PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

γνησιοτητα λαδιων τιμες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο που πολλες φορές κάνει την διαφορά στην τιμή ειναι η παραεισαγωγή κι αυτο ο Λαμπ ειναι κατι που το χει παραδεχτεί. Δεν λέω οτι οντως ειναι ΟΚ τα λάδια ή οτι δεν ειναι αρκετά φτηνότερα απο αλλα καταστηματα.

Ομως ειναι γεγονός, οτι ο Λαμπ κάνει τεράστιες παραγγελίες. Ειναι αλλο να περνει 50 και αλλο 500. Επίσης απο τον Λαμπ τροφοδοτούνται με λιπαντικά (και βαρέλια) παρα πολλά συνεργεία της Αθήνας.

Και ο Ντίνος ρε παιδιά δίνει πχ το το ποτενσιομετρο πεταλούδας 73 και η lion 120... ειναι μούφα του Ντίνου? Αν βαλουμε διαφορά χονδρικής λιανικης ~35% τότε ο Ντινος πουλάει κατω χονδρικής.

Με τα παραπάνω δεν θελω να πω τπτ παραπανω οτι το γεγονος οτι καποιος πουλάει φτηνά σημαίνει οτι δινει και σκάρτο πράγμα. Μπορει οντως ο Λαμπ να εχει μουφες, αυτο ομως δεν νομιζω οτι προκυπτει απο τις χαμηλές τιμές.

YΓ. Και με την ευκαιρία, ο ελληνας ρε δεν μπορεί να ψηφίσει ... θα κάνει και εμπόριο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:21:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μούφες να πουλάει θα μπορούσε να τις πουλάει πχ 15€ το λ και να έβγαζε περισσότερα και να μη το κατηγορούσε και κανείς για τις τιμές..δε νομίζω οτι βγαίνει συμπέρασμα απο τη τιμή...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:21:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και η τιμη αποτελει εν ακριτηριο.δηλαδη ο χαμπης φερνει 3 λιτρα??τονους φερνει γιατι ουτε χονδρικη δεν τα πουλαει τοσο?κλεφτης???ολοι κλεφτες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:25:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πιο σωστο θα ηταν μια αναλυση.ρε παιδια ενας χημικος που να ξερει που να τα παμε δεν υπαρχει εδω??στελιο ο steve που τα πηγε??θα ηταν καλο για ολους μας να κανουμε κατι για καλο της περιουσιας μας αλλωστε για αυτο ειμαστε εδω επειδη αγαπαμε τα πεζο μας

Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Δευ 20 Φεβ 2012, 13:26:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑννη τωρα τα θες και τα γραφεις

ντινος εχει το πτενσιομετρο οσο το πουλανε ολοι εξω αγορα

και ξαφνικα σου σκαει μυτη ενας και το εχει 50

οποτε εχεις 127πεζο 70ντινος και σια και 50 ο κομμητης
απλο

κωστα τα λαδια ειναι ισως το ευαιασθητο κομματι των σημερινων κινητηρων. αν προσεξεις μεκανικ ουρλιαζει στα δικα σας να βαζετε ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ. και εμεις εχουμε φτασει στο σημειο να συζηταμε αν το παραεισαγωγης Noname συσκευασμενο με το τροπο που σας ανεφερε πολυ αναλυτικα ο στελιος.......... ειναι καλο ή κακο

ε σορυ τι αλλο να γραψουμε μετα.

εγω βαζω μοτουλ μονο που ξερω οτι χαραλαμπακης τα παιρνει απο χαμπη. τωρα για υπολοιπα δε ξερω. ο καθε ενας ψαχνει και ρωταει και βλεπει ποσο τον καλυπτουν οι απαντησεις που θα παρει.

υ.γ. σημερα περιμενω απο ντινο τοταλ. θα τα παω στο μηχανικο μου που βαζει τοταλ απο αντιπροσωπεια και τα πληρωνει χρυσα και θα δουμε διαφορες.

παντως οταν του ειχα παει μοτουλ 300v απο γνωστο μαγαζι δε θελω να πω ονοματα ειχε σκισει το κουτι και στο πατο ειχε μουργα. αν σας λεει κατι αυτο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως τα TOTAL τα βρήκα ποιο φτηνά σε μαγαζιά και σε άλλα eshops σε σχέση με την TradeWind.

Μάλλον έχει κατακλυστεί η αγορά από "σπορέλαια". Cool

Μήπως να βάλω του συνεργείου που έχει "καλά λάδια" Cool και είναι και σε διπλάσια τιμή; Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:29:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΓΙΑννη τωρα τα θες και τα γραφεις

ντινος εχει το πτενσιομετρο οσο το πουλανε ολοι εξω αγορα

και ξαφνικα σου σκαει μυτη ενας και το εχει 50

οποτε εχεις 127πεζο 70ντινος και σια και 50 ο κομμητης
απλο

κωστα τα λαδια ειναι ισως το ευαιασθητο κομματι των σημερινων κινητηρων. αν προσεξεις μεκανικ ουρλιαζει στα δικα σας να βαζετε ΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ. και εμεις εχουμε φτασει στο σημειο να συζηταμε αν το παραεισαγωγης Noname συσκευασμενο με το τροπο που σας ανεφερε πολυ αναλυτικα ο στελιος.......... ειναι καλο ή κακο

ε σορυ τι αλλο να γραψουμε μετα.

εγω βαζω μοτουλ μονο που ξερω οτι χαραλαμπακης τα παιρνει απο χαμπη. τωρα για υπολοιπα δε ξερω. ο καθε ενας ψαχνει και ρωταει και βλεπει ποσο τον καλυπτουν οι απαντησεις που θα παρει.

υ.γ. σημερα περιμενω απο ντινο τοταλ. θα τα παω στο μηχανικο μου που βαζει τοταλ απο αντιπροσωπεια και τα πληρωνει χρυσα και θα δουμε διαφορες.

παντως οταν του ειχα παει μοτουλ 300v απο γνωστο μαγαζι δε θελω να πω ονοματα ειχε σκισει το κουτι και στο πατο ειχε μουργα. αν σας λεει κατι αυτο....


μου λεει πολλα εγω καλυφτηκα θα παρω τηλεφωνο χαραλαμπακη να δω αν εχει 0-30 και ποσο να παρω να πεταξω τα αλλα δεν ρισκαρω.ειδεσ τελικα το θεμα πρεπει να μεινει και δεν ειχε συζητηθει τοσο πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:32:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos τι εννοεις ενα ασυγκεκριμενο μιας εταιρειας ποιο προτεινει??η εννοει να μην αλλαζουμε μαρκες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:34:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλακα κανεις? δηλαδη μετα απο τοσα ποστ του μεκανικ για το προβλημα λαδιων των 207 εσυ δεν εχεις παρει πρεφα εδω μεσα
και

α. βαζεις οτι θες εσυ
β. τα αγοραζεις απο λαμπριανιδη

και κοιμασαι ησυχος?????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πλακα κανεις? δηλαδη μετα απο τοσα ποστ του μεκανικ για το προβλημα λαδιων των 207 εσυ δεν εχεις παρει πρεφα εδω μεσα
και

α. βαζεις οτι θες εσυ
β. τα αγοραζεις απο λαμπριανιδη

και κοιμασαι ησυχος?????????


καλα ντε μην βαρας μια φορα πηρα απο λαμπριανιδη.γαι castol λεει ο mechanic??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ STEVE

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:40:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ STEVE

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ Laughing


και εγω ψαχνω να βρω τι λεει o mechanic που θα μου παει θα το βρω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη την αγορα των αναλωσιμων στα αυτοκινητα,καλως ή κακως,την ζω απο την μεσα πλευρα,ποτε μην εμπιστευεστε κανεναν...

Εχει Valeo(τον ιδιο κωδικο ακριβως) πχ με 30Ε,εχει και τον ιδιο κωδικο με 70Ε.
Το ενα ειναι ιταλικης κατασκευης,το αλλο τουρκικης.
Και το συνανταω παντου,απο φιλτρα λαδιου(σε γνησια συσκευασια PSA ή Renault),σε δισκοπλακες,ρουλεμαν,μεχρι και σε ηλεκτρικα(αισθητηρες λ,ποτενσιομετρα,κλπ).

Εχετε δει δισκοπλακα Bendix να γινεται δυο κομματια σε λιγοτερα απο 2000 χλμ;
Ε,εγω ειδα και μαλιστα σε 307 14αρι των 75 αλογων...
Αγορασμενες καινουργιες,στο κουτι τους(Bendix),κλπ,κλπ.
Μολις το ειδα,ειπα ελλατωματικο κομματι,αλλα μετα εμαθα οτι εγινε ξανα,και ξανα.
Μεχρι και αντλια νερου μεταχειρισμενη,την εβαλαν σε σακουλακι και πηγαν να την πουλησουν για καινουργια...

Ε,μετα ποιον να εμπιστευτεις και ποιον να κραξεις; Evil

Για αυτο συμφωνω απολυτα με αυτο που λεει ο Πανος.
Εμπιστοσυνη ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
Εδω μας εγινε προσφορα να ερθει ολοκληρη παλεττα(1 τονος) Elf Competition ST με 2,3Ε το λιτρο(εξω πουλιεται 6μιση +).
Πονηρευτειτε λιγο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:50:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Επειδη την αγορα των αναλωσιμων στα αυτοκινητα,καλως ή κακως,την ζω απο την μεσα πλευρα,ποτε μην εμπιστευεστε κανεναν...

Εχει Valeo(τον ιδιο κωδικο ακριβως) πχ με 30Ε,εχει και τον ιδιο κωδικο με 70Ε.
Το ενα ειναι ιταλικης κατασκευης,το αλλο τουρκικης.
Και το συνανταω παντου,απο φιλτρα λαδιου(σε γνησια συσκευασια PSA ή Renault),σε δισκοπλακες,ρουλεμαν,μεχρι και σε ηλεκτρικα(αισθητηρες λ,ποτενσιομετρα,κλπ).

Εχετε δει δισκοπλακα Bendix να γινεται δυο κομματια σε λιγοτερα απο 2000 χλμ;
Ε,εγω ειδα και μαλιστα σε 307 14αρι των 75 αλογων...
Αγορασμενες καινουργιες,στο κουτι τους(Bendix),κλπ,κλπ.
Μολις το ειδα,ειπα ελλατωματικο κομματι,αλλα μετα εμαθα οτι εγινε ξανα,και ξανα.
Μεχρι και αντλια νερου μεταχειρισμενη,την εβαλαν σε σακουλακι και πηγαν να την πουλησουν για καινουργια...

Ε,μετα ποιον να εμπιστευτεις και ποιον να κραξεις; Evil

Για αυτο συμφωνω απολυτα με αυτο που λεει ο Πανος.
Εμπιστοσυνη ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
Εδω μας εγινε προσφορα να ερθει ολοκληρη παλεττα(1 τονος) Elf Competition ST με 2,3Ε το λιτρο(εξω πουλιεται 6μιση +).
Πονηρευτειτε λιγο...


ειδικα με την κριση αυτο το φαινομενο εχει αυξηθει ολοι προσπαθουν να βγαλουν παραπανω.τι να πω ρε γα**το.πωσ να πραστατευτεις οταν γυρω σου ειναι τοσα λαμογια απο κυβερνηση εως τον καθενα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:51:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ενα λινκ τι λεει ο mechanic που ειπε ο volvos βρε το διαολεμενο να μην το βρισκω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αυτος που πουλάει 10€ το λιτρο αντι 5€ που ξερεις οτι ειναι ΟΚ ή ακομα οτι δεν το χει προμηθευτεί απ αυτον που το δινει 5?

Τι μπορει να κανει ο καταναλωτης δλδ? Αν δεν εμπιστευεσαι κανεναν και δεν εχεις ο ιδιος τις γνώσεις και τα τεχνικά μέσα τι κανεις?

ΥΓ. Ανταλλακτικά psa πιο φτηνά απο Ντίνο προσωπικά δεν εχω βρει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 13:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
κι αυτος που πουλάει 10€ το λιτρο αντι 5€ που ξερεις οτι ειναι ΟΚ ή ακομα οτι δεν το χει προμηθευτεί απ αυτον που το δινει 5?

Τι μπορει να κανει ο καταναλωτης δλδ? Αν δεν εμπιστευεσαι κανεναν και δεν εχεις ο ιδιος τις γνώσεις και τα τεχνικά μέσα τι κανεις?

ΥΓ. Ανταλλακτικά psa πιο φτηνά απο Ντίνο προσωπικά δεν εχω βρει.


ταμα στην παναγια Very happy Very happy Very happy .αστα να πανε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:07:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207cc έγραψε:
ρε παιδια ενα λινκ τι λεει ο mechanic που ειπε ο volvos βρε το διαολεμενο να μην το βρισκω


http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11226&start=920
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Τι μπορει να κανει ο καταναλωτης δλδ? Αν δεν εμπιστευεσαι κανεναν και δεν εχεις ο ιδιος τις γνώσεις και τα τεχνικά μέσα τι κανεις?

Αφηνεις καποιους αλλους να αποφασισουν για σενα. Wink

Στο "συναφι",σχεδον ολοι ξερουν τι παιζει και τι ειναι ο καθενας. Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2012, 14:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.blackstone-labs.com/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2894s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on