PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106-μπαρα ψαλιδιων

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
takos (Ηλιας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 XN 1.6 16V

Ένταξη: 06 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 00:04:30    Θέμα δημοσίευσης: 106-μπαρα ψαλιδιων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια μια βοηθεια εχω ψαξει πολυ αλλα δεν μπορω να βρω ποιος εχει μπαρες ψαλιδιων στην ελλαδα η στην εσχατη να βρω απο εξωτερικο αν ξερει καποιος ας ποσταρει ενα link η να μου δωσει τα φωτα του!! Ευχαριστωω!!


Καλήτερα πεζάκιας παρά πρεζάκιας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 01:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.car.gr/parts/view/724522/

Αλιως εχει ο Dekas σιγουρα
http://www.dekas.gr/

Δεν κανω διαφημισαη απλα ετυχε και τα ειδα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 02:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλε καλύτερα omp ή sparco. Η συγκεκριμένη αν δεις πως γινεται μετά απο λιγα km θα καταλαβεις οτι δεν αξίζει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 03:51:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και σίγουρα υπάρχει ήδη τόπικ με απαντημένο το παραπάνω ερώτημα, θα σου πρότεινα sparco. Η omp προεξέχει πολύ και θα έχεις θέμα (θα βρίσκει εύκολα στις ανωμαλίες). Με sparco εδώ και χρόνια, με ελάχιστο χαμήλωμα και βρήκα μόνο μία φορά όταν έπεσα σε πηγάδι...

http://atlasteam.gr/eshop/catalog/

http://www.sparcoclub.gr/index.php?l=1


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
takos (Ηλιας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 XN 1.6 16V

Ένταξη: 06 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Ιαν 2012, 19:57:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις σας!!


Καλήτερα πεζάκιας παρά πρεζάκιας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2019, 10:55:57    Θέμα δημοσίευσης: Μπαρες ψαλιδιων και θολων ''Group N'' Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xαιρετω την λεοντοκαρδη παρεα!

Εχει κανενας αποψη και γνωμη για μπαρες ψαλιδιων και θολων ''Group N''????Ετυχε και ειδα εδω και καιρο στο car.gr μια καταχωρηση.

Η τοοθετηση φαινεται οτι αφηνει αρκετο χωρο για σαμαρακια κτλ.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2019, 11:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ψαλιδομπαρα την εχω δοκιμασει, ειναι απο τα πραγματα που καταλαβα αμεσως διαφορα. Σε συνδιασμο με προσθηκες τεφλον στο μπροστα σινεμπλοκ του ψαλιδιου φαινεται πως κατα το φρεναρισμα -ειδικα με τα r888r- η γεωμετρια δεν αλοιωνεται! Βεβαια εχω στην αποθηκη και μια sparco την οποια θελω να δοκιμασω καποια στιγμη, καθως μου φαινεται πιο ακαμπτη.
Το μονο που πρεπει να προσεξεις με τη group n ειναι το παχος της εκει που εδραζεται, ισως να χρειαστει λιγο τροχισμα για να πεσει μπαμ.


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2019, 11:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυχαριστω Γιωργο για την απαντηση.Η μπαρα ψαλιδιων κανει πολυ δουλεια την δοκιμασα στο αγωνιστικο και ητανε πολυ καλη.Δεν ξερω για την συγκεκριμενη αν ποιοτικα ειναι αντιστοιχη των SPARCO και OMP αν και νομιζω οτι η OMP βγαινει πολυ χαμηλα απο οτι εχω ακουσει και ειναι επικινδυνη για σαμαρακια κτλ.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2019, 12:14:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα, σε σχεση με τη sparco φαινεται υποδεεστερη, αφου στην ουσια ειναι μια διαμορφωμενη σιδηρογωνια. Για τα χρηματα που κοστιζει βεβαια, δε το περιμενα οτι θα κανει δουλεια!
Καποια στιγμη θα βαλω και τη sparco για να εχω πιο ολοκληρωμενη αποψη.

Υ.Γ. Αυτο που δε καταλαβα κατι αξιοσημειωτο ηταν η τοποθετηση της θολομπαρας (omp).


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0603s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on