PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 00:12:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos Kal έγραψε:

στελιο αν βρηκες ασχημο σε κατι απο αυτα που ειπα μπορεις να μου το πεις ευθεος (δεν το παιρνω προσωπικα αλλα απαντησες μετα απο εμενα και ειδα στοιχεια στο μηνυμα σου που προερχονται απτο δικο μου, οποτε πρεπει να υποστηριξω την θεση μου)
δεν εχω προβλημα να δωσω χρηματα ουτε να συμμετασχω στην υλοποιηση του εργου,το ειπα αλλωστε και προσφερθηκα γτ εχω ορεξη χρονο και θεληση.
τωρα οσο αφορα το οικονομικο κανενα προβλημα(να συνησφαιρω) αλλα εγω δεν ειμαι τοσο παλιος για να ξερω τα πραγματα εκ των εσω.2 μηνες εχω αθηνα κ δεν γνωριζω κανεναν σας ωστε να ερθουμε σε επαφη και να τα συζητησουμε περετερω.
φιλικα παντα


Νίκο δεν έχω τίποτα μαζί σου, έγραψα σε συνέχεια της συζήτησης που ήδη γινόταν. Εσυ αν μη τι άλλο είσαι ο μοναδικός άνθρωπος που δεν έφταιγε που έκλεισε η Λέσχη.

Όπως σοφά γράφει ο Μάνθος, όσοι είστε σοβαροί προσέλθετε μαζί με τα χρήματά σας. Να μαζευτούμε, να τα βάλουμε όλα πάνω σε ένα τραπέζι και να δούμε αν φτάνουν για να ανοίξει η Λέσχη πάλι.
Με τα λεφτά μαζεμένα γίνεται. Με τους λογαριασμούς στο χέρι και να παρακαλάμε μια τεράστια λίστα (άχρηστων) "μελών" για ελεημοσύνη δεν γίνεται. Τί σκ@τ@ μέλος μπορεί να είναι κανένας που δεν συνεισφέρει τίποτα σε μια Λέσχη, δεν το καταλαβαίνω αλλά ας το προσπεράσουμε.

20 Ευρω το μήνα θα δίνουμε σίγουρα οι πιο πορωμένοι (το βρίσκω πολύ καλύτερο από το να κάνω το χαμστεράκι στο γυμναστήριο). Αλλά πρέπει να εμφανιστούν στο ταμείο κατευθείαν τα χρήματα για να γίνει κάτι καλό.

Να μιλάμε για αυτοκίνητα και να περνάμε ωραία όλοι το θέλουμε. Κανένας ομως δεν έχει όρεξη να κυνηγάει τους υπόλοιπους για λεφτά μέσα στη χρονιά.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 09:42:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
σε τελικη αναλυση για να ΄΄σταθει΄΄ δικος μας χωρος υποληστε οτι πρεπει να μαζευτεται καθε μηνα ενα ποσο της ταξης των 200-400 ευρω αναλογως ενοικιου / Δημοτικων τελων+ΔΕΗ / κλπ κλπ*
Συν 800 ευρώ τομήνα ένα άτομο 8ωρο με τα ένσημα του με έναν υπολογιστή και ένα σταθερό τηλέφωνο όπου θα κάνει τα πάντα για να κρατάει βιώσιμη την "επιχείρηση" για να μη μείνει χωρίς δουλειά.-



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 10:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφήστε ρε παιδιά, πολλοι θα δηλώσουν πρόθυμοι αλλά την... κρίσιμη ώρα της πληρωμής θα τους ψάχνετε σίγουρα... Confused



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alfasud στις Δευ 23 Νοέ 2015, 22:55:48, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 11:23:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:
σε τελικη αναλυση για να ΄΄σταθει΄΄ δικος μας χωρος υποληστε οτι πρεπει να μαζευτεται καθε μηνα ενα ποσο της ταξης των 200-400 ευρω αναλογως ενοικιου / Δημοτικων τελων+ΔΕΗ / κλπ κλπ*
Συν 800 ευρώ τομήνα ένα άτομο 8ωρο με τα ένσημα του με έναν υπολογιστή και ένα σταθερό τηλέφωνο όπου θα κάνει τα πάντα για να κρατάει βιώσιμη την "επιχείρηση" για να μη μείνει χωρίς δουλειά.-


αυτο θα ηταν το "ιδανικό" αλλα δεν υπαρχει καμμια πιθανοτητα να μπορεσουμε να υλοποιησουμε κατι τετοιο...δυστυχως...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 13:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Συν 800 ευρώ τομήνα ένα άτομο 8ωρο με τα ένσημα του με έναν υπολογιστή και ένα σταθερό τηλέφωνο όπου θα κάνει τα πάντα για να κρατάει βιώσιμη την "επιχείρηση" για να μη μείνει χωρίς δουλειά.-


Σύμφωνοι. Για να υπάρχει ένας υπάλληλος όμως, πρέπει να υπάρχει και αφεντικό.

Από αφεντικά στερέψαμε ήδη!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 13:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερχομαι εγω και με 600€.. Laughing Αρκει να ειναι σε περιοχη περιξ της Νεας Ιωνιας και να εχει ευκολο παρκινγκ για το rallye μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 14:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα. λοιπον το θεμα του υπαλληλου δεν ειναι τπτ και εγω με 450 ερχομουν αλλα δυστυχως θα φυγω για σαλονικα.

παρολα αυτα μεχρι να φυγω πρεπει να βρουμε μια φορμουλα. δλδ να βρουμε επιχειρισεις( συνεργεια, μαγαζια με ανταλλακτικα,κλπ) οι οποιοι θα σπονσοραρουν το σαιτ(με το να τους διαφημιζουμε ) με ενα κοστος 150 ευρο το χρονο( ετσι θα βγαινουν τα εξοδα της λεσχης σχεδον αν βρουμε αρκετα μαγαζια). και θα μπορει να γυριζει το γραναζι και η ανακυκλωση χρηματων για ολους

το ιδανικο κατα την γνωμη μου θα ηταν να γινει και στο φορουμ ενας επανασχεδιασμος( διαγραφη μελων οι οποιοι εκαναν την ερωτηση τους και εχουν να πατησουν κανα 4μηνο οπως αντιστοιχη διαγραφη θεματων) ετσι θα καθαρισει και το σαιτ

οσο αφορα την συνδρομη καλο θα ηταν τα επισημα μελη να εχουν προνομια( με αυτο τον τροπο θα επιχειρουσαν περισσοτερα ατομα να γινουν επισημα μελη)
προνομια εννοω: με την εγγραφη αυτοκολητο πσκλαμπ μπρελοκακι του κλαμπ και μια μπλουζα με ραμμενο το σημα μας και καρτουλα επισημου μελους. προσβαση σε μια νεα ενοτητα βελτιωσης που ο καθε μηχανικος(σπονσορας) θα μπορουσε να δειχνει το πακετο της καθε βελτιωσης και να μπορουμε να συζηταμε πανω σε αυτο.για να γνωριζουμε και τι περνουμε για τυχον μελλοντικη μετατροπη
επισης εκπτωση για εκδρομουλες που οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερο, συμμετοχη σε τρακ ντεις κλπ

επισης οι σπονσορες(μαγαζια που θα διαφημιζαμε) να εδιναν κινητρο και κατοπιν το σαιτ κινητρο σε ολα τα επισημα μελη πχ 20% εκπτωση στα επισημα μελη σε οτι αγορασουν η σε οποιαδηποτε μετατροπη με την επιδειξη της καρτουλας

η συνδρομη καλο θα ηταν να εχει ελαχιστο κοστος 10 ευρο τον μηνα και μετα ο καθενας οσο θελει να δινει(το κατι παραπανω)

λεω καποια απο αυτα και μπορουν να πεσουν περισσοτερες ιδεες για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα,σιγουρα μπορουν να γινουν πολλα παραπανω με την βοηθεια ολων.

απλα πιστευω οτι στην σημερων εποχη χρειαζομαστε κινητρα ολοι μας για να προβουμε ακομα και σε αυτα τα 10 ευρο το μηνα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 15:08:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ολα αυτα εχουν γινει στο παρελθον,
καποια με επιτυχια, καποια χωρις.
οχι οτι δεν μπορουν να ξαναγινουν, αλλα θελει δουλεια
ελα να τα πουμε απο κοντα καποια Πεμπτη Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 15:13:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο, για να μη ταλαιπωρείς το κεφάλι σου άδικα,

ΌΛΑ αυτά που λες, εγίναν και μάλιστα με πολύ όμορφο τρόπο και μεράκι.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ επειδή έγιναν με μεράκι και προσωπική εργασία από τον ελεύθερο χρόνο του κάθε ενός, χάθηκε η όρεξη, δεν υπήρξε ποτέ οργάνωση-ιεραρχία-πρόγραμμα με αποτέλεσμα να πατώσει, διότι δεν υπήρχε και έλεγχος. Κάποια στιγμή εννοείται ότι και ο προσωπικός ελεύθερος χρόνος αρχίζει και περιορίζεται, μιας που από τη μεριά αρκετών που βοηθούσαν, γίνανε και γάμοι, και βαφτίσια, και εταιρείες κλπ.

Αυτή τη στιγμή, για να έρθει το πράγμα στα "ίσα" του, η μόνη λύση είναι να βρεθεί ένας που θα "χορηγήσει" τους πρώτους 6 μήνες για να γίνει το συμμάζεμα, εντός και εκτός forum, να περάσει 1 χρόνος για να γίνει το "facelift" και να περιμένει 2 χρόνια για να πάρει πίσω τα λεφτά που θα επενδύσει αυτούς τους 6 μήνες (συμπεριλαμβάνονται τα έξοδα μαζί με τον υπάλληλο που θα χρειαστεί για 8 ώρες την ημέρα) και να προσαρμοστεί δυναμικά πάντα στα τρέχοντα δεδομένα (εκλογές, κρίση, capital controls κλπ.).

Θέλει πολλά κιλά @@ αυτό το πράγμα και γνώση εκ των έσω, και δε σηκώνει πειράματα διότι η αποτυχία μετά θα είναι οριστική.


Και παρακαλώ σταματήστε να συζητάτε και να γεμίζετε το forum με άχρηστα byte κειμένου, δεν ωφελεί σε κάτι. Ανταλλάξτε τηλέφωνα και επικοινωνίστε προσωπικά με όποιον κρίνετε υπεύθυνο.


Και δυστυχώς επειδή ο μεγαλύτερος όγκος μελών βρίσκεται στην Αθήνα (μιας και που η μισή Ελλάδα ζει στην Αθήνα), πρέπει να γίνει με έδρα την Αθήνα.

Τέλος.-



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 15:19:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω νομιζω οτι μονο διχονοια μπορει να προκαλεσει κατι τετοιο σε εγεγραμενα μελη και μη

γιατι ο ενας θα χει την εκπτωση ο αλλος οχι
ο ενας θα ειναι ικανοποιημενος απο τον εκαστοτε συνεργατη ο αλλος οχι
θα υπαρχει η ελευθερια μετα της δυσφημισης οταν ο αλλος πληρωνει για να διαφημιζεται?

και πολλα αλλα

θεωρω οτι το καλυτερο ειναι οπως το χετε τωρα καθε πεμπτη και σε καποια καφετερεια
οποιος θελει ερχεται οποιος δε θελει οχι
απο κει και περα γιαυτο ειναι το φορουμ για να συζηταμε και απτο πληκτρολογιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Νοέ 2015, 15:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


Αυτή τη στιγμή, για να έρθει το πράγμα στα "ίσα" του, η μόνη λύση είναι να βρεθεί ένας που θα "χορηγήσει" τους πρώτους 6 μήνες για να γίνει το συμμάζεμα, εντός και εκτός forum, να περάσει 1 χρόνος για να γίνει το "facelift" και να περιμένει 2 χρόνια για να πάρει πίσω τα λεφτά που θα επενδύσει αυτούς τους 6 μήνες (συμπεριλαμβάνονται τα έξοδα μαζί με τον υπάλληλο που θα χρειαστεί για 8 ώρες την ημέρα) και να προσαρμοστεί δυναμικά πάντα στα τρέχοντα δεδομένα (εκλογές, κρίση, capital controls κλπ.).

Θέλει πολλά κιλά @@ αυτό το πράγμα και γνώση εκ των έσω, και δε σηκώνει πειράματα διότι η αποτυχία μετά θα είναι οριστική.

δεν νομιζω να το εκανες καποιος αυτο ακομη και τα λεφτα να ειχε.

Steve έγραψε:
Και παρακαλώ σταματήστε να συζητάτε και να γεμίζετε το forum με άχρηστα byte κειμένου, δεν ωφελεί σε κάτι. Ανταλλάξτε τηλέφωνα και επικοινωνίστε προσωπικά με όποιον κρίνετε υπεύθυνο.

νομιζω γιαυτο ειναι το φορουμ ποσο μαλλον οταν προσπαθουμε να βρουμε ακρη. θα γινει και η συναντηση αλλα δεν μπορουμε να αποφασισουμε 5 μαματεοι για το τι θα γινει, αυτο γτ θα ερθουν αλλοι 5 και θα πουν ωπα ρε μαγκες, δικο σας ειναι το κλαμπ και κανετε οτι θελετε;


Steve έγραψε:

Τέλος.-

οκ Thumb Left Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Νοέ 2015, 05:01:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο όπως σου είπαν και τα παιδιά πιο πάνω όσα πολύ σωστά προτείνεις γινόντουσαν παλιότερα. Απλά από την πλευρά μου να σου πω, οτι οσα γράφεις για προσέλκυση διαφόρων συνεργείων να διαφημιστούν στη σελίδα μας, είναι ένας πολύ ωραίος τρόπος για αύξηση των εσόδων μας. ΑΛΛΑ....!!! Επειδή ήταν μέχρι πρότινος η δουλεία μου αυτό ακριβώς το πράγμα για λογαριασμό του γνωστότερου περιοδικού βελτίωσης στην Ελλάδα, και επειδή έχω μιλήσει με σχεδόν όλους τους βελτιωτές στην Αθήνα, μπορώ να σου πω με βεβαιότητα οτι πλέον δεν διαθέτει (ή δεν θέλει να διαθέσει) κανένας χρήματα για διαφήμιση. Και όταν δεν το κάνει για ένα περιοδικό που πουλάει 11-12.000 τεύχη το μήνα, φαντάσου την αντιμετώπιση που θα έχει απέναντι σε ένα club.... Δυστυχώς... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Νοέ 2015, 12:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Νίκο όπως σου είπαν και τα παιδιά πιο πάνω όσα πολύ σωστά προτείνεις γινόντουσαν παλιότερα. Απλά από την πλευρά μου να σου πω, οτι οσα γράφεις για προσέλκυση διαφόρων συνεργείων να διαφημιστούν στη σελίδα μας, είναι ένας πολύ ωραίος τρόπος για αύξηση των εσόδων μας. ΑΛΛΑ....!!! Επειδή ήταν μέχρι πρότινος η δουλεία μου αυτό ακριβώς το πράγμα για λογαριασμό του γνωστότερου περιοδικού βελτίωσης στην Ελλάδα, και επειδή έχω μιλήσει με σχεδόν όλους τους βελτιωτές στην Αθήνα, μπορώ να σου πω με βεβαιότητα οτι πλέον δεν διαθέτει (ή δεν θέλει να διαθέσει) κανένας χρήματα για διαφήμιση. Και όταν δεν το κάνει για ένα περιοδικό που πουλάει 11-12.000 τεύχη το μήνα, φαντάσου την αντιμετώπιση που θα έχει απέναντι σε ένα club.... Δυστυχώς... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


καλημερα φιλε μου. αφου εισαι μεσα στα πραγματα γνωριζεις σιγουρα παραπανω οποτε δεχομαι την απαντηση.
η λυση οποτε ειναι να μην υπαρξει λεσχη
δεκτο και αυτο
ας μην κουραζουμε αλλο με απαντησεις
φιλικα παντα Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Νοέ 2015, 00:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα Νικόλα. Παντα μιλαμε σε φιλικά πλαίσια ετσι κι αλλιώς. Οχι καθολου δεν πιστεύω οτι ειναι αυτή λύση... Η λύση ειναι να βρεθεί η ιδανική φόρμουλα για να υπάρξει ξανά. Απλα αυτο που είπα ειναι οτι παρόλο που η ιδέα σου ειναι πολυ σωστή, δυστυχώς δεν βλεπω να ειναι υλοποιήσιμη...😔


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 12:33:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Καλησπερα Νικόλα. Παντα μιλαμε σε φιλικά πλαίσια ετσι κι αλλιώς. Οχι καθολου δεν πιστεύω οτι ειναι αυτή λύση... Η λύση ειναι να βρεθεί η ιδανική φόρμουλα για να υπάρξει ξανά. Απλα αυτο που είπα ειναι οτι παρόλο που η ιδέα σου ειναι πολυ σωστή, δυστυχώς δεν βλεπω να ειναι υλοποιήσιμη...😔


μακαρι φιλε μου. ελπιζω να μπορεσω να εχω οχημα καποια στιγμη οσο θαμε αθηνα να βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pantelakis7 (Παντελης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 GT(2009)

Ένταξη: 16 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 14:17:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να μην γραφω συχνα μεσα στο forum αλλα μπαινω σχεδον καθε μερα και διαβαζω ολα τα θεματα...σε ο,τι μπορω να βοηθησω κ αν χρειαστει κατι εγω ειμαι μεσα απο μερια μου...και αν υλοποιηθει αυτο με τον δικο μας χωρο ειμαι προθυμος να βοηθησω και στο θεμα υπαλληλου που ψαχνετε...ο,τι θελετε στειλτε μου πμ..ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστουμε Παντελη
Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2016, 14:36:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η λεσχη στην Π. Μελα λειτουργει ακομα; Γιατι το βλεπω στα banner και ελεγα να περασω να δω πως είναι και να γνωρισω κανεναν.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2016, 14:50:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Η λεσχη στην Π. Μελα λειτουργει ακομα; Γιατι το βλεπω στα banner και ελεγα να περασω να δω πως είναι και να γνωρισω κανεναν.


Όχι. Γίνονται βέβαια συναντήσεις κάποιες Πέμπτες σε διάφορα μέρη/καφέ κλπ. Μπορείς να τσεκάρεις το αντίστοιχο θέμα, που γράφουν τα παιδιά που το οργανώνουν.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1543&postdays=0&postorder=asc&start=3760


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Ιαν 2016, 14:58:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ, ευχαριστω. Ηταν το επομενο βημα.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 8 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2425s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on