PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Παράξενο πρόβλημα σε 207 rc
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 10:47:01    Θέμα δημοσίευσης: Παράξενο πρόβλημα σε 207 rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην καλημερα σε ολους....με λενε πετρο και εχω ενα 207 rc lemans 2009 μοντελο! Eπειδη εχω αγανακτησει απιστευτα και δεν μπορω να βγαλω ακρη με το προβλημα μου θα ηθελα καποια συμβουλη...συγνωμη για το πως ξεκιναω (σαν νεο μελος)η ακομα και το που και πως τοποθετουμαι απλα χρειαζομαι αμεση βοηθεια!!!
Λοιπον αν παω σταθερα με αυτοματο πιλοτο απο 60εως και 80 χιλιομετρα πεζει πολυ το χαλμιτερ και μολις κανω 1-2χιλιομετρα σταθερα μου κοβει τη τουρμπινα!αναφερω επισης το σφαλα ειναι το p2191 σφαλμα ρυθμισης ποιοτητας καυσιμου...επισης εχω αλλαξει σετ χρονισμου προσφατα,εχω κοιταξει την ν75,τον μαπ σενσορ επανω αριστερα,εχω τσεκαρει την σκαστρα,εχουμε βαλει επανω καινουρια αντλια υψηλης τπτ ξσανα εβαλα την δικια μ η οποια φανηκε μια χαρα,και σημερα αλλαξα τον πανω αισθητηρα λαμδα!!!Και το αμαξι παλι κανει τα ιδια δηλαδη:δεν σηκωνει την πιεση που πρεπει...ειναι κοντα στο 0,6 σταθερο και η αναλογια καυσιμου και αερα παιζει παρα πολυ απο τη μεση προς φτωχο....ο θεος να σας εχει ολους καλα ρε παιδια δωστε μια λυση!!!το αμαξι φοραει εξατμιση απο downpipe και πισω i/c και χοανη!!!εχει και 68000km Δεν ξερω τι αλλο να κανω εχω σηκωσει τα χερια ψηλα!!!υπαρχει περιπτωση να ειναι θεμα εγκεφαλου??διοτι παλια αρκετα παλια ειχα βαλει ενα προγραμμα απο θεσ/νικη τερμα αποτυχια τεσπα και το εβγαλα δεν δουλευε σωστα το προγραμα εμπαινε σε safe mode σηκωνε 2bara και τετοια...λετε να εχει αφησει κουσουρει στον εγκεφαλο ο ακατανομαστος???Ευχαριστω πολυ και ξσανα ζητω συγνωμη για τα τις μη προβλεπομενς κινησεις μου!!!Να ειστε ολοι καλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 11:06:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνε μια δόκιμη και βγάλε την χοάνη. (έχω το λόγο μου που σου το λέω)
Και κατι άλλο.
Μόνο στον αυτόματο πιλότο σου το κάνει?



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 11:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιχαλη η χοανη ειναι συρματινη...θα το δοκιμασω αλλα δεν μπορω να καταλαβω την ουσια αυτης της κινησης!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 11:17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου το εκανε και χωρις τον αυτοματο δηλαδη:πηγαινα σταθερα εκοβε το τουρμπο μετα απο κανα χιλιομετρο αφηνα το γκαζι ξες εκοβα εβγαζα κενο στο φαναρι μολις ξεκινουσα τουρμπιζε μετα απο λιγο παλι τα ιδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 11:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να μην φτάνει η παροχή του αέρα προς την τουρμπίνα λόγο βρομιάς της χοάνης η να σου ρουφάει το κολάρο.
Κάνε μια δοκιμή δεν χάνεις τίποτα.
Επίσης καλά θα είναι να τσεκάρεις το κύκλωμα σου να δεις μήπως χάνεις πίεση από κανένα κολάρο.



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 12:35:47    Θέμα δημοσίευσης: Παράξενο πρόβλημα σε 207 rc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην καλημερα σε ολους....με λενε πετρο και εχω ενα 207 rc lemans 2009 μοντελο! Eπειδη εχω αγανακτησει απιστευτα και δεν μπορω να βγαλω ακρη με το προβλημα μου θα ηθελα καποια συμβουλη...συγνωμη για το πως ξεκιναω (σαν νεο μελος)η ακομα και το που και πως τοποθετουμαι απλα χρειαζομαι αμεση βοηθεια!!!
Λοιπον αν παω σταθερα με αυτοματο πιλοτο απο 60εως και 80 χιλιομετρα πεζει πολυ το χαλμιτερ και μολις κανω 1-2χιλιομετρα σταθερα μου κοβει τη τουρμπινα!αναφερω επισης το σφαλα ειναι το p2191 σφαλμα ρυθμισης ποιοτητας καυσιμου...επισης εχω αλλαξει σετ χρονισμου προσφατα,εχω κοιταξει την ν75,τον μαπ σενσορ επανω αριστερα,εχω τσεκαρει την σκαστρα,εχουμε βαλει επανω καινουρια αντλια υψηλης τπτ ξσανα εβαλα την δικια μ η οποια φανηκε μια χαρα,και σημερα αλλαξα τον πανω αισθητηρα λαμδα!!!Και το αμαξι παλι κανει τα ιδια δηλαδη:δεν σηκωνει την πιεση που πρεπει...ειναι κοντα στο 0,6 σταθερο και η αναλογια καυσιμου και αερα παιζει παρα πολυ απο τη μεση προς φτωχο....ο θεος να σας εχει ολους καλα ρε παιδια δωστε μια λυση!!!το αμαξι φοραει εξατμιση απο downpipe και πισω i/c και χοανη!!!εχει και 68000km Δεν ξερω τι αλλο να κανω εχω σηκωσει τα χερια ψηλα!!!υπαρχει περιπτωση να ειναι θεμα εγκεφαλου??διοτι παλια αρκετα παλια ειχα βαλει ενα προγραμμα απο θεσ/νικη τερμα αποτυχια τεσπα και το εβγαλα δεν δουλευε σωστα το προγραμα εμπαινε σε safe mode σηκωνε 2bara και τετοια...λετε να εχει αφησει κουσουρει στον εγκεφαλο ο ακατανομαστος???Ευχαριστω πολυ και ξσανα ζητω συγνωμη για τα τις μη προβλεπομενς κινησεις μου!!!Να ειστε ολοι καλα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 13:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrance έγραψε:
μου το εκανε και χωρις τον αυτοματο δηλαδη:πηγαινα σταθερα εκοβε το τουρμπο μετα απο κανα χιλιομετρο αφηνα το γκαζι ξες εκοβα εβγαζα κενο στο φαναρι μολις ξεκινουσα τουρμπιζε μετα απο λιγο παλι τα ιδια!!!!


Αυτα τα συμπτωματα μου τα εβγαζε πολυ παλια (4 χρονια τωρα) και μονο ενα update στο ECU ηθελε. Στα κανει αυτα απο τοτε που εβγαλες το προγραμμα που ειχες? Η και πιο πριν?



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 13:39:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν εχει αντιμετωπισει κανενας το ιδιο προβλημα ας με φωτισει λιγο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 13:43:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελευταιο update ειχα κανει το 2010 και δεν εχει πιο προσφατο ετσι μου ειπαν τουλαχιστον εβγαλε στο λαπτοπ εγκεφαλος ενημερομενος!!!!οταν εβγαλα το προγραμμα μετα απο λιγο καιρο το εκανε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 13:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

System Too Lean at Higher Load για το P2191.

For EP6DT engine, this fault code has often been associated with Cam Timing

=δεν ειναι χρονισμο αυτο?

Τι προγραμμα ειχες βαλει?

Δεν ξερω αν ειναι δυνατον να γινει αυτο, αλλα ελπιζω να μην σου εκανε καμια αλλη πατατα οταν στο γυρισε μαμα.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 14:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστηχως δεν ειναι χρονισμα γμστ.... στον σιμονη στην θεσσαλονικη το ειχα κανει.....να ψαχνω για εγκεφαλο δλδ????ολα τα εχω αλλαξει δεν εχει μεινει τπτ....δεν μπορει να με βοηθησει κανεις!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 14:12:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν μαθεις τπτ η βρεις στειλε μ πμ την κανω παω για δουλεια...ευχαριστω παντως!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 15:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrance έγραψε:
να ψαχνω για εγκεφαλο δλδ????


Οχι βεβαια!

Update στον εγκεφαλο εκανες πριν η μετα το προγραμμα? Χρονισμα πριν η μετα το προβλημα που εχεις?

Να περιμενεις μεχρι να το διαβασει το thread καποιος που να ξερει παραπανω να σου πει. Η τουλαχιστον ολα τα σημεια να κοιταξεις και να τσεκαρεις. Αλλα περα απο αυτο θα σου ελεγα πηγαινε σε αλλο μηχανικο η στη Peugeot να σε βοηθησουν.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 15:56:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις τσεκαρει με διαγνωστικο το Long Term Fuel? Εισαι σιγουρος πως ο χρονισμος εγινε σωστα και με τα τελευταια ανταλακτικα?(σκληρος τεντωτηρας καδενας?)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 16:27:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο σετ χρονισμου αλλαξες και καδενα???Επισης αν το εχεις πολυ καιρο το προβλημα ισως και να εχει χαλασει ο μαμα καταλυτης που εχεις...Εγω θα σου ελεγα να ξαναδειτε χρονισμα μετα ολο το κυκλωμα για απωλειες και τελος καταλυτη...Update δε νομιζω να εχει και αλλο νομιζω του 2010 ειναι το τελευταιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 16:28:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1
Και αφού έχεις κάνει κ όλα τα υπόλοιπα, έχεις δει σε τι κατάσταση βρίσκονται αυλοί και βαλβίδες από κάπνα? (αν και αυτό το θέμα θα δημιουργούσε πλούσια μίγματα)
Επίσης η ανεπίστροφη βαλβίδα αναθυμιάσεων βενζίνης είναι οκ?

ΥΓ. Γιατί υπάρχει το ίδιο θέμα επι 2 και έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας??? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes



etuned


Έχει επεξεργασθεί από τον/την makis106 στις Τετ 07 Μάρ 2012, 16:34:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 16:30:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο σετ χρονισμου αλλαξες και καδενα???Επισης αν το εχεις πολυ καιρο το προβλημα ισως και να εχει χαλασει ο μαμα καταλυτης που εχεις...Εγω θα σου ελεγα να ξαναδειτε χρονισμα μετα ολο το κυκλωμα για απωλειες και τελος καταλυτη...Update δε νομιζω να εχει και αλλο νομιζω του 2010 ειναι το τελευταιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 22:51:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταλυτη δεν εχω μανησιο....στο χρονισμα αλλαξα ολο το σετ!!!!το πρωι περασα τον λαμδα και τωρα το βραδυ που σχολασα σαν να καλυτερεψε η πιεση αλλα μετα τις 5000rpm πεφτει στο 0,6bar λες και κανει σαν udaptation δε ξερω τι να πω!!!!αυτη η ανεπίστροφη βαλβίδα αναθυμιάσεων βενζίνης που βρισκεται???

Έχει επεξεργασθεί από τον/την petrance στις Τετ 07 Μάρ 2012, 22:56:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 22:53:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο πρεπει να ειναι το long term fuel? στα normal πλαισια???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
petrance (petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Le ManS

Ένταξη: 01 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: γιαννιτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2012, 22:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το update το τελευταιο το εκανα το 2010 δεν εχει αλλο και το σετ χρονισμου το αλλαξα αφου ειδα οτι το αμξι εχει προβλημα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1641s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on