PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιος ειναι ο τελικός προορισμός της χώρας μας?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Απρ 2012, 21:28:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως άκουσα πρόσφατα πως του ψηφίζει μεγάλο μέρος κατοίκων περιοχών που έχουν μετατραπεί σε γκέτο γιατί τους παρέχουν προστασία.

4,1% κι αν κάνουν κανένα συμψηφισμό με λάος... 3οι βγαίνουν!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 11:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα δειτε πως στο τελος θα συνεργαστει ο αντωνακης με τον βαγγελακη δηθεν αναγκαστικα για να σωσουν τη χωρα, θα βαλουν παλι τον μπαρμπαδημα και η 7η Μαη δεν θα εχει καμια διαφορα απο την 6η.
Σε 6 μηνες παλι για εκλογες θα τρεχουμε.
Με 8 μεσα στη βουλη πολυ φοβαμαι οι δεν θα γινεται αντιπολιτευση αλλα χαος οπως λεει ο Βασιλης.
Το λαος δεν θα συνεργαστει με την Αυγη.Ο καρατζαφερης προσπαθει να βγαλει τη "ρετσινια" του φασιστα απο πανω του για να βουτηξει ψηφους απο νεοδημοκρατες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 13:38:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψηφίστε του μαλ**ες εσείς κ μετά πέξτετο κ προφήτες που βγήκαν κ συνεργάστηκαν Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 15:31:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και μιλας σε δευτερο πληθυντικο, αν συμπεριλαμβανομαι και εγω στα γραφομενα σου πες μου σε παρακαλω απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι θα ψηφισω καποιο απο τα δυο μεγαλα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 16:36:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
αν και μιλας σε δευτερο πληθυντικο, αν συμπεριλαμβανομαι και εγω στα γραφομενα σου πες μου σε παρακαλω απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι θα ψηφισω καποιο απο τα δυο μεγαλα.

+1

γιατί κι εγώ την ίδια απορία έχω! Εξυπνάδες...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 16:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEMI έγραψε:
Ψηφίστε του μαλ**ες εσείς κ μετά πέξτετο κ προφήτες που βγήκαν κ συνεργάστηκαν Sad Sad Sad


καλύτερα να το πεις στη γενια σου αυτό Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 17:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
καλύτερα να το πεις στη γενια σου αυτό Wink

Έτσι! Γιατί σε κάτι γηπεδάκια που βγάζουν λόγους οι γύπες, πέρα από 50-60 κολλημένα 25χρονα κωλόπαιδα, μόνο μαλλιά της γριάς και καράφλες έβλεπα!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 20:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνήθως ακούω κάποιους κρυφοΝΔ-Πασοκ να λένε έλα μωρέ.. πάλι οι ίδιοι θα βγούνε γιατί δε ξέρουν τι άλλο να ψηφίσουν. Αν όλοι οι παραπάνω που τσιγκλίσατε είστε εκτός τότε είμαστε σε καλό δρόμο για να απαλλαχτούμε από αυτούς. Άπό την γενιά μου είναι όμως πολλοί δημόσιοι υπάλληλοι που πάνε δαγκωτά σε αυτούς- αυτοί θα την φάνε την πατάτα το καλοκαίρι με τις μαζικές απολύσεις κ ξύλο που θα φάνε.

Επίσης βλέπω πολλούς νέους άνεργους κ κατατρεγμένους να βρίσκουν ελπίδα στον Καμένο κ μου ρχεται να αυτοπυρποληθώ Laughing .

Μακάρι οι νέοι να επιλέξουν διαφορετικά κόμματα από αυτά που ψήφιζαν οι μπαμπάδες τους.. κ όταν λέω διαφορετικά κόμματα εννοώ κ διαφορετικούς ανθώπους, όχι τους ίδιους με άλλη σημαία..!!!!!!! Wink
Έβαλε ο λύκος λένε.. μανδύα προβάτου κ το παίζει ανεξάρτητο κρέας.

Edit : Και ούτε γριά ούτε καραφλός ειμαι ακόμα ρε λεβέντες Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Απρ 2012, 21:47:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την περασμενη εβδομαδα(Μεγαλη Παρασκευη συγκεκριμενα),στην Θεσσαλια,σοι της γυναικας μου,40χρονος οικογενειαρχης,δημοσιος υπαλληλος και φανατικος ΠΑΣΟΚτζης και πρωην υποψηφιος της παραταξης,απηυδισμένος πια,συζητουσαμε γενικα...
Νωριτερα την ιδια μερα βρεθηκε με αλλους της παραταξης που βγηκαν για "δημοσιες σχεσεις" προεκλογικα.
Φυσικα ουτε να τους δει δεν ηθελε και απο οτι ανεφερε που εμαθε off the record,απο 45 χρονων και κατω κανενας δεν ψηφιζει ΠΑΣΟΚ και απο οτι διασταυρωσαν με τους "διπλα",το ιδιο ισχυει και για την ΝΔ.
Και επειδη πηραν γραμμη οτι δεν σχηματιζουν κυβερνηση,εχουν επιστρατευσει καθε ηλικιωμενο ξεχασμενο απο τον Θεο πανω στην γη,μπας και μαζι οι δυο παρουν το απαιτουμενο ποσοστο.
Φυσικα την ζημια,για ακομα μια φορα,θα την κανουν οι παππουδες και η περιφημη "γενια του πολυτεχνειου"... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Απρ 2012, 02:09:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEMI έγραψε:


Μακάρι οι νέοι να επιλέξουν διαφορετικά κόμματα από αυτά που ψήφιζαν οι μπαμπάδες τους..


Πραγματικά δεν καταλαβαίνω την εμπάθεια σου απέναντι στους νεωτέρους σου. Οι μπαμπάδες δεν ψηφίζουν (?) ή αυτοί είναι άμοιροι ευθυνών ?

Κατά την άποψη μου όταν κάποιος είναι σε τέτοιο βαθμό επικριτικός μάλλον τον εξυπηρετεί να αποποιηθεί κάθε κοινωνική ευθύνη.

Δυστυχώς αυτά τα μυαλά φέρουν μερίδιο ευθύνης στην αδυναμία του λαού να συσπειρωθεί κοινωνικά. Ο ένας κατηγορεί τον άλλο. Οι μεγάλοι τους μικρούς, οι μικροί τους μεγάλους, οι πράσινοι τους μπλε, οι μπλε τους πράσινους κοκ.

ΥΓ. Μακάρι αυτά που λέγαμε να 'χαμε και το σθένος να τα κάναμε πράξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Απρ 2012, 20:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

www.catastroika.com


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 11:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=MFvU18GGM3Y



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 12:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=MFvU18GGM3Y

Sorry κιόλας αλλά εμένα μου φένεται παπάτζα το όλο σκηνικό?
Απλά την γνώμη μου λέω



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tarirs (tassos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 106 XN (1998)

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: PEIRAIAS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 12:14:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Steve έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=MFvU18GGM3Y

Sorry κιόλας αλλά εμένα μου φένεται παπάτζα το όλο σκηνικό?
Απλά την γνώμη μου λέω


Οντως φιλε πολυ υποκριτικο....ποσα τις εδωσαν να τα πει...σεν παει να H-ελληνιστι λεω εγω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 21:07:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Sorry κιόλας αλλά εμένα μου φένεται παπάτζα το όλο σκηνικό?
Απλά την γνώμη μου λέω
Φθηνή αντιγραφή των Καναδών,

http://www.youtube.com/watch?v=BRI-A3vakVg


Απλά εμείς έχουμε περισσότερη ουσία Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PANOSBR (ΠΑΝΟΣ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 31 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: ΤΡΙΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 21:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Φυσικα την ζημια,για ακομα μια φορα,θα την κανουν οι παππουδες και η περιφημη "γενια του πολυτεχνειου"... Evil


Για να γελασουμε και λιγακι,κανει καλο στην καρδια Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=An05aJRinY0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάϊ 2012, 23:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
Sorry κιόλας αλλά εμένα μου φένεται παπάτζα το όλο σκηνικό?
Απλά την γνώμη μου λέω
Φθηνή αντιγραφή των Καναδών,

http://www.youtube.com/watch?v=BRI-A3vakVg


Απλά εμείς έχουμε περισσότερη ουσία Cool


αυτή είναι η ουσία
http://www.youtube.com/watch?v=EiMqH0V46FU


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάϊ 2012, 10:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το κακο ειναι οτι ο κοσμος δε ξερει τι να ψηφισει

ενας να τλμουσε να ελεγε ΩΜΗ την αληθεια θα εβγαινε με αυτοδυναμια αυτη τη στιγμη

οπως ειπε πολυ πετυχημενα ενας δημοσιογραφος
οταν δε μπορουσαν να βρουν τα 350εκατ. για να κλεισουν το μνημονιο ιι
πως περιμενουμε να βρουν 12 δις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάϊ 2012, 11:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

ενας να τλμουσε να ελεγε ΩΜΗ την αληθεια θα εβγαινε με αυτοδυναμια αυτη τη στιγμη.


H αλήθεια πονάει τους πάντες, ανεξάρτητα από ιδεολογίες και κόμματα, και με το που θα την έλεγε οι Ελληνάρες θα τον κατέβαζαν σίγουρα...

Άσε που θα έβγαιναν στο δρόμο και οι ψευτοεπαναστάτες και θα τα έσπαγαν όλα για άλλη μία φορά Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάϊ 2012, 11:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
H αλήθεια πονάει τους πάντες, ανεξάρτητα από ιδεολογίες και κόμματα, και με το που θα την έλεγε οι Ελληνάρες θα τον κατέβαζαν σίγουρα...

Συμφωνώ. Κακώς ή κακώς, ο κόσμος (η πλειοψηφία του) αρέσκεται στο να "χαϊδεύεται" από ψεύτικα λόγια και υποσχέσεις προκειμένου να ελπίζει και να απαλύνει τον πόνο του. Δυστυχώς, οι περισσότεροι έχουν μάθει να κουκουλώνουν το πρόβλημα και όχι να το κοιτούν κατάματα.

Αλλά επίσης συμφωνώ και με αυτό:
Παράθεση:
το κακο ειναι οτι ο κοσμος δε ξερει τι να ψηφισει

και φοβάμαι μήπως ακριβώς γι'αυτό το λόγο, εντός παραβάν πάει το χέρι μηχανικά στο ίδιο ψηφοδέλτιο των προηγούμενων εκλογών Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1581s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on