PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

αγορα 106 rallye help !
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 17:09:14    Θέμα δημοσίευσης: αγορα 106 rallye help ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες θα ηθελα την βοηθεια σας θελω να κατεβω με ενα φιλο αθηνα για να παρουμε αυτο το αυτοκινητο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1670364/

το ξερει κανεις ?
ειναι δικου μας μηπως?
αν μαθω πινακιδες μπορουμε να βρουμε αν εχει τπτ σοβαρο ?
και κατι τελευτεο αν κατεβω κατω λογικα 5-7/9 μπορει καποιος απο εσας στην αθηνα να μας παει σε καποιον καλο μηχανικο έμπιστο να το δουμε αν ειναι οκ ?

ευχαριστω προκαταβολικα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nOkpos στις Τετ 31 Αύγ 2011, 17:37:27, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 17:35:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι ρε φιλε δεν το πας καπου να το κοιταξεις
οτι και να εχει θα φανει στον ελενχο.


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 17:38:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: αγορα 106 rallye help ! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
Καλησπερα παιδες θα ηθελα την βοηθεια σας θελω να κατεβω με ενα φιλο αθηνα για να παρουμε αυτο το αυτοκινητο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1670364/

το ξερει κανεις ?
ειναι δικου μας μηπως?
αν μαθω πινακιδες μπορουμε να βρουμε αν εχει τπτ σοβαρο ?
και κατι τελευτεο αν κατεβω κατω λογικα 5-7/9 μπορει καποιος απο εσας στην αθηνα να μας παει σε καποιον καλο μηχανικο έμπιστο να το δουμε αν ειναι οκ ?

ευχαριστω προκαταβολικα!


αυτο ειπα και εγω φιλε μου ... απλα δεν ειμαι απο αθηνα και δεν ξερω που να το παω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 18:07:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow ΖΖΗ 1202

Η μετωπη παντως ειναι αλλαγμενη. Exclamation

Σαν πολλα δεν ειναι παντως τα 4; Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Αύγ 2011, 18:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηχανικό για έλεγχο πάντως για να σε στείλω έχω.

Απλώς δεν ξέρω αν θα μπορώ να είμαι κι εγώ (αλλά φυσικά θα τον πάρω ένα τηλ, αν είναι).


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 10:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Arrow ΖΖΗ 1202

Η μετωπη παντως ειναι αλλαγμενη. Exclamation

Σαν πολλα δεν ειναι παντως τα 4; Confused


στελιο ειναι αρκετα αλλα το αυτοκινητο φαίνεται και θέλουμε να πιστευουμε οτι ειναι καλοδιατηρημένο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 10:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Μηχανικό για έλεγχο πάντως για να σε στείλω έχω.

Απλώς δεν ξέρω αν θα μπορώ να είμαι κι εγώ (αλλά φυσικά θα τον πάρω ένα τηλ, αν είναι).


πες μου το κινητο σου(π.μ) αν ερθω να σε παρω 1-2 μερες πριν για να σε ενημερώσω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 11:02:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μητσε, το αυτοκινητο πουλιεται πανω απο ενα χρονο. Οταν ενας φιλος εψαχνε για σαξοραλλο ειχαμε παει να το δουμε.

Το εχει ενα πολυ ευσωμο παιδι αλλα ειναι χτυπημενο. Και για τα λεφτα που το δινει, δν το συζηταω καν Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 11:48:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Μητσε, το αυτοκινητο πουλιεται πανω απο ενα χρονο. Οταν ενας φιλος εψαχνε για σαξοραλλο ειχαμε παει να το δουμε.

Το εχει ενα πολυ ευσωμο παιδι αλλα ειναι χτυπημενο. Και για τα λεφτα που το δινει, δν το συζηταω καν Cool


εισαι σιγουρος για αυτο ?? το ειδατε δλδ ?
σε ευχαριστω οπως και να εχει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 11:54:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο λεω για να μην κατεβετε τσαπα απο την Θεσσαλονικη. Αλλα αν ενδιαφερεστε για στραπατσαρισμενο αυτοκινητο αλλαζει το θεμα και αν σας ενδιαφερει η τιμη επειδη εχει ζαντες που κανουν 600 ευρω και κοντο σασμαν κ.λ.π. Wink

Γιατι για να κατεβεις απο Θεσσαλονικη θελεις και καποια εξοδα Smile


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 11:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Στο λεω για να μην κατεβετε τσαπα απο την Θεσσαλονικη. Αλλα αν ενδιαφερεστε για στραπατσαρισμενο αυτοκινητο αλλαζει το θεμα και αν σας ενδιαφερει η τιμη επειδη εχει ζαντες που κανουν 600 ευρω και κοντο σασμαν κ.λ.π. Wink

Γιατι για να κατεβεις απο Θεσσαλονικη θελεις και καποια εξοδα Smile


εχεις η καποιος αλλος καποιο καλο rallye η και 206 μεχρι 4000 ευρο στο μυαλο του ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 12:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικα, δν εχω τιποτα στο μυαλο μου.

Μονο ενας φιλος που δινει 106, 2002 μοντελο με σκουπα και εξατμιση μονο, μπλε, ειναι μηχανικος και το εχει εντελως μαμα με τα παραπανω μονο που προανεφερα.

Εχει καινουριο αξονα πισω και γενικα το αμαξι ειναι στην πενα. ΑΤΡΑΚΑΡΙΣΤΟ.

Απλα, οι οικονομικες απαιτησεις του ειναι πιο υψηλες Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 12:09:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1636161/

Αυτο ειναι το αυτοκινητο.

Οσν αφορα την τιμη, του το εχω αναφερει και εγω οτι ειναι πολλα τα λεφτα που ζηταει αλλα... Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 12:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1636161/

Αυτο ειναι το αυτοκινητο.

Οσν αφορα την τιμη, του το εχω αναφερει και εγω οτι ειναι πολλα τα λεφτα που ζηταει αλλα... Cool


ωραιο αλλα πανω απο 4000 δεν παιζει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 12:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να μην τρελενεστε με τα τρακαρισματα...
δεχτειτε οτι τασ περισσότερα 106 που κυκλοφορουν ειναι τρακαρισμενα...
και ψαχτειτε στο ποιο απο αυτα ειναι καλητερα φτιαγμενο/επισκευασμενο Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 13:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
για να μην τρελενεστε με τα τρακαρισματα...
δεχτειτε οτι τασ περισσότερα 106 που κυκλοφορουν ειναι τρακαρισμενα...
και ψαχτειτε στο ποιο απο αυτα ειναι καλητερα φτιαγμενο/επισκευασμενο Wink


μανθο ναι οκ αλλα οχι να θελει και τοσα λεφτα για το αυτοκινητο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 13:12:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τοσα θελει ρε να το δωσει
τι σε νοιαζει εσενα? στα @@ σου
παρε αλλο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ή πες του
εγω για αυτο δινω 2500 και μπορω να περιμενω μεχρι την επομενη παρασκευη αν σε ενδιαφερει παρε με τηλ
Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 19:00:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nOkpos έγραψε:
nikolas206gti έγραψε:
Στο λεω για να μην κατεβετε τσαπα απο την Θεσσαλονικη. Αλλα αν ενδιαφερεστε για στραπατσαρισμενο αυτοκινητο αλλαζει το θεμα και αν σας ενδιαφερει η τιμη επειδη εχει ζαντες που κανουν 600 ευρω και κοντο σασμαν κ.λ.π. Wink

Γιατι για να κατεβεις απο Θεσσαλονικη θελεις και καποια εξοδα Smile


εχεις η καποιος αλλος καποιο καλο rallye η και 206 μεχρι 4000 ευρο στο μυαλο του ?

Κοιτα και σε Saxo ή GTi προ 2000...
Εχει καμποσα που με λιγοτερα απο 3 χιλιαρικα στο χερι,το αγοραζεις.
Μαλιστα εχει 2-3 Θεσσαλονικη και περιχωρα...

Το τελειο μην ψαχνεις να το βρεις,σε ολες τις περιπτωσεις θα ειναι ταλαιπωρημενο και σιγουρα θα θελει επιπλεον χρηματα.
Οποτε ξεκινηστε με μια καλη καροτσα και απο εκει και περα τα υπολοιπα αλλαζουν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 21:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Arrow ΖΖΗ 1202

Η μετωπη παντως ειναι αλλαγμενη. Exclamation

Σαν πολλα δεν ειναι παντως τα 4; Confused


kai 90.000 για μοντελο 2000 λιγα πολυ λιγα κατεβασμενο σιγουρα...βαλτε διαγνωστικο στον εγκεφαλο....

MEMsound έγραψε:
τοσα θελει ρε να το δωσει
τι σε νοιαζει εσενα? στα @@ σου
παρε αλλο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ή πες του
εγω για αυτο δινω 2500 και μπορω να περιμενω μεχρι την επομενη παρασκευη αν σε ενδιαφερει παρε με τηλ
Laughing Laughing Laughing Laughing


ειναι στο car πανω απο 5μηνο...... το βλεπω συνεχεια..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Σεπ 2011, 21:20:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και να μπει σε διαγνωστικο,δεν θα δειξει κατι ρε...
Ασε που αφου ειναι σεντραρισμενο,δεν αξιζει καν. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2419s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on