PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πανελλήνια Συνάντηση @ Λίμνη Πλαστήρα (14-15 Ιανουαρίου '12)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 13:45:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εισαι λιγο πιο αυστηρός απ οτι πρέπει..., χωρις να εχεις απαραίτητα αδικο οτι θελει λιγη περισσότερη οργανωση...
Ομως, στο Πήλιο ειχαμε τους "εκτακτους" που ηρθαν Κυριακη πρωι και δεν ηθελαν βολτα (εγω οπως ειδες "εκανα το προγραμμα" = βολτα στα βουνα του Πηλίου), και προχθες ειχαμε τον πρωινο πάγο που μας χαλασε το αρχικο δρομολογιο.
Απο κει και πέρα ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ περιπτωσεις θα μπορουσε να ειχε διευθετηθεί σωστότερα το πράγμα, αν το πρόγραμμα της Κυριακής ειχε ανακοινωθεί ΜΑΖΙ με την ανακοίνωση της εκδρομής - και οποιος θελει ακολουθεί, ενώ να υπάρχει "εκ των προτερων" "plan B" στην περιπτωση που κατι πάει στραβα για τον οποιονδηποτε λόγο.
Την επομενη φορα θα ειμαστε καλητεροι.
Περι υπαρξης αλυσίδων σε εκδρομή σε ορεινή περιοχη, ε δεν χρειαζεται να πουμε κάτι καθενας κάνει οτι καταλαβαίνει και χρησιμοποιεί τα χρηματα του αντιστοιχα - τωρα το οτι αλλος τρεχει μετα να ξεκωλήσει αυτον που κόλλησε ειναι αλλο θεμα.
Αν ειχατε πάει για φαί νωριτερα (ακομα και πριν ερθουμε εμείς που εξ αρχής ξεραμε οτι θα αργησουμε) και δεν ειχαμε μπλεξει με το ξεκωλλημα θα υπηρχαν περισσότερες επιλογές για φαγητό...αλλα στις 23:30 ειναι μπερδεμενα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 14:16:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περασατε ολοι μια χαρα και δεν το ξερετε.

Επίσης δεδομένου του καιρού και των συνθηκών ειναι λογικό το οποιοδηποτε προγραμμα να ανατραπεί.

Καλό ειναι να υπάρχει αυτό σαν σκέψη μαζί με καποια μετρα, οχι αδειο ντεποζιτο, αλυσιδες κτλ κτλ

Ποδηλατο στη λίμνη κανατε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 14:34:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Ποδηλατο στη λίμνη κανατε?


με -2 ? Rolling eyes εδω να σταθουμε εξω απο την λιμνη δεν μπορουσαμε απο το κρυο.. Laughing


Κοιτάξτε οσο για το θέμα των αλυσίδων και του κολλήματος , ηξερα οτι τοσα ατομα φτασαν το πρωι και το απογευμα χωρις αλυσιδες, υπέθεσα οτι δεν θα ειχα προβλημα ουτε εγω. Απο κει και περα η μαλ***α εγινε επειδη καθυστερησα να φυγω απο θεσνικη και εφτασα στο βουνο στις 9+ , ετσι πετυχα παγετο πανω με -3 -4 , με αποτελεσμα ακομα και στεγνοι δρομοι να εχουν παγωσει και να γλιστράνε..
Αλλα για αυτο φταιει η κολοδουλεια που με εχωσαν να δουλεψω σαββατο και μαλιστα μεχρι τις 4 Evil ενω κανονικα δεν δουλευω σαββατα καν.. και με ενημερωσαν και παρασκευη βραδυ, γιατι αν ηξερα απο βδομαδες τωρα οτι θα δουλευα πρωι δεν θα ερχομουν για να μην τραβηξω τετοιες καταστασεις και ταλεπωριες και βιασηνες κτλ..

τεσπα. Δεν δικαιολογω καταστασεις. Στραβα ηταν απο την αρχη το σαββατο ... Rolling eyes Evil

Εγω απλος θελω να ευχαριστησω τα παιδια που ξεβολευτηκαν απο την ταβερνα τους και την ζεστουλα τους και ηρθαν εκει πανω να παλευουν 2 ωρες με τις μικροτερες αλυσιδες ... Rolling eyes


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 15:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Εισαι λιγο πιο αυστηρός απ οτι πρέπει..., χωρις να εχεις απαραίτητα αδικο οτι θελει λιγη περισσότερη οργανωση...
Δεν είμαι καθόλου αυστηρός, όσο θα ήθελα να είμαι!
MEMsound έγραψε:
Ομως, στο Πήλιο ειχαμε τους "εκτακτους" που ηρθαν Κυριακη πρωι και δεν ηθελαν βολτα (εγω οπως ειδες "εκανα το προγραμμα" = βολτα στα βουνα του Πηλίου), και προχθες ειχαμε τον πρωινο πάγο που μας χαλασε το αρχικο δρομολογιο.
Εμένα δε μου χάλασε τίποτα, ας είναι καλά το μπλοκέ Laughing
MEMsound έγραψε:
Απο κει και πέρα ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ περιπτωσεις θα μπορουσε να ειχε διευθετηθεί σωστότερα το πράγμα, αν το πρόγραμμα της Κυριακής ειχε ανακοινωθεί ΜΑΖΙ με την ανακοίνωση της εκδρομής - και οποιος θελει ακολουθεί, ενώ να υπάρχει "εκ των προτερων" "plan B" στην περιπτωση που κατι πάει στραβα για τον οποιονδηποτε λόγο.
Την επομενη φορα θα ειμαστε καλητεροι.
Έτσι ήλπιζα από το Πήλιο αλλά... Τσίβος! εεεε σόρρυ, Τζίφος ήθελα να πω Rolling eyes
MEMsound έγραψε:
Περι υπαρξης αλυσίδων σε εκδρομή σε ορεινή περιοχη, ε δεν χρειαζεται να πουμε κάτι καθενας κάνει οτι καταλαβαίνει και χρησιμοποιεί τα χρηματα του αντιστοιχα - τωρα το οτι αλλος τρεχει μετα να ξεκωλήσει αυτον που κόλλησε ειναι αλλο θεμα.
Όπως θα ήθελα να με ξεκολλήσει κάποιος και εμένα σε αντίστοιχη περίπτωση, έτσι έκανα και εγώ για τον άλλο Smile
MEMsound έγραψε:
Αν ειχατε πάει για φαί νωριτερα (ακομα και πριν ερθουμε εμείς που εξ αρχής ξεραμε οτι θα αργησουμε) και δεν ειχαμε μπλεξει με το ξεκωλλημα θα υπηρχαν περισσότερες επιλογές για φαγητό...αλλα στις 23:30 ειναι μπερδεμενα...
Μην αρχίσουμε τα αν... δε θα τελειώσουμε Laughing Laughing

AlienHack έγραψε:
Κοιτάξτε οσο για το θέμα των αλυσίδων και του κολλήματος , ηξερα οτι τοσα ατομα φτασαν το πρωι και το απογευμα χωρις αλυσιδες, υπέθεσα οτι δεν θα ειχα προβλημα ουτε εγω. Απο κει και περα η μαλ***α εγινε επειδη καθυστερησα να φυγω απο θεσνικη και εφτασα στο βουνο στις 9+ , ετσι πετυχα παγετο πανω με -3 -4 , με αποτελεσμα ακομα και στεγνοι δρομοι να εχουν παγωσει και να γλιστράνε..
Μακάκα, στο είπα αυτό ακριβώς την ώρα που ήσουν στα Τέμπη! Αγόρασε αλυσίδες, δε θα φτάσεις ως εδώ! Evil
AlienHack έγραψε:
Εγω απλος θελω να ευχαριστησω τα παιδια που ξεβολευτηκαν απο την ταβερνα τους και την ζεστουλα τους και ηρθαν εκει πανω να παλευουν 2 ωρες με τις μικροτερες αλυσιδες ... Rolling eyes
To Είπα και πριν, είναι θέμα αλληλεγγύης, που θα ζητούσε οποιοσδήποτε βρισκόταν στην κατάσταση σου Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotos 106 (Σωτήρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 gti 1.6 (16V) (1998)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 42
Τόπος: Εδώ και εκεί..

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 15:32:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθε φορα και καλυτερα...Υπηρχε βελτιωση σε σχεση με Πηλιο...Την επομενη φορα θα ειναι ακομα καλυτερα.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 16:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και'γω με τη σειρα μου οτι περασα ΤΕΛΕΙΑ!!!! Love

Σουπερ τα σπιτακια,η περιποιηση, το πρωινο και οι τιμες
(αν εξερεσει κανεις το φαγητο του Σαββατοβραδου, που οπως ειπε και ο Μανθος στις 23:30 ο βραδυ δεν ειχαμε πολλες επιλογες.....)

sotos 106 έγραψε:
Kαλα περασαμε και φετος..Αντε και την επομενη φορα με περισσοτερα στριψιματα και συμμετοχες... Cool Laughing

Υ.Σ. 1 μπραβο και στο διοργανωτη μας Κ. Αρη Τσιβο.


miss pug έγραψε:
Άλλη μια πολύ ωραία εκδρομή με τη σφραγίδα Ghostdog Wink πραγματικά ήταν φανταστικα αν και το χιόνι δεν μας άφησε να τα δούμε όλα αλλά ο καθένας με την παρουσία του έκανε το touring ακόμη πιο ενδιαφέρον!!


Χαιρομαι για τα παιδια που τους αρεσε και περασαν καλα......... και ειπαν ενα ευχαριστω, αναγνωριζοντας την προσπαθεια μου!!!
Για εμενα ειναι μια ακομα χαρα, οταν εισπραττω εναν καλο λογο!!!! Very happy
Σας ευχαριστω απο την καρδια μου παιδακια.... Wink

Steve έγραψε:
Έτσι ήλπιζα από το Πήλιο αλλά... Τσίβος! εεεε σόρρυ, Τζίφος ήθελα να πω Rolling eyes

Eιλικρινά ρε φιλε, αν χαλιεσαι τοσο γιατι ερχεσαι?!?!?!?!?!?!??!
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Πραγματικα για μενα ηταν απιστευτα δυσκολο να οργανωσω τοσους μηνες πριν μια εκδρομη ενω ταυτοχρονα εκανα (και κανω) 2 δουλειες και εδινα κατατακτηριες εξετασεις για το Μετσοβιο Πολυτεχνειο......

Τουλαχιστον στα τοσα χρονια που προσπαθω και διοργανωνω εκδηλωσεις για το club δεν μου εχουν παραπονεθει...... Wink

Ειναι κατι που προσπαθω να το κανω σπαταλωντας ωρες απο τον προσωπικο μου χρονο και χρημα απο την τσεπη μου...... Confused

Παντως Steve (ή οποιος αλλος θελει ) μπορει να ασχοληθει με αυτο το κομματι και να οργανωσει κατι αντιστοιχο........γιατι: "Εξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέει κανείς" Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 17:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην αγχώνεσαι Ghostdog,όλα ωραία ήταν,όσο για την οργάνωση ,όταν υπάρχει πολύ κόσμος είναι φυσικό να προκύψουν δυσκολίες,οποτε ακόμα και έτσι όλα μια χαρά ήταν,οι μέρες δεν έφταναν Very happy .

Υ.Γ.
Ποιος θα ανεβάσει όλες τις φωτό που τραβήχτηκαν?


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 20:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οσες εχω το συντομοτερο (μολις ερθει η ψηφιακη στα χερια μου)...

οι αλλες (εκεινες που εβγαλα με την dslr του Τασου) οταν τις ανεβασει ο Τάσος...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 20:43:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι 1Gb+ , 222 φωτος...

και θέλουν ΟΛΕΣ διόρθωση Whitebalance μιας και είναι ¨ΟΛΕΣ ΤΕΡΜΑ ΨΥΧΡΕΣ(ΜΠΛΕ) γιατι ο μαλ**ας την είχα ξεχάσει σε λάθος ρύθμιση.... Crying or Very sad

αυτό βαριέμαι πιο πολύ αλλιώς θα τις είχα ήδη ανεβάσει..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 20:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίμενα κάθε σου απάντηση, και περιμένω και άλλες για τις οποίες έχω ήδη απαντήσεις... Ανοιχτό βιβλίο είσαι Smile

Ghost Dog έγραψε:
Steve έγραψε:
Έτσι ήλπιζα από το Πήλιο αλλά... Τσίβος! εεεε σόρρυ, Τζίφος ήθελα να πω Rolling eyes

Eιλικρινά ρε φιλε, αν χαλιεσαι τοσο γιατι ερχεσαι?!?!?!?!?!?!??!
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Γιατί επειδή πέραν του ότι είσαι ανεύθυνος, και δεν μπορείς να οργανώσεις κάτι σωστά, επειδή δεν είναι του τύπου σου, γουστάρω να δώ την φάτσα σου για παραπάνω από μόνο 7 ώρες που είχα την τιμή να την δώ το Σ/Κ αυτό (αφού την περισσότερη ώρα ψωλάραμε στα αμάξια, ψάχνοντας τον δρόμο και τί θα κάνουμε...)

Μπορούμε να αξιοποιήσουμε τον χρόνο μας περισσότερο και να βρεθούμε περισσότερο, ΑΝ υπάρχει περισσότερη οργάνωση.
Ghost Dog έγραψε:
Πραγματικα για μενα ηταν απιστευτα δυσκολο να οργανωσω τοσους μηνες πριν μια εκδρομη ενω ταυτοχρονα εκανα (και κανω) 2 δουλειες και εδινα κατατακτηριες εξετασεις για το Μετσοβιο Πολυτεχνειο......
Φάνηκε λοιπόν ότι με τόσα φορτία, δεν πρέπει να ξανααναλάβεις διοργάνωση, ή πρέπει να αφιερώσεις μία (ίσως και να λέω πολύ) ώρα παραπάνω για να δεις τις χιλιομετρικές αποστάσεις, και το ότι είναι και αντιοικονομικό, και χρονοβόρο αυτό που κάναμε την Κυριακή.

Ghost Dog έγραψε:
Τουλαχιστον στα τοσα χρονια που προσπαθω και διοργανωνω εκδηλωσεις για το club δεν μου εχουν παραπονεθει...... Wink
Μία στο Πήλιο και μία τώρα... άλλη ποιά;

Ghost Dog έγραψε:
Ειναι κατι που προσπαθω να το κανω σπαταλωντας ωρες απο τον προσωπικο μου χρονο και χρημα απο την τσεπη μου...... Confused
Κάνε το και μη μιλάς, μην κλαίγεσαι σαν κανα Ε2 μετά!


Ghost Dog έγραψε:
Παντως Steve (ή οποιος αλλος θελει ) μπορει να ασχοληθει με αυτο το κομματι και να οργανωσει κατι αντιστοιχο........γιατι: "Εξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέει κανείς" Wink
Και έχω ασχοληθεί, και έχει πάει μια χαρά, βλέπε τα 3 τελευταία touring στην Αγ. Άννα.


Εδώ ρε παπ**α, όταν σε ρώτησα για προκαταβολή, αντί να βάλεις ένα στάνταρ ποσό που είναι το αυτονόητο, ψάχναμε 10ευρα και 5ευρα όταν ήρθε η ώρα να πληρώσουμε το δωμάτιο... Πού να αρχίσουμε και πού να τελειώσουμε δηλαδή...

Και στα λέω, όχι για να στην πώ, αλλά για να δεις ότι με 5 απλές κινήσεις μπορούσαμε να ήμασταν καλύτερα. Και στο κάτω κάτω, δεν είδα να λες τίποτα ότι θες βοήθεια και σου αρνηθήκαμε... Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 21:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μη κανετε σα γκομενες.τελος καλο,ολα καλα.κ οταν θα ειστε ξεκουραστοι,θα τα σκεφτεστε κ θα γελατε.ειναι οπως στο στρατο,που ολοι κλαιγομαστε για το χωσιμο,κ μετα απο χρονια σκεφτομαστε οτι ηταν κ αλλοι μαζι μας κ δε τα περασαμε μονοι μας,οποτε ειχε κ ενα χαβαλε το ολο θεμα Wink
κριμα που δε μπορεσα να ερθω κ εγω Crying or Very sad ελπιζω να πανε ολα καλα,να μας εχει ο θεος ολους καλα,κ να μπορεσω στην επομενη Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 22:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κλάνουμε σαν γκόμενες ρε Βάγγο, απλά ξενερώνω όταν μέσα σε τόσο λίγο χρόνο, αντί να ειδωθούμε, χρονοτριβούμε άδικα και χωρίς λόγο! Αυτό μου τη σπάει!

Είμαστε μια καλή παρέα, αλλά όταν βρισκόμαστε, καλύτερα πιστεύω είναι από κοντά να είμαστε παρά στα αμάξια του μέσα ο κάθε ένας... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιαν 2012, 22:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν συνεχισεις να παραπονιεσαι,θα δικαιολογηθουν τα γουστα σου για το ΚΤΜ 990,που σημαινει οτι γερνας Laughing
η αποσταση γενικα ηταν μακρια,κ ο χρονος λιγος,αυτος ηταν κ ο λογος που δεν ανεβηκα.θα ξεκινουσαμε απογευμα,θα φταναμε βραδυ,οποτε φαι κ υπνο γτ θα ειμασταν κομματια Crying or Very sad
μια χαρα περασατε,μην αγχωνεσαι,εγινες κ ηρωας,αφου ξεκολησες τον αλιεν απο τον παγο... Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιαν 2012, 01:00:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Και έχω ασχοληθεί, και έχει πάει μια χαρά, βλέπε τα 3 τελευταία touring στην Αγ. Άννα.


ΠΟΣΟ Π@Π@Ρ@$ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ?????? Evil Evil Evil

Το ιδιο ειναι να οργανωσεις ενα τουρινγκ και το ιδιο να παρεις τηλ και να κλεισεις για 10 σκηνες σε ενα καμπινγκ????????
Mad Mad Mad Mad Mad

Τεσπα τον επομενο ανελαβε το εσυ, αλλιως μπουκωσε............

Τα υπολοιπα απο κοντα!
Ας μη γ@μησ0υμε ακομα και αυτο το τοπικ...... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιαν 2012, 12:25:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Το ιδιο ειναι να οργανωσεις ενα τουρινγκ και το ιδιο να παρεις τηλ και να κλεισεις για 10 σκηνες σε ενα καμπινγκ????????
Mad Mad Mad Mad Mad
Όχι, έχει διαφορά καμιά 10αριά τηλέφωνα για ταβέρνα κλπ, έχεις απόλυτο δίκιο Rolling eyes
Ghost Dog έγραψε:
Τεσπα τον επομενο ανελαβε το εσυ, αλλιως μπουκωσε............
Ο μόνος που θα μπουκώσει, είσαι εσύ Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιαν 2012, 13:26:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε αδερφαρες του ελεους και οι δυο!! Cool


καπου στην μεση ειναι η αληθεια.

ο χρονος ηταν οντως λιγοστος και οι αποστασεις μεγαλες ΑΝ και με καλυτερη μελετη των διαδρομων και του προγραμματος πιστευω οτι θα μπορουσαμε να γλυτωσουμε μεχρι και 40χλμ (τα οποια σε στοφοδιαδρομη πανω στο βουνο μεταφραζονται σε αρκετη ωρα)

Επισης το θεμα την βραδυνης ταβερνας το σαββατο θα μπορουσε να εχει λυθει πριν μηνες. Επειδη δουλευα σε τουριστικα γραφεια για 10 χρονια (στα PC βεβαια αλλα εβλεπα τι γινοταν) το ποιο απλο ειναι ,μπαινω ιντερνετ , βλεπω μια ταβερνα ή αν μου εχουν πει γνωστοι για τιο ποια ειναι καλη, παιρνω τηλεφωνο βδομαδα πριν και λεω, ταδε του μηνος θα ερθουμε τοσα ατομα . Ενα γευμα με τοσα κρεατα τοσες σαλατες τοσα κιλα κρασια ποσο θα βγει. σου λενε και αν σ'αρεσει το νουμερο κλεινεις. Αν οχι πας στον επομενο. Ετσι λες και στα ατομα που θα συμετεχουν οτι σε εκεινη την ταβερνα που θα παμε το φαι θα βγει 10-14-18 ευρώ. να ξερουν και αυτοι να καθοριζουν το budget τους και να ειναι ολοι καλημενοι.

Αρη δεν στα λεω ουτε να σου κανω τον εξυπνο ουτε εχω κατι να πω για την οργανωση σου, μια χαρα ηταν υπο τις συγκεκριμενες συνθηκες πιεσης χρονου. ΑΠλος τα εχω δει στα τουριστικα και ξερω κολπακια που λυνουν χερια.
Απο την αλλη ουτε με ενδιαφερει να οργανωσω εκδρομη ουτε μπορ να μιλαω για την συγκεκριμενη καθοτι εμεινα πανω και τραβηξα και αλλα 2 ατομα για 2 ωρες να με ξεκολησουν.. Rolling eyes

Για τον 30ποντο , ξερουμε ολοι οτι ειναι ανθρωπος των σπηλαιων στον τροπο που τα λεει (ωμα σαν το κρεας που τρωει Wink ) αλλα μπορω να τον καταλαβω στο οτι ηθελε (οπως και εγω εξαλου) να κατσει να μιλήσει με τα παιδια και να τα δει για περισσοτερο χρονο. Και οχι να κανει τοσο μεγαλες στροφοδιαδρομες και να ειναι στο τιμονι για 10 ωρες.. σε αυτο εχει δικιο. Εμενα προσωπικα μου αρεσαν πολυ οι διαδρομες και οι ρυθμοι κτλ κτλ και καραευχαριστηθηκα το αμαξι μου ... απλος μετα απο 1-2 ωρες στο τιμονι κουραστηκα και η χαρα -απολαυση αντικαταστηθηκε με βαρεμαρα/κουραση και πληξη..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιαν 2012, 18:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά έλεος.....!!!!Εντάξει τα χλμ ήταν αρκετά αλλά τι να πούμε εγώ και ο Τάσος που ήρθαμε από Αθήνα αυθημερόν και γράψαμε 850χλμ σε μια μέρα Question
Τέσπα γενικά είχε χαβαλέ γαμάτο φαγητό καλή παρέα και αυτό είναι που μετράει...
Μπράβο στον Άρη που ακόμα και με τόσα που είχε να ασχοληθεί εκτός εκδρομής, τα κανόνισε μια χαρά.... Wink
Την επόμενη φορά θα είναι ακόμα καλύτερα και λιγότερο απρόοπτα λόγω καιρού οπότε ας μείνουν στο μυαλό μας μόνο τα ευχάριστα Cool


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alekou (Alexis)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

BatMobile 1993 6.5L V8

Ένταξη: 24 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Ιαν 2012, 19:07:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλικάρια μια χαρά περασαμε!

Ελπιζω στην επομενη εκδρομη να τρεξουμε ολοι περισσοτερο (στο βαθμο που μπορει ο καθε ενας μας) και να οργανωσουμε το ολο σκηνικο ακομη καλυτερα.


Ghost dog μια χαρα τα οργανωσες ολα φιλε. Την επομενη φορα που ια οργανωσουμε κατι στειλε μου ενα pm για να βοηθησω κι εγω.


Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Photoman (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 24 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2012, 09:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια μεγάλη καλημέρα σε όλους και φυσικά ενα μεγάλο μπράβο στον Άρη που κανόνισε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο αυτή την εκδρομή Very happy

Πραγματικά άξιζε η απόσταση με την παρέα και τις ατάκες-
η διαμονή στα σπιτάκια που ήταν και με το παραπάνω σούπερ-
το πρωϊνο με ολα τα σπιτικοκαλοφτιαγμένα-
και η κυριακάτικη στροφοβολτούλα προς φράγμα με top προορισμό την μασαμπούκα...χιχιχι

τα ντοκουμέντα ακολουθούν:

http://s38.photobucket.com/albums/e137/photoman1100/Limni%20Plastira/



...έστω γι' αυτό το λίγο και εφόσον το επιτρέπουν οι συνθήκες, αφού πλέον οι εκδρομές-δραστηριότητες είναι μετρημένες, μπορεί με λίγη καλή θέληση και διάθεση ο κάθε ένας να περάσει όμορφα με την παρέα Very happy


Soul Emotions For Cool Funky People!
http://www.photographytips.com/page.cfm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2012, 13:21:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίος ρε Μητσο!
Το απογευμα ή αυριο (οποτε προλαβω) θα ανεβασω κι εγω...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενη
Σελίδα 10 από 12

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2057s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on