PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 17:25:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψιλο off αλλα παιζει να κανονιζουμε τις προσωρινες (και οχι μονο)συναντησεις παρασκευη βραδυ και οχι πεμτη?Γιατι πλεον ειμαι μονιμα βραδυ 10-6 στη δουλεια οποτε η πεμτη πλεον δεν υπαρχει.... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 18:06:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα θα γίνει συνάντηση κάπου???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 18:17:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρασκευη βραδυ ειναι πολυ δυσκολο μιας και ο περισσότερος κοσμος κανονιζει με τους φιλους του. Οποτε αλλαγη μερας χλωμο προς απιθανο.

Σημερα θα ανοιξει η Λεσχη κανονικα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 18:57:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 19:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλ***α I know... Sad


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 19:36:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Παρασκευη βραδυ ειναι πολυ δυσκολο μιας και ο περισσότερος κοσμος κανονιζει με τους φιλους του. Οποτε αλλαγη μερας χλωμο προς απιθανο.




+1 ειδικά για Παρασκευή... Rolling eyes


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 19:43:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ....οποτε θα τα λεμε ιντερνετικως πλεον Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 20:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα ελπίζω να μην το παίρνεις προσωπικα...

το θεμα παρασκευής εχει συζητηθει απο την αρχη που εκλεισαν οι τοτε υπευθυνοι την λεσχη
και επιλεχθηκε η Πέμπτη σαν την πιο "νεκρή" μέρα

απο κει και περα αν η "συγχρονη" πλειοψηφία (εννοειται απο οσους συμμετεχουν συστηματικα στις συναντησεις της Πέμπτης) επιλέξει καποια διαφορετικη μερα, το αλλαζουμε.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 15:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-ΚΑΜΑΤΕΡΟ λεωφ. Καματερού, αποθήκη 10 τ.μ., υπόγεια, κατασκευή '90, τιμή 48 ευρώ
6976807255

-ΚΑΛΛΙΘΕΑ οδός Σωκράτους, αποθήκη 7 τ.μ., υπόγεια, κατασκευή '98, πλησίον Ωνασείου, τιμή 80 ευρώ 6936/928828

- http://www.xe.gr/property/enoikiaseis%7Cepaggelmatikoi-xoroi%7Ckallithea_kentro%7C7744147.html

-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Εθνικής Αντιστάσεως, αποθήκη 45 τ.μ., υπόγεια, γωνιακή, κατασκευή '00, ενιαίος χώρος, 1 wc, ύψος 4 μ., πάρκιν, ράμπα φορτοεκφόρτωσης, μονοφασικό ρεύμα, χωρίς κοινόχρηστα, ελεύθερη, καλή κατάσταση, ανακαίνιση '01, Αποθήκη κλειστή για εμπορευματα ή οποιαδήποτε άλλη χρήση., διαθέσιμη από 1/12/2011, τιμή 90 ευρώ
6948586722



τα γράφω για να τα θυμάμαι θα επικοινωνήσω asap μαζί τους.....

80 ευρω ταβάνι κοροϊδεύατε.....




Έχει επεξεργασθεί από τον/την p206Mike στις Παρ 27 Ιαν 2012, 16:09:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 18:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος Μιχάλη. Αυτό στον Άγιο Δημήτριο που είναι και πιο μεγάλο...
Μάλλον κάτι σε τέτοιο μέγεθος θα ήταν ιδανικό γιατί τα άλλα δεν... Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 18:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα που λες ειναι οσο ειναι ενα υπνοδωματιο,αν ειναι ετσι σας νοικιαζω το δικο μου καθε πεμπτη
Laughing
εχει μεγαλο θεμα εκει στον αγιο δημητριο απο parking
αλλα αν βολευοντε μερικα απ εξω κατι γινετε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 19:03:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
αυτα που λες ειναι οσο ειναι ενα υπνοδωματιο,αν ειναι ετσι σας νοικιαζω το δικο μου καθε πεμπτη
Laughing


Love


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 21:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο προσβαση μονο το ωνασειο βολευει...
παντως χρειαζεται κατι πιο κοντα στη γεφυρα σε περιπτωση που καποιος "στριψει λαθος"... Laughing Laughing Laughing


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιαν 2012, 22:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eγω αθ το ξαναπω
χρειαζομαστε αποθηκη ισογεια που να μπαινει και αμαξι μεσα σε ηρεμη απο κατοικιες περιοχη
π.χ
http://www.xe.gr/property/enoikiaseis%7Cepaggelmatikoi-xoroi%7Cmetamorfosi-kentro%7C7568084.html

να ρωτησω κατι ενα προκατ σπιτακι σα του αλεξη τυπου κοντεινερ ποσο εχει? να το βαλεις σε ενα ανοιχτο χωρο να τελειωνει το θεμα
http://www.xe.gr/property/enoikiaseis%7Cparking%7Cpalies-koukouvaounes%7C5617110.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2012, 10:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
eγω αθ το ξαναπω
χρειαζομαστε αποθηκη ισογεια που να μπαινει και αμαξι μεσα σε ηρεμη απο κατοικιες περιοχη
π.χ
http://www.xe.gr/property/enoikiaseis%7Cepaggelmatikoi-xoroi%7Cmetamorfosi-kentro%7C7568084.html


Συμφωνώ και τελικά νομίζω πως θα πρέπει να γίνει στόχος

volvos έγραψε:
να ρωτησω κατι ενα προκατ σπιτακι σα του αλεξη τυπου κοντεινερ ποσο εχει? να το βαλεις σε ενα ανοιχτο χωρο να τελειωνει το θεμα
http://www.xe.gr/property/enoikiaseis%7Cparking%7Cpalies-koukouvaounes%7C5617110.html


Αυτό το θεωρώ πιο δύσκολο,,,, Laughing το παραπάνω είναι στις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ

φαντάζεσαι η καινούρια λέσχη psclub στις ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ.....

Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Ιαν 2012, 10:57:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νέα αρχή για το σύλλογο απ'οτι βλέπω...

Στη διάθεση σας παιδιά κι εγώ.'Οποια βοήθεια μπορεί ο καθένας καλό είναι...

Μιχάλη ξέρεις...


p.s. Μάνθο, και το δικό μου το GT βράκιασε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2012, 14:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το γραφω εδω μιας και αφορα τα διαδικαστικα της μετακομισης (ασχετο αλλα ο Αρης εχει κωλοπηξει με την δουλεια του, το ιδιο και εγω - ενημερωτικα το γραφω για να το εχετε κατα νου - οτι δεν εχουμε πολυ χρονο να ασχοληθουμε με τα του Συλλόγου)

Ειχαμε πει στην Λεσχη την περασμενη πεμπτη οτι αυτην την πεμπτη (=αυριο) θα μεταφερουμε τα πραγματα.

Αλλα κουλαλεξης δεν μπορει αυριο.
Ο Λευτερης μπορει αυριο με το μαρεα.

Υπαρχει καποιος αλλος απ τους συνηθεις υποπτους να εχει καποιο οχημα που να χωραει πραγματα (τραπεζακια κλπ κλπ)

Το απογευμα δεν ξερω αν θα ειμαι σε pc για να δω οτι τυχον γραφτεί - θα τα δω το βραδυ.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2012, 15:17:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ποια περιοχη θα πανε τα πραγματα;


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2012, 15:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως να το αναβάλουμε για την άλλη Πέμπτη να το ξέρουν και τα παιδιά από τώρα να έχουν κανονίσει...? και λόγω καιρικών συνθηκών,,,,?

Δε νομίζω να έχουμε πρόβλημα,,,,, και δεν θα έχουμε Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
princetoni (Αντωνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Maxi 16V

Ένταξη: 24 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Περιστερι,Αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2012, 15:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ποια περιοχη θα γινει η μεταφορα?ισως την αλλη εβδομαδα μπορω να βοηθησω με βανακι γνωστου(ισως αναλογως φορτου εργασιας)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 3 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4149s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on