PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

avatars
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vrass! (Kώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ford Fiesta S 1.6

Ένταξη: 07 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Οκτ 2007, 00:01:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνοι, αυτός ο κίνδυνος πάντα υπάρχει. Αλλά πιστεύω ότι γενικά οι χρήστες του φόρουμ θα το σεβαστούν και δεν θα το γεμίσουν με τέτοιο υλικό. Αν ήταν θα είχε γίνει ήδη στις υπογραφές.
Επειδή είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο φόρουμ βέβαια, δεν ξέρω αν έχει υπάρξει τέτοια κατάσταση παλιότερα, οπότε δικαίως λαμβάνει η διαχείρηση τα μέτρα της... Σε άλλα φόρουμ πάντως που παρακολουθώ καιρό δεν υπήρξε πρόβλημα, εκτός λίγων μεμονωμένων περιπτώσεων, οι οποιες αντιμετωπίστηκαν με μια σύσταση από τους διαχειριστές. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Οκτ 2007, 00:30:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Vrass! έγραψε:
Σε δύο άλλα φόρουμ που συμμετέχω, υπάρχει η δυνατότητα να βάλει ο καθενας το avatar που θελει, είτε από τα έτοιμα είτε κάποιο δικό του, υπό την προϋπόθεση η εικόνα να είναι jpg και να μην ξεπερνάει καποιες διαστάσεις (νομίζω 100x100 pixels). Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις, το λογισμικό δεν δέχεται το avatar. Λογικά θα μπορεί να γίνει το ίδιο και εδώ. Wink




Εγώ πάντως βρήκα τη λύση και έβαλα το προηγούμενό μου αυτοκίνητο για avatar και το καινούργιο για υπογραφή... Laughing


Και μπορει να γεμισει το φορουμ με κωλους και βυζια....


Θεωρώ πως αν καποιος θελει να βαλει κάποια δικιά του φωτο... το κανει μεσω της υπογραφής.

Τωρα για το περιεχόμενο του αβατάρ πιστεύω δεν τίθεται θέμα βυζιού κτλ αφού ηδη στο φορουμ υπάρχει αρκετό, ευτυχώς στις κατάλληλες ενότητες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
liontaraki (GEORGE)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 CC 1.6T

Ένταξη: 06 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 11:07:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια,δεν μπορω να ανεβασω avatar στο προφιλ μου.Κανω κανονικα ολες τις επιλογες αλλα στο τελος οταν τσεκαρω το προφιλ μου τοτε βλεπω οτι δεν το εχει ανεβασει.Καποιο λαθος βγαλει......το εχω δοκιμασει σε δυο υπολογιστες χωρις αποτελεσμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 23:55:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ήταν ελεύθερα τα avatars, θα είχαμε γεμίσει βυζιά και κώλους.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 00:39:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν ήταν ελεύθερα τα avatars, θα είχαμε γεμίσει βυζιά και κώλους.

βυζά, όχι βυζιά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 13:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είσαι και σύ από Λάρισα? Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 14:33:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι απο Θεσσαλονίκη είμαι, αλλά ειναι universal λεξη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 16:25:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούλ 2008, 17:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused
΄
Κρίμα Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (X - Stazi)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


PEUGEOT 206 XS

Ένταξη: 11 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 221

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 20:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused


Αν δεν το έχεις ηδή προσπαθήσει μπες στο προφιλ σοθ και διαλεξε ενα απο αυτά που υπάρχουν ήδη. Θα δεις στο τέλος της σελίδας παρουσίαση φωτοθήκης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (X - Stazi)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


PEUGEOT 206 XS

Ένταξη: 11 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 221

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 20:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused
΄
Κρίμα Sad


νούμερο !!!! Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2008, 08:46:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έγραψε:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused


Αν δεν το έχεις ηδή προσπαθήσει μπες στο προφιλ σοθ και διαλεξε ενα απο αυτά που υπάρχουν ήδη. Θα δεις στο τέλος της σελίδας παρουσίαση φωτοθήκης.


Δυστηχώς δεν γίνεται κάτι με τα avatar του forum,προσπαθώ και εγω να βάλω απο εκεί αλλά δεν γίνεται τίποτα. Nod
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kartisem (Thanos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206

Ένταξη: 10 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2008, 09:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω το προσπαθησα,αλλα ανεπιτυχως....ετσι λοιπον,αρκουμαι στην ιδεα οτι θα με φανταζεσται!!!!...
ειμαι γαματος!!!πολυ με γουσταρω!!!!!
(αν με σνομπαρουν τα avatars,τα διπλο-σνομπαρω!!!!)


(περα απ τη πλακα,ουτε εμενα δουλευει...μηπως εχει σχεση το γεγονοσ οτι ειμαστε ακομα fresh-members??)
Evil


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 10:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα όχι δεν φταίει αυτό στανταρ,να φανταστείς οτι πιο παλιά είχα avatar και έκανα το λάθος να παω να το αλλάξω και μετά έφαγε εξαφανιζόλ το avatar!! Bluegrab
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Athens (Αθηνά)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206cc 1.6

Ένταξη: 11 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 570
Τόπος: Αιγάλεω

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούλ 2008, 18:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια το εχω προσπαθήσει άπειρες φορές και δείτε τι μου βγάζει τα οποία τα έστειλα και σε mail στο info@psclub.gr.
Πατάω και επιλέγω άβαταρ και μου βγάζει
Warning: closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/functions_selects.php on line 45

Όταν πατάβ Υποβολή για να αποθηκευτεί το προφιλ με το νέο άβαταρ μου βγάζει πάνω πάνω:

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 54

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 70

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 71

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 806

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 808

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 809



Και το άβαταρ δεν το πέρνει με τίποτα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 15:27:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Athens έγραψε:
Και το άβαταρ δεν το πέρνει με τίποτα...


+1

Ουτε εγω μπορω να βαλω αβανταρ!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 15:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφίλ

Παρουσίαση φωτοθήκης

Επιλέγετε το άβαταρ με την κουκίδα

Πατάτε το κουμπάκι από κάτω Επιλογή άβαταρ

Υποβολή στην επόμενη σελίδα.

Και το άβαταρ έχει αλλάξει. Very happy

(κατά προτίμηση με firefox)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 15:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα!Το εκανα τοσες φορες +1 που το ειπες τωρα αλλα τζιφος Crying or Very sad


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 15:56:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
Μπα!Το εκανα τοσες φορες +1 που το ειπες τωρα αλλα τζιφος Crying or Very sad

Ε τί να πώ, κάτι κλάνεις λάθος!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Δευ 18 Αύγ 2008, 18:22:37, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Αύγ 2008, 16:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ μόλις το δοκίμασα.....και με firefox Sad ....αλλα τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4104s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on