PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΝΕΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΣΧΗ - ΖΗΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 16:36:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο εν λογω μερος πας απο παραλιακη και καλαμακιου πιο κοντα
και αν συγκρινετε τη κινηση της παραλιακης κ της βουλιαγμενης 9 το βραδυ που συνηθως συναντιομαστε με κηφισο τι να πω.

προσωπικα το λεω και εδω
αν δεν λυθουν ολα τα σοβαρα θεματα που υπαρχουν
και εχουν σχεση με τη βιωσιμοτητα του συλλογου
ειναι απλα γελοιο να συζητατε για λεσχες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 18:17:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επι των αλλων θεμα΄των εγω δεν μπορω να κάνω κάτι
οταν και οι αλλοι αποφασισουν με τον οποιο τροπο να "εμφανιστουν" ΕΝΕΡΓΑ και ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ -- οπως παλαιότερα, το βλέπουμε

ομως αν μπορεσουμε 10 ατομα να βαζουμε 20ε το μηνα για ενα χωρο πιστευω θα αρχισει να ξαναζεσταινεται το πραγμα.

τοσο απλα.

απο τους συνηθεις υποπτους που ΣΙΓΟΥΡΑ (κατοπιν συζητησεως) θα συμμετεχουμε σε κατι τετοιο ξερω οτι μεχρι στιγμής ειμαστε
εγω
κουλ
ανδυ
α-ι-ς
μαδ
α8ανας
εχω στο μυαλο μου και καμποσους ακομα που πολυ πιθανον να συμμετεχουν αλλα δεν γραφω αν δεν πουν κι εκεινοι ενα τυπικο (και ουσιαστικο) "σιγουρα"

οι παραπάνω ξερω οτι 10ε/μηνα μπορουμε 1000% και 99,9% θα τα καταφερνουμε και για 20ε/μηνα (μην το βλέπεται σαν δεκαευρω ή εικοσαευρο αλλα σε ετησια βαση = 120ε ή 240ε εκαστος)

ΕΠΙΣΗΣ ετσι οπως το χω εγω στο μυαλο μου αν ξερω οτι υπαρχουν 10 "με αρχ**ια" και οχι "αλλα λεω κι αλλα κανουμε"... κανείς μας ΔΕΝ θα εχει απαιτηση αποκανεναν αλλο να συμμετασχει...κοινως θα το κανουμε επειδη γουσταρουμε και μεχρι "εκεί" και οποιος αλλος θελει να συμμετασχει καλώς...

παρακαλετή συμμετοχή δεν νοείται... αλλα για να γινει αυτο πρεπει να υπαρχει ενας σοβαρός πυρηνας

αυτα (...που λογικα τα χετε ξαναακουσει / ξαναδιαβασει) από εμενα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 18:53:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
επι των αλλων θεμα΄των εγω δεν μπορω να κάνω κάτι
οταν και οι αλλοι αποφασισουν με τον οποιο τροπο να "εμφανιστουν" ΕΝΕΡΓΑ και ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ -- οπως παλαιότερα, το βλέπουμε

ομως αν μπορεσουμε 10 ατομα να βαζουμε 20ε το μηνα για ενα χωρο πιστευω θα αρχισει να ξαναζεσταινεται το πραγμα.

τοσο απλα.

απο τους συνηθεις υποπτους που ΣΙΓΟΥΡΑ (κατοπιν συζητησεως) θα συμμετεχουμε σε κατι τετοιο ξερω οτι μεχρι στιγμής ειμαστε
εγω
κουλ
ανδυ
α-ι-ς
μαδ
α8ανας
εχω στο μυαλο μου και καμποσους ακομα που πολυ πιθανον να συμμετεχουν αλλα δεν γραφω αν δεν πουν κι εκεινοι ενα τυπικο (και ουσιαστικο) "σιγουρα"

οι παραπάνω ξερω οτι 10ε/μηνα μπορουμε 1000% και 99,9% θα τα καταφερνουμε και για 20ε/μηνα (μην το βλέπεται σαν δεκαευρω ή εικοσαευρο αλλα σε ετησια βαση = 120ε ή 240ε εκαστος)

ΕΠΙΣΗΣ ετσι οπως το χω εγω στο μυαλο μου αν ξερω οτι υπαρχουν 10 "με αρχ**ια" και οχι "αλλα λεω κι αλλα κανουμε"... κανείς μας ΔΕΝ θα εχει απαιτηση αποκανεναν αλλο να συμμετασχει...κοινως θα το κανουμε επειδη γουσταρουμε και μεχρι "εκεί" και οποιος αλλος θελει να συμμετασχει καλώς...

παρακαλετή συμμετοχή δεν νοείται... αλλα για να γινει αυτο πρεπει να υπαρχει ενας σοβαρός πυρηνας

αυτα (...που λογικα τα χετε ξαναακουσει / ξαναδιαβασει) από εμενα...




+10000

Απο εμένα όντως τα 10-20€ θα υπάρχουν κάθε μήνα...
δεν έχω θέμα στο που θα είναι ο χώρος που θα μεζευόμαστε, απλά θεωρώ πως ιδανικό εύρος περιοχών είναι από κτελ μέχρι φιλαδέλφεια γύρω στην εθνική...
Σε αυτές τις περιοχές απέχουμε όλοι οι συνήθεις ύποπτοι της λέσχης χοντρικά στο 30λεπττο (ειδικά τώρα που δεν έχει κίνηση) Wink Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 20:10:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
...δεν έχω θέμα στο που θα είναι ο χώρος που θα μεζευόμαστε, απλά θεωρώ πως ιδανικό εύρος περιοχών είναι από κτελ μέχρι φιλαδέλφεια γύρω στην εθνική...
Σε αυτές τις περιοχές απέχουμε όλοι οι συνήθεις ύποπτοι της λέσχης χοντρικά στο 30λεπττο (ειδικά τώρα που δεν έχει κίνηση) Wink Cool


αυτό ακριβως λεγαμε και χθες που ειχαμε βρεθει - συγκεκριμενα το ελεγε ο iceage και συμφωνησαν και οι υπολοιποι --- και αυτο ειχε γινει και παλαιότερα οταν επιλέχθηκε η προυγουμενη λέσχη - οτι αυτες οι περιοχες επειδη εχουν "γρηγορη" προσβαση χρονικα (και οχι χιλιομετρικα) βολευουν οσον αφορα την ευκολια στο να μαζευομαστε (χρονος διαδρομής/χρονος παρκαρισματος/χρονος επιστροφης)

παρολα αυτα αν βρεθει καπου αλλους χωρος που να καλυπτει τις απαιτησεις μας θα τον βρουμε τον τρόπο της προσελευσης Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 20:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
king207cc έγραψε:
volvos έγραψε:
γιατι δε τα πατε αναποδα.?
ο χωρος του πετρου ειναι γαματος αλλα δυστυχως στου διαολου τη μανα για ολους εκτος απο λευτερη (ζει?).


σόρρυ αλλά δεν μπορώ ...απο πότε το καλαμάκι ειναι στου διαολου τη μανα? τι στο καλό όλοι οι Εκαλιότες σ αυτό το forum γράφουν??? Rolling eyes


Βάγγο να υποθέσω οτι μένεις κοντά στο καλαμάκι ε........?


Βάση των παραπάνω, εσύ τι καταλαβαίνεις ρε Ανδρέα?

Γιατί εγώ καταλαβαίνω ότι το λέει το μέρος ο Τάκης ότι είναι στου διαόλου τη μάνα και εσύ συνηγορείς.....
άρα έτσι και προήλθε το πείραγμα με βόρριους κτλ... στο στυλ που πείραξες κι εσύ το Βάγγο, αν μένει δίπλα.....
δεν κατάλαβα γιατί το γύρισες σοβαρά?

Και ναι έχει πλάκα να σας βλέπω να αποκαλείτε το να κατεβείτε Κηφισίας και να στρίψετε Βουλιαγμένης αριστερά είναι στου διόλου τη μάνα...

άσχετα από την παρένθεση και τα πειράγματα

Προσωπική άποψη πάντως είναι ότι σκοπός τη έδρας είναι να πηγαίνουμε όσο το δυνατόν πιο πολλοί, άλλωστε το καλαμάκι το είχαμε απορρίψει όλοι όταν είχε πέσει στο τραπέζι η ιδέα για την αποθήκη του Αρη που έχουμε τα πράγματα....

Ας είναι κάπου που να βολεύει τους περισσότερους, για να έρχονται και οι δύσκολοι πιο πολύ, γιατί οι υπόλοιποι οι μόνιμοι πηγαίνουμε και λίγο πιο μακρυά, χωρίς γκρίνια,,,

Τέλος για το οικονομικό πιστεύω ότι μόνο αν βρεθεί κάτι με ταβάνι συνολικών εξόδων τα 150 μηνιαία,,, θα μπορέσουμε να αντεπεξέλθουμε (και αν) χωρίς να μπούμε μέσα, -> άποψή μου

και συμφωνώ απόλυτα με το παραπάνω ποστ του Μάνθου,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 20:55:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
athanas έγραψε:
...δεν έχω θέμα στο που θα είναι ο χώρος που θα μεζευόμαστε, απλά θεωρώ πως ιδανικό εύρος περιοχών είναι από κτελ μέχρι φιλαδέλφεια γύρω στην εθνική...
Σε αυτές τις περιοχές απέχουμε όλοι οι συνήθεις ύποπτοι της λέσχης χοντρικά στο 30λεπττο (ειδικά τώρα που δεν έχει κίνηση) Wink Cool


αυτό ακριβως λεγαμε και χθες που ειχαμε βρεθει - συγκεκριμενα το ελεγε ο iceage και συμφωνησαν και οι υπολοιποι --- και αυτο ειχε γινει και παλαιότερα οταν επιλέχθηκε η προυγουμενη λέσχη - οτι αυτες οι περιοχες επειδη εχουν "γρηγορη" προσβαση χρονικα (και οχι χιλιομετρικα) βολευουν οσον αφορα την ευκολια στο να μαζευομαστε (χρονος διαδρομής/χρονος παρκαρισματος/χρονος επιστροφης)

παρολα αυτα αν βρεθει καπου αλλους χωρος που να καλυπτει τις απαιτησεις μας θα τον βρουμε τον τρόπο της προσελευσης Wink Wink



+100000000


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 21:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομως ο χρονος εχει δειξει πολυ σταρχιδισμο,φαντασματα κτλ. κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιαν 2013, 21:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
στο εν λογω μερος πας απο παραλιακη και καλαμακιου πιο κοντα
και αν συγκρινετε τη κινηση της παραλιακης κ της βουλιαγμενης 9 το βραδυ που συνηθως συναντιομαστε με κηφισο τι να πω.



συμφωνώ με τη κίνηση στους γύρω δρόμους Τάκη, αλλα το ότι ειναι στου διαόλου τη μανα ήταν ακυρο, άλλο η κίνηση στος γύρω δρόμους και άλλο βαριεμαι να βγαίνω εκτός Β.Π.

όπως κ να χει μακάρι να βρεθεί μια λύση.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2013, 11:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπολογίστε και από μένα ένα τυπικό ποσό αν και δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορώ να έρχομαι αρκεί να γίνει σωστά η όλη δουλειά
θα συμφωνήσω φυσικά και με Android



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2013, 12:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ζηταμε τα πολυ απλα
-> μεχρι 150ε με κοινοχρηστα (αν εχει)
-> ΔΕΗ αδιαφορο - αν εχει να μην εχει τρελα δημοτικα τελη - αλλιως θα παρουμε ρεσο και θα ειναι ρομαντικα - θα φτιαχνω και πλευρωτους στα καρβουνα για τον κωστακη που τρελενεται...
-> μεχρι 25-30 τετραγωνικα - αλλα και περισσότερο αρκει να μην ξεφευγει η τιμη
-> περιοχες τα παμε

"ΕΓΩ" ζηταω...
απ οτι δειτε
-> φωτο
-> διευθυνση/χαρτη
-> και να βρειτε τα οποια στοιχεια επικοινωνιας με τον ιδιοκτητη

α-ι να δουμε... Laughing


υγ και να πω και κάτι ακομα - μιας και το ανεφερε ο κώστας χωρις να απευθηνομαι "σε αυτόν" -- το αν κάποιος θα ερχεται ή οχι ειναι ΑΛΛΟ θεμα με το αν θελει να υπαρχει ενας "δικος μας χώρος" - και στην προυγουμενη Λέσχη υπαρχαν παιδια οπως πχ ο Αλέξης (cool) και ο Γρηγόρης (p206xs2) και αλλοι που συμμετείχαν αναλειπως σε ολα τα εξοδα κι ας ερχονταν ελάχιστα γιατι πολυ απλά τους αρεσε η ιδεα του "δικου μας χώρου" - Πείτε τους ρομαντικους, πείτε τους γραφικους, πείτε τους υπευθυνους (μην παρεξηγηθειτε οι υπολοιποι εχω υποψιν μου οτι τα οικονομικα όλων εχουν αλλαξει - για τους δε περισσότερους ξερω και τα εργασιακα/επαγγελματικα/οικονομικα...), πείτε τους οπως θελετε τελος πάντων ... όμως καλώς ή κακώς οταν υπαρχουν εξοδα μόνο με σωστη οργανωση και υπευθυνοτητα μπορουν να διαχειριστουν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2013, 18:17:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ζηταμε τα πολυ απλα
-> μεχρι 150ε με κοινοχρηστα (αν εχει)
-> ΔΕΗ αδιαφορο - αν εχει να μην εχει τρελα δημοτικα τελη - αλλιως θα παρουμε ρεσο και θα ειναι ρομαντικα - θα φτιαχνω και πλευρωτους στα καρβουνα για τον κωστακη που τρελενεται...
-> μεχρι 25-30 τετραγωνικα - αλλα και περισσότερο αρκει να μην ξεφευγει η τιμη
-> περιοχες τα παμε

"ΕΓΩ" ζηταω...
απ οτι δειτε
-> φωτο
-> διευθυνση/χαρτη
-> και να βρειτε τα οποια στοιχεια επικοινωνιας με τον ιδιοκτητη

α-ι να δουμε... Laughing


υγ και να πω και κάτι ακομα - μιας και το ανεφερε ο κώστας χωρις να απευθηνομαι "σε αυτόν" -- το αν κάποιος θα ερχεται ή οχι ειναι ΑΛΛΟ θεμα με το αν θελει να υπαρχει ενας "δικος μας χώρος" - και στην προυγουμενη Λέσχη υπαρχαν παιδια οπως πχ ο Αλέξης (cool) και ο Γρηγόρης (p206xs2) και αλλοι που συμμετείχαν αναλειπως σε ολα τα εξοδα κι ας ερχονταν ελάχιστα γιατι πολυ απλά τους αρεσε η ιδεα του "δικου μας χώρου" - Πείτε τους ρομαντικους, πείτε τους γραφικους, πείτε τους υπευθυνους (μην παρεξηγηθειτε οι υπολοιποι εχω υποψιν μου οτι τα οικονομικα όλων εχουν αλλαξει - για τους δε περισσότερους ξερω και τα εργασιακα/επαγγελματικα/οικονομικα...), πείτε τους οπως θελετε τελος πάντων ... όμως καλώς ή κακώς οταν υπαρχουν εξοδα μόνο με σωστη οργανωση και υπευθυνοτητα μπορουν να διαχειριστουν


Μανθο απλά να συμπληρώσω στο υγ σου ότι μέσα στα παιδιά που ανεφερες είναι και ο Steve !! Και μπράβο στο παιδί!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιαν 2013, 21:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστα, γι αυτο ειπα "παιδια οπως πχ ... ... και αλλοι"... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιαν 2013, 16:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμείς ξέρουμε ποιοί είμαστε, εσείς ξέρετε ποιοί είσαστε; Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2013, 02:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Υπολογίστε και από μένα ένα τυπικό ποσό αν και δεν ξέρω κατα πόσο θα μπορώ να έρχομαι αρκεί να γίνει σωστά η όλη δουλειά
θα συμφωνήσω φυσικά και με Android

Πιστεψε με....ΕΣΥ...δεν θα εχεις κουραγιο ουτε να κλασεις.....αν σχολας 9+....εστω και 6 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2013, 20:03:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai γω ειμαι μεσα για ενα τυπικο ποσο..(πιστευω οτι δεν θα μου λειψει...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2014, 12:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να φανταστω οτι το συγκεκριμενο project παγωσε εως και -απεβιωσε?? Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάρ 2014, 12:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kostaswannabe έγραψε:
Να φανταστω οτι το συγκεκριμενο project παγωσε εως και -απεβιωσε?? Rolling eyes


Πάντα υπάρχει αυτο το project... Ειδικά αν κάποιος εχει κάτι κατα νου...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2014, 00:00:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντα υπάρχει αλλά το 99% του thread με εξαίρεση τα σοβαρά πράγματα που γράφτηκαν παραπάνω από τα παιδιά της διοίκησης είναι λόγια του φραπεδοπότηρου.

Άλλο είναι να λες "ναι μεγάλε, θέλω να έχω λέσχη εγώ αλλά να τρέχεις εσύ και να πάρεις τους λογαριασμούς πάνω σου εσύ" και άλλο να θέλεις ότι θα συμμετάσχεις πραγματικά επειδή σου αρέσει.


Από τους 5-10-15 που έγραψαν ότι θέλουν να συμμετέχουν, ποιός μας λέει ότι μεθαύριο δεν θα αλλάξουν γνώμη και ξαφνικά τα 150Ε το μήνα θα είναι η αιτία για να βάλει από την τσέπη του λεφτά όποιος έχει πάρει πάνω του τους λογαριασμούς; Όλα αυτά επειδή μας άρεσε η ιδέα...

Καλές οι ιδέες αλλά χωρίς πορτοφόλι σύλλογος ΔΕΝ γίνεται. Διαφορετικά ας τα λέμε σε καφετέριες, δεν πειράζει. Αφού μέχρι εκεί φτάνει το διαμέτρημά μας.
Δεν χρειαζόμαστε ακόμα έναν δύσμοιρο να χρεωθεί τη μεγαλοσύνη μας (εμένα συμπεριλαμβανομένου) για να το παίζουμε μέλη συλλόγου.

Σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο το Club είναι για λίγους και σημαίνει συνδρομή. Γιατί τα Clubs έχουν έξοδα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάρ 2014, 01:39:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως απ οτι ειδα και στις προηγουμενες σελιδες ενα απο τα
Θεματα ειναι πιο πολυ η τοποθεσια. Καθωτι νεος στο φορουμ και δεν γνωριζω απο ποιες περιοχες ειστε δεν μπορω να καταλαβω ποια περιοχη θα ηταν καταλληλη. Ωστοσο ειδα ν αναφερονται αργυρουπολη ηλιουπολη καλαμακι. Σαν αργυρουπολη δεν ξερω κατα ποσο ειναι φθηνα τα ενοικια καθως μενω αργυρουπολη και πλεον βαρανε στο ψαχνο( σπιτια,μαγαζια) για αποθηκες δεν εχω ενημερωση! Κατα τ αλλα σαν προσβαση μου φαινεται προσβασιμη γεωγραφικα καθως πολλοι μεγαλοι δρομοι βγαινουν εμμεσα στην βουλιαγμενης-παραλιακοι. Στον αγ δημητριο ειναι αρκετα καλα καθως εκει απο φιλο που εψαχνε κατι αντιστοιχο σε αποθηκη ειναι φθηνα στον παραδρομο της βουλ. Και υπαρχει και δρομος για πατηματα για οποιους επιθυμουν.. Κατα τ αλλα επειδη δεν γνωριζω οπως ειπα και απο ποιες περιοχες τραβιεται ο καθενας και μπορει η αποσταση/βενζινη να του ειναι καποιο μειων.

Κατα τ αλλα εγω ειμαι μεσα για την υποστηριξη οικονομικα της λεσχης περι τα 15-20 που αναφερθηκαν! Θεωρω καλυτερο να θυσιασω 3-4 καφεδες το μηνα για να χω καπου να πηγαινω απο το να πηγαινω σε συναντησεις αλλων κλαμπ με φιλους.. Πιο πολλα χαλαω για να τραβιεμαι εκει απο το να τα δινω μηνιαιως και να 'μαι καπου που θα περναω πιο ευχαριστα. Γ αυτο κιολας ενδιαφερθηκα να βρω σε τι σημειο βρισκεται το θεμα..

Υ.Γ λογω δουλειας και σχολης δεν γνωριζω κατα ποσο μπορω να τρεξω εκτος νοτιων προαστιων για την ευρεση μερους. Ωστοσο αν ειναι να προχωρησει το θεμα οτι μπορω να βοηθησω, μετα χαρας.
Υ.Γ 2. Προς αποφυγην παρεξηγησεων δεν εχω κανενα προβλημα για το μερος της λεσχης. Οπως ανεφερα τρεχω μακρια κιολας με φιλους για δικες τους συναντησεις (πχ αργυρουπολη-γερακας).απλα αναφερθηκα για τα νοτια προαστια επειδη τα ξερω καλυτερα..
Αυτα απο μενα. Σιγουρα καπου θα χρειαζομαι διορθωση. Αναμενω Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2014, 16:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχοντας διαβασει ολο το ποστ σε δυο συμπερασματα καταληγω,
1.προφανως ειναι πολυ δυσκολο πλεον να μαζευτουν εστω 10 ατομα να αφιερωσουν ελευθερο χρονο και διαθεση για αυτο το σκοπο ποσο μαλλον να βρεθει αυτος ο ενας που θα πηγαινουν οι λογαριασμοι στο ονομα του..
2.οι εποχες που διανύουμε ειναι αρκετα δυσκολες και δεν προσφερονται πια για τετοια ανοιγματα (απο θεμα ψυχολογιας, διαθεσης,οικονομικωνκ.τ.λ)


υ.γ Απορω παντως πως γινεται να υπαρχουν -αν μελη που εδιναν την ετησια συνδρομη των 50 Ε και να εφτασε η λεσχη σε αυτη τη θεση. Τουλαχιστον στο σαιτ εχω την εντυπωση οτι τα μελη ειναι παρα πολλα! 100 επισημα μελη να εχεις αμεσως αμεσως μαζεψες 5000 Ε. Απο οτι διαβασα παραπανω 2500 ειναι αρκετα για τα παγια εξοδα, σου μενουν να κανεις κι αλλα πραγματα.. Προσοχη δε θελω να παρεξηγηθω ουτε να υποννοησω τπτ για κανεναν, απλα κουβεντα κανουμε


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 6 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2014s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on