν για τιτλο Ferrari λιγο πισω και Renault διπλα στη Ferrari!!! Οσο για το Bιλνεβ κριμα το παιδι...αν και κατι ακουσα οτι μπορει να αγορασει μια θεση στη Jaguar!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 03:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το Βιλνεβ υπαρχει σεναριο να παει εκει ο Βιλνεβ το 2005. Για το 2004 δεν υπαρχει τιποτα - κριμα κατα τη γνωμη μου. Αλλα πιο δυνατα απ'ολους για τη Γουιλιαμς το 2005 παιζει ο Μπαριτσελο Shocked . Το ακουσατε απο μενα πρωτα εδω και το thread θα γινει revive οταν συμβει... Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 03:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προειδοποιηση: Αν ο οπαπ του χρονου δινει τιποτα 1.30-1.40 ΜΗΝ παιξετε σουμαχερ για πρωταθλημα. Αν αλλαξει κατι μεχρι το Μαρτιο που "αρχιζουμε" θα σας πω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 08:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Προειδοποιηση: Αν ο οπαπ του χρονου δινει τιποτα 1.30-1.40 ΜΗΝ παιξετε σουμαχερ για πρωταθλημα. Αν αλλαξει κατι μεχρι το Μαρτιο που "αρχιζουμε" θα σας πω.


ναι ρε γ@μωτο πολυ χαμηλες οι αποδοσεις και για τον προταθλητη αλλα και για τους αγωνες...
θα θελει πολυ μελετη φετος.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 09:39:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανησυχητικούς θεωρεί τους μέχρι τώρα χρόνους της Williams, ο Ralf Schumacher. Ο Γερμανός πιλότος έχει προειδοποιήσει την ομάδα του για τους χρόνους των δοκιμών και πιστεύει ότι πρέπει να γίνει μεγαλύτερη δουλειά, αν θέλουν να είναι ανταγωνιστικοί την επόμενη σεζόν.

"Οι δοκιμές πριν από τα Χριστούγεννα είναι ιδιαίτερα σημαντικές επειδή η πορεία προς μια επιτυχή σεζόν καθορίζεται από την έναρξη της" τόνισε ο "μικρός" Schumacher.

Ο πιλότος της Williams κατέληξε λέγοντας ότι "στο τέλος της περσινής σεζόν ήμασταν λίγο καλύτεροι από τη Ferrari, έτσι αν κάνουμε καλή δουλειά το χειμώνα, μπορούμε να παλέψουμε για το τίτλο του παγκοσμίου πρωταθλήματος".

κοινος τον ηπιαμε.... Arrow Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 18:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
κοινος τον ηπιαμε.... Arrow Idea

Με τις υγείες σας... Laughing Laughing Laughing Laughing
Πάλι κόκκινα θα βλέπετε μπροστά σας ρε παίδες... Μην το κουράζετε πολύ... Laughing Laughing Laughing Laughing Θα βαριέστε να βλέπετε τον Schumi να τερματίζει πρώτος... Laughing Μη νομίζετε πως σας κοροϊδεύω και σας πικάρω... Και εμένα μου άρεσε ο ανταγωνισμός και το θέαμα αλλα θέλω να βλέπω τα κόκκινα μονοθέσια πάντα πάνω στο πόντιουμ... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2003, 19:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν η bridgestone συνεχισει να παραγει λαστιχα γυρω στα 0.5-1.1 δευτερολεπτα αργοτερα απ'τα Μισελεν τοτε προβλεπω πολυ δυνατο πρωταθλημα. Μη σαω πω μαλιστα οτι σε καποιους αγωνες μπορει να βλεπουμε Mclaren-Renault-Williams-Toyota-BAR μπροστα απο τη Ferrari!!!

Υποψην η BAR αλλαξε λαστιχα σε Μισελεν και ηδη το μονοθεσιο γραφει χρονους 1 δευτερολεπτο ταχυτερους απ'οσο εκανε με bridgestone. Και ακομα δεν εχουν προσαρμοσει καταλληλα τη γεωμετρια της αναρτησης!!

Ακομα ολα ειναι ρευστα. Θα δειξει πως θα παει. Εχει πολλα ΑΝ το ολο σκηνικο.. Δεν ειναι τοσο απλο να πεις οτι επειδη νικησα περυσι θα νικησω φετος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2003, 00:56:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε λεω την παλεψε και η Ferrari περυσι αλλα το πρωταθλημα το πηρε λογω συγκηριων!!! Τωρα για αυτο που προκειται ναρχισει μην ενθουσιαζεστε...απλα προετοιμαζουν το σκηνικο!!! Ολοι μεσα στο "κολπο" ειναι...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 09:01:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Michael Schumacher εξακολουθεί να είναι ένας εξαιρετικά γρήγορος πιλότος και δεν θα πρέπει να εγκαταλείψει την ενεργό δράση νωρίτερα από το 2006, οπότε και λήγει το συμβόλαιό του με τη Ferrari, σύμφωνα με την άποψη του Nelson Piquet.

"Δε νομίζω ότι πρέπει να σταματήσει. Εάν είσαι χαρούμενος και σε καλή φυσική κατάσταση γιατί να το κάνεις; Νομίζω ότι είναι όσο γρήγορος ήταν πάντα" δήλωσε χαρακτηριστικά ο πρώην παγκόσμιος πρωταθλητής για τον Γερμανό.

Ο Nelson Piquet θυμήθηκε μάλιστα, την εποχή κατά την οποία ήταν αντίπαλος του M. Schumacher λέγοντας "μου άρεσε να οδηγώ εναντίον του. Ήταν πάντα γρήγορος και μπορούσες να καταλάβεις ότι είχε ταλέντο. Εάν φύγει θα είναι πολύ άσχημο για τη Formula 1".

"τρεμετε" Arrow Onfire



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 00:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα η Mclaren εκανε δοκιμες στην πιστα της Jerez:

1. P. de la Rosa McLaren-Mercedes MP4-19 1'17"153 72 laps
2. F. Alonso Renault R23B 1'17"837 94 laps
3. J.P. Montoya Williams-BMW FW25 1'18"198 73 laps
4. L. Badoer Ferrari F2003-GA 1'18"511 72 laps
5. J. Button BAR-Honda 005/B 1'18"538 90 laps
6. R. Barrichello Ferrari F2003-GA 1'19"015 62 laps
7. M. Webber Jaguar R4 1'19"046 82 laps
8. A. Wurz McLaren-Mercedes MP4-17D 1'19"462 42 laps
9. O. Panis Toyota TF103B 1'19"587 53 laps
10. M. Gene Williams-BMW FW25/B 1'19"626 103 laps
11. C. Klien Jaguar R4 1'19"811 89 laps
12. S. Motoyama Renault R23B 1'19"996 67 laps
13. F. Massa Sauber-Petronas C22 1'21"143 85 laps
14. B. Wirdheim BAR-Honda 005 1'21"313 77 laps
15. C. da Matta Toyota TF103 1'21"478 28 laps
16. F. Montagny Renault R23B 1'27"541 6 laps

O de la rosa πρωτη φορα οδηγει το 19 και του ειπαν να το παει "ηρεμα" μη το διαλυσει γιατι δεν εχουν αλλο (πρωτοτυπο).

Αυτος το πηγε οπως του ειπαν: Hρεμα.... Kαι εσπασε κατα 0.3 δευτερολεπτα το ρεκορ πιστας που εχει ο Ραλφ με 1.17.4.

Αυτη τη στιγμη το mp4-19 κατεχει ρεκορ πιστας στη valencia και jerez.

Αν και το f2004 δεν εχει βγει ακομα για να ξερουμε, τα πραγματα δειχνουν θετικα για τη mclaren.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 11:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η μεγάλη ημέρα για τον Michael Schumacher έφτασε, καθώς ο Γερμανός θα έρθει σήμερα (11/12) αντιμέτωπος με μία ξεχωριστή πρόκληση. Ο πιλότος της Ferrari θα βρεθεί στο τιμόνι της F2003-GA και θα κοντραριστεί με ένα υπερηχητικό Eurofighter Typhoon. Silly (πλακα μας κανει) Onfire

Η μάχη αυτή θα γίνει στη στρατιωτική βάση του Grosseto, στην Ιταλία και αντίπαλος του M. Schumacher θα είναι ο πιλότος της ιταλικής πολεμικής αεροπορίας, Maurizio Cheli. Ο αγώνας περιλαμβάνει δύο σκέλη, καθένα από τα οποία ταιριάζει περισσότερο στον κάθε μονομάχο.

Το πρώτο σκέλος αφορά σε μία κόντρα μικρής απόστασης, η οποία αναμένεται να ευνοήσει τον πιλότο της Scuderia, ενώ το δεύτερο περιλαμβάνει έναν αγώνα μεγάλης απόστασης, που πρόκειται να είναι υπέρ του πιλότου του Eurofighter Exclamation Exclamation Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 00:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα το mp4/19 με 1.16.2 εσπασε το χθεσινο ρεκορ πιστας στη Jerez κατα περιπου 1 (!!) ολοκληρο δευτερολεπτο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 01:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με de la Rosa στο τιμονι,ο παραπανω χρονος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 03:57:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

yeap...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 08:45:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα Με 2-1 έχασε ο Michael Schumacher στη συναρπαστική μονομαχία του με ένα Eurofighter της ιταλικής Πολεμικής Αεροπορίας. Ο Γερμανός, οδηγώντας την F2003-GA, κέρδισε την πρώτη κούρσα των 600 μέτρων, αλλά έχασε τις άλλες δύο, των 900 και 1.200 μέτρων. Onfire Onfire Onfire
(νομιζω οτι ηταν φυσικο...γ@μω την ατυχια μου Evil ) Silly

"Ήταν μία πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία. Είμαι χαρούμενος που βρέθηκα εδώ - ήταν πολύ εντυπωσιακό" δήλωσε ο πιλότος της Ferrari μετά τη μονομαχία του με το Eurofighter, που έγινε στο αεροδρόμιο Baccarini, 140 χιλιόμετρα μακριά από τη Ρώμη.

Οι κόντρες μεταξύ οδηγών αγώνων και αεροσκαφών κρατάνε από το 1931. Την πρώτη ανάλογη εμπειρία είχε εκείνη τη χρονιά ο Tazio Nuvolari, ο οποίος βρέθηκε απέναντι σε ένα Caproni 100 από το τιμόνι μίας Alfa Romeo



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,205s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on