PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Όραση...το πιο "πολυτιμο αγαθο"...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιούλ 2012, 20:27:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Θαναση
τις περισσότερες μερες ναι - ισως κλεισουμε γυρω στο 15αυγουστο για 2-3 μερες - τον υπολοιπο καιρο θα ειμαστε εναλλαξ με την αδελφη μου και αν χρειαστει και τους γονεις μου.


@Στεφανο
Οποτε θες ρε...τι μου "απολογησε" Laughing Laughing


@Αντωνη
Θα σου απαντησω λιγο αργοτερα αναλυτικά γιατι αυτη τη στιγμη δεν προλαβαινω Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2012, 10:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυχαριστω (και δημοσιως!) τον Ξανθο Αγγελο για τις γυαλαρες μου, τις οποιες και εχω ερωτευθει! Love

Photo απο τα δικα μου:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483964_330621243689920_2056231065_n.jpg

Ινφο @:
http://www.optikamaggel.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=16%3A-ray-ban-flip-out&catid=3%3Asunglasses&Itemid=13
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2012, 17:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σαι καλά Αρούλη!!! Ευχαριστω για τα καλα λόγια... Wink Wink

------------------


Αντώνη...αν και "καθυστερημενα", να σου πω οτι τα "συμβατικα" (απλά) υγρα με αυτα του υπεροξειδίου δεν εχουν καμμια σχεση.
ΟΜΩΣ για μηνιαίους φακους και τα μεν και τα δε κάνουν "το ιδιο" με την εννοια τους φακους τους κρατας 1 μήνα και σε αυτον τον μήνα στο 95% τον περιπτώσεων οι φακοί δεν προλαβαίνουν "να βουλώσουν" και να "απαιτούν" βαθύτερο καθαρισμό.

Από πλευράς δραστικότητας τα υγρα με υπεροξείδιο ειναι πιο ισχυρα αλλα την διαφορα θα την καταλαβαινες πρακτικά αν χρησιμοποιουσες ετήσιους φακούς.

Τωρα μεταξυ των απλών υγρων (χωρις υπεροξείδιο) υπαρχουν αρκετες διαφορες και καθενας χρησημοποιεί αυτο που θα τον βολεψει περιοσσότερο.


υ.γ.1. οταν λεμε μηνιαίο φακό εννοούμε για μεχρι 30-35 χρησεις και εως
2μηνες (αν πχ τον φορας "μερα παρα μερα") - και με καθαρισμο καθε βραδυ μετα την χρηση του -- οι ετησιοι ή και 2ετείς στους σχολαστικους χρηστες καρατουν οπως ειναι αντιλυπτο εως 2 χρονιοα - απαιτειται καθαρισμός από οπτικο καθε 4εως 6 μηνες αναλόγως τον χρηστη -- για μηνιαίους χρησιμοποιείς οποιο υγρο αισθανθείς οτι σου αρεσει περισσότερο στα ματις - για τους ετησιους/2ετείς υποχρεωτικα υγορ με υπεροξείδιο.




υ.γ.2. περι εγχειρησης κλπ ειναι δικο σου θεμα εγω δεν θα ηθελα να εκφερω αποψη επι του θεματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Αύγ 2012, 18:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Eυχαριστω (και δημοσιως!) τον Ξανθο Αγγελο για τις γυαλαρες μου, τις οποιες και εχω ερωτευθει! Love
Πολύ π**στικα ρε φίλε, σου κάνουν μια χαρά Laughing Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Αύγ 2012, 17:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Eυχαριστω (και δημοσιως!) τον Ξανθο Αγγελο για τις γυαλαρες μου, τις οποιες και εχω ερωτευθει! Love

Photo απο τα δικα μου:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483964_330621243689920_2056231065_n.jpg

Ινφο @:
http://www.optikamaggel.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=16%3A-ray-ban-flip-out&catid=3%3Asunglasses&Itemid=13


Μεγειές ρε κομάντο, γα** θα σου ναι,


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Αύγ 2012, 09:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mανθο ημουν στην τρεχαλα και δεν προλαβα να περασω τελικα.

Αλλα.....

μηπως παιζει το σεναριο να μπορω να αγορασω απο το εξωτερικο που ειμαι?
Δηλαδη να σου βαλω λεφτα σε ενα λογαριασμο και να μου τα στειλεις εδω.
Με το να μου στειλεις με καποιο εμαιλ ενα καταλογο
απο οποια πιστευεις εσυ οτι ειναι ειναι ποιοτικα γυαλια ηλιου (για μενα, συζηγο και παιδια)
και να τον δειξω στον παντοφλοκρατορα Laughing για να αποφασισει τι θελει Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Αύγ 2012, 09:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Πολύ π**στικα ρε φίλε, σου κάνουν μια χαρά Laughing Laughing Laughing

Π0υστ!$ ειναι ο κ*λ0ς σου, που δεχεται επισκεψεις!!! Laughing Laughing Laughing

p206Mike έγραψε:
Μεγειές ρε κομάντο, γα** θα σου ναι,

Σε ευχαριστω αγορινα!! Cool Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Αύγ 2012, 12:06:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Π0υστ!$ ειναι ο κ*λ0ς σου, που δεχεται επισκεψεις!!! Laughing Laughing Laughing
Άσε ρε φιλενάδα! Καλέ ου ουυυυ Blush Blush



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Αύγ 2012, 10:59:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:
Mανθο ημουν στην τρεχαλα και δεν προλαβα να περασω τελικα.

Αλλα.....

μηπως παιζει το σεναριο να μπορω να αγορασω απο το εξωτερικο που ειμαι?
Δηλαδη να σου βαλω λεφτα σε ενα λογαριασμο και να μου τα στειλεις εδω.
Με το να μου στειλεις με καποιο εμαιλ ενα καταλογο
απο οποια πιστευεις εσυ οτι ειναι ειναι ποιοτικα γυαλια ηλιου (για μενα, συζηγο και παιδια)
και να τον δειξω στον παντοφλοκρατορα Laughing για να αποφασισει τι θελει Question


Laughing Laughing Laughing Laughing

βρε ολα γινονται --- αν και το σωστο ειναι να τα δοκιμασεις στο προσωπο σου/σας και να τα ρυθμίσουμε αντιστοιχως ... παρολα αυτα...παρε με ενα τηλ πρωινη ωρα καποια καθημερινη να συνενοηθουμε αναλυτικώς για λεπτομερειες...
εχω μερικα ποιοτικα πραγματακια να σου προτινω... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Αύγ 2012, 17:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειμαι ελλαδα ρε Μανθο, πως θα γινει???? Rolling eyes

μοναχα απο Νοεμβρη μερια αλλα τοτε θα κατεβω μονος μου
(καλυτερα γιατι χωρις τα οικογενιακα μου βαρη θα τα πουμε ποιο ανετα με ολα τα φηλαρακια Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2012, 23:05:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

reselie-206 στις 11-Νοεμβριου 2011 έγραψε:
Εγώ να δώ πότε θα αξιωθώ περάσω απο το γκουρού να τα κοιτάξω τα μάτια μου μιας και πλέον αρχίζει και με κουράζει το θέμα..(Πχ στην αίθουσα της σχολής δε ξεχωρίζω τα γράμματα όπως επίσης και μακρυνές πινακίδες στο δρόμο...Γ@μώτη!


Ναί μετά απο ακριβώς ένα χρόνο αξιώθηκα!!!

Να ευχαριστήσω τον Sir Manthus για τα καρβουνίσια γυαλιά που μου έφτιαξε
(φούλ στο κάρβουνο όμως Laughing Laughing )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Νοέ 2012, 10:44:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εντάαααξυ .... οι φωτογραφίες ειναι σουπερ!!
καλοφόρετα τα καρβουνα Τάσο!!! Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2012, 16:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοφόρετα!


Φαντάζομαι ο σκελετός ήταν έτοιμος... ή είναι καμιά πατέντα που ο Μανθούλης δεν μας είπε ακόμα; Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2012, 21:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Καλοφόρετα!


Φαντάζομαι ο σκελετός ήταν έτοιμος... ή είναι καμιά πατέντα που ο Μανθούλης δεν μας είπε ακόμα; Very happy


Έχει φτιάξει καλούπια στο εργαστήριο και τα φτιάχνει Custom Laughing Laughing

Όχι ρε σκελετός απο την ανθρακονημάτινη σειρά της Ray-Ban είναι...αλλα ο μάστορας έκανε πολύ τζάμι δουλειά στα όλα του(φακοί/'έυθυγράμμιση',ρύθμιση κτλπ!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Φεβ 2013, 19:30:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάνθε, να σε ρωτήξω κατιτίς.

Πήγε ο αδερφός μου σε κατάστημα οπτικών να φτιάξει γυαλιά. Και επειδή φορούσε φακούς, τους έβγαλε εκείνη τη στιγμή για να του βάλουν τα γυαλιά που θα έφτιαχνε (αυτά τα "επιστημονικά" Razz ), για να έχει μια εικόνα πώς θα βλέπει.

Για να τους αποθηκεύσει, του δώσανε ένα δείγμα υγρό φακών, το Aqua Soft. Αλλά χρησιμοποιεί εδώ και χρόνια το Renu της Bauch & Lomb, χωρίς προβλήματα στα μάτια και είναι πολύ ευχαριστημένος. Το Aqua Soft λέει τίποτα ή να το αφήσει καλού κακού, ούτως ή άλλως είναι δείγμα (60ml).


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Φεβ 2013, 19:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το "ταιριασμα" υγρού / ματιού ειναι αρκετα υποκειμενικό.
Σαν προδιαγραφες και συσταση το renu ειναι παλαιότερο από το aqua-soft και θεωρω το 2ο καλητερο υγρο.

(μεταξυ των δυο υγρων) αλλους τους βολευει το ενα, αλλους το αλλο, αλλους και τα δυο κι αλλους κανενα απ τα δυο.

αν το δοκιμασε και ολα "οκ", τοτε κανενα προβλημα ας το συνεχισει.
Wink

απο κει και περα υπαρχουν και ακομα καλητερα και πιο εξελιγμενα υγρα αν καποιος θελει κατι ακομα καλητερο για τα ματια του Wink (αρκει να μην τον ενοχλει καποιο απο τα συστατικά σε καθε περιπτωση)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Φεβ 2013, 22:34:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Το "ταιριασμα" υγρού / ματιού ειναι αρκετα υποκειμενικό.
Σαν προδιαγραφες και συσταση το renu ειναι παλαιότερο από το aqua-soft και θεωρω το 2ο καλητερο υγρο.

(μεταξυ των δυο υγρων) αλλους τους βολευει το ενα, αλλους το αλλο, αλλους και τα δυο κι αλλους κανενα απ τα δυο.

αν το δοκιμασε και ολα "οκ", τοτε κανενα προβλημα ας το συνεχισει.
Wink

απο κει και περα υπαρχουν και ακομα καλητερα και πιο εξελιγμενα υγρα αν καποιος θελει κατι ακομα καλητερο για τα ματια του Wink (αρκει να μην τον ενοχλει καποιο απο τα συστατικά σε καθε περιπτωση)


Ευχαριστώ για την απάντηση.

Έχει δοκιμάσει και το BioTrue, το πιο "εξελιγμένο" της Bauch & Lomb (απ'ότι του είπανε) και δεν είχε κανένα πρόβλημα. Όσο για το Aqua Soft, σήμερα του δώσανε το δείγμα για να αποθηκεύσει επιτόπου τους φακούς του και είπα να σε ρωτήσω επειδή δεν το'χα ακούσει. Έγραφε πάνω στο κουτί κάτι λεζάντες του τύπου "5 minutes is enough to clean" και κάτι τέτοια.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2013, 02:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα αυτα τα "5 μινιτς"...ειναι... .. . , . .
οκ...προφανως απ το να το βαλεις για 5 λεπτα σε νερο βρυσης...προφανως και ειναι καλητερα 5 λεπτα σε αυτό... Laughing Laughing

το βιο-τρου ειναι σαφως ανωτερω του ρενυ, ενδεχομένως και του ακουα-σοφτ - αλλα και λίγο ακριβότερο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2013, 13:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
καλα αυτα τα "5 μινιτς"...ειναι... .. . , . .
οκ...προφανως απ το να το βαλεις για 5 λεπτα σε νερο βρυσης...προφανως και ειναι καλητερα 5 λεπτα σε αυτό... Laughing Laughing

το βιο-τρου ειναι σαφως ανωτερω του ρενυ, ενδεχομένως και του ακουα-σοφτ - αλλα και λίγο ακριβότερο... Wink


Ευχαριστώ πολύ Μάνθο!


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάρ 2013, 12:16:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.622131477800259.1073741825.156574447689300&type=1

Παράθεση:
Extreme close-up shots of the Human Eyeball

A few extreme close-up shots of the human eye ball captured by an Armenian physics teacher, Suren Manvelyan. When you think of an eyeball, you probably think of a smooth marble-like sphere but when viewed really close up, it looks like the rugged surfaces of distant planets!



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1658s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on