PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καθίσματα bucket
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2010, 16:23:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γα** τα τελάρα έχω αλλά anyway... ακόμα κόβει βόλτες στην Αθήνα! Mad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
f3d0n 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 31 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2010, 19:21:04    Θέμα δημοσίευσης: Καθίσματα bucket Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια εμεις που εχουμε 3θυρο 207 και θελουμε να βαλουμε bucket τι γινεται? με τις ζωνες των bucket θα χωρανε να μπουν τριτα ατομα ή οχι? δεν εχω καταλαβει... βαλτε καμια φωτογραφια μπας και αν θελεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Οκτ 2010, 10:04:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@sidobre
Να πως πρέπει να είναι οι βάσεις των καθισμάτων σύμφωνα με τους νέους κανονισμούς της ΕΘΕΑ.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Οκτ 2010, 20:35:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποιος θα μου πει ποσο ζυγιζουν τα μπακετ απο το 206?εχουν και αεροσακους μεσα...λεω να κανω μια δοκιμη με απλα καθισματα μπας και δω καμια διαφορα


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Οκτ 2010, 23:32:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα αύριο να δεις το SPARCO Corsa που έχω Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Οκτ 2010, 04:41:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

silo έγραψε:
ποιος θα μου πει ποσο ζυγιζουν τα μπακετ απο το 206?εχουν και αεροσακους μεσα...λεω να κανω μια δοκιμη με απλα καθισματα μπας και δω καμια διαφορα


του 206 rc δεν ξερω ποσο ζυγιζουν

για του 206 gti ομως μπορω να σου πω οτι το σετ "πολυεστερικομπακετ+βασεις(L)+τελαρο+βιδεςπουχρειαστηκαν" ειναι ~3-4 κιλα ελαφρυτερο απο το εργοστασιακο μαμα 206 γτι καθισμα


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Οκτ 2010, 18:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μείον το τελάρο, = 10 kg! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tony_l (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 119

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Φεβ 2011, 22:09:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και συγγνώμη που ξεθάβω το θέμα, αλλά θα ήθελα τη βοήθειά σας. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα bucket με πολυεστερικό σκελετό, μιας και το OMP σωληνωτό που έχω δεν με βολεύει λόγω ύψους. Βλέπετε είμαι γύρω στο 1.75 και 65kg και μετά την τοποθέτηση χωστού τιμονιού, η θέση οδήγησης δεν με βολεύει καθόλου. Με το σωληνωτό κάθομαι πολύ χαμηλά, οπότε σκέφτομαι τη λύση του πολυεστερικού. Έχω δοκιμάσει και με βολεύουν πολύ τα Sparco Rev και Evo, αλλά απ' όσο γνωρίζω έχει σταματήσει η παραγωγή τους. Με το Γιώργο (iceage) που είχαμε την κουβέντα αυτή το καλοκαίρι, καταλήξαμε μάλλον στο Sparco Corsa (Steve το έδωσες γμτ;). Στις προηγούμενες σελίδες διάβασα επίσης για το Corbeau Sprint. Μήπως γνωρίζεται ποια άλλα bucket είναι στις διαστάσεις μου (στενά), ώστε να ξέρω για ποιο να κοιτάω; Είμαι στα Χανιά και δυστυχώς δεν είναι εύκολο να βρω επώνυμα bucket να δοκιμάσω.

Ευχαριστώ πολύ. Wink



...is all about balance...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tony_l (Αντώνης)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 119

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2011, 00:18:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανείς δε γνωρίζει; Crying or Very sad



...is all about balance...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2011, 00:27:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το Evo αλλα και το Rev παραγονται κανονικα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2011, 00:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tony_l έγραψε:
Καλησπέρα και συγγνώμη που ξεθάβω το θέμα, αλλά θα ήθελα τη βοήθειά σας. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα bucket με πολυεστερικό σκελετό, μιας και το OMP σωληνωτό που έχω δεν με βολεύει λόγω ύψους. Βλέπετε είμαι γύρω στο 1.75 και 65kg και μετά την τοποθέτηση χωστού τιμονιού, η θέση οδήγησης δεν με βολεύει καθόλου. Με το σωληνωτό κάθομαι πολύ χαμηλά, οπότε σκέφτομαι τη λύση του πολυεστερικού. Έχω δοκιμάσει και με βολεύουν πολύ τα Sparco Rev και Evo, αλλά απ' όσο γνωρίζω έχει σταματήσει η παραγωγή τους. Με το Γιώργο (iceage) που είχαμε την κουβέντα αυτή το καλοκαίρι, καταλήξαμε μάλλον στο Sparco Corsa (Steve το έδωσες γμτ;). Στις προηγούμενες σελίδες διάβασα επίσης για το Corbeau Sprint. Μήπως γνωρίζεται ποια άλλα bucket είναι στις διαστάσεις μου (στενά), ώστε να ξέρω για ποιο να κοιτάω; Είμαι στα Χανιά και δυστυχώς δεν είναι εύκολο να βρω επώνυμα bucket να δοκιμάσω.

Ευχαριστώ πολύ. Wink


Υπαρχει Sparco Corsa με homologation σε ισχυ για 1-2 χρονια ακομα, σε παρα πολυ καλη κατασταση. Αν σε ενδιαφερει, πες μου. Wink


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 08:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πολύ καιρό, ένας λόγος να ξαναερωτευτώ τον Ρεσίφη:




Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 09:29:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα αν και νομιζα οτι το ειχες βαλει τοσο καιρο.
Wink



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 10:10:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θα θες να βγεις απο μεσα πιααα..........!! Cool
Καλοφορετο!!!!! Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 10:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός το κλαίει το Corbeau άραγε; Laughing Laughing Laughing


Καλοφόρετο!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 11:09:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μουα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 20:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θενξ παίδες! Very happy


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 21:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...στο bucket εχομεν... τον παγκοσμιας φημης ρεσ(τρ)ιφ(τ)η... Κωστη Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 21:49:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανυπομονώ να το ψεζουμίσω. Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 21:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ομορφο Κωστη καλοφορετο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 27 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,179s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on