PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207- EP6DT/S και καθαρισμός βαλβίδων εισαγωγής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Μάρ 2012, 23:17:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tolisgt έγραψε:
φιλε σχετικα με το καθαρισμα πεταλουδας που με ενδιαφερει μπορεις να δωσεις τα φωτα σου?? πως γινεται ? θα κανει δουλεια το καθαρισμα? εχω κατι ψιλοκομπιασματα -ανεπαισθητα αλλα υπαρχουν- και μου φαινεται οτι ειναι απο την πεταλουδα.. εχω κανει χρονισμα, και δεν εχει βγαλει ποτε βλαβη, το κανει απο χαμηλα 1.500rpm εως τις 2.800rpm. που και που νιωθω κομπιασματα στο μισο γκαζι , εαν πατησω τερμα γκαζι δεν κανει ποτε τιποτα.....

Αν σε ενδιαφέρει να καθαρίσεις μόνο την πεταλούδα σου, δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο (αν πιάνουν τα χέρια σου), μπορώ να σου εξηγήσω πως θα φτάσεις ως εκεί, αλλά!
Καταρχήν πως εισαι σίγουρος οτι είναι λερωμένη, η δική μου που έλυσα χθες για πρώτη φορά, με 51000χμ ήταν πεντακάθαρη, δεν έχουν θεμα τα ΤΗΡ εκεί.
Και δεύτερον, αν επιχειρήσεις να την καθαρίσεις, θα αλλάξεις την γωνία της και θα την απορυθμίσεις. Μετα χρειάζεται αρχικοποίηση απο διαγνωστικό Peugeot απ'όσο ξέρω... εκτός και αν απλά την ψεκάσεις με καθαριστικό...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 10:23:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tolisgt έγραψε:
φιλε σχετικα με το καθαρισμα πεταλουδας που με ενδιαφερει μπορεις να δωσεις τα φωτα σου?? πως γινεται ? θα κανει δουλεια το καθαρισμα? εχω κατι ψιλοκομπιασματα -ανεπαισθητα αλλα υπαρχουν- και μου φαινεται οτι ειναι απο την πεταλουδα.. εχω κανει χρονισμα, και δεν εχει βγαλει ποτε βλαβη, το κανει απο χαμηλα 1.500rpm εως τις 2.800rpm. που και που νιωθω κομπιασματα στο μισο γκαζι , εαν πατησω τερμα γκαζι δεν κανει ποτε τιποτα.....



Μήπως είναι το κόμπιασμα που νιώθεις κατά την αλλαγή από την ατμοσφαιρική λειτουργία στην υπερτροφοδοτούμενη;


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 12:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κ εγώ τώρα.. εάν έχει πιάσει πολύ λαδιλα στις βαλβηδες κ έχουμε πτώση αποδωσης πευτει κ η πίεση ανάλογα? Π.χ αν είναι μαμα 150ρι κ διξει 130 θα έχουμε κ ανάλογα λιγότερη πίεση?


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 12:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κ εγώ τώρα.. εάν έχει πιάσει πολύ λαδιλα στις βαλβηδες κ έχουμε πτώση αποδωσης πευτει κ η πίεση ανάλογα? Π.χ αν είναι μαμα 150ρι κ διξει 130 θα έχουμε κ ανάλογα λιγότερη πίεση?


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 12:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oχι,πιεση θα εχεις νορμαλ..>!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 16:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
Oχι,πιεση θα εχεις νορμαλ..>!!!!


απλα δε θα μπορει να περασει Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tolisgt (apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 15 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 19:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
tolisgt έγραψε:
φιλε σχετικα με το καθαρισμα πεταλουδας που με ενδιαφερει μπορεις να δωσεις τα φωτα σου?? πως γινεται ? θα κανει δουλεια το καθαρισμα? εχω κατι ψιλοκομπιασματα -ανεπαισθητα αλλα υπαρχουν- και μου φαινεται οτι ειναι απο την πεταλουδα.. εχω κανει χρονισμα, και δεν εχει βγαλει ποτε βλαβη, το κανει απο χαμηλα 1.500rpm εως τις 2.800rpm. που και που νιωθω κομπιασματα στο μισο γκαζι , εαν πατησω τερμα γκαζι δεν κανει ποτε τιποτα.....



Μήπως είναι το κόμπιασμα που νιώθεις κατά την αλλαγή από την ατμοσφαιρική λειτουργία στην υπερτροφοδοτούμενη;


τι εννοεις το κανουν ολα??


only jet fuel.....
Overloaded.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Μάρ 2012, 19:49:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tolisgt έγραψε:
dimkeras έγραψε:
tolisgt έγραψε:
φιλε σχετικα με το καθαρισμα πεταλουδας που με ενδιαφερει μπορεις να δωσεις τα φωτα σου?? πως γινεται ? θα κανει δουλεια το καθαρισμα? εχω κατι ψιλοκομπιασματα -ανεπαισθητα αλλα υπαρχουν- και μου φαινεται οτι ειναι απο την πεταλουδα.. εχω κανει χρονισμα, και δεν εχει βγαλει ποτε βλαβη, το κανει απο χαμηλα 1.500rpm εως τις 2.800rpm. που και που νιωθω κομπιασματα στο μισο γκαζι , εαν πατησω τερμα γκαζι δεν κανει ποτε τιποτα.....



Μήπως είναι το κόμπιασμα που νιώθεις κατά την αλλαγή από την ατμοσφαιρική λειτουργία στην υπερτροφοδοτούμενη;


τι εννοεις το κανουν ολα??



Ναι, όλα. Απλά κάποια το κάνουν πιο έντονα.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tolisgt (apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 15 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάρ 2012, 00:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φτιαχνει με καποιο τροπο?? με εκνευριζει αρκετα ειναι ανεπαισθητο αλλα υπαρκτο οποτε... Mad Mad , και για να επιστρεψουμε και στο θεμα λετε να μην κανω καθαρισμα πεταλουδaς δεν παιζει με τιποτα να θελει?? μπουζι ειδα ειναι οκ, missfires δεν κανει απο οτι ειδαν τα παιδια στην οverload, οποτε τι?? μονο καθαρισμα βαλβιδες να θελει??
αυτο το seafoam υπαρχει ελλαδα?
για πιο ευκολο το λεω γιατι ειδα στο youtube videaki και φαινεται πανευκολο ........


only jet fuel.....
Overloaded.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάρ 2012, 09:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κομπιασμα που λες ειναι αν εισαι με μισο γκαζι, ανεβαζεις στροφες μεχρι 3500 και εκει νοιωθεις ενα "μαγκωμα". Με τερμα γκαζι δεν το κανει, σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάρ 2012, 10:42:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε σείς, δεν νομίζω να είναι η μετάβαση από ατμοσφαιρική φάση σε τούρμπισμα (δηλαδή το lag της τουρμπίνας). Δύσκολο να είναι αυτό και να μην το έχει πάρει χαμπάρι το παιδί, καταρχήν όταν φουσκώνει δεν κάνει κόμπιασμα αλλά τράβηγμα (εκτός και αν επηρεάζεται από άλλο πρόβλημα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάρ 2012, 12:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που λεει το κανει και εμενα και το κανει μονο αν πατας λιγο γκαζι η οταν εχεις χαμηλες στροφες οταν ειναι πανω απο 2.500-3000 δεν το κανει.. ειναι οπως οταν κολαει το pc .. λες και εχει lag Razz .. αλλα απο την αλλη αν ηταν κατι δεν θα το εκανε παντα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάρ 2012, 13:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
αυτο που λεει το κανει και εμενα και το κανει μονο αν πατας λιγο γκαζι η οταν εχεις χαμηλες στροφες οταν ειναι πανω απο 2.500-3000 δεν το κανει.. ειναι οπως οταν κολαει το pc .. λες και εχει lag Razz .. αλλα απο την αλλη αν ηταν κατι δεν θα το εκανε παντα ?



Δεν είναι ακριβώς lag, ένα "σκαλοπάτι" είναι.

Κάποια προγραμματισμένα που ξέρω δε το κάνουν τόσο έντονα. Είναι θέμα ρύθμισης. Τα εργοστασιακά το κάνουν πολύ εντονότερα.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tolisgt (apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 15 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 01:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα παιδια καθαρισα ολες τις πλαστικες σωληνωσεις μαζι με τους σενσορες που εχουν πανω και δεν το νιωθω το κομπιασμα πλεον , π.χ στον αισθητηρα αερα πριν την πεταλουδα (μαφ λεγετε εαν δεν κανω λαθος) εβγαλα τρελο λαδι απο πανω του.... Gotcha καλα το περιεγραψες για πες.....
υγ φοραω Overload stg1


only jet fuel.....
Overloaded.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 02:02:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tolisgt έγραψε:
τελικα παιδια καθαρισα ολες τις πλαστικες σωληνωσεις μαζι με τους σενσορες που εχουν πανω και δεν το νιωθω το κομπιασμα πλεον , π.χ στον αισθητηρα αερα πριν την πεταλουδα (μαφ λεγετε εαν δεν κανω λαθος) εβγαλα τρελο λαδι απο πανω του.... Gotcha καλα το περιεγραψες για πες.....
υγ φοραω Overload stg1


Αυτομε την λαδιλα στον μαπ-μαφ ειναι κλασικο ακομα και στα 206 . Εγω καθε 2-3 μηνες εβγαζα δυο λεπτακια τον μαπ και τον καθαριζα με υγρο για επαφες και μετα ενοιωθα αλλο αμαξι. Απο τοτε που εβαλα το δοχειο αναθυμιασεων ειναι καλυτερα τα πραγματα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 13:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tolisgt έγραψε:
τελικα παιδια καθαρισα ολες τις πλαστικες σωληνωσεις μαζι με τους σενσορες που εχουν πανω και δεν το νιωθω το κομπιασμα πλεον , π.χ στον αισθητηρα αερα πριν την πεταλουδα (μαφ λεγετε εαν δεν κανω λαθος) εβγαλα τρελο λαδι απο πανω του.... Gotcha καλα το περιεγραψες για πες.....
υγ φοραω Overload stg1


Map sensor είναι. Wink

Το επόμενο βήμα σου μάλλον θα πρέπει να είναι καθαρισμός, πολλαπλής (εισαγωγής) και αυλών. Ειδικά αν έχει φράξει αρκετά θα δεις διαφορά στην απόδοση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tolisgt (apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 GT

Ένταξη: 15 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 17:08:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ημουν σιγουρος οτι το εγραψα λαθος...... Laughing Laughing


only jet fuel.....
Overloaded.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 18:56:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια που εχω 165000 χλμ και ποτε δεν εχω καθαρισει τους αυλλους εισαγωγης και τις βαλβιδες, πιστευω οτι ηρθε η ωρα. Καταρχας ας τα παρουμε απο την αρχη, σε μηχανικο ποσο παει αυτο?

Με τα υγρα που αναφερετε, το 133 και το seafoam, γινεται σωστη δουλεια? αν οι βαλβιδες ειναι ετσι οπως τις εδειξε ο σαλεξ στις φωτος στο site των etuners, με ενα υγρο μπορει να φυγει ολο αυτο ο πουρι που επικαθοταν εντεκα χρονια τωρα? :-S

Και με τον τροπο που χρησημοποιουντε αυτα τα υγρα, ολο αυτο το ζουμι απο το υγρο καθαρισμου και τις απικαθισεις μπαινει στον θαλαμο οπου και καιγεται? (εξου και η τρέλη καπνα στα βιντεακια) αυτο δεν κανει ζημεια σε θαλαμο, βαλβιδες εξαγωγης και καταλυτη?

Τα ρωταω ολα αυτα καθοτι θελω να κανω τον καθαρισμο με τον καλυτερο δυνατο τροπο..

Επισης θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει μηχανικο στην θεσσαλονικη που να εχει το συτημα με μικροκαμερα για να δει μεσω της τρυπας των μπουζι τον θαλαμο καυσης και τις βαλβιδες αν ειναι ανοιχτες στον συγκεκριμενο θαλαμο.
Το εψω ακουσει οτι το χρησημοποιουν καποιοι μηχανικοι αλλαβδεν ξερω εγω κανεναν.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 19:06:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχεις άμεσο ψεκασμό για να είναι σε τέτοιο χάλι οι αυλοί και οι βαλβίδες σου...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Απρ 2012, 19:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σου αμεσου ψεκασμου ειναι χειροτερο το φενομενο αλλα και στα εμεσου δημιουργειται απλος οχι τοσο εντονα και τοσο γρηγορα.. Ειπαμε, ειναι και 170.000 χλμ πια...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 3 από 20

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1883s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on