PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

επικινδυνη αποστολη "ΔΕΗ"!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 12:01:42    Θέμα δημοσίευσης: επικινδυνη αποστολη "ΔΕΗ"!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατα την περιοδο που ελειπα φανταρος και λογω των:
* μειωμενων συνδρομων,
* του αυξημενου ενοικιου (360 ευρω μηνιαιως),
* των αυξημενων δημοτικων τελων (λογω περιοχης, αλλα και επειδη ειναι ισογειο μαγαζι),
αρχισε να μας περνει η κατω βολτα και να χρωσταμε στη ΔΕΗ..............

Δυστυχως ολοι λεγαμε οτι επρεπε να φυγουμε απο αυτη τη λεσχη, αλλα κανεις δεν εψαξε............

Οσο περναγε ο καιρος τα πραγματα χειροτερεψαν και ετσι βρεθηκαμε να χρωσταμε 1000 ευρω (απο τα οποια το μεγαλυτερο ποσοστο ειναι φυσικα τα δημοτικα τελη)

Μιας και δεν κινητοποιειται καποιο αλλο μελος του Δ.Σ, ειπα να παρω καποιες πρωτοβουλιες (θα δειτε στο αντιστοιχο τοπικ στις ανακοινωσεις του Συλλογου), ομως οπως και 'χει ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΤΕΛΟΣ το θεμα "ΔΕΗ"


θΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΕΓΚΑΙΡΩΣ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ 2012 ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ "ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ" ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΔΕΗ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 12:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα εσυ περιμενεις να χεις 10 καθε μηνα και εξτρα συνδρομη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:14:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο δεν περιμενουμε απαραίτητα κάτι απο κάποιον.

Το χρεος του λογαριασμου της ΔΕΗ ειναι στο ονομα του Τάσου.

Αυτό σημαίνει οτι πχ αν κανενας μας δεν ενδιαφερθεί γι αυτό, ο Τάσος θα κληθεί να αποπληρώσει την ΔΕΗ μονος του (ανεξαρτητα με το αν κλείσει η Λέσχη - πόσο μάλλον αν αυτο αποφασίσουμε να το κάνουμε αμεσα).

Τόσο απλά.

Εγω προσωπικά, αν (παίρνω το χειρότερο σεναριο) κανείς αλλος δεν μπορέσει (προσεξε δεν λεω "δεν θελήσει", λεω "δεν μπορεσει") να συνησφέρει θα δωσω τα μισα του χρέους της ΔΕΗ στον Τάσο.

Σχετικα με το πως θα γινει η αποπληρωμή του αυτό θα πρεπει να συζητηθεί με την ΔΕΗ στο αν μπορει να γινει κάποιος διακανονισμος κλπ κλπ - δεν ειναι του παροντος αυτή η συζητηση.

Επίσης περι συνδρομής και "ενοικιό-10-ευρου:
Από την πρωτη στιγμή που συζητηθηκε (στην ενότητα των επισημων μελων) το θεμα του 10ευρου για το ενοίκιο ειχαμε πει οτι:

Όποιος συνησφέρει στο ενοίκιο της Λέσχης ("αυτονόητο" τουλαχιστον για 5 μήνες) ειναι αυτομάτως και επίσημο μέλος, χωρίς να "υποχρεούτε" για ετήσια συνδρομή, ενώ φυσικά αν ειχε την οικονομικη ανεση και για ετήσια συνδρομή αλλα και για συμμετοχή στο ενοίκιο (και το καναμε κάμποσοι αυτό περσι - φετος θα δειξει ποσοι και αν θα μπορεσουμε - ολοι ξερουμε οτι τα πραγματα ειναι στριμοκωλα οικονομικα) τοτε αυτό θα ηταν ακρως ευχαριστο και καλοδεχουμενο μιας και θα βοηθουσε (οπως και βοήθησε).

Το πρωτο και κυριο αυτή την στιγμή ειναι να διευθετηθεί το χρέος στην ΔΕΗ. Περι Λέσχης και αν θα συνεχίσουμε την λειτουργία της αυτό ειναι αλλο θέμα για συζήτηση στο αντιστοιχο τοπικ - οποτε ας μην το ανακατέψουμε εδω.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:17:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιωργο απο τη στιγμη που η Λεσχη θα κλεισει, δεν τίθεται θέμα για το 10ευρω το μηνα......! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:56:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΔΕΗ είναι ένα χρέος που πρέπει να λήξει όσο πιο άμεσα γίνεται (φαντάζομαι είναι κατανοητό από όλους).Όσο το καθηστερούμε τόσο πιο δύσκολο θα γίνεται να ξεχρεωθεί...
Για μένα είναι μακακία να αφήσουμε ΄ξεκρέμαστο΄τον Τάσο και πρέπει να κάνουμε ότι μπορούμε για να μαζέψουμε ένα ποσό,όποιο και να είναι αυτό...Σε μία από τις επόμενες συναντήσεις να μαζευτούμε οσοι περισσότεροι γίνεται και να δούμε ποιός μπορεί να δώσει κάτι και πόσο, για να έχουμε μια εικόνα του ποσού που μπορεί να μαζευτεί χοντρικά
(βασικά αυτό μπορεί να γίνει και εδώ στο forum εκτός και αν υπάρχει ΄θέμα΄ στο να εμφανιστεί κάτι τέτοιο δημόσια το οποίο δεν γνωρίζω).
Τα παραπάνω εκφράζουν την δικιά μου άποψη και μόνο.


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 15:00:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στεφανε, φυσικα και μπορει να γινει κατι τετοιο στο φορουμ και μαλιστα σε αυτο εδω το τοπικ......! Wink
Θα μας κανει την ολη διαδικασια πιο ευκολη και αμεση! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 16:09:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεκινάω εγω ...

MAD - 25€ (θα δωσω ακομα 25)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 16:40:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς το παρον έχουμε:

MAD-25ε (θα δωσω ακομα 25ε)
athanas-50ε
.
.
.


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 10:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD-25ε (θα δωσω ακομα 25ε)
athanas-50ε
Kourlis 15e




-------------
τα χρηματα που εχουν δωσει καποιοι ακομα - που εδιναν 10ε / συνδρομη για την Λέσχη - τα εχω σημειωσει στην λιστα με τα χρηματα της λέσχης και οταν την αφησουμε και υπαρξει υπολοιπο θα τα βάλω στην ΔΕΗ.



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 12:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ama κατεβει κανα μελος κατα θαλασσα μερια πειτε μου να του δωκω κ εγω το κατιτις μου εις μνημην των 3-5 πιτογυρων που εχω φαει στη λεσχη... η αλλιως λογαριασμο τραπεζης ΕΚΤΟΣ ΓΙΟΥΡΟΜΠΑΝΚ...εχω αλλεργια... Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 14:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

20€ και απο μενα, αν μαζευτουμε και αλοι απο θεσσαλονικη τα βαζουμε ολοι μαζι σε εναν λογαριασμο


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 16:03:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
MAD-25ε (θα δωσω ακομα 25ε)
athanas-50ε
Kourlis 15e




-------------
τα χρηματα που εχουν δωσει καποιοι ακομα - που εδιναν 10ε / συνδρομη για την Λέσχη - τα εχω σημειωσει στην λιστα με τα χρηματα της λέσχης και οταν την αφησουμε και υπαρξει υπολοιπο θα τα βάλω στην ΔΕΗ.


ενα 50αρι και απο εμενα.μανθο σε ποιον δινουμε?υπαρχει λογαριασμος?στηλε πμ ρε ειμαι ασχετος Laughing


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2012, 23:15:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα πμ στον αντιπρο... p206mike να σας δωσει αριθμό Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2012, 10:37:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθο δεν δίνεις και συ μην έχουμε τπτ ..... κωλόχερα από εφορία και λεφτά που μπαίνουν στο έτσι στο λογαριασμό μου....???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2012, 11:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

no way... Wink Laughing οχι γιατι "ετσι δεν θελω" ... αλλα γιατι δεν μπορω να εχω κι αυτο το πραγμα του κλαμπ στο κεφαλι μου...


update:

MAD-25ε (θα δωσει ακομα 25ε)
athanas 50ε
Kourlis 15ε
nikmarin 40ε (@memsound)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2012, 12:31:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε να δώσω άλλη μια φορά σήμερα και το συζητάμε το βράδυ στη λέσχη....

απλά ο λογιστής μου, μου είπε σε περίπτωση που αποφασίσουν να τσεκάρουν στους ελεύθερους και για τις κινήσεις λογαριασμών, ίσως να έχω πρόβλημα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2012, 14:59:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
άντε να δώσω άλλη μια φορά σήμερα και το συζητάμε το βράδυ στη λέσχη....

απλά ο λογιστής μου, μου είπε σε περίπτωση που αποφασίσουν να τσεκάρουν στους ελεύθερους και για τις κινήσεις λογαριασμών, ίσως να έχω πρόβλημα.....


ολοι θα εχουμε προβλημα... ειμαι ανεργοσ αλλα αν δουνε απο ebay τι αγοραζω... θα φριξουν... τα περισσοτερα ειναι αξηπηρετησεις για αλους αλλα αντε εξηγα το...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Φεβ 2012, 09:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά μαζεύτηκε τίποτα ή θα τσοντάρουμε και εμείς; Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2012, 12:15:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

29/12/11 25e MAD,
05/01/12 50e Athanas,
12/01/12 15e kourlis,
24/01/12 40ε Nikmarin (τα εχει MEMsound),
09/02/12 20e stamatis_vts
Συνολο
110 (+40nikmarin @ memsound) = 150


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2012, 12:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

29/12/11 25e MAD,
05/01/12 50e Athanas,
12/01/12 15e kourlis,
24/01/12 40ε Nikmarin (τα εχει MEMsound),
09/02/12 20e stamatis_vts
Συνολο
110 (+40nikmarin @ memsound) = 150
10/02/12 20e volvos (krata apo xrostoumena)
170 synolo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2225s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on