PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2011, 19:06:36    Θέμα δημοσίευσης: ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και δεν εχουν ολοι προσβαση ανοιγω αυτο το τοπικ

ζητειται νεος χωρος με χαμηλο ενοικιο
αν ακουσει κανεις τιπτοα ας ενημερωσει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mitsaras... (Δημητρης)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 6speed

Ένταξη: 17 Ιούν 2011
Δημοσιεύσεις: 102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2011, 20:28:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πες αν θες τι ζητατε στο περιπου ! περιοχη ? τετραγωνικα ? ενοικιο ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2011, 21:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

30-40 τετρ. εκατοστα, περιοχη βολευει κυριως ΔΙΠΛΑ στην Εθνικη οδο Αθηνων-Λαμιας, με ενοικιο καπου στα 150 ευρω και αν γινεται να εχει και χαμηλα δημοτικα τελη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 11:31:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΔΑΝΙΚΑ se βιομηχανικη ζωνη τυπου αποθηκη με χωρο απεξω και χωρις ρευμα αφου σκεφτομαστε τη λυση γεννητρια που σε κατοικημενη περιοχη ζοριζει λογω θορυβου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 20:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
30-40 τετρ. εκατοστα, περιοχη βολευει κυριως ΔΙΠΛΑ στην Εθνικη οδο Αθηνων-Λαμιας, με ενοικιο καπου στα 150 ευρω και αν γινεται να εχει και χαμηλα δημοτικα τελη!


Αν τελικά δεν κάτσει η λύση της Καλλιθέας-που είναι ότι πιο οικονομικό έχει βρεθεί μέχρι τώρα,έχω κοιτάξει για ένα χώρο στους Αγίους που ήταν πριν μαγαζί στην αρχή της Ν.Πλαστήρα που βρίσκεται κοντά στις γραμμές και στον σταθμό του προαστιακού,ο οποίος απο ότι μού είπε ο ιδιοκτήτης είναι κοντά στα 35 τμ αλλά τον νοικιάζει 220e...Την τιμή πιστεύω μπορούμε να την διαπραγματευτούμε γιατί το σημείο που βρίσκεται είναι πλέον "νεκρό" εμπορικά και έχει μείνει ξενοίκιαστο πολύ καιρό-μαζί με τα άλλα 2 που έχει στην σειρά ο ίδιος.Το θετικό είναι ότι υπάρχει χώρος για παρκάρισμα και η πρόσβαση και στα 2 ρεύματα της εθνικής είναι πολύ εύκολη.
Όσο για τον πρώτο χώρο που είχα βρεί και μιλήσαμε στην λέσχη,πέρασα να τον δώ εξωτερικά τουλάχιστον και αν και "καθαρός" έχει μεγάλο πρόβλημα με το παρκάρισμα οπότε και δεν το έψαξα παραπάνω.
Αύριο θα έχω απάντηση και για έναν ακόμη χώρο στους Αγίους που είναι και αυτός σε καλό σημείο απο την εθνική,οπότε και θα ενημερώσω.
Θα ξαναπώ πάντως ότι η λύση της Καλλιθέας είναι-μέχρι τώρα τουλάχιστον-η πιο οικονομική και ίσως αν δεν βρεθεί κάτι άλλο άμεσα να προχωρήσουμε σε αυτήν.

Υ.Γ.
Η λύση της βιομηχανικής ζώνης είναι ακόμα καλύτερη αφού υπάρχουν επιλογές σε Μενίδι-Μεταμόρφωση-Περιστέρι κτλπ που ίσως βολέψουν περισσότερο απλά θέλει λίγο ψάξιμο για να τις ξετρυπώσεις.




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 22:09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το θεμα δεν ειναι τοσο το ενοικιο οσο τα παγια.
στη λεσχη τωρα ακομα και να μας το κατεβασει 200 οταν ερχεται λογω δημοτικων τελων η δεη στο θεο δε βγαινει το πραμα

για αυτο και επιμενω σε αποθηκη μενιδι ή κοντα λεσχη απο πισω εεχει απειρα μερη αλλα θελει ψαξιμο ΑΡΚΕΤΟ...
εκει εισαι στην ερημια δεν ενοχλεις δε σε ενοχλουν και αν δε βγαινεις κοβεις τη δεη και βαζεις γεννητρια.

η γεννητρια ειναι λυση που λογω θορυβουυ δε παιζει σε κατοικημενες περιοχες.

αυτα ευχαριστουμε για ενδιαφερον
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 22:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το απομακρυσμενο και απομερο εχει το αρνητικο των "επισκεψεων" απο διαφορους "τυφλοποντικες"... και μετα θα δειτε τπτ ζαντες και σεμι να πουλιουνται στο car Laughing Laughing Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stamatis_vts έγραψε:
το απομακρυσμενο και απομερο εχει το αρνητικο των "επισκεψεων" απο διαφορους "τυφλοποντικες"... και μετα θα δειτε τπτ ζαντες και σεμι να πουλιουνται στο car Laughing Laughing Laughing

Συμφωνω απολυτα!
Μενιδια κλπ δεν παιζουν βραδυ.
Η Καλλιθεα ειναι στατιστικα πρωτη σε κλοπες αυτοκινητων στην Αττικη, εισαστε σιγουροι? Laughing
Οι Αγιοι ακουγονται ως καλυτερη λυση παντως, και το Lancia club και το triumph club ειναι εκει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηλιουπολη αργυρουπολη ισως ειναι καλες περιπτωσεις μιας και εχουν ακομη σχετικη απλα + του οτι ειναι κοντα σε αττικη και παραλιακη απο θεμα προσβασης.
υγ η γεννητρια δεν θελει πετρελαιο να δουλεψει?
του χρονου που θα εξομοιωθει η τιμη μηπως θα ειναι ασυμφορο?




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lef205 στις Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:40:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:37:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πάμε κοντά σε νεκροφιλική λέσχη! Love


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Να πάμε κοντά σε νεκροφιλική λέσχη! Love

Για το λαντσια κλαμπ οκ να πω οτι θα χαζευεις τα ιντεγκραλε, απο το αλλο τι εχεις να ζηλεψεις?? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θυμάμαι μια ωραία "φωλιά λαγού"... Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Οι Αγιοι ακουγονται ως καλυτερη λυση παντως, και το Lancia club και το triumph club ειναι εκει.


Ενημερωμένος βλέπω Cool
Βρίσκονται και τα δύο στην Πλαστήρα-το ένα δίπλα στο άλλο-και είναι λίγο πιο πάνω-στον ίδιο δρόμο-απο τον χώρο που είπα.




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:49:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 106xs έγραψε:
Lef205 έγραψε:

Οι Αγιοι ακουγονται ως καλυτερη λυση παντως, και το Lancia club και το triumph club ειναι εκει.


Ενημερωμένος βλέπω Cool
Βρίσκονται και τα δύο στην Πλαστήρα-το ένα δίπλα στο άλλο-και είναι λίγο πιο πάνω-στον ίδιο δρόμο-απο τον χώρο που είπα.

εκει μια χαρα ειναι.διπλα στην εθνικη και φαινεται πιο ασφαλης περιοχη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 23:52:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστή και στο Lancia club και στο Triumph club μαζεύονται αρκετές φορές καλά κομμάτια,όμως και τα 2 club βρίσκονται Τετάρτες Crying or Very sad




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 00:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 106xs έγραψε:
Κωστή και στο Lancia club και στο Triumph club μαζεύονται αρκετές φορές καλά κομμάτια,όμως και τα 2 club βρίσκονται Τετάρτες Crying or Very sad

θα μου πει κανεις τι καλο βρισκει στα triumph ?? Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 00:26:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλλιθέα ρε σεις, σε ποιο σημείο ψάχνετε;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 07:46:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

exei xαζι που δε παιρνουν μπρος....μη φευγεουμε απο θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 10:08:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι έγινε παίδες; Πήγατε χτες; Εντυπώσεις; Smile


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 13:05:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

update απο Αρη/Μακη (κι εγω αν προλαβω) λιγο αργοτερα για τα διαφορα θεματα που συζητησαμε (GhostDog,roadrunner,MAD,king207cc,kostas206rc,athanas,Λευτερης,Andylang,MEMsound) χθες.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2168s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on