PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ελαστικά 195/50/15
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

ΕΛΑΣΤΙΚΑ σε 195/50/15
Bridgestone RE 720
21%
 21%  [ 21 ]
Yokohama AVS sport
18%
 18%  [ 18 ]
Toyo T1S
18%
 18%  [ 18 ]
Goodyear F1
41%
 41%  [ 40 ]
Σύνολο Ψήφων : 97

Συγγραφέας Μήνυμα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 18:46:24    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ελαστικά 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα βαλω λαστιχακια κ θελω γνωμες μεταξυ :
Bridgestone RE 720
Yokohama AVS sport
Toyo T1S
Goodyear F1



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Οκτ 2003, 22:12:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η πρωτη επιλογη απορριπτεται δια ροπαλου,η δευτερη ειναι σαφως μακραν καλυτερη ενω οι δυο τελευταιες ειναι οι υποψηφιες νικιτριες καθως ζεσταινονται πολυ γρηγοροτερα με την τριτη να υπερισχυει ελαφρως σε θεματα θερμοκρασιας λειτουργιας αλλα να υπολειπεται σε δεικτη φθορας και τιμης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Οκτ 2003, 01:49:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε μου (πως είπαμε το όνομα σου; )αυτή η διάσταση είναι πολυσυζητημένη... Smile Άμα διαβάσεις πιο παλιά τόπικς θα δείς και θα καταλάβεις... Wink Και θα βγάλεις και συμπέρασμα καλό! Wink
Αυτούς τους τύπους που αναφέρεις για Yokohama και Goodyear καλύτερα ξέχνα τους γιατί καλή η "μούρη" αλλά εσύ θες επιδόσεις πράγμα που αυτά τα δύο (πολύ καλά ελαστικά) δεν μπορούν να σου προσφέρουν λόγο μικρής ιπποδύναμης... Wink
Κοίτα κάτι σε Michelin,Avon ή ακόμα και Pirelli...
Τίμιες και πολύ καλές προτάσεις που θα σου "βγάλουν" με το χρόνο τα λεφτά που έδωσες...
Χώρια που είναι δοκιμασμένα... Wink Μεγάλη υπόθεση αυτό... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Οκτ 2003, 07:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ πιστεύω πως τα αναφερόμενα ελαστικά, είναι προτεινόμενα περισσότερο για τα 1.6 ή 2.0 206, τα οποία ταιριάζουν και λειτουργούν καλύτερα στις επιδόσεις και διαστάσεις αυτών. Η προτίμησή μου πάντως τείνει προς Τ1S γιατί είναι δοκιμασμένα αρκετά απο στενό μου πρόσωπο, ή F1, γιατί είναι καινούργια, έχουν ίδια τιμή με τα Τ1S, και γιατί είναι Goodyear. Πιό πολύ προς F1 στη συγκεκριμένη διάσταση!


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 11:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KEEP VOTIN guys !!!!
Και μια ερωτηση : o Δεικτης ταχυτητας ειναι στα ποσα δουλευει σωστα το λαστιχο η η αντοχη του ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 11:42:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
KEEP VOTIN guys !!!!
Και μια ερωτηση : o Δεικτης ταχυτητας ειναι στα ποσα δουλευει σωστα το λαστιχο η η αντοχη του ?


Την αντοχή του. Καθορίζει την ανθεκτικότητα ενός ελλαστικού (σκελετός, πλαϊνά κλπ)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 13:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Θα βαλω λαστιχακια κ θελω γνωμες :


Michelin Pilot Exalto.Για το 1400αρι σου ειναι αψογα....

Δυστηχως Φιλιππε ,κανενα απο τα λαστιχα που εχεις βαλει στο Δημοψηφισμα
δεν κανει για τις επιδοσεις του 206 σου.
Το αυτοκινητο θα αργει να τα ζεστανει,με αποτελεσμα προωρη φθορα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 14:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Θα βαλω λαστιχακια κ θελω γνωμες :


Michelin Pilot Exalto.Για το 1400αρι σου ειναι αψογα....Δυστηχως Φιλιππε ,κανενα απο τα λαστιχα που εχεις βαλει στο Δημοψηφισμα
δεν κανει για τις επιδοσεις του 206 σου.
Το αυτοκινητο θα αργει να τα ζεστανει,με αποτελεσμα προωρη φθορα..


για 1 χρονο, αντε το πολυ 1,5 χρονο. μετα αστα καλυτερα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 15:50:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Judger έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Θα βαλω λαστιχακια κ θελω γνωμες :


Michelin Pilot Exalto.Για το 1400αρι σου ειναι αψογα....Δυστηχως Φιλιππε ,κανενα απο τα λαστιχα που εχεις βαλει στο Δημοψηφισμα
δεν κανει για τις επιδοσεις του 206 σου.
Το αυτοκινητο θα αργει να τα ζεστανει,με αποτελεσμα προωρη φθορα..


για 1 χρονο, αντε το πολυ 1,5 χρονο. μετα αστα καλυτερα....


εχεις την εντυπωση οτι τα λαστιχα που θελει θα κρατησουνε περισσοτερο στο 1400??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 15:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια κ εγω με το 1400 κ καποιος με 1600 στην Αθηνα μεσα με τα ιδια χιλομετρα παμε!
Απ οτι καταλαβα μου λετε να παω σε λαστιχο με χαμηλοτερο δεικτη ταχυτητας ??
Για να ακουσω προτασεις plz !!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 17:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μένα F1 αλλα θέλει 16ρι μοτερ.... ΓΙα το 14ρι Excalto Michelin με δείκτη ταχύτητας Η = 210 χαω

Τα είδα και με 14ρι μοτερ και τώρα με 16ρι... Μονο στην 2η περίπτωση δείχνουν τα δόντια τους....




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 20:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντος όταν τα είχα τα exalto ήμουν πολύ ευχαριστημένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Οκτ 2003, 20:35:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Ρε παιδια κ εγω με το 1400 κ καποιος με 1600 στην Αθηνα μεσα με τα ιδια χιλομετρα παμε!
Απ οτι καταλαβα μου λετε να παω σε λαστιχο με χαμηλοτερο δεικτη ταχυτητας ??

Και τι έγινε που πάτε με τα ίδια χιλιόμετρα;;Δεν τα βγάζετε το ίδιο...
Εννοείται πως το 1.6 τα βγάζει πιο εύκολα,πιο άνετα και πιο γρήγορα! Wink
Εμείς σου λέμε να πάς σε ένα λογικό για το αμάξι σου λάστιχο και να αφήσεις τις υπερβολές... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 09:28:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω τα Bridgestone Potenza. Είμαι πολύ ευχαριστημένη , αν και θα τα αλλάξω σε κάνα 2μηνο μετά από 1,5 χρόνο που τα έχω λόγω των πολλών χιλιομέτρων που έχω κάνει με αυτά . (40.000χλμ.)
Wink Wink

Έχω ήδη αποφασίσει να βάλω τα Michelin Pilot. Τα Exalto αν έχετε υπόψη σας έχουν καταργηθεί και έχουν βγει τα Pilot.


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 09:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Εγώ έχω τα Bridgestone Potenza. Είμαι πολύ ευχαριστημένη , αν και θα τα αλλάξω σε κάνα 2μηνο μετά από 1,5 χρόνο που τα έχω λόγω των πολλών χιλιομέτρων που έχω κάνει με αυτά . (40.000χλμ.)
Wink Wink

Έχω ήδη αποφασίσει να βάλω τα Michelin Pilot. Τα Exalto αν έχετε υπόψη σας έχουν καταργηθεί και έχουν βγει τα Pilot.


40000χλμ ??????????????????????????????
Αρα δεν εχει παραπανω φθορες !!!!!!!!!!!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 09:58:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote"PHSYBORG"]40000χλμ ??????????????????????????????
Αρα δεν εχει παραπανω φθορες !!!!!!!!!!![/quote]

Δεν κατάλαβα τι εννοείς ? Question Question Question Question


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 10:01:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΑΣΤΙΚΑ 195/50/15 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
DimiP έγραψε:
Judger έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Θα βαλω λαστιχακια κ θελω γνωμες :


Michelin Pilot Exalto.Για το 1400αρι σου ειναι αψογα....Δυστηχως Φιλιππε ,κανενα απο τα λαστιχα που εχεις βαλει στο Δημοψηφισμα
δεν κανει για τις επιδοσεις του 206 σου.
Το αυτοκινητο θα αργει να τα ζεστανει,με αποτελεσμα προωρη φθορα..


για 1 χρονο, αντε το πολυ 1,5 χρονο. μετα αστα καλυτερα....


εχεις την εντυπωση οτι τα λαστιχα που θελει θα κρατησουνε περισσοτερο στο 1400??


Αυτο Vaso ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 10:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Τα Exalto αν έχετε υπόψη σας έχουν καταργηθεί και έχουν βγει τα Pilot.


Λαθος.
Το Exalto κυκλοφορει κανονικα,και μαλιστα στη διασταση 195/50/15 κοστιζει περιπου 270-280 ευρω.
Το Pilot Sport ,φυσικα και δεν ειναι αντικαταστατης των Exalto.Προκειτε για ελαστικο που ανηκει σε μαγαλυτερη κατηγορια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 11:39:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Τα Exalto αν έχετε υπόψη σας έχουν καταργηθεί και έχουν βγει τα Pilot.

Pilot είναι σειρά ελαστικών της Michelin.

Τα Exalto, Sport και Primacy είναι της σειράς Pilot.

Tα Exalto έχουν σταματήσει να παράγονται μόνο σε μερικές διαστάσεις, όπως μου είπε η Michelin Hellas. Στοκ υπάρχει ακόμα για όλες σχεδόν τις διαστάσεις του Exalto.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Οκτ 2003, 11:52:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Αρα δεν εχει παραπανω φθορες !!!!!!!!!!!

Το ελαστικό ανάλογα πόσο το πάς και που πάς(δρόμους,κατσικόδρομους,χωματόδρομους) έχει και τις ανάλογες φθορές! Wink
Δεν σημαίνει πως όπου και να πάς θα είναι το ίδιο... Χώρια που υπάρχουν κι άλλοι παράγοντες για να κρατήσεις σε καλή κατάσταση το ελαστικό...
πίεση αέρα,εξωτερικές θερμοκρασίες και και και...
Είναι απλά τα πράγματα. Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 1 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1054s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on