PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

δφ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 19:16:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Σακη τα δικα μου προβληματα τα λυνω μονος μου.
Εσυ γραφεις/ποσταρεις πραγματα που παρεξηγουνται, και μετα σου φταίει ο γραπτός λόγος.
Αντι να παθιαζεσαι, καλυτερα συγκεντρωσου και γραφε αυτο που θες πραγματικα να γραψεις.

ισως να ειναι λαθος ο τροπος που γραφει αλλα ολοι καταλαβαινεται τι εννοεί.
οποτε δεν χρειαζετε να κολατε σε λεπτομερειες και γεμίζετε το τοπικ με αχρηστα ποστ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 19:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Σακη τα δικα μου προβληματα τα λυνω μονος μου.
Εσυ γραφεις/ποσταρεις πραγματα που παρεξηγουνται, και μετα σου φταίει ο γραπτός λόγος.
Αντι να παθιαζεσαι, καλυτερα συγκεντρωσου και γραφε αυτο που θες πραγματικα να γραψεις.


Οk, απλά για να ξέρεις παρεξηγούμε κάτι όταν έχουμε πρόθεση να το κάνουμε. Προσωπικά δεν το σκέφτηκα καθόλου, ασυναίσθητα έκανα χρήση 1ου πληθυντικού! Καλώς;

Από εκεί και πέρα υπάρχουν τόσα όμορφα πράγματα που θα μπορούσαμε να συζητήσουμε αλλά δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει η διάθεση! Αντίθετα τσακωνόμαστε εξ αρχής για χαζομάρες και αντί να κάνεις καμιά παρατήρηση στο steve που του απέδειξα εμπράκτως ότι λέει εξυπνάδες, αντ'αυτού γυρίζεις και μου λες εμένα ότι μιλάω σε 1ο πληθυντικό. Εντάξει, πλάκα μου κάνεις δηλαδή.

Και ξαναλέω για να τελειώνουμε, ότι ανέβασα εγώ το βίντεο και αναφέρομαι σε αυτό, από εκεί και πέρα λάθος μου αν φάνηκε άσχημο γιατί δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Όπως και να χει πάντως είτε αναφερόμαστε στο Γρηγόρη είτε στον Ιλιανό ή όπου εμπλέκεται ο Λαγός τλπ σπεύδετε να κάνετε μπάχαλο το topic λες και είναι οργανωμένο..Τυχαίο; Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 19:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντι να γραφουμε ολα αυτα τα ασχετα θα μπορουσες να απαντησεις στην αρχικη του ερωτηση περι DIN κλπ, χωρις κοσμιτικα και χαρακτηρισμους και αλλα τα του Steve (για το τι γραφει θα τα χειριζομασταν οι MOD)
Αν αυτου προτιμησες να το λυσεις με "ασχετε" κλπ κοσμητικα.
Ξαναδιαβασε τα ποστ.

Τυχαίο ΦΥΣΙΚΑ και δεν ειναι, μιας και υπαρχει και ενα παρελθον, αλλα αυτπο ΔΕΝ αφορα εσενα μιας και δεν εισαι ουτε ο προγραμματιστής, ουτε ο ιδιοκτητης, ουτε ο δικηγορος κανενός.

Και επισης ΦΥΣΙΚΑ κατα την γνωμη μου και ο Steve και ο kostasrc μαλακιζονται (η σχεση μου μαζι τους μου το επιτρεπει να το γραψω αυτο) και τους το χω πει απειρες φορες να σταματησουν να ασχολουνται αλλα δεν το χουν κάνει...

εν πάση περιπτωση ολα αυτα ειναι φιλολογικα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:01:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αντι να γραφουμε ολα αυτα τα ασχετα θα μπορουσες να απαντησεις στην αρχικη του ερωτηση περι DIN κλπ, χωρις κοσμιτικα και χαρακτηρισμους και αλλα τα του Steve (για το τι γραφει θα τα χειριζομασταν οι MOD)
Αν αυτου προτιμησες να το λυσεις με "ασχετε" κλπ κοσμητικα.
Ξαναδιαβασε τα ποστ.

Τυχαίο ΦΥΣΙΚΑ και δεν ειναι, μιας και υπαρχει και ενα παρελθον, αλλα αυτπο ΔΕΝ αφορα εσενα μιας και δεν εισαι ουτε ο προγραμματιστής, ουτε ο ιδιοκτητης, ουτε ο δικηγορος κανενός.

Και επισης ΦΥΣΙΚΑ κατα την γνωμη μου και ο Steve και ο kostasrc μαλακιζονται (η σχεση μου μαζι τους μου το επιτρεπει να το γραψω αυτο) και τους το χω πει απειρες φορες να σταματησουν να ασχολουνται αλλα δεν το χουν κάνει...

εν πάση περιπτωση ολα αυτα ειναι φιλολογικα...


Καλώς, εγώ το κόβω εδώ.!

Φιλικά και ωραία τότε, ζητάω συγνώμη από τη πλευρά μου αν το χειρίστηκα λάθος.!



Υ.Γ. Απλά περιμένω από το steve με τη σειρά του να παραδεχθεί ώριμα οτι έκανε λάθος σε ότι έγραψε.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να επιστρεψουμε στο θεμα Razz

δικαβαλος(συνοδηγος 100+ κιλα) . 1.25 πιεση. χωρις νερα. Razz

http://www.youtube.com/watch?v=Oieu81qYMtI

ταφακι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ilianos στις Τετ 04 Ιαν 2012, 20:17:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 20:12:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα στο 1.6 ποσα βγαζει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 23:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
τελικα στο 1.6 ποσα βγαζει?

231 το είπαμε



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 07:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Αντι να γραφουμε ολα αυτα τα ασχετα θα μπορουσες να απαντησεις στην αρχικη του ερωτηση περι DIN κλπ

Αν αυτου προτιμησες να το λυσεις με "ασχετε" κλπ κοσμητικα.
Ξαναδιαβασε τα ποστ.
Το αυτό, αλλά με 500 edit, νομίζει ότι θα κερδίζω κάτι αν θίξω την δουλειά κάποιου...


2 απορίες είχα γιατί στραβώθηκα από το βίντεο και... τί άκουσα Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 07:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
android έγραψε:
τελικα στο 1.6 ποσα βγαζει?

231 το είπαμε


Σορρυ που πεταγομαι σαν ασχετος,
αλλα επειδη εχασα τη μπαλα με τα ανωθεν ποσταρισματα... Rolling eyes

231 ιππους αποδοση απο 1,6 μπαρ scavenging πιεση με big turbo Question

η κανω λαθος Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 07:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
android έγραψε:
τελικα στο 1.6 ποσα βγαζει?

231 το είπαμε


Σορρυ που πεταγομαι σαν ασχετος,
αλλα επειδη εχασα τη μπαλα με τα ανωθεν ποσταρισματα... Rolling eyes

231 ιππους αποδοση απο 1,6 μπαρ scavenging πιεση με big turbo Question

η κανω λαθος Question Question Question
237.1kw δηλαδή 321.2hp Θανάση Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 08:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σακη,για αλλη μια φορα φιλε,τα εκανες μπουρδελο.αρχισες να υποστηριζεις αυτοκινητα κ δουλειες,που ουτε καν ειναι δικα σου.κ στο ειπαν κ ολοι.αυτο που δεν ειπαν,ειναι οτι,ουτε καν φορας προγραμμα απτον χοντρο.κ το κανεις μονο εσυ,να ψαχνεις κ να ανεβαζεις δουλειες αλλων.ο ιλιανος ουτε καν ανεβασε τιποτα το παιδι,κ με τις παπαριες που λες,θα αρχισει το φορουμ να ερχεται σε αντιπαραθεση,οχι γιατι φταιει το παιδι,αλλα επειδη ο δικηγορος ειναι οτι ναναι!
Εγω θα παρακαλεσω με την σειρα μου,να μην επιτειθεστε στον ιλιανο,μιας κ δεν ειπε τιποτα(ακομα Laughing )
Κ να πω οτι,θεου θελοντος κ καιρου επιτρεποντος,το βραδυ θαμαι αθηνα για πατημα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 08:31:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
mechanic έγραψε:
kostas207rc έγραψε:
android έγραψε:
τελικα στο 1.6 ποσα βγαζει?

231 το είπαμε


Σορρυ που πεταγομαι σαν ασχετος,
αλλα επειδη εχασα τη μπαλα με τα ανωθεν ποσταρισματα... Rolling eyes

231 ιππους αποδοση απο 1,6 μπαρ scavenging πιεση με big turbo Question

η κανω λαθος Question Question Question
237.1kw δηλαδή 321.2hp Θανάση Rolling eyes



ΟΚ thanks...


(ειπα και εγω... Rolling eyes Very happy ) Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 08:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
θα αρχισει το φορουμ να ερχεται σε αντιπαραθεση,οχι γιατι φταιει το παιδι,αλλα επειδη ο δικηγορος ειναι οτι ναναι!
Αφού είπαμε, σχεδόν 1 χρόνο πριν,

Κούγιας
bagosgt έγραψε:
Εγω θα παρακαλεσω με την σειρα μου,να μην επιτειθεστε στον ιλιανο,μιας κ δεν ειπε τιποτα(ακομα Laughing )
Κ να πω οτι,θεου θελοντος κ καιρου επιτρεποντος,το βραδυ θαμαι αθηνα για πατημα Wink
Μα δεν επιτέθηκε κανείς Cool

Τις απορίες μας εκφράζουμε...
mechanic έγραψε:
ΟΚ thanks...


(ειπα και εγω... Rolling eyes Very happy ) Very happy
Εμ πρέπει να κ(λ)άνουμε αποκωδικοποίηση!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:05:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
σακη,για αλλη μια φορα φιλε,τα εκανες μπουρδελο.αρχισες να υποστηριζεις αυτοκινητα κ δουλειες,που ουτε καν ειναι δικα σου.κ στο ειπαν κ ολοι.αυτο που δεν ειπαν,ειναι οτι,ουτε καν φορας προγραμμα απτον χοντρο.κ το κανεις μονο εσυ,να ψαχνεις κ να ανεβαζεις δουλειες αλλων.ο ιλιανος ουτε καν ανεβασε τιποτα το παιδι,κ με τις παπαριες που λες,θα αρχισει το φορουμ να ερχεται σε αντιπαραθεση,οχι γιατι φταιει το παιδι,αλλα επειδη ο δικηγορος ειναι οτι ναναι!
Εγω θα παρακαλεσω με την σειρα μου,να μην επιτειθεστε στον ιλιανο,μιας κ δεν ειπε τιποτα(ακομα Laughing )
Κ να πω οτι,θεου θελοντος κ καιρου επιτρεποντος,το βραδυ θαμαι αθηνα για πατημα Wink


Ωραία τα λές εσύ. Αλλά για μια τελευταία φορά λοιπόν σου εξηγώ ότι αν διαβάσεις προσεκτικά το topic από τη σελίδα που ανέβηκε το dyno, τότε είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις ποιός-ποιοί θέλησαν να γίνει μπάχαλο με λανθασμένη επίθεση(όπως απεδείχθη) η οποία ξαφνικά μετατράπηκε σε απορία..περίεργο;

Αφού εσείς τα βρίσκεται με τον Ιλιανό τότε πάω πάσο, αν και απ'ότι θυμάμαι (που θυμάμαι) εσύ είχες πολλούς δικηγόρους σε αντίστοιχες περιπτώσεις.
Απλά εδώ είναι διαφορετικά γιατί μερικούς τους πειράζει το αποτέλεσμα.

Κάντε εσείς το πάτημά σας που τόσο καιρό περιμένεις και ανέβασε το μετά όμορφα και ωραία να τα πούμε.! Αλλά μην γυρίσεις και μας λές όπως τη προηγούμενη φορά ότι έτρεχες με 1.25 και 95άρα, γυμνός κατά τύχη. Wink

Υ.Γ. Στο Steveάκο δεν απαντάω, τη πήρε την απάντηση μόνος του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την προηγουμενη φορα,εσας πειραξε το αποτελεσμα,κ εγω σας ειπα πως ειχαν τα πραγματα.το βραδυ θα φανει αν ελεγα αληθεια.οσο για τις πιεσεις,ουτε μπουστ κοντρολ,εχω,ουτε σφυριλατος ειμαι,να σηκωνω οτι θελω κ οσο θελω.η πιεση που δουλευω εδω κ 2 χρονια,απο τοτε δλδ που εχω φτιαξει το αμαξι,ειναι 1.35
Το βραδυ θα υπαρχει κ αμαξι στα αλογα του ιλιανου,να δει κ τι κανει με ενα αμαξι,παρομοιων κιλων κ δυναμης.ιμπιζα κουπρα. Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ilianos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mini r56

Ένταξη: 03 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 453

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:35:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:

Το βραδυ θα υπαρχει κ αμαξι στα αλογα του ιλιανου,να δει κ τι κανει με ενα αμαξι,παρομοιων κιλων κ δυναμης.ιμπιζα κουπρα. Wink

εσυ δεν εισαι στα κιλα και στα αλογα μου δλδ?
Rolling eyes

με το ibiza θελω να δοκιμασω παντως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
την προηγουμενη φορα,εσας πειραξε το αποτελεσμα,κ εγω σας ειπα πως ειχαν τα πραγματα.το βραδυ θα φανει αν ελεγα αληθεια.οσο για τις πιεσεις,ουτε μπουστ κοντρολ,εχω,ουτε σφυριλατος ειμαι,να σηκωνω οτι θελω κ οσο θελω.η πιεση που δουλευω εδω κ 2 χρονια,απο τοτε δλδ που εχω φτιαξει το αμαξι,ειναι 1.35
Το βραδυ θα υπαρχει κ αμαξι στα αλογα του ιλιανου,να δει κ τι κανει με ενα αμαξι,παρομοιων κιλων κ δυναμης.ιμπιζα κουπρα. Wink


Επειδή το πάτημα πάνω απ'όλα πρέπει να είναι φιλικό, πραγματικά δεν θέλω να σε προκαλέσω λέγοντας διάφορα. Ελπίζω να μην σας τα χαλάσει ο καιρός μόνο γιατί εδώ έχει ήδη συννεφιά.

Αν θες φυσικά, μπορείς περίπου να μας πείς τι δηλώνεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είπε κανείς ότι το αμάξι δεν είναι καλό?
Το αμάξι είναι πάρα πολύ καλό μακάρι να είχαμε την δυνατότητα να το κάνουμε όλοι τόσα άλογα
Ξαναέρχομαι λοιπόν στο τεχνικό κομάτι
Οπότε για thp η 28αρα έχει ταβάνι στα 330 περίπου σαν παροχή?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:40:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Είπε κανείς ότι το αμάξι δεν είναι καλό?
Το αμάξι είναι πάρα πολύ καλό μακάρι να είχαμε την δυνατότητα να το κάνουμε όλοι τόσα άλογα
Ξαναέρχομαι λοιπόν στο τεχνικό κομάτι
Οπότε για thp η 28αρα έχει ταβάνι στα 330 περίπου σαν παροχή?


Μιλάς γενικά; Μπορώ να απαντήσω εγώ ή πρέπει ο Ιλιανός; Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 12:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Ρωτάω γενικά και συμετέχουμε όλοι στην κουβέντα Σάκη
Πόσο ταβάνι έχει η 28αρα στα δικά μας με foul περιφερειακά


Καταρχήν θεωρώ ότι έχει δίκιο ο Ιλιανός σε αυτό που είπε.

Πάντα εξαρτάται από τα περιφερειακά, όπου με τα κατάλληλα λοιπόν η 28rs
μπορεί να τερματίσει τον thp από καύσιμα. Εδώ όμως αναφέρομαι στο μοτέρ.

Για την τουρμπίνα καθεαυτή, το αξιόπιστο όριο είναι το 1.5bar όπου είναι εντός χάρτη. Πάει και παραπάνω αλλά όχι για πολλά πολλά. Και σε ένα καθημερινό αυτοκίνητο καλύτερα είναι να μην το ρισκάρεις. Εξ΄άλλου για αυτό και ο Ιλιανός δεν έβαλε map, για να μείνει εντός εργοστασιακών ορίων.

Το να σου πώ Χ/Υ άλογα δεν νομίζω ότι είναι αντιπροσωπευτικό γιατί από εφαρμογή σε εφαρμογή αλλάζει.

Ελπίζω να σε κάλυψα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1967s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on