PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μαλακά (άνετα) Ελαστικά
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2003, 00:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Εγω εχω βαλει τα καινουρια ΥΟΚΟΗΑΜΑ Α539 silica ( H ) , made in Japan !
Τελειο λαστιχακι παιδια. τρελο κρατημα !!!! ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
ΤΟ δουλευω με πιεσεις 29 - 30 !


Το έψαξες καθόλου με τις πιέσεις;
Aνέβασε τις πιέσεις σου +3psi και πες μου πώς σου φαίνεται...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 11:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω το δουλευω με 32 εμπρος 30 πισω με τα Goodyear F1...

Επομενη αλλαγη παω για ενα απο τα παρακατω αναλογα το κοστος και αν υπαρχει η διασταση μου...

1. Yokohama A039R
2. Yokohama A048R
3. Pirelli P Zero Corsa
4. Nitto NT-555R
5. Michelin Pilot Sport Cup

Το μονο που θελω απο τα λαστιχα ειναι ΠΡΟΣΦΥΥΥΥΥΣΗ...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 12:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη απο αυτα που αναφερεις.. ΜΟΝΟ αμα ζεσταθούνε... σαν κρύα.. μενουν κατω.. και το κοστος είναι ανεβασμένο... Τι διασταση φοράς τώρα ?




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 13:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

205/45 - 16. Το ξερω ειναι λιγο μπασταρδα οταν ειναι κρυα... Ομως μολις ζεσταθουν ειναι κολλα...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 16:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Εγω εχω βαλει τα καινουρια ΥΟΚΟΗΑΜΑ Α539 silica ( H ) , made in Japan !
Τελειο λαστιχακι παιδια. τρελο κρατημα !!!! ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
ΤΟ δουλευω με πιεσεις 29 - 30 !


Το έψαξες καθόλου με τις πιέσεις;
Aνέβασε τις πιέσεις σου +3psi και πες μου πώς σου φαίνεται...


32psi εμπρος πισω
Ακομα κ με την βροχη ΚΑΘΟΛΟΥ δεν γλυστραει , με αυξηση των πιεσεων ειδα διαφορα στο ξεκινημα , φευγω μου φαινεται πιο γρηγορα αλλα ψιλοκοπαναει μου φαινεται με τις μαμα αναρτησεις ! Confused



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 20:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω φοραω τα AVON ZZ3-ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...

Στην απαραδεκτη ασφαλτο της συμπρωτευουσας ζεσταινονται πολυ γρηγορα και ειναι πολυ μαλ**α-Στην Αθηνα ακομα καλυτερα...

Αυτα τα CUP που εγραψες τη φαση ειναι??

Τα Nitto???
πρωτη φορα τα ακουω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Δεκ 2003, 21:41:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχεχεχε...

Λοιπον τα Cup τα εβγαλε η Michelin για την Μ3 CSL, ξερετε την ελαφρωμενη με τα 360 αλογα και το σειριακο... Δεν ξερω σε ποιες αλλες διαστασεις τα εχει βγαλει... η μπεμπα φορα 19αρια....

Τα Nitto ειναι ιαπωνεζικα ντραγκστεραδικα λαστιχα δρομου. Τα Φορανε καργα αμερικη στα φτιαγμενα.. Εχουν παρα πολλα μοντελα και τυπους και διαστασεις...

Τα συγκεκριμενα που λεω βγαινουν σε 205/45-16 που θελω και ειναι Road Legal Drag Slicks... Νομιζω πως ο ορισμος του ελαστικου τα λεει ολα...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 00:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και απο τιμες τι γινεται?

Αμα τα cup βγαινουν σε αυτη τη διασταση και σε λογικη τιμη,ειναι τα επομενα μου λαστιχα..................... Very happy Very happy

Τα dracstreroλαστιχα στριβουν........................ Question Question Rolling eyes

Φερνει κανεις τα παραπανω λαστιχα? Πρεπει να μαθουμε................. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 11:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για dragsteroλάστιχα υπάρχουν και αυτά (δεν είναι τόσο slic όσο τα άλλα που αναφέρεις αλλά περισσότερο για καθημερινές συνθήκες όπως βροχή)

Yokohama








If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 12:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιγο ξεκαρφωτος αλλα θα την κανω την ερωτηση. τι λαστιχα φορανε τα 206 μαμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 12:59:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 206 cc Rolan Garros φορα goodyear F1...

Ναι στριβουν και πολυ καλα μαλιστα...

Για την παραπανω λιστα εχω βαλει να μαθουν...

Φιλε τα Parada τα ξερω. ΚΟΡΥΦΑΙΑΑ... απορω πως δεν τα εβαλα και αυτα... Και μαλιστα ειναι ισως καλυτερα γιατι ειναι πιο ουδετερα για στεγνο και βρεγμενο...

Τιμες δεν ξερω καθολου. Παντως δεν νομιζω να τα βρουμε στο βουλκανιζατερ της γειτονιας μας... Laughing Laughing





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 13:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
Φιλε τα Parada τα ξερω. ΚΟΡΥΦΑΙΑΑ... απορω πως δεν τα εβαλα και αυτα... Και μαλιστα ειναι ισως καλυτερα γιατι ειναι πιο ουδετερα για στεγνο και βρεγμενο...

Τιμες δεν ξερω καθολου. Παντως δεν νομιζω να τα βρουμε στο βουλκανιζατερ της γειτονιας μας... Laughing Laughing


Στείλε PM στον Νώe μπας και τα βρεί Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 14:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα PARADA πρεπει να τα χει αυτος που εβαλα εγω τα παπουτσακια μου ! Λενορμαν 247 , ΠΥΡΡΗΣ



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 14:58:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ωραιο λαστιχακι ειναι αυτο?!?!? Turn-l Ξερει κανεις σε τι διαστασεις βγαινει και με τι δεικτες ταχυτητας??? Question Question


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Δεκ 2003, 20:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Τι ωραιο λαστιχακι ειναι αυτο?!?!? Turn-l Ξερει κανεις σε τι διαστασεις βγαινει και με τι δεικτες ταχυτητας??? Question Question


αστο δεν ειναι για μας αυτο.. Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 00:03:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι δεν με καταλαβατε...Το καταλαβα οτι δεν ειναι για μας τους ταπεινους (πλην ομως τιμιους...)!!! Πιστευω ομως να ταιριαζει στο μπεμπικο του πατηρ!!! Εχει μια 5αρα Ε39 2λιτρη γυρω στα 200ps...(περιττω να σας πω οτι παει τον κω** του)...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2003, 13:32:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Οχι δεν με καταλαβατε...Το καταλαβα οτι δεν ειναι για μας τους ταπεινους (πλην ομως τιμιους...)!!! Πιστευω ομως να ταιριαζει στο μπεμπικο του πατηρ!!! Εχει μια 5αρα Ε39 2λιτρη γυρω στα 200ps...(περιττω να σας πω οτι παει τον κω** του)...


ω παγντον μεσιε! παγεξηγηση! Laughing Laughing Laughing Laughing

εκει θα ταιριαζει ...μαλλον


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Marellios (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XT '00

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 107
Τόπος: Aθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 23:34:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρωτησα σε εναν για τα Yoko Α539 διασταση 185/60 14,με δεικτη ταχυτητας Η και μου ειπε μαζι με τοποθετηση-ζυγοσταθμιση 240 ευρω.
Ειναι καλη η τιμη ή μπορω να τα βρω και πιο φτηνα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kfilis 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.6

Ένταξη: 19 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 07:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα parada βγαίνουν σε:

205/40R16
205/45R16
205/40ZR17
205/45ZR17
215/40ZR17
215/35ZR18
215/40ZR18
225/35ZR18
225/40ZR18
215/35ZR19
225/35ZR19
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 09:28:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas έγραψε:
Ρωτησα σε εναν για τα Yoko Α539 διασταση 185/60 14,με δεικτη ταχυτητας Η και μου ειπε μαζι με τοποθετηση-ζυγοσταθμιση 240 ευρω.
Ειναι καλη η τιμη ή μπορω να τα βρω και πιο φτηνα;



Για κάνε και ένα τηλέφωνο στον Καρλή. Εχει καλές τιμές. Μπορεί να τα βρεις λίγο φτηνότερα.
Τηλ. 210 4907720 - 210 4921290


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2792s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on