PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Athens Tuning Show 2011

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 11:45:41    Θέμα δημοσίευσης: Athens Tuning Show 2011 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκανα το λαθος και πηγα την Κυριακη διοτι δεν ειχα ξαναπαει ποτε οποτε λεω μιας και ειχα χρονο να χαζεψω τιποτα και να εισελθω σε αυτη την πολυποθητη αρενα. Παμε εκει, ολα ωραια ολα καλα. Παμε ταμειο και λεει η γυναικα, 20 ευρω Shocked Ρωταω και αναφερω πως θελουμε μονο για την αρενα και οχι για την εκθεση. Το 10αρικο λεει θα το πληρωσετε θελετε δεν θελετε σαν γενικη εισοδο και αλλα 10 για την αρενα. Διχως να εχουμε αλλη επιλογη πληρωνουμε το μεροκαματο Shocked

Καθως μπαινουμε μεσα, πηγαινουμε κατευθειαν αρενα μιας και αρχιζε εκεινη την στιγμη το show. Για να μην χρονοτριβω, 25 λεπτα θεαμα που για μενα αν εξαιρεσεις εναν τυπα που εκανε οτι ηθελε με μηχανη και αυτοκινητο, οι υπολοιπο ηταν επιεικως απαραδεκτοι. Ελειπε, Τερα Γκραντ και φυσικα οι Orange Team.

Τελειωνει το θεαμα, παμε στην Εκθεση. Διαπιστωνουμε πως μεσα δεν υπαρχει αυτοκινητο ουτε για δειγμα οπως ειχαν προηγουμενες χρονιες με νεα μοντελα και δυνατοτητα test drive. Μονο εξω στο προαυλιο υπηρχαν καμια 10αρια βελτιωτικοι οικοι οπως Πετροπουλος, Βουλαλας και καποιοι αλλοι που δεν εδωσα βαση. Με ηχοσυστηματα ηταν καποια αλλα δεεεεν...

Για πρωτη φορα που πηγα, δεν εμεινα ευχαριστημενος και μας πηραν το 20αρικο μεσα απο την τσεπη Crying or Very sad Αλλη φορα θα το ξερω για να μην την ξαναπατησω. Wink

Υ.Γ. Το μονο καλο στην ολη φαση ειναι οτι με 3 εισιτηρια, παιρνεις δωρο ενα 4ο. Δηλαδη στα 60 ευρω θα παρεις αλλα 20 ευρω δωρο σε εισιτηριο. Shocked


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 11:51:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηδη απο προπερσι ειχε αρχιζει να ξεφτυζει...
μαζι με την οικονομικη υφεση φετος...τι περιμενες...
αναμενομενο... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 11:53:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ηδη απο προπερσι ειχε αρχιζει να ξεφτυζει...
μαζι με την οικονομικη υφεση φετος...τι περιμενες...
αναμενομενο... Wink


Το διαπιστωσα Wink Απλα το μονο που αξιζε οπως προειπα ηταν εκεινος ο τρελος που εκανε οτι ηθελε και το smart με το μοτερ απο hayabusa Laughing Laughing

Υ.Γ. Ατιμη κοινωνια, δεν μου δινεις ενα τετοιο smart για να εμβολισω ολους αυτους με τα σαξοραλλα Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 12:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://oxiallopapia.blog.com/


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 12:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λέρα.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 12:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
http://oxiallopapia.blog.com/


Στελιο, δυστυχως δεν το ξεραμε νωριτερα οτι προκειται για μεγαλοαπατεωνα. Ειχα παει με κανα 2 φιλους που ειχαν παει τα τελευταια τρια χρονια και μου ειπαν πως το φετινο ειναι αθλιο και αρκετα φτωχο απο θεαμα κ.λ.π. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 13:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Athens Tuning Show... έλα βρε τώρα κανγκουριές....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 17:55:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι δύσκολο να αποκαλέσει κανείς απατεώνα έναν άνθρωπο που μέχρι πρόσφατα παρείχε δουλειά σε πολύ κοσμο.

Τί ακριβώς έχει συμβεί, κανένας δεν το ξέρει. Γεγονός είναι πάντως ότι το σόου ήταν κάθε πέρυσι και καλύτερα, εδώ και χρόνια.
Έχοντας πάει ως θεατής στο πρώτο και στο δεύτερο, δεν άντεξα να πάω στο τρίτο ή τα επόμενα.

Από ό,τι κατάλαβα η πτωτική πορεία οφείλεται εν πολλοίς στην κρίση της αγοράς αλλά και στην αδυναμία των διοργανωτών να κινήσουν το ενδιαφέρον του κόσμου.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 18:04:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
MEMsound έγραψε:
ηδη απο προπερσι ειχε αρχιζει να ξεφτυζει...
μαζι με την οικονομικη υφεση φετος...τι περιμενες...
αναμενομενο... Wink


Το διαπιστωσα Wink Απλα το μονο που αξιζε οπως προειπα ηταν εκεινος ο τρελος που εκανε οτι ηθελε και το smart με το μοτερ απο hayabusa Laughing Laughing

Υ.Γ. Ατιμη κοινωνια, δεν μου δινεις ενα τετοιο smart για να εμβολισω ολους αυτους με τα σαξοραλλα Laughing Laughing
δεν αξιζει πατριδα η εκθεση πλεον,αλλες χρονιες κατι ελεγε,καλα ρε εσυ με τετοιο smart σαξοραλλα παλι θα κυνηγας Very happy ,τοσο μανια μας εχεις κατσε να σε πετυχω κατω Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 18:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
http://oxiallopapia.blog.com/


η αληθεια ειξναι οτι δεν τα ηξερα αυτα

χαος... και τρεχα γυρευε που ειναι η πραγματικη αληθεια Confused Confused Confused


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Σεπ 2011, 18:23:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Είναι δύσκολο να αποκαλέσει κανείς απατεώνα έναν άνθρωπο που μέχρι πρόσφατα παρείχε δουλειά σε πολύ κοσμο.

Τί ακριβώς έχει συμβεί, κανένας δεν το ξέρει. Γεγονός είναι πάντως ότι το σόου ήταν κάθε πέρυσι και καλύτερα, εδώ και χρόνια.
Έχοντας πάει ως θεατής στο πρώτο και στο δεύτερο, δεν άντεξα να πάω στο τρίτο ή τα επόμενα.

Από ό,τι κατάλαβα η πτωτική πορεία οφείλεται εν πολλοίς στην κρίση της αγοράς αλλά και στην αδυναμία των διοργανωτών να κινήσουν το ενδιαφέρον του κόσμου.


Συγνωμη αλλα το δινει δουλεια,ειναι καπως....δεν ταιζε κανεναν τζαμπα.
Και μιλαω γενικα.

MEMsound έγραψε:
salex έγραψε:
http://oxiallopapia.blog.com/


η αληθεια ειξναι οτι δεν τα ηξερα αυτα

χαος... και τρεχα γυρευε που ειναι η πραγματικη αληθεια Confused Confused Confused



Το θεμα ειναι οτι αυτοι που ειναι απληρωτοι θα φανε φολα οπως παντα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 17:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λιγο ενημερωθηκα απο φιλο μου ο οποιος δουλευει εκει μεσα στην αρενα, πως το Σαββατοκυριακο θα εμφανιστει και ο Terry Grand. Αντε να δουμε αν λεει αληθεια και αν θα γινει κατι τετοιο με οσα αναφερθηκαν πιο πανω Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 17:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Πριν λιγο ενημερωθηκα απο φιλο μου ο οποιος δουλευει εκει μεσα στην αρενα, πως το Σαββατοκυριακο θα εμφανιστει και ο Terry Grand. Αντε να δουμε αν λεει αληθεια και αν θα γινει κατι τετοιο με οσα αναφερθηκαν πιο πανω Cool


θα πας να ξανασκασεις 20αρικο? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 18:06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυριο βραδυ κατεβαινω αθηνα αν ψηνεται καποιος παμε μαζι το σκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Σεπ 2011, 20:14:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
nikolas206gti έγραψε:
Πριν λιγο ενημερωθηκα απο φιλο μου ο οποιος δουλευει εκει μεσα στην αρενα, πως το Σαββατοκυριακο θα εμφανιστει και ο Terry Grand. Αντε να δουμε αν λεει αληθεια και αν θα γινει κατι τετοιο με οσα αναφερθηκαν πιο πανω Cool


θα πας να ξανασκασεις 20αρικο? Laughing


Ψωμι τυρι δν εχουμε, ραπανακια για την ορεξη Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1696s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on