PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Yokohama AVS Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2003, 12:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:

Εγώ θεωρώ πώς τα F1 είναι ότι καλύτερο για να συνδιάσεις κόστος & αντοχή.

επιδόσεις τέλειες , αίσθηση στο τιμόνι απίστευτη , αντοχή στην άσφαλτο ναι στο χώμα καλύτερα να τα ξεχάσεις. ένα έχω να σου πω πολύ καλό λάστιχο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2003, 12:31:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει στο "χωματακι" δεν ειναι τραγικα τα πραγματα αλλα, εννοειται οτι δεν ενδυκνεινται αυτα τα λαστιχα!!! Παντως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτη τη στιγμη...η πιο ισορροπημενη προταση!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Νοέ 2003, 19:35:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζητώ εκ των πρωτέρων ταπεινά ΣΥΓΝΩΜΗ αλλά μ'αρέσει που ο Τάσος έγραψε: "Η ερώτηση: Για πείτε ρε παλικάρια τα έχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα διαόλια που φαίνονται ωραία; (Μην αρχίσετε μπούρδες του στυλ πάρε PZero ή F1... Για αυτά ρωτάω τώρα!)" και τελικά μόνον δύο ανταποκρίθηκαν σωστά.
Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα αυτό, παρακαλώ ας απαντήσει όποιος ξέρει σε αυτή την ερώτηση, και, αν είναι δυνατόν, πόσο κοστίζουν. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Νοέ 2003, 20:12:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

250-300e



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Νοέ 2003, 22:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με Χοιμε Καλλιθεας για τα avs sport 195/50/15 μας ειπε για 340Ε.!!

μαλλον πως κατω απο 300Ε δεν θα τα βρει κανεις !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 10:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με Χοιμε Καλλιθεας για τα avs sport 195/50/15 μας ειπε για 340Ε.!!

μαλλον πως κατω απο 300Ε δεν θα τα βρει κανεις !


Για άλλη διάσταση δεν ρώτησες Μήτσο;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 13:02:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με Χοιμε Καλλιθεας για τα avs sport 195/50/15 μας ειπε για 340Ε.!!

μαλλον πως κατω απο 300Ε δεν θα τα βρει κανεις !


Με τι δεικτη ταχυτητας ?Εγω τα βρηκα 280e με H' !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 16:42:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα AVS Sport αποκλείεται να τα βρήκες με δείκτη Η, γιατί απλά δεν υπάρχουν! Όλες οι διαστάσεις τους ξεκινάνε από V και πάνω. Αντιθέτως, τα Α539, έχουν δείκτη Η μόνο στην 195/50/15 διάσταση!
Συνεπώς μην συγχέουμε δύο διαφορετικά ελαστικά και δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.
Exclamation


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 17:14:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Τα AVS Sport αποκλείεται να τα βρήκες με δείκτη Η, γιατί απλά δεν υπάρχουν! Όλες οι διαστάσεις τους ξεκινάνε από V και πάνω. Αντιθέτως, τα Α539, έχουν δείκτη Η μόνο στην 195/50/15 διάσταση!
Συνεπώς μην συγχέουμε δύο διαφορετικά ελαστικά και δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.
Exclamation


Για τα AVS θα συμφωνησω οτι βγαινουν μονο απο V και πανω!!! Ομως τα Α539 βγαινουν με δεικτη Η σε αρκετες διαστασεις, οπως π.χ. αυτη που φοραω 185/55/14!!!Απο 'κει και περα φτανουν μεχρι και δεικτη Ζ... Απο εμπειρια ενος φιλου σε BMW τα AVS Sport δεν δουλευουν και τοοοσο καλα!!! Τουλαχιστον δεν εμεινε ευχαριστημενος...Πριν απο αυτα ειχε τα Eagle F1 τα προηγουμενα...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 20:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Τα AVS Sport αποκλείεται να τα βρήκες με δείκτη Η, γιατί απλά δεν υπάρχουν! Όλες οι διαστάσεις τους ξεκινάνε από V και πάνω. Αντιθέτως, τα Α539, έχουν δείκτη Η μόνο στην 195/50/15 διάσταση!
Συνεπώς μην συγχέουμε δύο διαφορετικά ελαστικά και δημιουργούμε λάθος εντυπώσεις.
Exclamation


Oντος για αυτη τη διασταση ειχα ρωτησει , δεν ξερω αν βγαινει σε αλλη με Η Confused



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Νοέ 2003, 23:25:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Για τα AVS θα συμφωνησω οτι βγαινουν μονο απο V και πανω!!! Ομως τα Α539 βγαινουν με δεικτη Η σε αρκετες διαστασεις, οπως π.χ. αυτη που φοραω 185/55/14!!!


Γιώργο σωστά γράφεις και είναι λογικό να υπάρχει Η δείκτης σε διαστάσεις κάτω των 15". Εγώ αναφερόμουνα μόνο στην 15" διάσταση! Rolling eyes


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Δεκ 2003, 01:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="TZAG"]
netblaster έγραψε:
Εγώ αναφερόμουνα μόνο στην 15" διάσταση! Rolling eyes


Σε αυτες τις ιντσες ζαντας βγαινουν κιαλλες 3 διαστασεις με δεικτη Η...185/55/15, 195/60/15 και 205/60/15!!! Τουλαχιστον ετσι λεει ο καταλογος της Yokohama...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Δεκ 2003, 23:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="netblaster"]
TZAG έγραψε:
netblaster έγραψε:
Εγώ αναφερόμουνα μόνο στην 15" διάσταση! Rolling eyes


Σε αυτες τις ιντσες ζαντας βγαινουν κιαλλες 3 διαστασεις με δεικτη Η...185/55/15, 195/60/15 και 205/60/15!!! Τουλαχιστον ετσι λεει ο καταλογος της Yokohama...


ΟΚ αλλά θα είναι λίγο δύσκολο να βάλεις 60αρι σε 206 με 15" Razz


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Δεκ 2003, 10:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το φανταζομαι με τετοιο λαστιχο...Τρακτερι πολυτελειας!!!...Απλως τα ανεφερα για την ιστορια!!! Παντως σαν λαστιχο το Α539 ταιριαζει καλυτερα 206 αποτι το AVS Sport (για να επανερχομαστε στο θεμα...)!!! Τα χαρακτηριστικα του αυτοκινητου ταιριαζουν με τις προδιαγραφες του ελαστικου...Αντιθετα το AVS Sport ειναι αρκετες κατηγοριες πανω, χωρις να ειναι το καλυτερο στην κατηγορια του!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Δεκ 2003, 18:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστός. Α539 πιό κοντά στις απαιτήσεις των 206 από YOKOHAMA.
Αν και μιλάμε για YOKOHAMA εδώ, επιτρέψτε μου να αναφέρω την προσωπική μου επιλογή. Επειδή δεν θα ήθελα να αλλάξω τη διάσταση των ελαστικών τουλάχιστον της Peugeot, (195/55/15) δύο εταιρίες παίζουν στην τελική μου επιλογή, ή ΤΟΥΟ Τ1, ή GOODYEAR F1 (εννοείται τα παλία). Με τα ΤΟΥΟ πιό πολύ, γιατί σε αυτή τη διάσταση, είναι τα πιό οικονομικά, και αρκετά ανθεκτικά επίσης. Τιμή αγοράς και τοποθέτησης 340€.


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 19:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπήκαν τελικά τα Yokohama AVS Sport σε διάσταση 195/50/15!

Ακόμα δεν έχω κάνει χιλιόμετρα για να σας πω εντυπώσεις, αφού πρώτα θα περιμένω μερικά χλμ να στρώσουν και μετά θα τα ζωρίσω.

Ομως αυτό που ήθελα να γράψω είναι ότι εντυπωσιάστηκα από την συσκευασία τους που πραγματικά μου έπεσε το σαγόνι στο πάτωμα!
Τα ελαστικά ήρθαν συσκευασμένα το κάθε ένα με νάυλον (αφρώδες όμως, δεν ξέρω πως λέγεται) αεροστεγώς και με ταινία γύρω γύρω που έγραφε AVS Sport! Τα περισσότερα ελαστικά έρχονται χύμα όπως είναι και γι'αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση.

Οταν θα τα πατήσω κάτω, θα σας πω και εντυπώσεις αν και ήδη πρόσεξα ότι το πλαϊνό σε σχέση με τα Michelin είναι αρκετά πιο σκληρό ενώ η γόμα είναι μαλακή και με βαθειά χάραξη. Επίσης από τώρα φαίνεται ότι για να δουλέψει θέλει λίγο ζέσταμα που όμως δεν ξέρω ακόμα πόσο γιατί όπως έγραψα δεν τα έχω "πατήσει"



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 19:31:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεεπ! καλοφάγωτα λέμε !!!

αρε τυχερέ, θα τα χαρείς φρέσκα φρέσκα και μαλακά..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 22:11:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Mπήκαν τελικά τα Yokohama AVS Sport σε διάσταση 195/50/15!

Ακόμα δεν έχω κάνει χιλιόμετρα για να σας πω εντυπώσεις, αφού πρώτα θα περιμένω μερικά χλμ να στρώσουν και μετά θα τα ζωρίσω.

Ομως αυτό που ήθελα να γράψω είναι ότι εντυπωσιάστηκα από την συσκευασία τους που πραγματικά μου έπεσε το σαγόνι στο πάτωμα!
Τα ελαστικά ήρθαν συσκευασμένα το κάθε ένα με νάυλον (αφρώδες όμως, δεν ξέρω πως λέγεται) αεροστεγώς και με ταινία γύρω γύρω που έγραφε AVS Sport! Τα περισσότερα ελαστικά έρχονται χύμα όπως είναι και γι'αυτό μου έκανε μεγάλη εντύπωση.

Οταν θα τα πατήσω κάτω, θα σας πω και εντυπώσεις αν και ήδη πρόσεξα ότι το πλαϊνό σε σχέση με τα Michelin είναι αρκετά πιο σκληρό ενώ η γόμα είναι μαλακή και με βαθειά χάραξη. Επίσης από τώρα φαίνεται ότι για να δουλέψει θέλει λίγο ζέσταμα που όμως δεν ξέρω ακόμα πόσο γιατί όπως έγραψα δεν τα έχω "πατήσει"


Καλοφάγωτα και καλοπάτητα Τάσο...
Περιμένω εντυπώσεις, γιατί τα χαρακτηρηστικά φθοράς των ελαστικών σου, μοιάζουν με των δικών μου και μάλλον θα ακολουθήσω και εγώ την λύση των AVS...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2004, 08:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστός ο αρχηγός! τι διάσταση τα πήρες και πόσο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2004, 09:16:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη διάσταση τη γράφει: 195/50/15.
Τη τιμή δεν μας λέει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1727s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on