PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 21:48:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ καμια ευθεια απεξω για κανενα πατημα.... Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Δεκ 2011, 21:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
κ καμια ευθεια απεξω για κανενα πατημα.... Laughing

Φσσσσσσσσσσσ...
Λοιπόν καλό το μέρος χθες και σε καλή τιμή
η γνώμη μου είναι ότι δεν κάνει για Λέσχη με την ένοια που το φανταζόμαστε όλοι...πιο πολύ φέρνει σε μάζωξη λίγων και καλών
φίλων.Σίγουρα δεν θα μπορέσουμε να προσελκύσουμε καινούργια μέλη
σε ένα τέτοιο μέρος
Στα αρνητικά το δύσκολο παρακάρισμα/πρόσβαση
Στα θετικά το χαμηλό κόστος ενοικίου
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις εγώ εκφέρω
την δικιά μου άποψη και όχι των υπολοίπων παιδιών

ps.Thanks στον Άρη για την φιλοξενία αν και τον αναστατώσαμε λίγο!!



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 10:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Η Καλλιθεα ειναι στατιστικα πρωτη σε κλοπες αυτοκινητων στην Αττικη, εισαστε σιγουροι? Laughing

Λευτερη, στην παραδιπλανη πολυκατοικια μενει πρωτοκλασατος υπουγος, και γινεται της π0ρν!$ απο ασφαλ!τες και Ζ-αδες 24 ωρες το 24ωρο, οποτε ασε να ξερω καλυτερα απο εσενα το τι γινεται εδω Wink


kostas207rc έγραψε:
Λοιπόν καλό το μέρος χθες και σε καλή τιμή
η γνώμη μου είναι ότι δεν κάνει για Λέσχη με την ένοια που το φανταζόμαστε όλοι...πιο πολύ φέρνει σε μάζωξη λίγων και καλών
φίλων.Σίγουρα δεν θα μπορέσουμε να προσελκύσουμε καινούργια μέλη
σε ένα τέτοιο μέρος
Στα αρνητικά το δύσκολο παρακάρισμα/πρόσβαση

Στα θετικά το χαμηλό κόστος ενοικίου
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις εγώ εκφέρω
την δικιά μου άποψη και όχι των υπολοίπων παιδιών

ps.Thanks στον Άρη για την φιλοξενία αν και τον αναστατώσαμε λίγο!!

Οντως δεν ειναι το ιδανικο μερος (το ειχα πει εξ'αρχης), αλλα στα χρηματα που μπορουμε να παιξουμε (κακα τα ψεμματα, πανω απο 100 ευρω το μηνα δεν νομιζω οτι μπορουμε να ανταπεξελθουμε για ενοικιο) μη φανταστεις οτι θα βρουμε μερος που να ειναι ικανο να προσελκυσει νεα μελη...... Rolling eyes
Οπως και να'χει, αν ψαξεις-βρεις τιποτα που να πληροι αυτες τις προϋποθεσεις, ενημερωσε και παμε και το βλεπουμε παρεα! Wink
Στο θεμα του παρκινγκ, αν σας δειξω 2-3 καβατζες βρισκεις ΠΑΝευκολα! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 12:06:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και στον επομενο ανασχηματισμο αν τον βγαλουν απο υπουργο θα φυγουν και οι ασφαλιτες απο το σπιτι του.
Παντως αν ειναι 100 ευρω το ενοικιο (ελπιζω να καταλαβα καλα) ειναι δελεαρ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:02:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη καλά κατάλαβες για το ποσό είναι στα 100-120ε.Σάν χώρος δεν είναι ιδανικός αλλά αν δεν βρεθεί κάτι άλλο (λίγο πιο μεγάλο και εύκολα προσβάσιμο και περίπου στα ίδια λ7...) μάλλον θα καταλήξουμε εκεί (πιστεύω εγώ προσωπικά).
Είχα αναφέρει την Πέμπτη στα παιδιά που είμασταν Καλλιθέα για ένα στην Κηφισιά το οποίο δεν αξίζει.Είναι ίδιο από μέγεθος με αυτό εκεί αλλά σημαντικά πιο ακριβό.Οπότε το ξεχνάμε...
Επίσης είχα αναφέρει και για ένα στην Μεταμόρφωση (παλίο συνεργείο....) το οποίο δεν το έχει σηκώσει το τηλ ο ιδιοκτήτης μέχρι σήμερα για να ξέρουμε τιμή.Σαν χώρος είναι ότι πρέπει για λέσχη και έχει χώρο για παρκάρισμα και μπροστά από την είσοδο...και είναι και σε ΄κεντρικό΄ μέρος για να προσελκίσει νέο κόσμο...
Είχε αναφερθεί νωρίτερα η λύση της γενήτριας σαν εναλλακτική λύση ρεύματος.Μην κολάτε ότι κάνει θόρυβο...μπορεί να μειωθεί κατά πολύ με κάποιους τρόπους...Στην δουλειά μου (μηχανικός είμαι) ασχολούμε πλέον με αγροτικά μηχανήματα,γενήτριες κλπ και ξέρω....
Αυτά προς το παρόν από μένα. Εν αναμονή εξελίξεων λοιπόν...
ΑΑΑ Σώτο τι έγινε με Αγίους Αναργύρους που είχες βρεί κανα 2 χώρους?


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Και στον επομενο ανασχηματισμο αν τον βγαλουν απο υπουργο θα φυγουν και οι ασφαλιτες απο το σπιτι του.
Παντως αν ειναι 100 ευρω το ενοικιο (ελπιζω να καταλαβα καλα) ειναι δελεαρ

Λευτερη το πιο πιθανο ειναι να τον δεις πρωθυπουργο..... Wink Cool Laughing Laughing
Το ενοικιο ειναι στα 120 και ισως τα καταφερω να τον φτασω στα 100-110....!



Στεφανε εχω βρει και'γω αλλα 2 στη Μεταμόρφωση και το 1 πρεπει να ειναι το ιδιο με αυτο που βρηκες και εσυ............!! Laughing Laughing Laughing
Θα παω μεσα στην ερχομενη εβδομαδα να τα δω/δουμε.....

Συμφωνω με 100000 για τη γενητρια (το λεω απο τις αρχες του 2010, αλλα κανεις δε μ'ακουει..... Evil )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ghost Dog στις Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:15:34, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 13:38:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι θελω να σας βλέπω
ενεργους και να συμμετεχετε...

εστω δυκτυακα και οποιος εχει και χρονο απ την δουλεια του να τρεξει και λιγο

δυσυτχως με το $!@#$!@#$!@ΟΠ#ΘΡ΅)ΕΦΥ ωραριο δεν μπορω να ασχοληθω, οσο και να θέλω..

Θα παρακαλέσω οποιος εχει χρονο και ορεξη να ασχοληθεί.

Μην ξεχνατε τι σημαίνει ο δικος μας χωρος για το club...

Ενω κάπου εδω μπαίνει κι ο (το τονιζω) υποκειμενικός εντελώς/τελείως παραγοντας του "πως διαθετει καθενας τα οποια χρηματα εχει.

Προσεξτε με (για να μην δημιουργηθεί παρεξηγηση - φανταζομαι οτι ολοι ξερετε ποσο σας πάω/συμπαθω/αγαπάω ολους) ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΙΝΩ, ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ:
Το "δεν εχω χρηματα για να συμμετασχω στο ενοίκιο της λέσχης"
μπορεί να ειναι
"δεν εχω χρηματα παρα μονο να φάω/να μετακινηθω και να πληρωσω το ενοικιο του σπιτιου μου και το τηλεφωνο μου"
ή
"δεν εχω χρηματα γιατι πληρωνω την δοση του νεου μου smart-phone, πηρα κατι Prada παπουτσια, εβαλα αγωνιστικη αναρτηση στο αμαξι" κλπ κλπ
Οποτε, καλό θα ήταν ολοι μας να ξανασκεφτουμε αν πραγματικα δεν μπορουμε να συμμετεχουμε οικονομικα στο PSClub ή μηπως μπορουμε να συγκρατηθουμε σε κάποια αλλα εξοδα και να βοηθησουμε τον Συλλογο.

αυτα τα λιγα και (οπως θα μου ελεγε ο Κωστακης κοροιδευοντας με) ρομαντικα απο εμενα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 14:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Worthy Worthy Worthy Clapping Clapping Clapping


Συμφωνώ με Μάνθο απόλυτα.....

(μάλλον είμαι και εγω ρομαντικός σε κάποια θέματα) Laughing


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 14:39:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης... κάτι λιγο "λογιστικό", και εκ των πρτερων λεω πολυ "λεπτό" ζητημα... αν εχετε ορεξη διαβαστε το... εγω βρηκα λιγο χρονο να το γραψω...


Η συνάντηση της Πέμπτης στην Λέσχη μπορει να στοιχήσει σε κάποιον απο 0ε εως οτι πάρει και πιεί.

Συνήθως ολο και κάτι παραγγελνουμε για φαγητο ενώ και κάτι θα πιουμε χωρίς αυτο να ειναι "υποχρεωτικό' ή και α"απαραίτητο" για ολους.

Βεβαια μεταξύ και μιλώντας εξω απ τα δοντια... ολοι λιγουρευομαστε ενα ζουμερο σουβλάκι...ποσο μάλλον οταν τρώει ο διπλανός μας..οποτε οπως και να 'χει... ακομα και να μην πεινάς οταν ο αλλος τρώει διπλα σου ολο και σου ανοίγει η ορεξη...και αν οικονομικα δεν σου περισσευει ακομα και το 2ευρω για το σουβλάκι μπορεί να ερθεις "εμμέσως πλην σαφώς" σε δυσκολη θέση, ενω αφυσικα κατα 99% δεν θα πεις τιποτα...

Να μην σας το κρυβω... εγω βρεθεί σε τέτοια θέση, οχι γιατι απαραίτητα δεν εχω το 2ευρω εκείνη την μέρα (ειτε στην Λέσχη ειτε είτε αλλου) αλλα γιατι πχ εχιε τυχει "εκείνη την εβδομαδα" να εχω φάει εξω 3-4 φορές και κάπου απο μεσα μου να σκέφτομαι οτι... "ε ειναι μαλ***α να τρωω κάθε μερα εξω"...

Εν πάση περιπτωση...τα παραπάνω ειναι "συντομες σκέψεις" που νομιζω οτι οι περισσότεροι εχουμε κάνει απο μεσα μας κάποια στιγμή...

ΑΛΛΑ...

Δειτε το λιγο "αλλιώς".

Αν αντι για την λεσχη μαζευομασταν καπου αλλού, πχ σε καφετερια τοτε το "λιγοτερο" που μπορει να αγοράσιε κάποιος ειναι πχ ενας καφές = ~3,5ε εως 4ε.
Θα μου πεις...μπορεις να πάς σε καφε και να μην πάρεις τιποτα.
Δεκτό ΑΛΛΑ... 1) αν ολοι το κάνουμε αυτό, τοτε θα μας πεταξουν εξω με τις κλωτσιές απ την καφετερια και 2) ειναι "λιγο κάπως" να παίρνει πάντα ο Χ κάτι και ο Ψ να μην. (Φυσικά μπορει ο Ψνα εχει δηλώσει εκ των προτερων οτι θα ερχεται αλλα δεν θα δυναται να πάρει κάτι, οποτε ειναι οκ)

Παίρνωντας σαν δεδομενο τα 3,5ε χ 4 φορες το μηνα = 14ε ... ενώ φανταζομαι οτι εχετε υποψιν σας οτι αν πας σε μια καφετερια και κάτσεις ~3 ωρες (οσο καθομαστε στην Λέσχη) συνηθως παραγγελνεις και κάτι ακομα...ενώ (υποθετικα) μιας και μιλάμε για βραδυ σε καφετερια τυπου "ολυμπικο" ο καφες μπορεί να γινει ευκολα μπυρα... = ~5ε ενώ με την κουβεντα η μια μπυρα γινεται ευκολα 2 μπυρες...
Επίσης αν τυχόν πεινάς... το...(στην λεσχη) 2ε επί οσα σουβλάκια παραγγειλεις (θεωρω οτι με 2 πιτογυρα ελεος χορταίνεις...εκτός κι αν εισαι ο Κωστάκης... Laughing Laughing Laughing Laughing ) = 4~5ε ... σε μια καφετερια ισοδυναμεί με το φθηνοτερο τοστ (~4ε) ή κλαμπ-σαν-του-ΙΤΣ... = πάνω απο 6ε στις περισσότερες περιπτωσεις...

Αν τα "βαλετε κάτω" (και εγω μιλώντας "εκ πείρας" εχοντας ζησει το τις συναντησεις του PSClub σε 2-3 καφετεριες)... μηνιαίως οι συναντησεις σε καφετερια (4 φορες το μηνα*) κοστιζουν περισσότερο απο το "10ε για το ενοίκιο + οτι φάς και πιείς στην Λεσχη"...


Επίσης βάλτε κάπου και το κοστος των σιροπιων (πλάκα κάνω) για τον λαιμό...που θες μετα απο συναντηση σε καφετερια...μιας και για να συνενοηθείς πρεπει να φωναξεις... εκτος και αν μιλαμε για "πηγαδακια" οποτε μιλαμε για διαφορετικου τυπου αυντηση σε σχεση με οτι γινεται στην Λέσχη... τα εχετε ζησει ορισμενοι...ξερετε για τι μιλάω...


Σκεψεις ειναι τα παραπάνω...τις οποιές οι περισσότεροι εχετε κάνει...μου εχετε πει κατα καιρους κλπ κλπ... Ειπα να τιος εχουμε και γραμμενες κάπου...


Ξερετε... σκεψεις ρομαντικές...




*αν μιλησουμε για λιγοτερες συναντησεις το μην, πχ καθε 2 εβδομαδες, αλλαζει...αλλά... μπλέκονται θεωρω κι αλλα...του τυπου ποιοι θα μπορουν τις συγκεκριμενες 2 φορές...αν κάποιος δεν μπορει μια φορα τοτε οι επομενη θα ειναι μετα απο 2 βδομάδες = απο "φορα σε φορα" περναει 1 μήνας = αραιώνει το πραγμα... (και περνωντας το χειροτερο σεναριο) "βρακιάζει" (οπως ελεγαν και κα΄τι παλιες καραβανες του κλαμπ...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 16:25:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστός όπως πάντα άλλωστε ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 16:50:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστός ο Μάνθος.... Πιστεύω πως οι περισσότεροι από εμάς θέλουμε ένα χώρο-λέσχη για να μαζευόμαστε... Σίγουρα θα μας βγαίνει πιο φτηνά να νοικιάζουμε κάπου (πάντα με λογικό ενοίκιο) από το να πηγαίνουμε σε ένα cafe....οπότε ας ψάξουμε όσοι έχουμε χρόνο (ή τουλάχιστον λίγο παραπάνω από κάποιους άλλους) για να βρεθεί κάτι καλό άμεσα... Wink


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 18:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
....ΑΑΑ Σώτο τι έγινε με Αγίους Αναργύρους που είχες βρεί κανα 2 χώρους?



Σήμερα βρήκα και 3ο Cool
Είναι πρώην μαγαζί και αυτός,ανακαινισμένος και νομίζω κοντά στα 30τμ αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος γιατί δεν ρώτησα,απλά τον είδα με κολλημένο ενοικιαστήριο και πήρα στο καπάκι τηλ/νο.
Σαν χώρος είναι τζάμι και βρίσκεται σε στενό της Πλαστήρα στους Αγίους πάλι-πολύ πιο κοντά πλέον στο Triumph club-και πάλι με εύκολη πρόσβαση σε εθνική και στα δύο ρεύματα.Η τιμή είναι στα 200e με χαμηλό ρεύμα-και λόγω τετραγωνικών φυσικά.
Αν το καταφέρουμε με το ποσό,σαν σημείο και χώρος πιστεύω ότι είναι ικανοποιητικό.Απο 'κει και πέρα αν θέλετε να το ψάξουμε,το ξαναβλέπουμε μαζί με όποιον μπορεί αν δεν βρεθεί κάτι άλλο.
Κατα τ'άλλα συμφωνώ με ότι έχει γράψει ο Μάνθος,απλά πρέπει να συνειδητοποιήσουμε ότι πρέπει να υπάρχει συμμετοχή απο όλους μας ή τουλάχιστον απο όσους μπορούν να ξεκλέψουν λίγο χρόνο για την λέσχη.
Τέλος η λύση του κλεισίματος για κάποιο χρονικό διάστημα όπως αναφέρθηκε στο άλλο topic ίσως να βοηθήσει στο να βρούμε με περισσότερη ηρεμία έναν χώρο και να μπορέσουμε να "ανασυνταχθούμε"...




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2011, 20:02:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψάχνοντας στην χρυσή ευκαιρία βρήκα κι εγω ενα χώρο απλα επειδή δεν εχω επικοινωνήσει ακόμα δεν γράφω κατι περισσότερο... Απλά είναι ωραίο το γεγονός οτι πλέον κανουμε κατι οοοοοολοι μαζι για το καλό αυτού που αγαπάμε.... keep going παίδες.... Wink Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Δεκ 2011, 14:23:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ήθελα να τονίσω κάτι
Πρωτού βρεθεί ο χώρος μήπως είναι καλίτερα
να αποφασήσετε σε ποιανού το όνομα θα είναι
η καινούργια ΔΕΗ?
Γτ για γενήτρια που λένε κάποιοι οπόσο άκουσα
είναι παράνομο, και αν γίνει κάτι
θα μας μαζέψουνε επιτόπου όσοι ήμαστε παρώντες στο χώρο



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Δεκ 2011, 14:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia ayto κωστα ΦΩΝΑΖΩ για βιομηχανικη αποθηκη σε περιοχη με επαγγελματικα κτιρια τυπου μενιδι μεταμορφωση γεφυρα κλπ
οπου ΟΛΟΙ πλεον δουλευουν ετσι και δεν υπαρχουν μονιμοι κατοικοι βραδια...
αυτο μας εξασφαλιζει οτι δε θα εχουμε τετοια θεματα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιαν 2012, 21:23:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όσο χρονικό διάστημα ψάχνουμε νέο χώρο για λέσχη...
Έχω υπόψιν μου ένα καλό cafe δίπλα στην ΄τωρινή΄ λέσχη μεγάλο που πιστεύω μπορεί να μας δεχτεί (πρέπει να πάω να μιλήσω με το μαγαζί)... Άν θέλετε μου λέτε. Και για να έχετε μια εικόνα Arrow

http://www.apopsimeta.gr/adverts/item/12-cafe_thea_dilaveri


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιαν 2012, 23:46:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
Για όσο χρονικό διάστημα ψάχνουμε νέο χώρο για λέσχη...
Έχω υπόψιν μου ένα καλό cafe δίπλα στην ΄τωρινή΄ λέσχη μεγάλο που πιστεύω μπορεί να μας δεχτεί (πρέπει να πάω να μιλήσω με το μαγαζί)... Άν θέλετε μου λέτε. Και για να έχετε μια εικόνα Arrow

http://www.apopsimeta.gr/adverts/item/12-cafe_thea_dilaveri



Στέφανε το μαγαζί είναι πελάτες του συνεργάτη μου,αν υπάρξει ενδιαφέρον μιλάμε και το κανονίζουμε. Wink




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 00:57:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fine with me...

...αν και υπαρχει κι ενα ακομα σεναριο "υποψιν"....φανταζομαι ο p206mike θα εχει συγκεκριμενα νεα συντομα...

...χωρις ομως το ενα να ακυρωνει το αλλο... Rolling eyes Wink Cool Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2012, 10:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίο το καφέ,!,
περιμένετε νέα σε λίγες ώρες.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιαν 2012, 00:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Ωραίο το καφέ,!,
περιμένετε νέα σε λίγες ώρες.... Wink

Thumb right


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 2 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0878s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on