PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

kent pt52

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikosdramapt52 (nikos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 Rallye 16v '01-Bmw E30 325 24v '89

Ένταξη: 03 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: drama

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Σεπ 2011, 00:48:38    Θέμα δημοσίευσης: kent pt52 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geia se olous. 8elw na mathw an xreiazetai na valw eite sfurilata eite na skapsw ta dika mou gia na valw tous 52arides, me ta mama de bainoun? K sn tous valw etsi ti paizei akrivws?

---------------------------------------------------------------------------------------------




Arrow "Νεα Μελη"
οπου:
1ον Arrow "Κανόνες και οδηγίες χρήσης του Forum του PSClub.gr"
και
2ον Arrow "Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση)"

Καλο ειναι πριν ανοιξουμε Νεο Θεμα να χρησιμοποιούμε την Arrow "Αναζητηση"


MOD Team


Peugeot power
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manos106quick (manos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 quicksilver 16v!

Ένταξη: 28 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 16:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: kent pt52 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikosdramapt52 έγραψε:
geia se olous. 8elw na mathw an xreiazetai na valw eite sfurilata eite na skapsw ta dika mou gia na valw tous 52arides, me ta mama de bainoun? K sn tous valw etsi ti paizei akrivws?

---------------------------------------------------------------------------------------------
δεν ξερω αν αντεξουν τα δικα σου φιλε μου? με τους 51αριδες
ομως δεν θα εχεις τετοιο προβλημα..!


Arrow "Νεα Μελη"
οπου:
1ον Arrow "Κανόνες και οδηγίες χρήσης του Forum του PSClub.gr"
και
2ον Arrow "Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση)"

Καλο ειναι πριν ανοιξουμε Νεο Θεμα να χρησιμοποιούμε την Arrow "Αναζητηση"


MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikosdramapt52 (nikos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 Rallye 16v '01-Bmw E30 325 24v '89

Ένταξη: 03 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 79
Τόπος: drama

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 16:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry an ginomai kourastikos apla exw parei t pragmata(ekkentrofourous pt52 programa eleu8ero kataluti k teliko) to ama3i einai mama k exei mono ena filtro KN. An borei kapoios na mou pei an ta vazw etsi i an prepei na alla3w pistonia? O mastoras eipe an de peira3oume sumpeiesi einai ok,eseis ti lete?


Peugeot power
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 16:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρωτα απ' ολα γραφε με Ελληνικα. Δευτερον, υπαρχει καταλληλο τοπικ και αν δεν βρεις αυτο που ψαχνεις, εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε. Οπως σου εγραψαν και τα παιδια, κανε πρωτα μια αναζητηση και αν δεν βρεις αυτο που ψαχνεις, δημιουργησε νεο τοπικ

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=9633&start=600


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manos106quick (manos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 quicksilver 16v!

Ένταξη: 28 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 16:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikosdramapt52 έγραψε:
sorry an ginomai kourastikos apla exw parei t pragmata(ekkentrofourous pt52 programa eleu8ero kataluti k teliko) to ama3i einai mama k exei mono ena filtro KN. An borei kapoios na mou pei an ta vazw etsi i an prepei na alla3w pistonia? O mastoras eipe an de peira3oume sumpeiesi einai ok,eseis ti lete?

εγω φιλε μου ξερω πως δυσκολο να μην πειραξεις συμπιεση αφου θα ανοιχτει το μοτερ και πως οι 52αριδες θελουν σφυριλατα διαφορετικα θα παρεις το μοτερ σου στο χερι.. αυτα δεν τα λεω εγω αλλα ο βελτιωτης μου! τωρα αν εσενα παρει ο μιχανικος την ευθηνη και στα βαλει ετσι.. τοτε αλαζει το θεμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 18:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106 που κυκλοφορει σε εμας εδω ειναι με PT52+, σκαμενα πιστονια, φλατζα 206, ελατηρια βαλβιδων και βαλβιδες και προγραμμα.

Εννοειται οτι εκτος αυτων, θελεις και καλη εξατμιση Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 19:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Πρωτα απ' ολα γραφε με Ελληνικα. Δευτερον, υπαρχει καταλληλο τοπικ και αν δεν βρεις αυτο που ψαχνεις, εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε. Οπως σου εγραψαν και τα παιδια, κανε πρωτα μια αναζητηση και αν δεν βρεις αυτο που ψαχνεις, δημιουργησε νεο τοπικ



ξερουμε ολοι οτι η αναζητηση ειναι για τον πουτσο... οτι θελει δειχνει και σπανια βρισκεις αυτο που ψαχνεις..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Σεπ 2011, 19:49:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
ξερουμε ολοι οτι η αναζητηση ειναι για τον πουτσο... οτι θελει δειχνει και σπανια βρισκεις αυτο που ψαχνεις..


Οταν επιννοεις καινουριες λεξεις με την ορθογραφια σου τι περιμενεις να σε κανει η αναζητηση ρε κεφτε Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,154s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on