PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Kαταναλώσεις πριν και μετά από μηχανική βελτιωση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Νοέ 2008, 15:50:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν Αθήνα-Καρδίτσα 300χλμ μέση κατανάλωση 8.4 με μέγιστη τελική το πολύ 160χλμ και φορτομένος.Μπορώ να πω ότι σε ανοιχτό δρόμο είμαι τα ίδια με πριν



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 00:29:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αθηνα-μπραλλο-αθηνα μεδοκιμες και διαφορες βολτες
εκανα 620χλμ με ενα ρεζερβουαρ (παυλιτσες) καπου 7.5 μου εργαψε στο τριπ κομπιουτερ γυρω στα 8 το μετρησα με το φουλαρισμα που εκανα...
εχω μια διαφορα πραγματικη θεωρτηικη τιμη παντα στο μισο λιτρο ισως λογω μπεκ?

καλα ειναι νομιζω καθως και μαμα ειχα το πολυ ενα 10-15% πιο κατω καταναλωσεις ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vama51 (Basilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC Overload

Ένταξη: 25 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 123
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 10:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο ταξίδι που έκανα Αθήνα-Αγρίνιο (με χαλαρή οδήγηση) έδειξε μέση 8,4.Στο γυρισμό που πήγα από Ναυπακτο-Ιτεα-Δεσφίνα (με πιεσμένη οδήγηση) ανέβηκε στο 9,3.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 13:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ γράφουμε για μηχανική βελτίωση και κατανάλωση όχι για προγράμματα. Laughing Laughing
Οπότε εγώ από τότε που έβαλα το μπλοκέ δεν λέει να πέσει κάτω από 11λ/100 Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Άρα καίει παραπάνω με το μπλοκέ Shocked Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 13:31:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:

Άρα καίει παραπάνω με το μπλοκέ Shocked


ειδες??? δεν συμφερει σε καμια περιπτωση.....
Silly Silly Silly


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dikonou 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 08 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 114

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2009, 13:41:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Εδώ γράφουμε για μηχανική βελτίωση και κατανάλωση όχι για προγράμματα. Laughing Laughing
Οπότε εγώ από τότε που έβαλα το μπλοκέ δεν λέει να πέσει κάτω από 11λ/100 Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Άρα καίει παραπάνω με το μπλοκέ Shocked Laughing Laughing Laughing


Δεν λέει να σηκωθεί το πόδι από το πεντάλ όμως εεεεεε????????? Very happy Very happy


Αλλαξοπίστησα και Vag-εψα Α3 1.8 Tfsi sportback Fully-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ARGi (Apostolos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Αύγ 2016
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Αύγ 2016, 18:51:46    Θέμα δημοσίευσης: peugeot 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα στο Forum ειμαι νεο μελος καθοτι αγοραζω ενα 207 1.4cc βενζινα. Θελω την βοηθεια σας προκειμενου να μου πειτε τι καταναλωση εχει εντος πολης πραγματικη τι εκτος πολης και με ενα ντεποζιτο ποσα χιλιομετρα βγαζει. θα με βοηθησετε στην αποφαση της αγορας διοτι μου αρεσει πολυ σαν αυτοκινητο αλλα το θελω σαν δευτερο στην οικογενεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0838s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on