PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Δεν τουρμπίζει
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2012, 20:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάει σε κουτί αναθυμιάσεων με τον μαμά σωλήνα και άλλο τόσο με άλλο σωλήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2012, 20:15:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χωρις να τις βαζεις ξανα σε εισαγωγη μετα απο το κουτι?θελει προσοχη μην σου χει τσακιση παντως αυτος ο σωληνας,τοτε θα χεις σιγουρα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2012, 20:19:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναί δεν πάνε στην εισαγωγή. Πάνε στο κουτί και μετά στην έξοδό του έχω φιλτράκι. Μήπως ξέρεις το p2177 απο τι μπορεί να το βγάλει γιατί αυτό μου βγάζει στο διαγνωστικό στο συνεργείο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Δεκ 2012, 18:01:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα.παιδες σημερα αντιμετωπησα ενα προβλημα,δεν τουρμπιζε το αυτοκινητο..το εβαλα μπροστα το πρωι για να παω στην δουλεια και στην δεν τουρμπιζε....δεν τραβουσε καθολου.....εννοειται δεν το πατησα προτου ανεβασει θερμοκρασια το μοτερ και τα λαδια...το μεσημερι που το πηρα για να φυγω το ιδιο.το απογευμα εκανα μια βολτα το ιδιο και προς τον γυρισμο προς το σπιτι ξαφνικα στο φαναρι τουρμπισε.....σημερα ολα καλα...τι γινεται?οταν ζεσταινεται ο καιρος μια χαρα οταν εχει παγωνια δεν δουλευει?? Confused Confused Confused Confused
πηγα πεζω τπτ ολα καλα μου ειπανε δεν δειχνει τπτ....αν μου το ξανακανει μου ειπανε να παω εκει το συντομοτερο..το θεμα ειναι οτι δεν το κανει συνεχεια,δλδ σαν κολλαει κατι και μετα κανονικα ολα...
65500χλμ εχω και service ολα στην ωρα τους...


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Δεκ 2012, 00:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλλον είναι τελείως τερματισμένο το long κ σε πετάει σε safe mode .
πιθανότατα έχεις ξεφύγει λίγο στον χρονισμό


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Δεκ 2012, 12:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο τότε που είχες πάει για χρονισμό τον έκανες τελικά? Αν όχι, κατά 90% είναι από αυτό όπως λέει κ ο Γιάννης. Κ εμένα έτσι ακριβώς έκανε κ ήταν από χρονισμό. Στο διαγνωστικό δεν βγάζει κανένα σφάλμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Δεκ 2012, 22:43:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ριξε μια μάτια στην σκαστρα κ εμένα το ίδιο μ έκανε χωρίς λαμπάκια κ τράβηξα λίγο το ελετηριο τις κ έστρωσε μετά. Αν δεν την έχεις αλλάξει έχει έρθει ώρα της..


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Δεκ 2012, 09:53:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χρονισμο δεν εκανα γιατι ητανε μια χαρα τοτε bill. σκαστρα οχι δεν την εχω αλλαξει....ηρθε ο καιρος της φαινεται....παμε και για ενα χρονισμα και ελπιζω να λυθουνε ολα.


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vansak (ANTONIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 1.6 GT 2009

Ένταξη: 28 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Δεκ 2012, 17:37:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα σε μια εβδομάδα 2 φορές antipollution system fault και πορτοκαλί λαμπάκι.
Δεν τούρμπιζε και χθες βγαίνοντας εθνική για να πάω συνεργείο επανήλθε.

Μου είπαν βενζίνη ή καποιος απο 2 αισθητήρες (λ νομίζω) δε λειτουργεί σωστά.

Σφάλμα P2191 "φτωχό μίγμα για υψηλό φορτίο" και τις 2 φορές. Λογισμικό δεν έχω πειράξει.

Παρουσιάστηκε με το 3ο συνεχόμενο γέμισμα με απλή αμόλυβδη (ελίν). Από Απρίλιο 2011 χρησιμοποιώ vpower 97 ενω όλο το 2012 μέχρι και αύγουστο racing 100.

Ελπίζω να είναι καύσιμο αλλιώς 250+... αυτά μέχρι στιγμής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iosif_t (iosif)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.6 ('08)

Ένταξη: 04 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 37

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2013, 20:34:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας
Πριν από 15 ημέρες είχα το ίδιο πρόβλημα.Ξαφνικά σε φανάρι δεν μπήκε το turbo.Το απόγευμα που το πήρα ξανά ξεκίνησε χωρίς και μπήκε μετά από κανένα χιλιομετρο.Την επόμενη ημέρα πήγα συνεργείο και μου έβγαλε σφάλμα P0171.
Μου είπαν ότι δεν είναι καθαρό το σφάλμα αλλά είναι τρόμπα υψηλής κατά πάσα πιθανότητα.Η βλάβη είναι περίπου στα 600 ευρώ και είπα να δω αν θα το κάνει ξανά.Σήμερα είμαι παλι χωρίς turbo από το πρωί αλλά δεν έφτιαξε όπως την προηγούμενη φορά.
Να σημειώσω ότι έχω έντονο πρόβλημα το καλοκαίρι από κοψίματα στις 2300-3000 στροφές που λένε ότι είναι πυράκια χωρίς πάλι να ξέρουν από τι είναι και αυτά.
Χρονισμός λένε ότι δεν είναι πάντως όσες φορές και αν έχω ρωτήσει.
Ρισκάρεις 600 ευρώ με την πιθανότητα να είναι τρόμπα υψηλής;
Έχω το 308...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iosif_t (iosif)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.6 ('08)

Ένταξη: 04 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 37

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιαν 2013, 11:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πήγα σε άλλη αντιπροσωπεία της peugeot και μου είπαν ότι θέλει χρονισμό.Μια χαρά,αν το πάω και σε άλλον θα μου πει και κάτι άλλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos207 (Χρηστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 01 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2013, 01:45:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!
Θα ήθελα την βοήθεια σας! Σήμερα καθώς γυρνούσα από την δουλειά μου και ενω πήγαινα νορμάλ σε κάποια φάση άκουσα την σκαστρα να ξεφυσάει και έκτοτε το αυτοκίνητο δεν τουρμπιζε! Πατάω γκάζι μου έκανε κάτι διακοπές! Σταματάω, σβήνω μηχανή και περιμένω λίγο! Βάζω μπροστά και ξεκινάω! Πατάω γκάζι πάλι τίποτα . Λέω ωραία την κάτσαμε την βάρκα Φτάνοντας κοντά στο σπίτι επανήλθε στα φυσιολογικά του.τι μπορεί να φταίει? Αύριο το πρωί πάω συνεργείο να δω τι παίζει αλλά έστω να έχω μια ιδέα!το αμάξι έχει 100000 km
με τα σservice του κανονικά και όλα απροβλημάτιστα μέχρι σήμερα!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όπια απάντηση!θα με βοηθήσει πολύ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2013, 15:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χρονισμα, σκαστρα, ν75, βαλβιδα ανθυμιασεων ειναι οι υποπτοι.. τι εχεις αλλαξει απ ολα αυτα? βγαλε μια την σκαστρα να δεις αν ειναι οκ μπορει να εχει κολησει καθαρισε την τραβα λιγο το ελατηριο.. αν οχι κοιτα fouell trims για χρονισμα με ενα διαγνωστικο αν κ αυτα ειναι μεχρι +8 εισαι οκ. μετα κοιτας ν75 + βαλβιδα αναθυμιασεων.. λαμπακι αναψε? μεχρι κ καμενη ασφαλεια μπορει να εχεις αλλα θα αναβε λαμπακι..


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Μάϊ 2013, 22:27:14    Θέμα δημοσίευσης: αποδοση κινητηρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια,θα ηθελα να κανω μια ερωτηση....εχω ενα 207 με 77,000χλμ μοντελο 1-2008 με προγραμμα...το προβλημα μου ειναι οτι δεν παει....πιστευω οτι παει σαν μαμα.... εχω κανει χρονισμο κ εχω αλλαξει κ τεντωτηρα καδενας,σκαστρα απο 2,0 tfsi. σε καποιο πειραμα με ενα tt 1.8t μαμα,δεν μπορουσα να του φυγω ουτε μισο αμαξι....πραγμα που ακομα και τωρα δεν μπορω να το χωνεψω.....δεν μου εχει βγαλει καμμια ενδειξη προβληματος,κ στον εγκεφαλο που συνδεθηκε ολες οι τιμες ηταν στα φυσιολογικα πλαισια.... δεν ξερω τι να κανω....εχω διαβασει αρκετες συζητησεις σας,και δεν μπορω να φανταστω τι φταιει... (επειδη ειμαι καινουριος στο club,για οποια λαθη,να με συγχωρεσετε....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Μάϊ 2013, 22:45:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθαρισμό βαλβίδων εισαγωγής εαν δεν έχεις κάνει..


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάϊ 2013, 17:48:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυσε κ τσεκαρε τη τουρμπινα σου,να δεις αν εχει κανει κανενα ραγισμα το μαντεμι κ τσεκαρε,αν εχει κανει κ κανενα ρηγμα στο twin scroll κ απο τη μερια της τουρμινας κ απο τη πλευρα της πολαπλης.
Πρωτα ομως τσεκαρε με ενα μπαρομετρο-διαγνωστικο,αν δουλευει τη πιεση που εχει ρυθμιστει.τσεκαρε αυτα κ ξαναπες μας να σου πουμε κ αλλες ιδεες.αν μπλεξεις με τιποτα ξερολες μαστορια,στειλε μου πμ να σου στειλω το τηλ.να στα πω Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Μάϊ 2013, 07:14:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα παιδια,οχι δεν εχω κανει ακομα Crying or Very sad κα8αρισμο βαλβιδων..... Το αμαξι τουρμπιζει απλα δεν παει για αμαξι με προγραμμα.....ουτε κανει διαφορα χαζα.....απλα ειναι στιγμες που παει,κ ειναι καποιες αλλες που παει ''αδειο'' ... αυτην την εντυπωση μου δινει...θα παω σημερα να τσεκαρω μηπως ειναι η Ν75 κ μετα θα κανω τα επομενα που ειπατε....το προβλημα ειναι οτι το αμαξι ειναι αυτην την στιγμη σε νησι λογω της δουλειας μου,κ οι ξερολες ειναι πολλοι..... αντε κ ο Θεος βοηθος...... αν ειχε ραγισμα η τουρμπινα η το twin scroll,θα τουρμιζε κανονικα?? Σημερα το εδειξε οτι πηγαινε,αλλα αλλες φορες δεν με πει8ει.....θα δειξει.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Μάϊ 2013, 14:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα ουτε βαλβιδα Ν75, ουτε βαλβιδα επιστροφης αναθυμιασεων απο ρεζερβουαρ,ουτε ραγισμενο τουρμπο.....τωρα μενει μονο ο καθαρισμος των βαλβιδων..... Υπαρχει περιπτωση να ''πεταξε'' το προγραμμα ο εγκεφαλος απο μονος του?????? εχει τυχει σε κανεναν????? αντλιες μια χαρα πιεσεις ολα καλα...δεν ξερω τι να κανω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Μάϊ 2013, 16:29:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το προγραμμα απο ποιον ειναι? Ηπιες ή επιθετικες ρυθμισεις? Τα leon tsi ειναι κοντα στα 180 πραγματικα αλογα μαμα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotiris207rallye (SOTIRIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 1/2008

Ένταξη: 12 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Μάϊ 2013, 20:54:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το προγραμμα ειναι το κλασικο απο e tuners μεσω συνεργατη τους.... θα ελεγα ηπιο προγραμμα μιας κ το αμαξι δεν φοραει ακομα ιντερκουλερ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1156s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on