PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μετατροπη Peugeot 206 GT σε Α7
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 19:15:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ο τροπος που σκεφτεσαι!
φτιαξτο για σενα για να το γουσταρεις εσυ πρωτα απ ολα...

στο θεμα μας
υπαρχουν φυλλα πλαστικου* για τις πορτες και οπου αλλου
μη βαλεις λαμαρινα



*οπως και ετοιμες carbon επενδυσεις πορτας - αλλα ακριβες
http://ramsport.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=30&products_id=455
+
http://ramsport.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=30&sort=20a&page=3


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Moya 21 (Γ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Grand Turismo

Ένταξη: 07 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Λουτρακι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 19:30:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγουρα το φτιαχνω για να περναω καλα με την παρεα μου σε κανα δυο αγωνες την χρονια να καθομαι και λιγο στο αριστερο μπακετ Laughing

Τα εχω δει και ειναι φανταστικα, αλλα ακριβη λυση για τωρα.... φυλλα πλαστικου απαγορευονται γιατι ειναι ευφλεκτα, θα βαφουν μαυρα και θα γινουν ομορφα, θα μπει και ιμαντας για να τραβας την πορτα καθως και διχτακι .

Το επιτρεπομενο παχος ειναι 2-3mm βασει κανονισμων .
Χρειαζομαστε φρενα , μπλοκε , κορωνοπηνιο και μια ρυθμιζομενη αναρτησουλα, ποιο μετα εαν υπαρχουμε ακομα θα μπουν και τα φυλλα καρμπον .. Wink

Ηδη δοθηκε παραγγελια για φτιαχτες χλαπες μπροστινων θολων, θα δωσω εκτενεστερη αναφορα στο κεφαλαιο ραψιμο .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 20:32:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ξερω τη φρενα ομολογκαρονται για την κατηγορια

αν ομολογκαρονται του 106 μινι γκρουπ α ειναι υπεραρκετα με καλο τακακι..

μπλοκε υπαρχει ΠιΕς / Μπατσι / Κουειφ

αναρτηση ΠιΕς9η οτι αλλο αποφασισεις αρκει να εχει διαδρομη...για του ελληνικους κωλοδρομους...

επισης...θα βρω να σου στειλω το ΠιΝτιΕφ αρχειο απο το Γαλλικο 206 γτι2,0 καπ (το οποιο "επεσε" στα χερια μου λιγο αργοτερα απ οτι επρεπε δυστυχως ενιγουει)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Moya 21 (Γ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Grand Turismo

Ένταξη: 07 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Λουτρακι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 20:43:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκει που θα φτιαχτει το αμαξι εχουν φτιαχτει και αλλα καλα 206 οποτε ολοι μαζι θα την βρουμε την ακρη, εχουμε και την εγκυκλοπαιδια τον pughell Cool

Τι θεμα ειναι οτι γουσταρω να μοιραζομαι γνωσεις για να μην πιαστει κανεις κοροιδο στο μελλον .

Αναρτηση φτιαχτη την ξεχναμε ηδη γιατι μετα απο καποια χλμ στον αγωνα αρχιζει και τα φτυνει, οποτε θα παιξουμε η PSS οπως λες η hot bits οσο για τα αλλα και εκει θα βρεθει λυση .

Το αρχειο καλο μου ακουγεται !!!! Razz ευχαριστω !

Το ταμπελακι του σασι πισω στι πορτ παγκαζ γραφει WRC θα βγαλω φωτο
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 22:09:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θυμισε μου, χωματινο ή ασφαλτινο το φτιαχνεις?
Απο αναρτηση γιατι οχι peugeot sport?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 23:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Moya 21 έγραψε:
........και με βλεπω μαλλον για χωματινα sprint ...
........



As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάρ 2012, 23:11:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με επενδυσεις σε πορτες,πατωματα,κλπ,κλπ,υπομονη να ζυγιστει μια το αυτοκινητο για να φανει ποσο απεχει απο τα κιλα της κατηγοριας.
Μεχρι στιγμης ειναι στα 1000 κιλα για τα ΕΑ7 και 1030 στα Α7.
Αυτο νομιζω τρεχει σαν ΕΑ7,ε; Scratch

Μετα ειναι ευκολα,δηλαδη αν ειναι πιο ελαφρυ,μπορεις να βαλεις και πολυεστερικα πλαινα για χαμηλο κοστος και να καλυψεις και το οριο βαρους.

Περι αναρτησης,Hot Bits ξεχνα την,τζαμπα λεφτα θα δωσεις...
1000 φορες παρε μια PS(αν και πανακριβη) ή μια φτιαχτη Bilstein.
Οι PSS ειναι βολτισιες.Μπορεις να παρεις αγωνιστικη της HR αλλα κοστιζει αρκετα...
Θα δω κωδικο αν ειναι και θα σου πω.

Για σασμαν προτεινω να δεις τι επιτρεπει η ομολογκασιον και αν αυτες οι σχεσεις προκυπτουν απο μαμα σασμαν ή ειναι εξ'ολοκληρου close ratio.
Αν τις βρισκεις σε μαμα σασμαν,τοτε ειναι ευκολα τα πραγματα(σχετικα).
Για μπλοκε,εγω θα επελεγα Quaife.Φτηνο,αξιοπιστο και με καλη μεταπωληση.
Σιγουρα δεν ειναι τοσο hardcore οσο ενα δισκατο αλλα την δουλεια του την κανει και με το παραπανω...

Επισης ουτε τα φρενα ειναι ελευθερα.
Νομιζω οτι μεχρι και φετος εχεις το ΟΚ για 4πιστονα με εμβολα μεχρι 58mm εκαστο(αν δεν κανω λαθος) αλλα απο του χρονου ειπαν οτι θα τα καταργησουν(οπως μαζι και ολες τις εθνικες προεκτασεις/ομολογκασιον) οποτε κριμα ειναι να πανε αχρηστα. Confused

Να ξεκινησουμε λιγο απο τα βασικα;
Τι cage θα βαλεις; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 06:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το μπλοκε θα συμφωνησω με Στελιο, το quaife ειναι μονοδρομος και για τον εξης απλο λογο:
Θα μπορεις να πηγαινεις στον αγωνα με το αγωνιστικο σου "πορεια", δεν θα απαιτει δλδ να το φορτωνεις σε τρεηλερ, οπως θα εκανες με ενα δισκατο μπλοκε.
Οσον αφορα την αναρτηση, ψαξε λιγο για ps, εχουν πεσει οι τιμες, εγω ειχα προσφορα απο την pamsport για κομπλε αναρτηση του 1,6 grA με ραβδους της αρεσκειας μου στα 1000 ευρω και του RC grN στα 1600 αντιστοιχα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 09:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν εισαι χωματινος ΞΕΧΝΑΣ οτιδηποτε φτιαχτο σε πρωτη φαση
βασικα θα αφησεις τελευταια την αναρτηση.

εσωτερικο δε θα κανεις ΤΙΠΟΤΑ αν δε τελειωσεις με το κειτζ

επισης ψαξε καπου τοπικ για Μ πινακιδες που σημαινει οτι μπορεις να το βγαζεις βολτα 1-2φορες το μηνα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Moya 21 (Γ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Grand Turismo

Ένταξη: 07 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Λουτρακι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 12:43:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα το παμε !!!! Laughing Laughing

Υβριδικο θα ειναι, και χωμα και ασφαλτο για αυτο θα ραφτει θολους και πισω εκει που παταει η γεφυρα. Αλλιως θα ηθελε μονο τα πλακακια των θολων γιατι το συγκεκριμενο σασι δενει με το ρολ μπαρ .

Και αυτο με τις πινακιδες το ειδα και μου αρεσε να το κανουμε και καμια βολτιτσα μολις το τελειωσω.. τρειλερ υπαρχει .

Οσο για το roll cage θα μπουν ελαφριοι σωληνες απο εξωτερικο, περισσοτερες λεπτομερειες απο βδομαδα.

Η παρουσα bilstein χοντρομπουκαλη θα γινει χωματινη και ασφαλτινη απ οτι το κοβω PS, που φοραγε ο πρωτος οδηγος μου σε 106.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 12:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TO cage ειναι το Α και το Ω σε ενα αγωνιστικο ή ακομα και trackday car
οταν εισαι ανω των 30...

οποτε μαλ***ες παιρνω σωληνες και αντιγραφω σχεδια ξεχασε τες.
υπαρχει ενας τυπος τριπολη εφτιαξε ο κος εδιρνελης και μερικοι ακομα καποια αγωνιστικα φετος με πολυ καλες τιμες και ποιοτητα δουλειας

επισης με το ραψιμο ΠΑΡΑ πολυ προσοχη γιατι μπορει να κανεις και κακο.
τα σασι θελουμε να εχουν μια σχετικη ευκαμψια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 14:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Moya 21 έγραψε:
Οσο για το roll cage θα μπουν ελαφριοι σωληνες απο εξωτερικο, περισσοτερες λεπτομερειες απο βδομαδα.


Απο custom cages εννοεις?
Αυτος στην Τριπολη που λεει ο Παναγιωτης ειναι ο Γιαννοπουλος ο προεδρος της Α.Λ. Τριπολης


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 16:20:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OMP CrMo...

Το μισο ειναι ηδη κολλημενο απο τους ιταλους οποτε μενουν σχετικα ευκολες κολλησεις.
Παναλαφρο,αντοχη και ασφαλεια με @@,και φυσικα χωρις προβληματα με πατημενες σωληνες,κενα,κλπ,κλπ...

Απορω τοσα χρονια τι σκαtα καναμε με τα Sparco... Confused

Για φτιαχτο,για να γινει ετσι οπως πρεπει,το κοστολογιο θα βγει μεγαλυτερο απο το να παρεις ενα ετοιμο.
Ας σας πει ο Πετρος ποσο βγηκε του ΑΧ να φρικαρετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 16:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο εχει το OMP?
link?
βαρος?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 17:04:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ποσο εχει το OMP?
link?
βαρος?

Εφτασεεεε!
1074 lires
42Kg
http://www.kamracing.co.uk/peugeot/peugeot-206/interior/roll-cages/peugeot-206-omp-multipoint-weld-in-roll-cage-1.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 17:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπυρο οι 1074 λιρες ειναι για αυτο που δεν ειναι κολλημενο.
Οι 1278 λιρες ειναι για το κολλημενο.
Εγω το βρηκα καπου στα 1450-1500Ε μαζι με τα μεταφορικα...

Απλα με την δουλεια που εχει,δεν αξιζει καν να μην πληρωσεις την διαφορα.
Εγω ειδα προσφατα ενα cage για 106 που φεραμε και ειναι η μερα με την νυχτα οσο αφορα τις κολλησεις τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 17:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστη επισημανση Στελιο.
Να σε ρωτησω, εγω εχω βρει ενα σπαρκο S1600, σε καλη τιμη.
Δεν αξιζει να το αγορασω, αν και εφοσον?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 17:27:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειδα προσφατα απο κοντα και αναλυτικα το κοκκινο νισαν σανι του giorgos_gti που τρεχει ραλλυ (οσοι τον ξερουν απο τρακντει σπεσιαλ)
με καστομ κειτζ

το πραμα ειναι απο αλλο πλανητη. οκ ειναι σιγουρα βαρυ
αλλα ειναι απιστευτη η ποιοτητα του.
τε βλεπεις και θες να το πεταξεις στο γκρεμο να δεις αν θα γρατζουνιστει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 17:27:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

very - very cute indeed...!!
ας το χουμε στην ακρη του μυαλου μας για το μελλον...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Μάρ 2012, 18:53:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Custom Cages εχουν το μειονεκτημα οτι δεν χρησιμοποιουνε αναλογα σιδερα μιας και εχουν συμβατικες σωληνες(το ειχαμε αναφερει στο σχετικο topic).
Η εταιρια συνεχιζει την ιδια νοοτροπια χρησιμοποιωντας την τραγικη δικαιολογια για την συνθεση του υλικου.
Τα εργοστασια παντως εχουν διαφορετικη αποψη οσο αφορα τις καροτσες που στελνουν για αγωνιστικη χρηση...

sps έγραψε:
Σωστη επισημανση Στελιο.
Να σε ρωτησω, εγω εχω βρει ενα σπαρκο S1600, σε καλη τιμη.
Δεν αξιζει να το αγορασω, αν και εφοσον?

Αναλογα την τιμη ρε boy...
Αμα δηλαδη το βρηκες πχ στα 500Ε και ειναι και χρωμομολυβδενιο,φυσικα και αξιζει.

Αυτα που δεν εχουν πια νοημα ειναι τα βιδωτα ή των 6 σημειων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2137s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on