PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ecu tunning σε 1.4 μύθος η πραγματικότητα;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 19:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Ecu tunning σε 1.4 μύθος η πραγματικότητα; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έψαχνα περισσότερο Για ενημέρωση για επαναπρογραμματισμό Ecu.

Ξερω οτι στα ατμοσφαιρικά εχεις μικρή διαφορά..εδω όμως μου έκανε εντύπωση πως κάποιος Έλληνας βελτιωτης μετα απο επικοινωνία με mail μου επιβεβαίωσε οτι λεει η παρακάτω φωτογραφία με 100αρα βενζίνη (μεχρι 11 άλογα+) ενώ άλλοι μεχρι 4 άντε 5 με εξωφρενικό κόστος...δε ξερω αν ειναι οκ να δώσω όνομα βελτίωση για αυτο και το έσβησα.οποιος θελει με πμ.

Ισχύει αυτο το μεχρι 11 άλογα η οχι; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 19:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο συγκεκριμενος ειναι καλος και εχει και δυναμομετρο που μετραει πριν και μετα και ειναι και οικονομικος, αλλα και παλι το κοβω απιθανο το 8βαλβιδο μοτερακι να κερδισει καθαρα 11 ιππους μονο με προγραμμα. Με φιλτροσκουπα και φουλ εξατμιση απο χταποδι και πισω +καταλυτη και παλι το συζηταμε..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 20:03:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

puglover έγραψε:
Ο συγκεκριμενος ειναι καλος και εχει και δυναμομετρο που μετραει πριν και μετα και ειναι και οικονομικος, αλλα και παλι το κοβω απιθανο το 8βαλβιδο μοτερακι να κερδισει καθαρα 11 ιππους μονο με προγραμμα. Με φιλτροσκουπα και φουλ εξατμιση απο χταποδι και πισω +καταλυτη και παλι το συζηταμε..


Εμένα μου έβγαλε 13! Razz Στο RC 17!


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 20:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκούπα σιμοτα φοράω. Δε θα αλλάξω τίποτα άλλο άντε καταλύτη ΟΤΑΝ τα φτύσει ο μαμα.επειδη το χρησιμοποιούμε ολοι στην οικογένεια..ουτε εξάτμιση θα παίξει.μου είπε με τη σκούπα +13

Παραθέτω το μήνυμα οπως μου ήρθε

"Καλημερα,

Βεβαιως, θα δουμε μεχρι 13 αλογα με 100ρα βενζινη. Θα πρεπει να μου στειλεις τον εγκεφαλο Αθηνα να στον προγραμματισω.

Ευχαριστω
Γιωργος Κουτσης ""

Το αμάξι βρίσκεται κρητη και θα πρεπει να σταλεί η Ecu πανω.εδω μ έδωσαν 550€ τιμή και 4-5 άλογα ΜΑξ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 20:13:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
puglover έγραψε:
Ο συγκεκριμενος ειναι καλος και εχει και δυναμομετρο που μετραει πριν και μετα και ειναι και οικονομικος, αλλα και παλι το κοβω απιθανο το 8βαλβιδο μοτερακι να κερδισει καθαρα 11 ιππους μονο με προγραμμα. Με φιλτροσκουπα και φουλ εξατμιση απο χταποδι και πισω +καταλυτη και παλι το συζηταμε..


Εμένα μου έβγαλε 13! Razz Στο RC 17!
θες να πεις οτι σε δικό σου 8v έβγαλε +13;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 20:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:
TopGear έγραψε:
puglover έγραψε:
Ο συγκεκριμενος ειναι καλος και εχει και δυναμομετρο που μετραει πριν και μετα και ειναι και οικονομικος, αλλα και παλι το κοβω απιθανο το 8βαλβιδο μοτερακι να κερδισει καθαρα 11 ιππους μονο με προγραμμα. Με φιλτροσκουπα και φουλ εξατμιση απο χταποδι και πισω +καταλυτη και παλι το συζηταμε..


Εμένα μου έβγαλε 13! Razz Στο RC 17!
θες να πεις οτι σε δικό σου 8v έβγαλε +13;;;;;


Η πλατφόρμα που έχει στο site, όχι ότι το προγραμμάτισα και μου το έφτιαξε...Για 550 ευρώ και 13 άλογα, θα το σκεφτόμουν αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει. Razz


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 21:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:
εδω μ έδωσαν 550€ τιμή και 4-5 άλογα ΜΑξ

110 ευρω το άλογο ε,καλύτερα πάρε πρόβατο να φτιάχνεις και τυρί Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 22:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως με 110€/ ίππο καλυτερα να παω να παρω πρόβατα ...εχω κ αγριάδες μπόλικες....

Αν ισχύει του κουτσή το +11 με 100ron βενζίνη ΒΟΥΡ!!!! Αν η τιμή ειναι γύρω στα 600-700€ θα παρω ενα ολόκληρο 307 1.6 16v φίλου κ μηχανικού μου με προγράμμα κόφτη 7200 κλπ κλπ κλπ 140ίππους δυναμόμετρο...κ ολα στο δικό μ 307,μιας και εχει κοπανήσει 1 στουκο καλο...εχει και τις momo gtr 17 που αρέσκω ✔✔
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2016, 23:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

300€ παιρνει στα τουρμπατα με δυναμομετρηση πριν-μετα. Εσυ που θα του στειλεις την ecu κιολας μπορεις να διαπραγματευτεις την τιμη αρκετα. Αλλα και παλι πιστευω οτι οσα και να δωσεις ειναι πεταμενα λεφτα για το μοτερι σου. Και τι θα κανεις? Θα βαζεις 100αρα στο χρεπι που ειναι και πανακριβη στην λεβεντογεννα για να δεις τα "θεωρητικα εως 13 ψωραλογα" ?? Με το συμπαθειο κιολας αλλα για το καλο της τσεπης σου στα λεω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 10:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά το ξερω οτι ειναι αδύναμο και βαρύ απλα 13 ίπποι ειναι 13 ίπποι.αν μπορούσα να εχω με 300€ έστω και 10 θα ηταν πολυ καλο,να αποκτήσει λιγο δύναμη διότι με 3 ατομα ειναι βάσανο.με τη σκούπα έστρωσε λιγο αλλα και πάλι κατι του λείπει.τωρα με τη σκούπα του δίνω μεχρι και 4η κόφτη με το κοντό κωρονοπηνιο..αλλαααα...130-140κμ 😂😂
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 10:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:
θα παρω ενα ολόκληρο 307 1.6 16v φίλου κ μηχανικού μου με προγράμμα κόφτη 7200 κλπ κλπ κλπ 140ίππους δυναμόμετρο...κ ολα στο δικό μ 307,μιας και εχει κοπανήσει 1 στουκο καλο...εχει και τις momo gtr 17 που αρέσκω ✔✔


Οτι καλυτερο μπορεις να κανεις αν σαρεσει το αμαξι σου και θες να το κρατησεις γιατι μετα το παντρευεσαι η το σκοτωνεις

Παντως εγω θα σου λεγα κρατα τα λεφτα σου μαζεψε λιγα ακομα δωστο και παρε πχ ενα 207 ραλλυ η κατι που θα σε ικανοποιει και θα χει και δυνατοτητες για παραπανω

Ολοι εχουμε περασει απτη φαση σου ξερουμε πως ειναι γιαυτο στα λεμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 10:49:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πάρουμε κατι λεφτά που μας οφείλουν απο μίσθωση κτηρίου που ειμαστε στα δικαστήρια,θα πάρουμε το επόμενο μας αυτοκίνητο και το 307 θα μείνει για τα "δύσκολα" παραλίες κλπ κλπ αλλα και για εμένα να το κρατήσω μεχρι να αποκτήσω προσκοπικό ...για 300€ αν εχω βελτίωση στην απόδοση δε με νοιάζει να τα δώσω..100Αρα βάζω παντα 1.645 οταν ειναι η VPower racing προσφορά στη shell..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 14:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω ερθει ποτε Κρητη, αλλα το Ηρακλειο ποσο ανοιχτους δρομους εχει; Φαναρια πολλα εχει; Το λεω γιατι μου φαινεται περιεργο να βαζεις V-Power Racing σε ενα αμαξι που λες οτι αγκομαχαει με 3 ατομα. Και γω στο CC κρατησα την επιλογη του προηγουμενου ιδιοκτητη και δεν εχει μπει ποτε 95, μονο V-Power, αλλα καποιες φορες ειμαι σκεπτικος αν αξιζει, γιατι εγω κινουμε και στην Αθηνα που ναι τιγκα στα φαναρια. Υπαρχει αισθητη διαφορα στη Racing;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 14:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι σε χωριό.Έχουμε η μεγάλους δρόμους η ανηφορικά κομμάτια..Φανάρια κλπ πολύ σπάνια..

Διαφορά βρίσκω κυρίως στην επιτάχυνση αλλά και στο σκορτσάρισμα.όταν πας να ξεκινήσεις πχ είναι πολύ λιγότερο απο την 95 της Shell απο της ΕΚΟ,αναλόγος..έχω τύχει και πολύ καλή και λιγότερο καλή...

Γι αυτό πιστεύω ότι με τον επαναπρογραμματισμό αν είναι όντως 10 άλογα θα είναι πολύ καλά να εξυπηρετούμαι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 16:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε πάτε καθόλου καλά νομίζω Razz 13 άλογα με πρόγραμμα κονσέρβα; Razz Στο 75άρι μοτέρ;;;; Laughing
Αυτά δε γίνονται ούτε στις τσόντες Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 18:00:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης αν διαβάσετε καμια σοβαρη ερευνα, θα δειτε οτι 100αρα βενζινη εχει νοημα να μπαινει σε κινητηρες που ειναι είτε άμεσου ψεκασμού, είτε τουρμπο, είτε και τα δύο μαζι. Σε οοοολους τους υπολοιπους ειναι απλα πεταμενα λεφτα, πολυ απλα γιατι δεν μπορουν να την εκμεταλευτούν.
Και αν νομίζετε οτι παει καλύτερα, απλα... νομίζετε. Ειναι μονο στο μυαλο σας. Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 19:01:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

johnnym έγραψε:
100Αρα βάζω παντα 1.645 οταν ειναι η VPower racing προσφορά στη shell..

Ποτε βαζει προσφορα στην VPower racing ??? Rolling eyes
1,645€ ακουγεται σαν κανονικη τιμη, οχι προσφορα



Παντως μονο με προγραμμα πανω απο 7-8 αλογα(και πολλα λεω) αποκλείεται να παρεις
Αν παρεις 4-5, πες κι ευχαριστω



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 19:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η βενζίνη εδω η 95 στο χωριό μου εχει 1.456-1.460. Τις τρίτες η VPower 97 εχει 3 λεπτά η 1 διαφορά με την 95 στη σελλ και η racing τη βάζει καλη τιμή Π-Σ-Κ αν θυμάμαι καλα...έγραψα και 300λτ σε ενα ημερολογιακό τρίμηνο και πηρα καο VPower card!

Με 4-5 ίππους θα εχω εμφανή διαφορά η οχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 20:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οση διαφορά βλεπεις τωρα οταν εισαι δικαβαλο και κατεβαινει ο ενας επιβατης (100 κιλα περιπου) , άλλη τοση θα δεις με το προγραμμα


Η VPower νομιζω εχει 95 οκτανια, οχι 97 , δεν ειμαι σιγουρος ομως



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
johnnym (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (8V) 2002

Ένταξη: 30 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 161
Τόπος: Heraklion

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούλ 2016, 20:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει την fuel save 95 VPower 97 και VPower racing

Δλδ θες μα μ πεις οτι με 4-5 ίππους + με 2 ατομα θα ειναι σαν τωρα οταν ειμαι μόνος;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1457s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on