PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

μηπως το κλαιει καποιος?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dionisis BLACK (dionisis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.4

Ένταξη: 06 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: αθηνα-λουτρακι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 18:20:33    Θέμα δημοσίευσης: μηπως το κλαιει καποιος? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδια,ειμαι ο διονυσης κ θα θελω να πω τα παρακατω μιας κ εχω στη κατοχη μου αδερφακι (vts).περνωντας καθημερινα απο εναν συγεκριμενο δρομο στο γαλατσι εχω παρατηρησει ενα λευκο ραλλυ με λευκες ραλλοζαντες παρατημενο εδω κ κανα τετραμηνο.μηπως το κλαιει καποιος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 19:03:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στη γειτωνια μου ήταν ένα γα**ΤΟ 106 gti μαμά (ούτε φιμέ ούτε τίποτα) με μόνο λευκές oz ζαντούλες πολυάκτινες και εξάτμιση και μερικώς ξεφούσκωτα λάστιχα απο την ακινησία.... τελικά το πήρε ο δήμος για εγκατελλημενο αφού ο ιδιοκτήτης του ήταν άφαντος...

Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dionisis BLACK (dionisis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.4

Ένταξη: 06 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: αθηνα-λουτρακι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 19:22:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αυτο ετσι ειναι ουτε φιμε ουτε τιποτα.τι να πω ρε φουστη μου δε τα λυπουνται εχουν ψυχη τα ατιμα.ξαναλεω παλι,μακαρι να μην το κλαινε...κι απορω πως δεν το εχουν παρει.ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 00:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε αυτες τις περιπτώσεις σημειώνεις πινακιδες και με καποιο κονε σε αστυνομια βρισκεις πιανου ειναι. επικεινωνεις μαζι του και του πρωτεινεις να το αγορασεις... για να το εχει παρατημενο δεν του εχει αξια...
εκτος αν ειναι καποιου αποθανοντος που και παλι μιλας με συγγενη και το παιρνεις κοψοχρονιά... (βλεπε. κορακια) Smile


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 11:29:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
σε αυτες τις περιπτώσεις σημειώνεις πινακιδες και με καποιο κονε σε αστυνομια βρισκεις πιανου ειναι. επικεινωνεις μαζι του και του πρωτεινεις να το αγορασεις... για να το εχει παρατημενο δεν του εχει αξια...
εκτος αν ειναι καποιου αποθανοντος που και παλι μιλας με συγγενη και το παιρνεις κοψοχρονιά... (βλεπε. κορακια) Smile


Αν δεν ειναι μεταβιβασμενο σε καποιον ζωντανο ουτρα νπουληθει ουτε καν να κατασταφει δεν μπορει!Οποτε μπορει αυτος που το κληρονομει να μην θελει να μπει στην διαδικασια αποδοχης για τους χ-ψ λογους...Και να ξερεις οτι δεν ειναι μια παλη μεταβιβαση θελει τρεξιμο σε 500 μερη να μαζεψεις χαρτια και συν οτι για ενα 1400 εγω πληρωσα σρε παραβολα 300 και ευρω για να το αποδεχτω..συν το τρεξμο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Σεπ 2011, 12:11:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
AlienHack έγραψε:
σε αυτες τις περιπτώσεις σημειώνεις πινακιδες και με καποιο κονε σε αστυνομια βρισκεις πιανου ειναι. επικεινωνεις μαζι του και του πρωτεινεις να το αγορασεις... για να το εχει παρατημενο δεν του εχει αξια...
εκτος αν ειναι καποιου αποθανοντος που και παλι μιλας με συγγενη και το παιρνεις κοψοχρονιά... (βλεπε. κορακια) Smile


Αν δεν ειναι μεταβιβασμενο σε καποιον ζωντανο ουτρα νπουληθει ουτε καν να κατασταφει δεν μπορει!Οποτε μπορει αυτος που το κληρονομει να μην θελει να μπει στην διαδικασια αποδοχης για τους χ-ψ λογους...Και να ξερεις οτι δεν ειναι μια παλη μεταβιβαση θελει τρεξιμο σε 500 μερη να μαζεψεις χαρτια και συν οτι για ενα 1400 εγω πληρωσα σρε παραβολα 300 και ευρω για να το αποδεχτω..συν το τρεξμο


1ον: αν ειναι καποιου που απλος το εχει παρατησει γιατι πηρε αλλο και δεν τον νοιαζει ευκολα στο σκοτωνει για να φυγει απο το ονομα του.
πολλες φορες οταν παιρνουμε καινουριο το παλιο κολαμε να το δωσουμε , κ δεν μπαινιυμε καν στην διαδικασια ειτε γιατιο βαριομαστε ειτε γιατι για να παραδωσουμε πινακιδες πρεπει να πληρωσουμε οτι προστημο εχει στο ονομα του το αμαξι κτλ...

ΑΝ ειναι πεθαμενος , συγγενεις κανουν μια αποδοχη και το σκοτωνουν μετα. και μην μου πεις δεν γινεται γιατι το εχει κανει φιλος, βρηκε ενα τιγκρα τζιτζι παρατημενο για μηνες στον δρομο και μεσω πινακιδων βρηκε συγγνεις απο το παλικαρι κτλ...




Αφαιρέθηκαν οι... κακές λεξούλες.

Εκ της mod team,
SnakeMJK



Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1113s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on