PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Διαφορές Εγκεφάλων

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:49:38    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Διαφορές Εγκεφάλων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοίγω νέο θέμα. Αν υπάρχει κάτι άλλο σχετικό (επειδή δεν βρήκα) παρακαλώ να διαγραφτεί ή να μεταφερθεί εκεί που πρέπει.

Ξέρουμε τι διαφορές υπάρχουν στους εγκεφάλους των 206 με Bosch 7.44 και 7.45 ? Confused

Υπάρχουν διαφορετικές λειτουργίες ή ο ένας αντικαθιστά τον άλλον κανονικά δίχως προβλήματα ? Με ενδιαφέρει άμεσα το θέμα και γι' αυτό ερωτώ. Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Σεπ 2010, 12:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιος, κάτι, οτιδήποτε ? Cool Με ενδιαφέρει να βάλω τον 7.44 στο δικό μου που τώρα φοράει 7.45 ? Γίνετε ? Confused Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Σεπ 2010, 13:00:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Με ενδιαφέρει να βάλω τον 7.44 στο δικό μου που τώρα φοράει 7.45 ?
Γιατί?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Σεπ 2010, 13:26:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως οταν προσπαθουσα να κανω το αναποδο δηλαδη να βαλω τον 7.45 στο δικο μου που φοραει 7.44 ειδα οτι δε γινεται. ειναι ουσιαστικα (αν εχω καταλαβει καλα) αλλες πλεξουδες και εντελως αλλη κατασταση

δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο θες να το κανεις αυτο το πραμα αφου ο 7.45 εχει πολυ ανωτερες προγραμματιστικα δυνατοτητες '

τα c2 vts 7.45 forane
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Σεπ 2010, 13:53:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω κάτι στο μυαλό μου που θέλω να φτιάξω αλλά το θέμα είναι αν κάνει.

Μα είναι δυνατόν να διαφέρουν τα αυτοκίνητα του 2004 με του 2005 ? Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό Confused

Αν κάποιος μπορεί να απαντήσει σίγουρα, θα με βοηθούσε αρκετά. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
205cj (kostis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


citroen c2

Ένταξη: 20 Σεπ 2006
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: kalamaki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2012, 18:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και στα c2 ετσι ειναι 744 μεχρι 2005 και 745 μετα



www.streetbassclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
giannisC2vts (giannis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


citroen C2 vts

Ένταξη: 02 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Πτολεμαιδα Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2012, 19:46:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γίνεται γιατί ο 7.45 έχει canbus αν το γράφω σωστά άλλη πλεξούδα κτλ.



www.emkate.gr
www.flickr.com/ioannikp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1028s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on