PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καθίσματα bucket
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Νοέ 2003, 21:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Καθίσματα bucket Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειχα βαλει εναν κουβα με ρυθμιζομενη πλατη και αποφασισα οτι αξιζει τα χρηματα να ξαναβαλω μιας και το παλιο μου το εδωσα...Το θεμα ειναι τι να βαλω καθως αυτο που ειχα υποψιν μου βγαινει μονο σε ενα μεγεθος και δεν με χωραει...(Sparco Torino) Sad
Εψαξα και σε OMP και σε Sabelt αλλα ολα ειναι μ@λ@κιες... Confused Καμια ιδεα;
Δεν θελω να παω σε κανονικο αγωνιστικο κουβα αλλα αν δεν βρω κατι αλλο ή εκει θα καταληξω ή θα παραμεινω με τα εργοστασιακα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2003, 09:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο τα σπαστα BUCKET ειναι ποιο ακριβα απο τα κανονικα.Εγω ειμαι της αποψης να βαλεις τα ΄΄καθαρα΄΄.Ενα SPARCO CORSA σαν αυτα που φοραω εγω και ο glf πιστευω ειναι οτι πρεπει για την σωματικη σου διαπλαση.Υπαρχουν και τα REV 2000 της SPARCO και αυτα που ειναι αλλη μια καλη περιπτωση.Και μην μου πεις πως θα μπαινουν οι αλλοι πισω...Βαλε του συνοδηγου με σιδηροδρομο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2003, 01:33:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω εγω βγαζω τα group N γιατι βαρεθηκα το κοπανημα και αυτος μου λεει να βαλω αγωνιστικο κουβα!!! Shocked Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
AlexDesign 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2003, 15:32:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο, (με ένα "λ" Razz ) γειά!

Αφού θες αναγκαστικά ανακλινόμενο και το Torino σε στενεύει, θα πρότεινα το άλλο ανακλινόμεο της Sparco, το "Monza".
Kαι εμένα το Torino δε με βολεύει, αυτό όμως μου έρχεται μια χαρά! Wink

Το κακό είναι ότι κάνει 600-700 ευρώ καινούργιο... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Νοέ 2003, 16:12:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex μηπως ειναι πολυ παλιο μοντελο γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα φωτογραφια του... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 09:57:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εδω εγω βγαζω τα group N γιατι βαρεθηκα το κοπανημα και αυτος μου λεει να βαλω αγωνιστικο κουβα!!! Shocked Laughing Laughing Laughing


Καλα ρε αποφασησες να το κρατησεις και να το κανεις...........Και θα του αλλαξεις χαρακτηρα Question RALLYE αν δεν ειναι ΄΄τραπεζι΄΄ σκληρο και αχρονο δουλεμα πολυ απλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ RALLYE Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 10:22:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Pughell έγραψε:
Εδω εγω βγαζω τα group N γιατι βαρεθηκα το κοπανημα και αυτος μου λεει να βαλω αγωνιστικο κουβα!!! Shocked Laughing Laughing Laughing


Καλα ρε αποφασησες να το κρατησεις και να το κανεις...........Και θα του αλλαξεις χαρακτηρα Question RALLYE αν δεν ειναι ΄΄τραπεζι΄΄ σκληρο και αχρονο δουλεμα πολυ απλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ RALLYE Exclamation

Ρε κοζανίτη το παιδί θέλει αυτοκίνητο όχι κουβαδάκι σαν το δικό σου!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 11:45:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αι σιαπερα ρε εσυ με το χαρχαλο Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 12:41:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καθισμα bucket αλλα τι; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ειχα βαλει εναν κουβα με ρυθμιζομενη πλατη και αποφασισα οτι αξιζει τα χρηματα να ξαναβαλω μιας και το παλιο μου το εδωσα...Το θεμα ειναι τι να βαλω καθως αυτο που ειχα υποψιν μου βγαινει μονο σε ενα μεγεθος και δεν με χωραει...(Sparco Torino) Sad
Εψαξα και σε OMP και σε Sabelt αλλα ολα ειναι μ@λ@κιες... Confused Καμια ιδεα;
Δεν θελω να παω σε κανονικο αγωνιστικο κουβα αλλα αν δεν βρω κατι αλλο ή εκει θα καταληξω ή θα παραμεινω με τα εργοστασιακα... Sad


Στέλιο, διάβασα σε ένα περιοδικό για καθίσματα COBRA. Ήρθαν τώρα στην Ελλάδα αλλά στην Αμερική είναι ιδιαίτερα γνωστή μάρκα. Είχε και ένα σχέδιο στο περιοδικό, που εμένα μου άρεσε πολύ. Για ρίξε και εκεί μια ματιά!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 13:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καθισμα bucket αλλα τι; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Pughell έγραψε:
Ειχα βαλει εναν κουβα με ρυθμιζομενη πλατη και αποφασισα οτι αξιζει τα χρηματα να ξαναβαλω μιας και το παλιο μου το εδωσα...Το θεμα ειναι τι να βαλω καθως αυτο που ειχα υποψιν μου βγαινει μονο σε ενα μεγεθος και δεν με χωραει...(Sparco Torino) Sad
Εψαξα και σε OMP και σε Sabelt αλλα ολα ειναι μ@λ@κιες... Confused Καμια ιδεα;
Δεν θελω να παω σε κανονικο αγωνιστικο κουβα αλλα αν δεν βρω κατι αλλο ή εκει θα καταληξω ή θα παραμεινω με τα εργοστασιακα... Sad


Στέλιο, διάβασα σε ένα περιοδικό για καθίσματα COBRA. Ήρθαν τώρα στην Ελλάδα αλλά στην Αμερική είναι ιδιαίτερα γνωστή μάρκα. Είχε και ένα σχέδιο στο περιοδικό, που εμένα μου άρεσε πολύ. Για ρίξε και εκεί μια ματιά!!


SPARCO CORSA ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2003, 21:54:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσυ καλα χαιρεσαι αλλα εγω σε κουβα δεν χωραω εκτος και αν ειναι αρκετα μεγαλος...Σε στυλ καναπε ας πουμε! Laughing
Αν βαλω μαλλον για κανενα Sparco κουβα με βλεπω αρκει να χωρεσω...
Μαλλον για Sparco Fighter με κοβω αρκει να "μου μπαινει"! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2003, 16:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Εσυ καλα χαιρεσαι αλλα εγω σε κουβα δεν χωραω εκτος και αν ειναι αρκετα μεγαλος...Σε στυλ καναπε ας πουμε! Laughing
Αν βαλω μαλλον για κανενα Sparco κουβα με βλεπω αρκει να χωρεσω...
Μαλλον για Sparco Fighter με κοβω αρκει να "μου μπαινει"! Laughing


Δεν χωρας σε κουβα?Σιγα ρε!Να πω οτι εισουνα και κανενας χοντρος Very happy

Ασε τα χαζα.Ελα Πηλιο και θα κανουμε μια ειδικη με το δικο μου να δεις τι καλα χωρας Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2003, 21:29:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε χαμενε στο μαγαζι εχω 15 διαφορετικα καθισματα να δοκιμασω και εσυ μου λες να κανω βολτα με το δικο σου;;; Very happy
Σε μπακετ δυσκολα χωραω παρολο που δεν ειμαι χοντρος...γα** την λεκανη μου... Sad Αν δεν ημουν ετσι θα ειχα δυο υπεροχα Torino σε κοκκινο χρωματακι μονο με 400+ ευρω το κομματι... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2003, 23:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ είχα το sparco 2000 με μαξιλαράκια για την μεσούλα και ήταν πολύ κ@υλ@ Very happy
το συστήνω ανεπιφύλακτα αλλά είναι ακριβό.


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Νοέ 2003, 22:23:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ελεγα πολυ καλη προταση... Wink Βασικα θελω να ειναι και λιγο μαλακο... Sad Θα δειξει... Confused Παντως απο οτι δειχνουν τα πραγματα θα ειναι κουβας κατα 90%...Σκεφτομαι επισης και το Rev2... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 09:49:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Ρε χαμενε στο μαγαζι εχω 15 διαφορετικα καθισματα να δοκιμασω και εσυ μου λες να κανω βολτα με το δικο σου;;; Very happy
Σε μπακετ δυσκολα χωραω παρολο που δεν ειμαι χοντρος...γα** την λεκανη μου... Sad Αν δεν ημουν ετσι θα ειχα δυο υπεροχα Torino σε κοκκινο χρωματακι μονο με 400+ ευρω το κομματι... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


400 euro το κομματι το torino?? πολύ φτηνα τα λες. έχεις τα κοννε μαλλον ε? εγω μολις παρω το αμαξι θα τα βάλω τα torino πάντως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 13:14:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο προηγούμενο max power ειδα ενα παλικαρι με ibiza που ειχε βαλει τα torino και ειχε κανει παραγγελια το ίδιο υφασμα και ειχε ντυσει το πισω καθισμα και τις επενδυσεις στις πόρτες. Ξέρει κανεις πως μπορεί να γίνει αυτό και κυρίως ποιος μπορεί να το κανει χωρίς να καταστρέψει τα καθισματα και τις πόρτες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 14:29:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν είχα πάει στην Ιταλία, στον έμπορο που αγόρασα τα πάντα για μένα, είδα σε μια άκρη κάτι σαν... κυλίμια Smile Τον ρώτησα τι ήταν και μου είπε ότι ήταν υφάσματα με το... μέτρο από την Sparco. Μετά με πήγε και μου έδειξε στο υπόγειο την tapezzerie του, εκεί δηλαδή που έντυνε από καθίσματα μέχρι κουκούλα από αντίκα...
εκεί μου έφτιαξε και μια custom θήκη από δερματίνη, που κρατιέται στο roll-bar Smile

Άρα η Sparco μπορεί να στείλει ύφασμα με το μέτρο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 14:37:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Όταν είχα πάει στην Ιταλία, στον έμπορο που αγόρασα τα πάντα για μένα, είδα σε μια άκρη κάτι σαν... κυλίμια Smile Τον ρώτησα τι ήταν και μου είπε ότι ήταν υφάσματα με το... μέτρο από την Sparco. Μετά με πήγε και μου έδειξε στο υπόγειο την tapezzerie του, εκεί δηλαδή που έντυνε από καθίσματα μέχρι κουκούλα από αντίκα...
εκεί μου έφτιαξε και μια custom θήκη από δερματίνη, που κρατιέται στο roll-bar Smile

Άρα η Sparco μπορεί να στείλει ύφασμα με το μέτρο....


προφανως μπορει. αλλα ποσο θα κοστιζει και ποιος θα κανει τη δουλεια εδω στην αθηνα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 21:34:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Θεσ/νικη παντως υπαρχει μαστορας αξιωσεων...Χθες στο μαγαζι μας ηρθε ενα SLK απο Αθηνα για να του βαλουμε δερματινο σαλονι! Shocked Wink Ας ειναι καλα ο Σοφοκλης...Οσοι ξερουν,ξερουν! Very happy
Οσο για τα καθισματα,τελικα Star ειναι αλλα δεν εχει και καμια διαφορα απο το Torino εκτος απο τον μηχανισμο ανακλισης...Εννοειται οτι η τιμη ειναι για μενα... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 1 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2372s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on