PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group Buy μπουζί NGK LFR7AIX-11
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2012, 13:41:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι να πω... τις τελευταιες 2 βδομαδες 2 πραγματα (αλαγες ) συντηρησης περισσοτερο (οχι βλαβες) που εκανα στο αμαξι ,αν και σχετικα οικονομικές, μου εδωσαν αποτελεσματα τα οποια δεν τα περιμενα με τιποτα..

Η πρωτη ηταν ο πολλαλασιαστης που τον αλαξα χωρις να εχει χαλασει δικος μου απλος επειδη ειχε πανω 160.000 χλμ ειπα να του δωσω συνταξη και να βαλω εναν νεο και ωραιο...
Αποτελεσμα? Laughing καταναλωση μειωμενη κατα ~0.8 λιτρα στα 100χλμ... ΜΟΝΟ απο τον πολλ/στη... ρελαντι βελτιομένο (ποιο σταθερο μιας και ειναι γνωστο οτι εγω απο τοτε που εβαλα το υγραριο και λογο μαμα σαλ ρελαντι εχω ψηλοθεματακια μετο ρελαντι, σβησηματα σε φαναρια κτλ) και οταν λεω βελτιομενο εννοω λιγοτερα σβησηματα αν και δεν εξαληφθηκαν, και τελος μια καλυτερη αισθηση στον κινητηρα, απο θορυβο , προθυμοτητα και νευρο.
Ολα αυτα με την απλη αντικατασταση του πολλ/στην μου με εναν φρεσκο.
Δεν τις περιμενα τοσες διαφορες καθοτι οι πολλ/στες δεν εχουν μηχανικα μερη να φθηρονται, εχουν βεβαια πηνεια κτλ τα οποια χανουν αποδωση..

2η αλλαγη ηταν αυτη τον μπουζι ιριδιου ... μπηκαν σημερα το πρωι.. εχω κανει 20 χλμ.. το ρελαντι βραχοσ! εχουν σταματησει τα σβησηματα εντελος!! Shocked αλλη αισθηση κινητηρα, ακομα καλυτερη ! απο θορυβο εχει γινει βελουδο , και γενικα αισθηση πολλη βελτιωμένη...
ΑΠΟΔΟΣΗ? αισθανομαι οτι το νευρο στο αρπαγμα εχει παρει πολυ τα πανω του. διαφορα απο πριν οπως οταν βαζεις απο μαμα φιλτρο ενα ελευθερας.. για τοσο πολυ μιλαμε..
Δεν ξερω , δεν περιμενα τοσο πολυ βελτίωση . Very happy Μαζι με την προσφατη αλλαγη πολλ/στη το αμαξι εχει παρει τα πανω του και δουλευει ΚΑΛΥΤΕΡΑ και απο καινουριο. τρελος συνδιασμος αυτος για οσους εχουν πολλα χλμ στον πολλ/στη τους, την αλλαγη του και τα μπουζι ιριδιου τα συνηστω ανεπιφυλακτα. !!

καταναλωση με τα μπουζι δεν προλαβα να δω. θα ενημερωσω μολις κανω 1-2 γεμισματα


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:27:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για κανα καφε θα παμε να παρουμε και μεις κανα μπουζι?


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 12:15:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
για κανα καφε θα παμε να παρουμε και μεις κανα μπουζι?
Γούτσου Embarassed



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Φεβ 2012, 10:28:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν υπαρχει καποιος που θελει ξανα μπουζι ιριδιου,ας με ενημερωσει λιγο αμεσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
stratos gti 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 gti

Ένταξη: 10 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 215
Τόπος: katw ap to livadi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 04:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πόσο πάει το κοστούμι ???


[IMG=http://img440.imageshack.us/img440/6916/15662417596427116071255.jpg][/IMG]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2012, 08:17:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλογα με το ποσοι θα μαζευτουνε boy,καπου στο 50αρικο,ισως και λιγο χαμηλοτερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 02:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν παρετε τωρα συντομα εγω θελω για 106. υπαρχουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 08:21:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,συντομα θα γινει η παραγγελια,δηλαδη μεχρι την Τεταρτη θα εχει γινει.

Και για 106 υπαρχουν,το θεμα ειναι τι θελεις(τι setup εχεις)...

---

Σχετικα με τις επιλογες,αναλογα με το setup του μοτερ υπαρχουν και οι αναλογοι τυποι.

Για κεφαλη 206:
Arrow 6αρια σε ψυχροτητα(για μοτερ που ανεβαζουν μεχρι 6500-7000 περιπου) με 1,1mm διακενο.
Arrow 7αρια σε ψυχροτητα (για 7000+) με 0,9mm διακενο.

Για κεφαλη 106:
Arrow 6αρια σε ψυχροτητα(ιδια με τα μαμα δηλαδη) αλλα με αυξημενο διακενο στο 1,1mm(προτεινεται για ΦΠΕ)
Arrow 7αρια παλι με αυξημενο διακενο στο 1,1mm(για ΦΠΕ και αυξημενη συμπιεση).

Για τα 106 υπαρχει η επιλογη και με μαμα διακενο(0,9mm) που ειναι και το εργοστασιακο ωστε η αντοχη τους στον χρονο να ειναι λιγο μεγαλυτερη,αν και δεν θα το προτεινα μιας και τα ωφελη δεν θα ειναι τοσο μεγαλα.

Γενικα,σαν lifetime αυτα με 1,1 διακενο αντεχουν σιγουρα για 20.000 χλμ με αυτα των 0,9mm να φτανουν τα 30.000 χλμ αν και σε καμια περιπτωση δεν ειμαι υπερ του να κρατιεται μπουζι για τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα...

Τωρα βεβαια ειναι και θεμα του που γινονται τα χιλιομετρα,δηλαδη εντος ή εκτος πολης.
Οι διαφορες παντως σε εκτος πολης χρησης ειναι αρκετα μεγαλες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 12:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαμα set up εχω. μονο ΦΕ και την εξατμιση δεν τη φοραω αυτον το καιρο.
οποτε θα προτιμουσα τα 6αρια με 0.9 διακενο.
τα πλατινας κρατανε πιο πολυ απο τα ιριδιου;
φορουσα πλατινας 3ακιδα και τα ειχα 50.000χλμ.
τωρα φοραω απλα και δεν ειμαι ευχαριστημενος και ψαχνω κατι καλυτερο.
υπαρχει και κατι αλλο ενδιαμεσο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 14:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο τα bkr7eix 0.9 διακενο δεν εχουν?τι κωδικο εχουν με 1.1 διακενο ξερεις?


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 18:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιο ποια μπουζι NGK εχουν ιδια ψυχροτητα με τα ΙΚ 22 της DENSO κ ποσο κανει περιπου?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 21:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

groupN έγραψε:
μαμα set up εχω. μονο ΦΕ και την εξατμιση δεν τη φοραω αυτον το καιρο.
οποτε θα προτιμουσα τα 6αρια με 0.9 διακενο.
τα πλατινας κρατανε πιο πολυ απο τα ιριδιου;
φορουσα πλατινας 3ακιδα και τα ειχα 50.000χλμ.
τωρα φοραω απλα και δεν ειμαι ευχαριστημενος και ψαχνω κατι καλυτερο.
υπαρχει και κατι αλλο ενδιαμεσο;

Τα ιριδιου θεωρητικα αντεχουν περισσοτερο απο τα πλατινας.
Τωρα για 50.000 χλμ,τι να σου πω,εγω δεν θα το ρισκαριζα,αυτο βεβαια ειναι προσωπικη αποψη.Σε φιλου παντως στις 35.000 χλμ που τα αλλαξε,δεν ειχαν καποια παρενεργεια αλλα με το που εβαλε τα καινουργια φανηκε αμεσως η αντικατασταση των φθαρμενων. Confused

Pugobios έγραψε:
στελιο τα bkr7eix 0.9 διακενο δεν εχουν?τι κωδικο εχουν με 1.1 διακενο ξερεις?

Ναι,0,9mm εχουν,απλα βγαινουν και με 1,1 σε ιδια ψυχροτητα.

106PYRGOS έγραψε:
στελιο ποια μπουζι NGK εχουν ιδια ψυχροτητα με τα ΙΚ 22 της DENSO κ ποσο κανει περιπου?

Τα 7αρια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 21:55:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο,
θέλω κι εγώ μια τετράδα 7αρια 0,9mm για κεφαλή TU5J4.
Kατά προτίμηση PFR7G-9 ή και bkr7eix

βρίσκουμε κάτι οικονομικότερο ή παραπλήσιο από:

http://www.ebay.co.uk/itm/4-x-NGK-IRIDIUM-IX-SPARK-PLUG-BKR7EIX-2667-WHOLESALE-BMW-R1100R-R850GS-RS6-JEEP-/160733565130?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item256c7790ca

http://www.ebay.co.uk/itm/4-X-NGK-PLATINUM-PLUGS-RENAULT-MEGANE-2-0-04-PFR7G-9-/360145267485?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53da54ab1d

Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 22:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

John δεν ξερω,για συμβατικο διακενο πρεπει να μαθω τιμη μιας και δεν εχω παρει ποτε... Confused

Για πλατινα δεν αξιζει καν,οι τιμες που τα ζητανε γενικοτερα,ειναι παραλογες. NodNo
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2012, 23:29:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα που θελω εγω πρεπει να ειναι αυτος ο κωδικος εε στελιο;
http://www.streetandcircuit.gr/peugeot-106-gti-rallye-6961299-118bhp-ngk-iridium-spark-plug-rating-118190bhp-p-114456.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2012, 08:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,αυτα ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2012, 09:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
John δεν ξερω,για συμβατικο διακενο πρεπει να μαθω τιμη μιας και δεν εχω παρει ποτε... Confused

Για πλατινα δεν αξιζει καν,οι τιμες που τα ζητανε γενικοτερα,ειναι παραλογες. NodNo


Αν δεν σου ναι κόπoς κοιτα για τα bkr7eix
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
groupN (Μπαμπης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 18 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 252
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2012, 11:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια οποτε εγω ειμαι μεσα για τα bkr6eix
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2012, 13:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον,οι τιμες που μου δινουν(δεδομενου οτι δεν θα ακυρωσουν οι μισοι το ενδιαφερον τους) ειναι 38Ε για 6αρια-7αρια με 0,9 διακενο και 45Ε(44 συγκεκριμενα) για αυτα με το 1,1 διακενο οπως και αυτα για τα LFR7AIX(για κεφαλη 206).

Σκεφτειτε το,αποφασιστε και πειτε μου ωστε οσοι ενδιαφερονται,να τους στειλω εναν αριθμο λογαριασμου ωστε Δευτερα-Τριτη να εχω τα χρηματα για να κανω την παραγγελια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2012, 13:18:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο, ενδιαφέρομαι αλλά έχω θέμα στην επιλογή.

Μιλάμε για μαμά 3φ μοτέρ με σκούπα, χταπόδι rcland και από χταπόδι κ πίσω εργοστασιακή προς το παρόν. Η χρήση καθημερινά είναι η εξής: καμιά 15ριά km εθνική πλακωμένος και μετά πήξιμο στην κίνηση.

Τα 6ρια είναι αντίστοιχα των ΙΚ20 ή λίγο ψυχρότερα (κάτι ανάμεσα σε ΙΚ20 και ΙΚ22)?

Κατά 99% για 6ρια πάω αλλά μπερδεύτηκα λίγο με τα διάκενα... Φοβάμαι με το 1.1 μήπως υπάρχει θέμα με misfires...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 5 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2999s (PHP: 43% - SQL: 57%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on