PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

avatars
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2002, 03:30:37    Θέμα δημοσίευσης: avatars Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια δεν ηξερα πως να σας ενημερωσω κι ανοιξα ολοκληρο Topic.
sorry απο τους admin.

Βρηκα μερικα ενδιαφεροντα avatars για peugeot, στην εξης διευθυνση :

http://www.peugeotperformance.net/en/index.html


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2002, 09:33:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMIP έγραψε:
Βρηκα μερικα ενδιαφεροντα avatars για peugeot,


...τα οποία όμως μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε μόνο σαν υπογραφή Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2002, 12:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wraia einai !! :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Αύγ 2002, 13:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για υπογραφή καλά είναι!!!!! :D

Onfire Πως φαίνετε ότι το χάρηκα. Onfire



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Αύγ 2002, 02:03:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ μπουρι αυτη H sebring!
με βλεπω στην επομενη καρτα καυσαεριων να λαδωνω 10χιλιαρο για 3 χιλιαρικα που κανει η καρτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 16:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Avatar Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια δεν μπορειτε να κανετε κατι με τα avatar?Δεν μπορω να βρω κατι ωραιο για μενα.Στα 106 μας ριχνετε τρελα.Συγκρινω με αυτα που εχετε για τα 206 και ζηλευω.Εδω σκεφτομουν να βαλω του GTI που ειναι φοβερο.
Δεν μπορειτε να βαλετε κατι επιπλεον?Επισης γιατι δεν αφηνετε να βαλει ο καθενας το δικο του?


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 16:25:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: AVATAR:ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Επισης γιατι δεν αφηνετε να βαλει ο καθενας το δικο του?


Θωμά συμφωνώ απόλυτα. Αυτό θα ήταν το καλύτερο! Twisted evil

Παρακαλώ τους παράγοντες και τους webmasters του club να μας ενημερώσουν αν αυτό είναι εφικτό Confused Confused Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 19:09:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει. Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.

Για τα Αvatars αμα μου υποδείξετε καλύτερες φωτό που να κυκλοφορούν για 106, ευχαρίστως να εμπλουτίσω την κατηγορία. Και όχι τπτ καγκουρώ... Κανονικά 106 λεμε.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 09:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Μπορεί δηλαδή να γίνει και χειρότερη η κατάσταση??? Shocked



Sidobre έγραψε:
Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει.


Αυτό με το "μεγάλο"...... κάτι σημαίνει δεν μπορεί.... κάποιο αποθημένο είναι Twisted evil



Sidobre έγραψε:
Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.


Εμπαινε Γιούτσοοοοοοοοοοοοοοοοο Twisted evil
Πάρτους τα κεφάλιαααααααα Very happy
Συμφωνώ απόλυτα!!!! Twisted evil


Παίδες..... σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε ένα πεντάλεπτο να ανοίξει η σελίδα γιατί είναι γεμάτη από ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωτό στις υπογραφές??
Οχι??? Για ρωτήστε και κάποιους χρήστες που μπαίνουν online με απλές γραμμούλες και όχι με Dsl...
Προσωπικά κάποια στιγμή που είχα μπει από το σπίτι... κόντεψα να κάνω το laptop χαλκομανία από τα νεύρα μου Evil


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 10:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:

Sidobre έγραψε:
Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει.


Αυτό με το "μεγάλο"...... κάτι σημαίνει δεν μπορεί.... κάποιο αποθημένο είναι Twisted evil


Ελα ελα αηδιες... Exclamation
Ολο εκει το μυαλο σας.... Exclamation Shocked

(τελικα αυτες οι κοπελες του club θα μας χαλασουν,το βλεπω... Twisted evil Laughing Laughing Laughing )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 11:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:

Ελα ελα αηδιες... Exclamation
Ολο εκει το μυαλο σας.... Exclamation Shocked

(τελικα αυτες οι κοπελες του club θα μας χαλασουν,το βλεπω... Twisted evil Laughing Laughing Laughing )



Κρίνοντας απ την υπογραφή σου Γιάννη μου.... έχεις λόγους να ενίστασε!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bluewinter 
Μέλος
Μέλος


206 gti

Ένταξη: 01 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 188

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 21:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
Παίδες..... σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε ένα πεντάλεπτο να ανοίξει η σελίδα γιατί είναι γεμάτη από ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωτό στις υπογραφές??
Οχι??? Για ρωτήστε και κάποιους χρήστες που μπαίνουν online με απλές γραμμούλες και όχι με Dsl...
Προσωπικά κάποια στιγμή που είχα μπει από το σπίτι... κόντεψα να κάνω το laptop χαλκομανία από τα νεύρα μου Evil


Aυτό που λέει η Αναστασία με τις υπογραφές έχει δίκιο. Συχνά κολλάει ολόκληρη η σελίδα γιατι κατεβάζει κάτι τεράστιες υπογραφές!!!!!
Όσο για τα 106 όντως είναι λίγο αδικημένες οι φώτο αλλά πιστεύω ότι αυτό έγινε από μη άλλη επιλογή. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 00:37:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει. Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.

Για τα Αvatars αμα μου υποδείξετε καλύτερες φωτό που να κυκλοφορούν για 106, ευχαρίστως να εμπλουτίσω την κατηγορία. Και όχι τπτ καγκουρώ... Κανονικά 106 λεμε.


Αυτο δεν ειναι λυση.Αν ειναι ετσι κοψε και τις υπογραφες.Γιατι αφηνεις τις υπογραφες και δεν αφηνεις αλλα avatar?Και που ειναι το προβλημα αν βαζει ο καθενας ο,τι θελει αρκει να ειναι στο σωστο μεγεθος?
Επιπλεον σε ποσα αλλα φορουμ που μπαινω, σε ολα επιτρεπεται η χρηση διαφορετικου avatar.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 12:19:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμά υπάρχει σε avatar το αυτοκινητό σου ακριβώς....

Μήπως δεν το χεις προσέξει...?

Arrow


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 12:23:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αληθεια ρε Θωμα,γιατι εβαλες το απλο 106 και δεν εβαλες αυτο που σου εδειξε ο Μιχαλης! Rolling eyes


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 15:35:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομολογω οτι δεν το ειχα δει παιδια οτι υπηρχε αυτο το avatar.Ωστοσο θα μου αρεσε να χρησιμοποιησω το avatar που εχω και στα αλλα φορουμ.
Τεσπα απλα ειπα τη γνωμη μου.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Θέλω να ανεβάσω δικό μου Αβαταρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γίνεται????

Να δώσω διεύθυνση και να ανεβάσω άλλο Άβαταρ; Αφού για 306 δεν έχετε κάτι της προκοπής έτσι και αλλιώς... Εγώ θέλω κινούμενο, έχω βρει, αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω. Γίνεται...;;; Ε??? Ε??? Ε??? Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing ΟΧΙ Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tσούκ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:44:25    Θέμα δημοσίευσης: Καλαααααααααα....................... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουλάχιστον πάρτε το Link και δείτε το καλύτερο Άβαταρ ever...


http://forums.bimmerforums.com/forum/vb3avatar/avatar20264_1.gif


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3155s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on