PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group Buy μπουζί NGK LFR7AIX-11
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GEMI (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX (rally 1.3 (?..) Hp)

Ένταξη: 15 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 553
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 21:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το 13άρι ταιριάζουν αυτά τα μπουζί ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 21:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Μόλις έδωσα τα λεφτά στον τουρλοκ... φίλτατο Pughell οπότε την κλάψα για το πότε θα έρθουν, αν ήρθαν αν εκτελωνίστηκαν αν διακτινίστηκαν, την ρίχνετε σε αυτόν Laughing Laughing

Μην αρχισετε το πρηξιμο,περιπου τις δυο εβδομαδες τις θελουμε λογικα οποτε σας προετοιμαζω απο τωρα...

GEMI έγραψε:
Για το 13άρι ταιριάζουν αυτά τα μπουζί ?

Οχι Γιαννη,αλλο πασο ειναι αυτο. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 09:18:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχτειτε ποιος ειναι ο γκαντεμης αναμεσα σας και κραξτε τον ελευθερα...

Τα LFR7AIX με 1,1 διακενο καταργηθηκαν σαν κωδικος εδω και αρκετο καιρο.
Παραδοξως,αυτα που πηρα πριν λιγο καιρο ηταν στοκ γιατι δεν υπαρχει πια διαθεσιμος κωδικος NGK για να παραγγελθουν ξανα...
Οποτε ή επιλεγετε με 0,9 διακενο ή πατε σε εναν βαθμο θερμοτερα,δηλαδη 6αρια με 1,1 διακενο.

Για να σας δωσω μια ενδειξη ψυχροτητας,6αρια φορανε απο το εργοστασιο τα 106 16v ενω τα 206 φορανε 5αρια.

Σκεφτειτε το και πειτε μου τι να κανω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 09:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Σκεφτειτε το και πειτε μου τι να κανω...
Να μας κάνεις μια ανάλυση του τί διαφορά έχουν τα 5άρια με τα 6άρια ίσως σε πρώτη φάση...;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 10:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ψαχτειτε ποιος ειναι ο γκαντεμης αναμεσα σας και κραξτε τον ελευθερα...

Τα LFR7AIX με 1,1 διακενο καταργηθηκαν σαν κωδικος εδω και αρκετο καιρο.
Παραδοξως,αυτα που πηρα πριν λιγο καιρο ηταν στοκ γιατι δεν υπαρχει πια διαθεσιμος κωδικος NGK για να παραγγελθουν ξανα...
Οποτε ή επιλεγετε με 0,9 διακενο ή πατε σε εναν βαθμο θερμοτερα,δηλαδη 6αρια με 1,1 διακενο.

Για να σας δωσω μια ενδειξη ψυχροτητας,6αρια φορανε απο το εργοστασιο τα 106 16v ενω τα 206 φορανε 5αρια.

Σκεφτειτε το και πειτε μου τι να κανω...


@@ μαντολες. Confused Καλυτερα να κρατησω τα δικα μου επανω και να φαω τα 45 ευρω σε καραμελες Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 10:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Να μας κάνεις μια ανάλυση του τί διαφορά έχουν τα 5άρια με τα 6άρια ίσως σε πρώτη φάση...;


+1 Wink

Καθώς και τι θεωρείς εσύ σωστό.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 17:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ψυχροτητα στα μπουζι παει συνηθως με τις θερμοκρασιες καυσαεριων και με τις στροφες που ανεβαζει το καθε μοτερ.
Εντελως χονδρικα και εμπειρικα,τα 6αρια επαρκουν για ενα μοτερ που γυριζει 7αρες μια στο τοσο και γενικα κινειται συνηθως στις 6μιση και +/-.
Τα 7αρια ειναι για μοτερ που πανε 7500 αρκετα πιο συχνα απο ενα συμβατικο μοτερ.

Στην προκειμενη περιπτωση δηλαδη τα 7αρια ειναι χρησιμα σε περιπτωση που καποιος φοραει εισαγωγη C2 με αγριοτερους εκκεντροφορους(Schrick,κλπ).
Στις υπολοιπες περιπτωσεις με ραλλοεκκεντρα,τα 6αρια με το μεγαλο διακενο ειναι μια χαρα και υπερκαλυπτουν τις αναγκες του μοτερ χωρις παρατραγουδα.

Με λιγα λογια,εγω θα προτεινα τα 6αρια με το 1,1 διακενο για αυτους με την μαμα πλαστικη εισαγωγη.
Για τους υπολοιπους,τα 7αρια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 18:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χονδρικά, μιας και εσύ και εγώ ξέρουμε τί φοράμε ο κάθε ένας στο αμάξι του:

  • Steve ok ----------- 6άρια 1,1
  • Alienhack ok ------ 7άρια
  • Pugobios ok ------- 7άρια
  • takis_206 ok ------ 7άρια
  • nikolas206gti ok - 7άρια
  • stefanos307 ok --- 6άρια 1,1
  • Sinanai ok --------- 6άρια 1,1


Θεωρώ πως κάπως έτσι θα έπρεπε να είναι η "λίστα", διότι παράπονο το έχω και θα το πώ, χωρίς παρεξήγηση ήρθαμε προ τετελεσμένου γεγονότος και η κατάσταση θυμίζει ΠΑΣΟΚ με παραλλαγή "Μπουζί Υπάρχουν" Laughing Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 18:21:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το παραδειγμα με το "Λεφτα υπαρχουν" δεν νομιζω οτι εχει αντικρυσμα,βρισκομαστε,σου δινω τα χρηματα πισω και εχει ληξη το θεμα για ολους...Αφου συμβατικα 7αρια με 0,9 διακενο βρισκετε παντου,τοτε παρτε τα μονοι σας.

Ο Νικος ειπε ηδη οτι θελει να φαει καραμελες οποτε αυτος ειναι ηδη εκτος,συννενοηθειτε και με τους υπολοιπους 5 και αποφασιστε τι θελετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 20:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στελιοξαναδιαβασε τι εχεις γραψει δε βγαινει ακρη
ειχανε παραγγειλεει 5αρια με 1.1 διακενο
και τωρα υπαρχουν 6 και 7 μονο?

αν πανε σε 0.9 διακενο με 5αρι δεν ειναι πλυ καφριλα?ή να το ανοιξετε μετα εσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 21:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:


Ο Νικος ειπε ηδη οτι θελει να φαει καραμελες οποτε αυτος ειναι ηδη εκτος,συννενοηθειτε και με τους υπολοιπους 5 και αποφασιστε τι θελετε...


Στελιο, 7αρια φοραω τωρα με 0,9 διακενο. Απο την στιγμη που δεν υπάρχει κατι καλυτερο σαν αυτα που θελαμε, δεν υπαρχει λογος να βαλω κατι υποδιέστερο. Λογικα Δευτερα, θα παρω streetandcircuit να δω αν υπαρχουν οπως γραφουν στο site τους και αν ειναι θα τα παραγγειλω δίνοντας 15 ευρω ακομα Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 21:26:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ απο εμενα παρτε οτι ναναι :D
απλα να ειναι οκ για το μοτερ μου διοτι τα ιριδιου εδω κανουν 65€


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 23:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
στελιοξαναδιαβασε τι εχεις γραψει δε βγαινει ακρη
ειχανε παραγγειλεει 5αρια με 1.1 διακενο
και τωρα υπαρχουν 6 και 7 μονο?

αν πανε σε 0.9 διακενο με 5αρι δεν ειναι πλυ καφριλα?ή να το ανοιξετε μετα εσεις

Εννοουσα οτι με 6αρα ψυχροτητα βγαινουν τα 106/Saxo σε εργοστασιακη μορφη(βλεπε BKR6EK) και με 5αρα τα 206(βλεπε RFN58HZ - που ειναι 5αρια σε κλιμακα NGK).
Οποτε στα μοτερ που δεν peakαρουν πανω απο τις 7000,τα 6αρια ιριδιου με 1,1 διακενο καλυπτει τις αναγκες τους ανετα,ενω στην περιπτωση που καποιος peakαρει πχ 7200-7500,εκει εχει λογο να χρησιμοποιησει τα 7αρια ιριδιου.
Ελπιζω να το εγραψα σε κατανοητη μορφη τωρα... Sad

nikolas206gti έγραψε:
Pughell έγραψε:


Ο Νικος ειπε ηδη οτι θελει να φαει καραμελες οποτε αυτος ειναι ηδη εκτος,συννενοηθειτε και με τους υπολοιπους 5 και αποφασιστε τι θελετε...


Στελιο, 7αρια φοραω τωρα με 0,9 διακενο. Απο την στιγμη που δεν υπάρχει κατι καλυτερο σαν αυτα που θελαμε, δεν υπαρχει λογος να βαλω κατι υποδιέστερο. Λογικα Δευτερα, θα παρω streetandcircuit να δω αν υπαρχουν οπως γραφουν στο site τους και αν ειναι θα τα παραγγειλω δίνοντας 15 ευρω ακομα Wink

Το ειπαμε,εληξε...
Δινω τα λεφτα σου στον Steve και τελειωσε η υποθεση.
Κοιτα μονον μην παρεις τα 2309 προς 65Ε γιατι θα σε δουλευουμε για πολλα χρονια ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Δεκ 2011, 23:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο, γι'αυτα μιλαμε οποτε τι λαθος να γινει Wink

http://www.streetandcircuit-shop.biz/ngk-iridium-spark-plug---nissan-sr20vet-276bhp-lfr7aix-11-114303-p.asp


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 00:01:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω σου ειπα,προσεξε να μην παρεις τα 2309 για 65Ε.
Ψαξε,δες τι ειναι τα 2309 και θα καταλαβεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 20:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ψαξε,δες τι ειναι τα 2309 και θα καταλαβεις...
Γιατί δε μας λες και εμάς τί είναι τα 2309 για να γλιτώσουμε την πατάτα; Rolling eyes


Pughell έγραψε:
Αφου συμβατικα 7αρια με 0,9 διακενο βρισκετε παντου,τοτε παρτε τα μονοι σας.
Ρε κλαρίνο, δεν είπαμε τέτοιο πράμα.


Εγώ ήμουν αυτός που είπα πρώτος ότι είχες δίκιο με την πρόταση σου για τα LFR7AIX, και τώρα που έθεσες το θέμα για τα -11, εγώ πάλι ήμουν ο πρώτος που λέω "ναι, θα πειραματιστώ και με αυτό", αφού ξέρουμε και οι δυό μας ότι σε αρκετά τεχνικά τέτοια θέματα, έχεις δοκιμάσει πολλά πράγματα και έχεις μια σεβαστή εμπειρία.

Και ξαναλέω, όπως προείπα και πάνω με την λίστα, μιας και εσύ και εγώ ξέρουμε τί φοράμε ο κάθε ένας στο αμάξι του, καθώς και ξέρουμε πόσο κάΝγκουροι είμαστε, συμφωνείς με την λίστα που έχω φτιάξει να το προχωρήσουμε το θέμα;

  • Steve ok ----------- 6άρια 1,1
  • Alienhack ok ------ 7άρια
  • Pugobios ok ------- 7άρια
  • takis_206 ok ------ 7άρια
  • stefanos307 ok --- 6άρια 1,1
  • Sinanai ok --------- 6άρια 1,1
  • nikolas206gti ok - 7άρια ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ




https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 20:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περι 2309,δεν χρειαζεται,θα μπλεχτειτε περισσοτερο και μετα θα με πρηξετε οποτε αστο... Wink

Για τα υπολοιπα,δεν ειπα κατι αλλο,απλα αν καποιος(πχ Νικος) πιστευει οτι δεν τον εξυπηρετει πχ η τιμη ή ο τυπος των μπουζι,το λεει και ληγει εκει το θεμα.

Σχετικα με την λιστα,ναι,συμφωνω,αν και στην δικη σου περιπτωση που χρησιμοποιεις και αεριο,ισως θα ηταν καλυτερα να ξαναεπιλεξεις τα 7αρια,εναλλακτικα με κριτηριο καυσιμου την βενζινη,εισαι για 6αρια.
Εσυ ξερεις ποιο απο τα δυο καυσιμα χρησιμοποιεις περισσοτερο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 20:43:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Περι 2309,δεν χρειαζεται,θα μπλεχτειτε περισσοτερο και μετα θα με πρηξετε οποτε αστο... Wink

Για τα υπολοιπα,δεν ειπα κατι αλλο,απλα αν καποιος(πχ Νικος) πιστευει οτι δεν τον εξυπηρετει πχ η τιμη ή ο τυπος των μπουζι,το λεει και ληγει εκει το θεμα.

Σχετικα με την λιστα,ναι,συμφωνω,αν και στην δικη σου περιπτωση που χρησιμοποιεις και αεριο,ισως θα ηταν καλυτερα να ξαναεπιλεξεις τα 7αρια,εναλλακτικα με κριτηριο καυσιμου την βενζινη,εισαι για 6αρια.
Εσυ ξερεις ποιο απο τα δυο καυσιμα χρησιμοποιεις περισσοτερο...
Άρα επειδή και εγώ και ο Alien είμαστε επί το πλείστον με αέριο (γι αυτό και το βάλαμε άλλωστε, για οικονομία), μένουμε στα 7άρια.

Για τον Pugobios, ας μας βοηθήσει ο ίδιος μιας και ο φίλος του που θέλει τα μπουζί δεν γράφει στο forum, να δούμε τί θα γίνει τελικά...

  • Steve ok ----------- 7άρια
  • Alienhack ok ------ 7άρια
  • Pugobios ok ------- 7άρια
  • takis_206 ok ------ 7άρια
  • stefanos307 ok --- 6άρια 1,1
  • Sinanai ok --------- 6άρια 1,1
  • nikolas206gti ok - 7άρια ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ


Επίσης, takis206 είναι οκ, και ο stefanos307 οπότε μένει ο Sinanais να επιβεβαιώσει ή να ακυρώσει Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 20:51:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι και ο Κωστας για SaxoRallο τα θελει(με κεφαλη 206) οποτε και αυτος σε 7αρια παει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 21:55:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ για το 206 τα θέλω. Confused


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 2 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1165s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on