PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - μοτερ ανακυκλωσης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Μάϊ 2009, 22:56:55    Θέμα δημοσίευσης: 106 - μοτερ ανακυκλωσης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια χαρα παιδια,ξερει κανεις αν στα 3φυσα σαξοραλα υπαρχει μοτερ ανακλυκλωσης αερα η κατι τετοιο που εχει να κανει με την ομαλη λειτουργια του μοτερ?δεν ενοοω το μοτερακι για το κλαπετο πισω απο το ταμπλο αλο λεω


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 06:40:16    Θέμα δημοσίευσης: Re: μοτερ ανακυκλωσης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
γεια χαρα παιδια,ξερει κανεις αν στα 3φυσα σαξοραλα υπαρχει μοτερ ανακλυκλωσης αερα η κατι τετοιο που εχει να κανει με την ομαλη λειτουργια του μοτερ?δεν ενοοω το μοτερακι για το κλαπετο πισω απο το ταμπλο αλο λεω


Αν εννοείς την ανακύκλωση καυσαερίων όπως συνηθίζεται να λέγεται, υπάρχει. Βέβαια δεν είναι ακριβώς ανακύκλωση καυσαερίων. Στην ουσία πρόκειται για σύστημα εμπλουτισμού καυσαερίων με καθαρό αέρα. Από μιά αντλία αέρα στέλνει μέσω μιάς μονόδρομης βαλβίδας, αέρα στην εξαγωγή.
Το όλο σύστημα δε λειτουργεί συνέχεια. Συνήθως κατά την εκκίνηση και μισό λεπτό.

Αυτό που θελω να ρωτήσω εγώ είναι εάν αφαιρεθεί αυτό το σύστημα, μαζί με την αντιλία αέρα, εφόσον θα ξεκουμπώσουμε τη φύσα τροφοδοσίας, θα ανάβει check engine???


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 14:34:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

edω αναβουν check χωρις να τα πειραξεις τι το θες να το βγαλεις?αβυσος η ψυχη του rallou Multi color


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Μάϊ 2009, 16:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
edω αναβουν check χωρις να τα πειραξεις τι το θες να το βγαλεις?αβυσος η ψυχη του rallou Multi color


Εμένα 2 φορές έχει ανάψει όλες κι όλες το καημένο στα 108.000χλμ που το χω κι αυτό ήταν απ'τη νοθευμένη βενζίνη ενός συγκεκριμένου μπετζινάδικου! Twisted evil

Ένιουαν έλς?


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
andreas16v (andreas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 rallye 16v

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Μάϊ 2009, 13:53:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη ταπωνεις το σημειο που βιδωνει το μεταλλικο σωληνακι αποτη δεξια μερια του μοτερ οπως το κοιτας και δεν προκειται να αναψει check απο αυτο ποτε!Και εχεις ελαφρυνει και λιγο μολις ξηλωσεις το μοτερακι και την σωληνα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Μάϊ 2009, 19:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Γιάννης εννοεί βγάζοντας το φυσακι από το μοτερακι αν θα ανάψει το check.



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Μάϊ 2009, 20:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι ρε Αντρίκο, έχω φτιάξει πλακάκι και το έχω ταπώσει. Αλλά για να βγάλω και τα υπόλοιπα ψιψιψόνια ρωτάω αν αποσυνδέοντας τη φύσα τροφοδοσίας της αντλίας αέρα θα ανάψει c.e.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Μάϊ 2009, 20:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το λαμπάκι δεν μπορεί να ανάψει βγάζοντας τη φύσα ούτε και θα έχεις κάποιο πρόβλημα


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Μάϊ 2009, 18:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

action_peugeot έγραψε:
Το λαμπάκι δεν μπορεί να ανάψει βγάζοντας τη φύσα ούτε και θα έχεις κάποιο πρόβλημα


M' έφτιαξες Razz

Ευχαριστώ Τηλέμαχε Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 18:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια το εχει δοκιμασει τελικα κανεις να βγαλειτην φυσσα?αναβει check? αντε γιατι εχω βγαλει την βαλβιδα και την σωληνα και τωρα που δουλευει μονο του το μοτερακι για τον αερα κανει γα** τους θορυβους στην εκκινηση και καμια μερα θα παρω την βαρια και θα το πετσικαρω


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιαν 2010, 18:48:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nai egώ το έβγαλα πριν κανα 2μηνο. Κανενα προβλημα!!!


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 00:27:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιος, που βρισκεται η φυσσα ειναι εμφανης?να κατσω αυριο αμα ειναι


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 11:23:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλάξτε τον τίτλο και βάλτε αντλία αέρα. Wink

Αλήθεια, γιατί την απενεργοποιείτε; Χαλάει;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 12:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LIONKING έγραψε:
ωραιος, που βρισκεται η φυσσα ειναι εμφανης?να κατσω αυριο αμα ειναι


Πρέπει να βγάλεις εμπρός ΑΡ τροχό, θόλο και προφυλακτήρα. Έτσι θα μπορεσεις να έχεις πρόσβαση στη βάση της αντλίας αέρα. Εννοείται πως τη βγάζεις κι αυτή (ζυγίζει μισό κιλάκι). Η φύσα καταλήγει κάπου κοντά στην ασφαλειοθηκη κ τη μπαταρία. Μαύρη με 2 κόκκινα κουμπάκια αν θυμάμαι καλά. Εγώ τη μόνωσα και την μάζεψα μέσα στην ασφαλειοθήκη.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2010, 12:46:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cool Cool για σου ρε john πατεντιαρη.αα αμα δε θελω να βγαλω απο το αμαξι το μοτερακι αλα μονο την φυσσα ειναι απαραιτητο να βγει ο θολος και ο προφυλακτηρας και παλι?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 16:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ξερω σας τα εχω σπασει με το μοτερακι Laughing αλα τι να κανω. πεφτω απο κατω προχθες τραβαω τη φυσσα απο την λαλακια που εκανε θορυβο (εχω βγαλει βαλβιδα σωληνα κλπ απο το αμαξι) και τσουπ επαψε ουτε λαμπακια αναψανε ουτε τιποτα Very happy Very happy αλα οταν βαζω διαγνωστικο το εχει στην μνημη το σφαλμα για την egr αλα χωρις check χωρις τιποτα,τι να κανω? να βγαλω πολο? δε με ενοχλει σε τιποτα αλα δεν ειναι περιεργο να μην αναβει check αλα να το κραταει?


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 17:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν αναβει γιατι προφανως δεν θεωρηται σημαντικο...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 20:04:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Βασίλη, σόρυ, τώρα το είδα που ρώταγες αλλά με πρόλαβες Wink

Βγάλε πόλο αλλά ενδεχομένως να σου το ξαναπεράσει σαν βλάβη.
Προφανώς επειδή δεν είναι ζωτικής σημασίας, δεν στο βγάζει στο ταμπλώ.

Εγώ που έχω αναμένο το λαμπάκι του airbag, τι μπορώ να κάνω? έχει κανείς ιδέα? (προεντατήρες και αερόσακος είναι off).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Φεβ 2010, 00:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λετε εε θα το δοκιμασω αν ειναι με τον πολο,ρε γιαννη εμενα αν μου αναβε το airbug δεν θα με ενοιαζε γιατι δεν ειναι σαν to check οταν γινει κατι να μην το παρεις γραμμη,παντως αν θες να το σβησεις εχει 1 ειναι η λυση η οικονομικη(αν και μπορει να παιζει βαλβιδα για το τιμονι αν τον εχεις βγαλει αλλα για τους προεντατηρες δεν Crying or Very sad) βγαλε ταμπλο και βγαλε το λεντακι η καλυτερα μαυρισε το Wink το εχω κανει με το ιμο και δεν φαινεται τιποτα Rolling eyes


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik29 (nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Φεβ 2010, 20:11:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1651s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on