PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Group-Buy Plasti Dip
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιούν 2013, 19:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Στο youtube υπάρχουν βιντεο από τον γνωστό τύπο που κάνει αυτοκίνητα... Τα πλένει με πιεστικό από τους 10 πόντους και η βαφή δεν παθαίνει τίποτα.....!!!!!

Επίσης, πήρε το μάτι μου ένα κατάστημα στο Χαλάνδρι οτι φέρνει και σταμάτησα να ρωτήσω αν μπορούμε να πάρουμε μια προσφορά για μεγάλη ποσότητα....

Οι τιμές που μου έδωσε είναι :

27 ευρώ το ένα σπρέι

80 το σετ των 4 σπρέι που δίνονται ως kit για βάψιμο 4 ζαντών.

Σε όλα τα χρώματα. ματ, μεταλλικά, φωσφοριζέ

Έχω κάνει μια επαφή οπότε αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι το προχωράμε... Wink


καλα το 27 ευρώ είναι αντε γεια τιμή..... το 15 ευρώ είναι καλή τιμή που λέει ο vauxhall, φυσικά αν ισχύει για όλα τα χρώματα και όχι μόνο το μαύρο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιούν 2013, 20:19:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Στο youtube υπάρχουν βιντεο από τον γνωστό τύπο που κάνει αυτοκίνητα... Τα πλένει με πιεστικό από τους 10 πόντους και η βαφή δεν παθαίνει τίποτα.....!!!!!

Επίσης, πήρε το μάτι μου ένα κατάστημα στο Χαλάνδρι οτι φέρνει και σταμάτησα να ρωτήσω αν μπορούμε να πάρουμε μια προσφορά για μεγάλη ποσότητα....

Οι τιμές που μου έδωσε είναι :

27 ευρώ το ένα σπρέι

80 το σετ των 4 σπρέι που δίνονται ως kit για βάψιμο 4 ζαντών.

Σε όλα τα χρώματα. ματ, μεταλλικά, φωσφοριζέ

Έχω κάνει μια επαφή οπότε αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι το προχωράμε... Wink


καλα το 27 ευρώ είναι αντε γεια τιμή..... το 15 ευρώ είναι καλή τιμή που λέει ο vauxhall, φυσικά αν ισχύει για όλα τα χρώματα και όχι μόνο το μαύρο.


Θα ισχύει για το μαύρο,το άσπρο,το κόκκινο,το διάφανο και το gunmetal.Τα υπόλοιπα λογικά περίπου 2 ευρώ επιπλέον αλλά όπως προείπα οι τελικές τιμές θα βγουν με την παραλαβή.


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιούν 2013, 20:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
MEMsound έγραψε:
ποσο κραταει μια τετοια βαφη?
με πλυσιμο με "σφουγγαρι και χερι" 1 φορα/15μερες?


Αλλα εχει μια διαφορα....δεν το στεγνωνεις με πετσι...


Τα δικά μου κομμάτια με πετσί τα στεγνώνω.Πιστεύω είναι η καλύτερη λύση.


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιούν 2013, 22:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι τιμές που μου είπε είναι για ΌΛΑ τα χρώματα... Και τα καινούρια... Προφανώς και δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω 27 ευρώ για ένα σπρέι... Απλά ανάλογα το τι θέλουμε, στα 20 το σπρέι που βγαίνουν από τις τετράδες, έλεγα να παίρναμε τετράδες και να τα σπάγαμε μετά.

Αλλά αν μιλάμε για 15 ευρώ προφανώς και δεν συζητάμε για αυτόν που λέω εγώ, καθώς στα 4 σπρέι η διαφορά τιμής είναι άλλο ένα....!!


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arisnouk86 (Αριστείδης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 cc 1.6 120hp

Ένταξη: 10 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 14:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονο 5 σπρει για ενα αυτοκινητο? Μου φαινεται λιγο. Μιλαω παντα για ενα 207. Αν μπορουσε να μας διαφωτισει ο vauxhallθα του ημουν ευγνωμον. Σε περιπτωση που γινει αλλαγη χρωματος (εστω και προσωρινη) δεν θα πρεπει να δηλωθει για να μην εχεις προβλημα με κτεο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 14:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι πρεπει να αλλαχτει η αδεια. Ενας φιλος με ενα Civic το αγορασε κιτρινο, το τρακαρει, παει το κανει τουμπανο με προφυλακτηρες ,ζαντες αεροτομες κλπ και το βαφει ασπρο. Δεν το αλλαζει στην αδεια, τον σταματαει αστυναμια και ουτε που το προσεξε ο αστυνομικος....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 14:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5 σπρει θες για ζαντες σε περιπτωση που κανεις κανα λαθος η δε σου βγει καλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 16:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
Ναι πρεπει να αλλαχτει η αδεια. Ενας φιλος με ενα Civic το αγορασε κιτρινο, το τρακαρει, παει το κανει τουμπανο με προφυλακτηρες ,ζαντες αεροτομες κλπ και το βαφει ασπρο. Δεν το αλλαζει στην αδεια, τον σταματαει αστυναμια και ουτε που το προσεξε ο αστυνομικος....


H άδεια γράφει χρώμα σασί...! Αν ήταν να αλλαχτεί η άδεια θα έπρεπε να το κάνουν και όσοι τα ντύνουν με αυτοκόλλητο...!! Δεν χρειάζεται να δηλωθεί.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arisnouk86 (Αριστείδης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 cc 1.6 120hp

Ένταξη: 10 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 16:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις ζαντες τις εχω κανει. Χρειαστικα 3,5 σπρει. Τις εκανα 4-5 χερια. Εδω και ενα χρονο ειναι οκ! Το θεμα ειναι ολο το αμαξι... Θα ειναι μαγεια... μαυρο ματ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 23:00:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ένα μεσαίο αυτοκίνητο χρειάζονται περίπου 10 λίτρα.Για το δικό σου αν είναι αυτό στη φωτό μπορεί και 8-9.Σε περίπτωση τώρα που πάς από μαύρο σε άσπρο για παράδειγμα(όπως λέω και στο σάιτ),τότε υπολόγισε + 2 περίπου.Αυτή η ποσότητα είναι για να γίνουν 4-5 καλά χέρια και να μην υπάρχει πρόβλημα και όταν αφαιρεθεί να γίνει σε μεγάλα κομμάτια.Για την άδεια δεν γνωρίζω γιατί είναι μπερδεμένα τα πράγματα και μπορεί να τύχεις σε κανέναν περίεργο.Εγώ πάντως θα την αλλάξω μόλις το βάψω.Για τις ζάντες 1 για κάθε μία είναι αρκετό.


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Ιούν 2013, 23:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
Oι τιμές που μου είπε είναι για ΌΛΑ τα χρώματα... Και τα καινούρια... Προφανώς και δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω 27 ευρώ για ένα σπρέι... Απλά ανάλογα το τι θέλουμε, στα 20 το σπρέι που βγαίνουν από τις τετράδες, έλεγα να παίρναμε τετράδες και να τα σπάγαμε μετά.

Αλλά αν μιλάμε για 15 ευρώ προφανώς και δεν συζητάμε για αυτόν που λέω εγώ, καθώς στα 4 σπρέι η διαφορά τιμής είναι άλλο ένα....!!


Για ποιο plasti dip σου μιλούσε?Γιατί σε τετράδες πωλείται το γερμανικό και όχι το αμερικάνικο.


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Ιούν 2013, 00:47:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

VAUXHALL έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Oι τιμές που μου είπε είναι για ΌΛΑ τα χρώματα... Και τα καινούρια... Προφανώς και δεν υπάρχει περίπτωση προσωπικά να δώσω 27 ευρώ για ένα σπρέι... Απλά ανάλογα το τι θέλουμε, στα 20 το σπρέι που βγαίνουν από τις τετράδες, έλεγα να παίρναμε τετράδες και να τα σπάγαμε μετά.

Αλλά αν μιλάμε για 15 ευρώ προφανώς και δεν συζητάμε για αυτόν που λέω εγώ, καθώς στα 4 σπρέι η διαφορά τιμής είναι άλλο ένα....!!


Για ποιο plasti dip σου μιλούσε?Γιατί σε τετράδες πωλείται το γερμανικό και όχι το αμερικάνικο.


Πολύ σωστά Γρηγόρη...!! Για το Γερμανικό μου έλεγε αυτός, και μου είπε οτι αν θέλουμε να κάνουμε ολόκληρο αυτοκίνητο τότε ΜΟΝΟ με το Αμερικάνικο...
Ξέρεις τι διαφορά έχουν....?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Ιούν 2013, 09:13:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ σωστά Γρηγόρη...!! Για το Γερμανικό μου έλεγε αυτός, και μου είπε οτι αν θέλουμε να κάνουμε ολόκληρο αυτοκίνητο τότε ΜΟΝΟ με το Αμερικάνικο...
Ξέρεις τι διαφορά έχουν....?[/quote]

Το γερμανικό δεν το γνωρίζω και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.Έχω ακούσει γνώμες αλλά μπορείτε να κάνετε μια έρευνα στη google όπου σίγουρα θα διαβάσετε διάφορα.Να σημειώσω απλώς ότι το αμερικάνικο(performix) είναι το πρώτο που δημιουργήθηκε πριν 40 περίπου χρόνια και είναι αυτό που χρησιμοποιούν σχεδόν όλοι αν ρίξετε μια ματιά στα βιντεάκια.Το γερμανικό δημιουργήθηκε τα τελευταία χρόνια αγοράζοντας τα δικαιώματα της ονομασίας από την plasti dip(performix).


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Ιούν 2013, 17:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι αυτό που λες το έχω προσέξει, και μάλιστα στην αρχή ήμουν λίγο καχύποπτος μήπως το γερμανικό (που δεν έχει την συνηθισμένη μπλε συσκευασία) πρόκειται για καμία αντιγραφή και είναι κάτι ''τύπου'' plastidip...

Οκ λοιπόν... Όταν έχεις κι εσύ τελικές τιμές, ρίξε μια ενημέρωση και το βλέπουμε με όσους ενδιαφερόμενους υπάρχουν. Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Ιούν 2013, 21:15:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιούν 2013, 18:17:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γρηγόρη είχαμε κανένα νέο.....?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Ιούν 2013, 13:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η παραγγελία έχει ολοκληρωθεί να φανταστώ?



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Ιούν 2013, 14:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει καν αρχίσει....


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nick sapanidis 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 rc

Ένταξη: 20 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: ΚΟΖΑΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Ιούν 2013, 14:41:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mrtclub έγραψε:
Η παραγγελία έχει ολοκληρωθεί να φανταστώ?

μιλα με τον VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ) πιο πανω και λογικα θα σου στειλει.Εγω ετσι εκανα.πηρα 4 spay για τις ζαντες και μου τα εστειλε με τα κτελ. Thumb Left


tuned by DynoExelixis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
VAUXHALL (ΓΡΗΓΟΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


OPEL ASTRA GTC

Ένταξη: 19 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούν 2013, 12:09:09    Θέμα δημοσίευσης: plasti dip Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα.Τα πράγματα θα είναι στο λιμάνι όπως έχω πει την άλλη Κυριακή(7 Ιουλίου).Μόλις εκτελωνίσω θα είναι διαθέσιμα.Όποιος θέλει μου λέει για να κάνω προκράτηση.


www.plastidip-hellas.gr
www.hatzipolitis-ydravlika.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,277s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on