PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 lemans bucket καθισμα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Οκτ 2011, 10:36:49    Θέμα δημοσίευσης: 207 lemans bucket καθισμα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα
Τεντωθηκα( Embarassed ) προχθες και ακουω ενα κρατσ....λεω εσπασε το πλαστικο στην πλατη του καθισματος...αλλα τελικα εσπασε μονο το κουμπωμα που εχει στον δεξιο ωμο.Πηγα αντιπροσωπεια και λενε δεν το αλλαζουν το κουμπωμα,παρα ολη την πλατη......260-290 δεν θυμαμαι ακριβως.....
Μηπως ξερει καποιος φιλος που μπορω να το παω για να φτιαξουμε μονο το κουμπωμα;
Ευχαριστω


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2011, 09:32:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι μου το θύμησες τώρα...και εμένα έσπασε ακριβώς το ίδιο πλαστικό που λες...με μια αναιπαίσθητη πίεση...και τώρα κάνει συνέχεια ενα ηλίθιο τρίξιμο σπαστικό...αντιπροσωπία δε ρώτησα, αλλά ελπίζω να μπορεί να κολληθεί με σιλικόνη το σημείο...θέλει πίεση προς τα πάνω και κόλλημα για να ρθει στα ίσα του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2011, 10:24:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα εσπασε το κλιπακι που ενωνει την πλατη(πλαστικο) με το δερμα...εαν ειναι το ιδιο λογικα θα βρουμε λυση σε καποιον οπου κανει δουλεια με ταπετσαριες αν σου εχει σπασει το πλαστικο....τιμη αντιπροσωπειας για ολοκληρη την πλατη ειναι ή 250 ή 290....δεν πολυακουσα καλα γιατι μου ηρθε καπως.


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2011, 11:24:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ το έχω αυτό στο GT.
Μου τρίζουν τα καθίσματα και ειδικά του συνοδηγού γιατί προφανώς
κάτι έχει σπάσει / μετατοπιστεί εκεί μέσα...
Και θέλω να πάω κι εγώ να το κοιτάξω, σε κάποιον ταπετσέρη ίσως ( ; )

Προς το παρόν, δυναμώνω λίγο τη μουσική για να μην ακούω
αυτό το σπαστικό τρίξιμο. Wink

Αν το αφήσουμε και δεν το επισκευάσουμε, υπάρχει περίπτωση
να γίνει χειρότερος ο θόρυβος ή να σπάσει / καταστραφεί κάτι άλλο εκεί μέσα
και να μείνουμε χωρίς υποστήριξη στην πλάτη και μέση;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2011, 12:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@Byakuya

Και εμένα το ίδιο ακριβώς πλαστικό έσπασε...δεν επηρεάζει πουθενά την λειτουργικότητα των καθισμάτων, οπότε σε ένα ταπετσέρη και αν βρούμε τρόπο το φτιάχνουμε...αλλιώς μαθαίνουμε να ζούμε με τους τριγμούς...

@Μαριάνα

Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο σημείο γιατί του GT δεν έχει τόσο έντονες τις στηρίξεις των ώμων... όχι ότι βοηθάνε και πολύ εκεί που είναι... Wink
Να πάθει πάντως κάτι παραπάνω το κάθισμα δεν νομίζω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2011, 12:24:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Byakuya έγραψε:
Εμενα εσπασε το κλιπακι που ενωνει την πλατη(πλαστικο) με το δερμα...εαν ειναι το ιδιο λογικα θα βρουμε λυση σε καποιον οπου κανει δουλεια με ταπετσαριες αν σου εχει σπασει το πλαστικο....τιμη αντιπροσωπειας για ολοκληρη την πλατη ειναι ή 250 ή 290....δεν πολυακουσα καλα γιατι μου ηρθε καπως.


Αν σου φάνηκαν κάπως τα 250 ρώτα πόσο έχει ολόκληρο το κάθισμα αλλά να έχεις μαζί σου υπογλώσσια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PANOSBR (ΠΑΝΟΣ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 31 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: ΤΡΙΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2011, 00:11:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
Byakuya έγραψε:
Εμενα εσπασε το κλιπακι που ενωνει την πλατη(πλαστικο) με το δερμα...εαν ειναι το ιδιο λογικα θα βρουμε λυση σε καποιον οπου κανει δουλεια με ταπετσαριες αν σου εχει σπασει το πλαστικο....τιμη αντιπροσωπειας για ολοκληρη την πλατη ειναι ή 250 ή 290....δεν πολυακουσα καλα γιατι μου ηρθε καπως.


Αν σου φάνηκαν κάπως τα 250 ρώτα πόσο έχει ολόκληρο το κάθισμα αλλά να έχεις μαζί σου υπογλώσσια.



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


μην αγχωνεσαι,πηγαινε σε κανα μαγαζι εξω να το δουνε και βλεπεις.μην πας να ακουμπησεις τα ευρα στους εβραιους χωρις να το ψαξεις καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2011, 12:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kι εγώ νόμιζα ότι μόνο εγώ το έχω πάθει... Laughing
Εμένα μου είπαν να βγάλουν όλο το κάθισμα έξω να δουν τι μπορούν να κάνουν και αποφάσισα να το αφήσω ως έχει. Φοβάμαι ότι αν τους άφηνα θα έτριζε από αλλού μετά.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,172s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on