PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανάρτηση απο 207rallye σε 207cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manospr (manospr)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207cc

Ένταξη: 03 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Athens Petroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2012, 10:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Ανάρτηση απο 207rallye σε 207cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρίζει μήπως κάποιος αν η ανάρτηση(αμορτισέρ-ελατήρια) απο 207 rc ή 207rallye είναι η ίδια για το 207cc και μπαίνει χωρίς κανένα πρόβλημα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ 2012, 22:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ανάρτηση απο 207rallye σε 207cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

manospr έγραψε:
Γνωρίζει μήπως κάποιος αν η ανάρτηση(αμορτισέρ-ελατήρια) απο 207 rc ή 207rallye είναι η ίδια για το 207cc και μπαίνει χωρίς κανένα πρόβλημα???


το cc ζυγιζει 1550+ το rallye 1200 και να κουμπωσει πιστευεις θα ειναι σωστη??δεν νομιζω ειδικα δε τα ελατηρια ξεχασε τα εκτος αν θες να το κανεις βαρκα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Μάρ 2012, 23:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ιδια ειναι,δηλαδη μπαινουν απολα αυτα που ανεφερες,σε ολα,μιας κ εχουν ιδια ακρα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2012, 21:21:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
ιδια ειναι,δηλαδη μπαινουν απολα αυτα που ανεφερες,σε ολα,μιας κ εχουν ιδια ακρα Wink



συγνωμη αλλα καλο θα ηταν να σιγουρευεσαι πριν πεις κατι σε καποιον ειδικα σε θεματα ασφαλειας οπως η αναρτηση.το οτι εχουν ιδια ακρα δεν σημαινει τιποτα απολυτως.υπαρχουν και αλλα αμπρτισερ για αλλα αυτοκινητα που κουμπωνουν πανω.κανουν και αυτα?????μετρησες λιμπρες στα ελατηρια του cc και του ραλλy η του rc και ειναι ιδιες???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2012, 23:01:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σιγουρος ειμαι φιλε μου,μιας κ η αναρτηση που φοραω ειναι απο ρουσου κ την δικη την εβαλε ενα cc.αλλα αφου εισαι ξερολας,δε μας χρειαζεσαι εδω μεσα,οποτε δε χρειαζεται κ να ρωτας.αλλα κ να ρωτησεις,να εισαι σιγουρος οτι απο εμενα προσωπικα,δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις απαντηση.μαθαμε ολοι τις λιμπρες,τα καμπερ κ τα καστερ κ γιναμε ολοι οδηγοι επιπεδου βατανεν Evil
κ για να στο κανω πιο λιανα,να δεις οτι δεν ειμαστε ολοι τυχαιοι σαν εσενα,ΟΤΑΝ θα πας να παραγγειλεις αναρτηση για το κιτ καρ σου,θα σου ζητησουν την αδεια κ θα την παραγγειλουν βασει αριθου πλαισιου.το gt/rallye/cc/rc εχουν ακριβως τα ιδια πρωτα γραμματα κ αλλαζουν τα τελευταια 3-4 νουμερα-γραμματα στο τελος.ΟΤΑΝ θα πας να παρεις ενα ανταλακτικο που θα χρειαστει τον αριθμο,τοτε θα παρουν μονο τα πρωτα νουμερα του πλαισιου οποτε θα σου φερουν την ιδια αναρτηση,η μπουζι,η φιλτρο λαδιου.δε τους νοιαζει αν εσυ θες να το παιξεις λεφτας κ εχεις καμπριο,η αν εισαι πιο χοντρος απο εναν αλλον,ΕΦΟΣΟΝ oi αριθμοι πλαισιου ειναι ιδιοι,παει να πει οτι κ το πατωμα ειναι ιδιο οποτε...τωρα αν εισαι κουλαδι κ το φουνταρεις σε καμια στροφη,θα σου φταιω ειτε εγω που ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι σου απαντησα χωρις να ξερω,ειτε ο μηχανικος δε στα εβαλε σωστα,ειτε οτι δεν ειχες κανει ευθυγραμμηση κ χιλια 2.αν καποιος σου πει οτι το cc foraei καποια "ειδικη" αναρτηση τοτε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε επιασε κοροιδο!



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2012, 23:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε καταρχην χαλαρωσε και μαζεψου.πρωτον ξερολας δεν στο επαιξε κανεις δευτερον δεν με ξερεις ουτε τι εχω σπουδασει που εχω εργαστει τι γνωσεις εχω.τα λεφτας κτλ τα αφηνω ασχολιαστα γιατι ουτε ξερεις πως και με τι κοπο το απεκτησα .τριτον ο κωδικος για τα ελατηρια σαν ανταλλακτικο και αμορτισερ ειναι αλλα.και αφου λοιπον ο μονος που κανει τον ξερολα εισαι εσυ για πες μας ενα αμαξι που ζυγιζει 300+κιλα πανω φοραει ιδια ελατηρια??οσο για τον κωδικο κτλ επειδη απλα μονο να κραζεις ξερεις μαθε οτι ο κωδικος πλαισιου ειναι διαφορετικος απο cc σε rc h ραλλυ.και τελος επειδη δεν κρατιεμαι αν εισαι ετσι σαν ανθρωπος να επιτιθεσαι μαλλον εσενα δεν σε χρειαζονται πουθενα.σου ειπα εγω ρε οτι εχω κιτκαρ η οτι ειμαι λεφτας η οτι ειμαι βατανεν???μαθε πρωτα να σαι ανθρωπος!!!και στα αυτοκινητα φιλε μου καλο ειναι να μπαινει οτι ειναι το σωστο!!!και αποδεδειγμενο!αν μετρησες λιμπρες και ειναι ιδιες τοτε ναι αν οχι αστον τον χριστιανο να βαλει οτι ειναι σιγουρο!!και αν εχεις τοσο μυαλο να συγκρινεις τα φιλτρα κτλ με τα ελατηρια και την αναρτηση εισαι αξιος της μοιρας σου.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 00:44:03, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάρ 2012, 23:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μαγκα παρε και τους κωδικους πισω ελατηριων.5102ss 1κοκκινο+1ασπρο+1μπλε σημαδι για cc120hp.5102s6 1πορτοκαλι+1βιολετι+1ασπρο σημαδι για cc150hp.και του rc 5102s7 1πορτοκαλι+2ασπρο σημαδι.ειναι ιδια ρε??????βατανεν λεφτα ξερολα κτλ που ειπες???και ειναι ολοφανερο οτι η γλωσσασου τρεχει πιο πολυ απ το μυαλο σου δεν ρωτησα εγω αλλα αλλος ηθελε να τα βαλει.και μαθε οτι ενα αμαξι δεν ειναι το πατωμα μονο!!και το σασσι του καμπρι με του δικου σου η μερα με την νυχτα.το βαρος καμμια σχεση ουτε η κατανομη του βαρους ειναι ιδια.και υπερανθρωπε εως σημερα εχω παραγγειλει και τοποθετησει 150 αμορτισερ και ελατηρια τουλαχιστον.για αυτο να σαι πιο προσεκτικος εβγαλες και πορισμα οτι ειμαι τυχαιος με ειδες και στον δρομο να το παιζω βατανεν και ειδες και την φορολογικη μου δηλωση.ρε φιλε ποσο χρονων εισαι 5 και τα λες αυτα χωρις να ξερεις τον αλλο??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 00:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φίλε κώστα χαλάρωσε Cool ο Βάγγος απλά είπε ότι μπένουν δεν είπε οτι θα είναι και σωστά. Πάντως πιο βάρκα απο τα μαμα δεν μπορεί να γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
φίλε κώστα χαλάρωσε Cool ο Βάγγος απλά είπε ότι μπένουν δεν είπε οτι θα είναι και σωστά. Πάντως πιο βάρκα απο τα μαμα δεν μπορεί να γίνει.


συγνωμη αλλα εκτος οτι εδωσε χατακτηρισμους λεφτας βατανεν τυχαιος κτλ χωρις καν να τον προκαλεσω ειπε οτι ειναι και ιδια.χωρις καν πρωτα να ελενξει κωδικους εστω.και βαρκα το δικο μου τουλαχιστον δεν μου φαινεται για αυτο που ειναι κατασκευασμενο αντιθετως σκληρο.και φαντασου το προηγουμενο αμαξι μου ηταν octaviα με bilstein κιτρινα apex ελατηρια.και ο βαγγος φυσικα ξερει παραπανω απο την πεζο την eibach ktl που δινει αλλα ελατηρια και στην ιδια τιμη γιατι σχολιασε και οτι επειδη εχω καμπριο ειμαι και λεφτας και θελω να τα σκασω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:08:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι 3 χρονων ειμαι!λογικο το 120αρι να εχει απο το εργοστασιο αλλο κωδικο ελατηριων απτο 150αρι,γτ υποτιθεται οτι το 150αρι ειναι πιο σπορ,αρα πιο χαμηλο απτο 120αρι.Κ παμε παλι απτην αρχη,ιδια ειπα οτι ειναι τα ακρα,οχι οι αναρτησεις.αν ηταν ιδιες οι αναρτησεις δεν υπηρχε λογος να τις αλλαξει με του ραλλυ.κ οταν θα πας σε αφτερμαρκετ θα σου δωσουν ιδια αναρτηση κ για τα 3,ειτε σαρεσει ειτε οχι.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261


Έχει επεξεργασθεί από τον/την bagosgt στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:15:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:12:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
οχι 3 χρονων ειμαι.κ αφου εχεις βαλει 150 αναρτησεις,για δωσε μου κ 2 διαφορετικους κωδικους για αφτερμαρκετ αναρτησεις,ιδια αναρτηση σε ραλλυ κ cc!λογικο το 120αρι να εχει απο το εργοστασιο αλλο κωδικο ελατηριων απτο 150αρι,γτ υποτιθεται οτι το 150αρι ειναι πιο σπορ,αρα πιο χαμηλο απτο 120αρι.κ η αποδειξη οτι εχω δικιο ειναι οτι εδωσες ιδιους κωδικους για το ρουσου με το ςς.κ αν η δουλεια σου ειναι να πουλας αναρτησεις,κ ερθει καποιος κ σου πει οτι θελει kw gia cc κ του πεις οτι ειναι αλλη απο την kw που φοραει το ραλλυ,τοτε δεν εχεις ιδεα.κ το gt ειναι πιο βαρυ απτο ραλλυ αλλα φορανε ιδιες αναρτησεις.ναι ειμαι ξερολας κ εχω χαλασει κ πεταξει πολυ χρημα για να μαθω,κ δε τα λεω για να κανω πειραματα σε αλλους.οτι λεω τα εχω δοκιμασει κ δε τα λεω στην τυχη.


ρε φιλε πλακα μας κανεις????που εδωσε ιδιους κωδικους???διαβασε καλα θα μας τρελανεις???και ποιος σου ειπε το 150 ειναι πιο χαμηλο???ιδια ειναι.αλλο βαρος απλα.και αν μιλας για coilover ναι εκει ειναι ιδια για αλλους λογους.στα ελατηρια ομως για μαμα αναρτηση ακομα και aftermarket ειναι αλλα.φιλε συγνωμη αλλα δεν ξερεις που πανε τα 4.το gt πιο βαρυ απο το ραλυ ποσο ρε φιλε 50 κιλα επιδη εχει διζωνικο??το καμπριο φτανει τα 1600 κιλα με 1250 αντε 1300 εν κενο και τα δυο ειναι ιδια??και που τα δοκιμασες ρε φιλε τα μετρησες??η επειδη βρεθηκε ενας και του πουλησες την δικη σου αναρτηση και σου φανηκε καλη??φιλε με αυτα δεν παιζουν!πουτ πανε με την αισθηση!αυτο σου δινει ο καταλογος αυτο θα παρεις αν θες αλλα θα τα μετρησεις τα ελατηρια και μετα θα αν κανουν τοτε θα μπουν.αν ησουν πιο προσεκτικος ισως και μην χαλαγες τοσα λεφτα τζαμπα!!και επειδ εγω οχι μονο λεφτας δεν το παιζω για αυτο παιρνω τα σωστα τα βαζω και εχω το κεφαλι μου ησυχο!!τα πειραματα ειναι για τους λεφταδες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:22:47, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207cc έγραψε:
king207cc έγραψε:
φίλε κώστα χαλάρωσε Cool ο Βάγγος απλά είπε ότι μπένουν δεν είπε οτι θα είναι και σωστά. Πάντως πιο βάρκα απο τα μαμα δεν μπορεί να γίνει.


συγνωμη αλλα εκτος οτι εδωσε χατακτηρισμους λεφτας βατανεν τυχαιος κτλ χωρις καν να τον προκαλεσω ειπε οτι ειναι και ιδια.χωρις καν πρωτα να ελενξει κωδικους εστω.και βαρκα το δικο μου τουλαχιστον δεν μου φαινεται για αυτο που ειναι κατασκευασμενο αντιθετως σκληρο.και φαντασου το προηγουμενο αμαξι μου ηταν octaviα με bilstein κιτρινα apex ελατηρια.και ο βαγγος φυσικα ξερει παραπανω απο την πεζο την eibach ktl που δινει αλλα ελατηρια και στην ιδια τιμη γιατι σχολιασε και οτι επειδη εχω καμπριο ειμαι και λεφτας και θελω να τα σκασω.


θα μας τρελάνεις ρε Κώστα σκληρές του cc?? βάρκα ειναι, στις στροφές αν δεν κάνεις διορθώσεις με το τιμόνι θα δείς να σε προσπερνάει ο κώλος απο δίπλα σου. Laughing
σημεία των καιρών...να σε λένε λεφτά και να το παίρνεις βρυσιά!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α καλα αυτο με τον κωλο ειναι αληθεια ελα μωρε για να παιζεις ειναι.κοιτα αυτο με τον κωλο ειναι και αλλοι λογοι οχι μονο σκληροτητα.το cc με κλειστη οροφη ειναι πολυ μπροστοβαρο.και ο συνδυασμος σκληρα ελατηρια με καπως μαλ**α αμορτισερ το προκαλουν αυτο κατα την αποψη μου.οσο για το λεφτας ξερεις ειχα ονειρο να αποκτησω ενα καμπριο και απο το σχολειο ακομα μετα τα μαθηματα εβγαζα κανενα μεροκαματο στα συνεργεια μετα σαν φοιτητης το ιδιο δηλαδη τα μαζεψα με κοπο και με τη βοηθεια των γονιων μου ετσι που ηρθαν τα πραγματα.και το στερεοτυπο εχει καμπριο το παιζει λεφτας με εξοργιζει

Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:28:08, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:25:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
ιδια ειναι,δηλαδη μπαινουν απολα αυτα που ανεφερες,σε ολα,μιας κ εχουν ιδια ακρα Wink

Μαλλον εσυ δ ξερεις να διαβαζεις...κ αν ηξερες δε θα γεμιζαμε τις σελιδες τζαμπα.ειπα οτι ειναι ιδιες,δλδ μπαινουν απο ολα σε ολα.ΑΝ ηταν σε ολα ιδια,δ θα υπηρχε λογος να τα βαλουμε απτο ενα στο αλλο,οπως του ρουσου στο ραλλυ.τωρα για το αν ειναι πολυ μαλακο η πολυ σκληρο,η αν ειναι σωστο η λαθος,ας το εξακριβωσει ο καθενας με τα γουστα του κ την οδηγηση του.κ χιλιες φορες να βαλει καποιος την αναρτηση του ραλλυ ΟΛΟΚΛΗΡΗ παρα να βαλει μονο ελατηρια.στην πρωτη περιπτωση,θα τη διαλυσει πιο γρηγορα λογο βαρους,ενω στη 2η θα εχει ενα αμαξι χωρις αναρτηση.
Κ δε τα αλλαζα γιατι δε μου εκαναν,αλλα για να βαλω κατι καλυτερο,οχι μονο απο θεμα αναρτησης,αλλα σε ολα πανω στο αμαξι(αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια).κ αυτος που πηρε την αναρτηση,δ την πηρε στην τυχη,οι κωδικοι που εδινε η κονι για το ςς ηταν ιδιοι με του ραλλυ,δλδ αυτη που φορουσα,γιαυτο κ την πηρε Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261


Έχει επεξεργασθεί από τον/την bagosgt στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:32:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα μαζι μου δεν διαφωνεις??γιατι εγω σου ειπα το το οτι κουμπωνει δεν παει να πει οτι ειναι σωστη.και οταν καπποιος ρωταει καλο θα ηταν να λεμε το σωστο οχι μπαινει.και 30 μμ εξατμιση μπαινει αλλα δεν δουλευει!!και αφου το ξερεις καλο ειναι να το λες στον ανθρωπο και οχι νατον αφηνεις να πειραματιστει χανοντας λεφτα.αλλωστε εδω για αυτο ειμαστε για να παιρνουμε γνωμες ωστε αν επαθε κατι καπποιος να μην το παθει αλλος.οσο για το αν ξερω να διαβαζω ξερω καλα εσυ ειπες οτι εδωσα ιδιους κωδικους.και αρχισες χαρακτηρισμους κτλ λοιπν τωρα μην μας τα γυρνας κτλ οτι ειπα απλα μπαινουν.γιατι αρχισες την επιθεση επειδη σου ειπα μπαινουν κουμπωνουν αλλα δεν ειναι σωστη!!αυτα και αλλη φορα τους χαρακτηρισμους να προσεχεις που τους λες.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την kostas207cc στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:40:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ εγω ειπα οτι μπαινει,κ οτι σε ολα ταιριαζουν απολα.τη λειτουργια ποτε δε την εχω σχολιασει,γιατι,πολυ απλα καποιον μπορει να μη τον ενδιαφερει.εγω σε ολα,αναφερομαι στα τεχνικα κοματια κ οχι στις επιδοσεις(ειτε αναρτησης,ειτε κινητηρα,ειτε φρενων).οποτε πολυ κακο για το τιποτα κ τζαμπα εχασα το μισο ροκυ Laughing
Αν καποιος ρωτησει αν μπορει να βαλει μονο ελατηρια χαμηλωματος χωρις να αλλαξει αμορτισερ,θα του πω οτι γινεται.μπορει να του αρεσει μονο η αισθητικη.το οτι δ ειναι σωστο θα το καταλαβει κ μονος του,αλλα κ παλι μπορει η χρηση ναναι τετοια που να μη τον επιρεαζει η μειωμενη αποδοση.κ σιγα τα λεφτα που εχει μια μτχ αναρτηση απο ραλλυ,50 ευρω το πολυ,την παιρνει,την βαζει πανω,κ κρινει ο ιδιος αν του κανει η οχι.μπορει να το εχει για λεζαντα κ αυτος,σα τον κουμπαρο μου Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261


Έχει επεξεργασθεί από τον/την bagosgt στις Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:46:04, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207cc (κωστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207cc 1.6 ep6

Ένταξη: 13 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 195

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:42:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
κ εγω ειπα οτι μπαινει,κ οτι σε ολα ταιριαζουν απολα.τη λειτουργια ποτε δε την εχω σχολιασει,γιατι,πολυ απλα καποιον μπορει να μη τον ενδιαφερει.εγω σε ολα,αναφερομαι στα τεχνικα κοματια κ οχι στις επιδοσεις(ειτε αναρτησης,ειτε κινητηρα,ειτε φρενων).οποτε πολυ κακο για το τιποτα κ τζαμπα εχασα το μισο ροκυ Laughing



δεν πειραζει συγνωμη αν σε νευριασα και εγω αλλα τα πηρα με τους χαρακτηρισμους σου απλα θελω να εχουμε ολοι τα πεζο μας οσο δυνατον πιο σωστα και να μην χανουμε λεφτα σε πειραματα γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι.και δεν ηξερα οτι εχει τον ροκυ οχι ρε γα**το τζαμπα ξυλο εχασα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Μάρ 2012, 01:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρεξηγησεις γινονται για να λυνονται.εγω νομιζα οτι ελεγες οτι δε κουμπωνουν.τωρα για το αν δε δουλευουν σωστα δε θα πεισω εγω καποιον Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1863s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on