PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αισθηση Ιαπονεζικου λεβιε σε 206??
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:05:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
αυτο που πηρες μαζι με το δικο μου θα ειναι ονειρο ο λεβιες...
το βαρος του μαμα λεβιε κομπλε σου λεω παραδειγμα αν ειναι 300 γραμαρια αυτος που εχω εγω ειναι 600 και ειναι στο μαμα υψος
οπωτε ξεχναμε και την βαρια ντιζα Smile


οσο ποιο χαμηλα κατεβαζεις τον λεβιε μικραινουν οι διαδρομες και τοσο ποιο σκληρος γινεται και θελει περισσοτερη δυναμη να μπει η ταχυτητα, λογικο αφου η κεντρομολος δυναμη που σε βοηθουσε στις αλλαγες οταν ο λεβιες πχ ηταν 30cm , ειναι πολυ λιγοτερη αν τον κατεβασεις στα 13cm...


απο την αλλη γουσταρω που εγινε ετσι σκληρος , σας λεω μου θυμιζει πολυ τον λεβιε του s2000 , σχεδον τοση διαδρομη ειχε και τοσο δυναμη ηθελε,
βασικα ο στοχος μου οταν τον ρυθμιζα ηταν να τον κανω σαν του honda , εκει που τον εχω τωρα ειναι τζετ, η αληθεια ειναι οτι λιιιιγο ποιο χαμηλα να τον πηγαινα και να κοντινε ελαχιστα ποιο πολυ θα γουσταρα παραπανω, απλος μετα θελει πολυ δυναμη και βοβηθηκα μην μεσα σε κινηση με κουραζει, παντως σε εκεινο το υψος που τον δοκιμασα ηταν σαν ηλεκτρονικο, σε 1 εκατοστο εμπαινε η ταχυτητα.. κρακ κρακ ... Very happy 3η με 4η αλλαζαν σαν σειριακο..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:44:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:


οσο ποιο χαμηλα κατεβαζεις τον λεβιε μικραινουν οι διαδρομες


Το αντιθετο δεν γινεται? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:52:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι οπως το πατε εσεις, θα με μπλεξετε και δν θα εχω ευρω στην τσεπη. Αλλα ευτυχως, απο Τριτη παω χωριο για να κανω τα μπανακια μου και να παρω χρωμα Laughing

Επισης ενας διμηνος αποκλεισμος μου απο το psclub μεχρι τελος καλοκαιριου θα ηταν ιδανικος Laughing Laughing Laughing Laughing

Οχι τιποτα αλλο, αλλα να μην με βρισκει και ο Volvos Laughing Laughing Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:52:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..


Spritmonitor.de LPG


Έχει επεξεργασθεί από τον/την AlienHack στις Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:56:14, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Ιούλ 2011, 12:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
AlienHack έγραψε:


οσο ποιο χαμηλα κατεβαζεις τον λεβιε μικραινουν οι διαδρομες


Το αντιθετο δεν γινεται? Rolling eyes


αχα γατακι... οχι τρελε επιστημονα μου!!
οσο ποιο χαμηλα βαζεις τον λεβιε και ανεβαζεις την μπιλια-βαση του τοσο ποιο μικρες γινονται οι διαδρομες...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 19:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
υπολοιπες φωτο με την κοληση και τον τελικο λεβιε αυριο...


@RR122. Ακούς? Και ξέρεις τι σκέψεις κάνω τώρα. Όταν θα έρθει η ώρα να αλλάξει το σφαιρικό ρουλεμάν. Θα γ@@@ί στα ποστ για βοήθεια, πως να αλλάξει το ρουλεμάν τώρα που κόλλησε τα στοπ.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 20:20:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
AlienHack έγραψε:
υπολοιπες φωτο με την κοληση και τον τελικο λεβιε αυριο...


@RR122. Ακούς? Και ξέρεις τι σκέψεις κάνω τώρα. Όταν θα έρθει η ώρα να αλλάξει το σφαιρικό ρουλεμάν. Θα γ@@@ί στα ποστ για βοήθεια, πως να αλλάξει το ρουλεμάν τώρα που κόλλησε τα στοπ.


χαχα καλο... επειδη το σκεφτηκα και αυτο αν και το θεωρω υπερβολικο να το συζηταμε καν (το πλαστικο ρουλεμαν οπως το λες κρατησε 150.000 χλμ και 10 χρονια και ουσιαστηκα δεν χαλασε απλος σαν πλαστικο που ειναι χαλαρωσε... το μεταλικο τι σε κανει να πιστευεισ οτι θα χρειαστε8ι αλλαγη πριν απο μια 10ετια? Confused

και επισης για την περιπτωση που θελω να το ρυθμισω εκανα τις ραφες ετσι που με ενα κατσαβιδι και ενα σφυρι σε 2 λεπτα τισ σπαω-τρωω... αν και δεν νομιζω οτι θα υπαρξει ποτε λογος να γινει αυτο...

οποτε με την ορεξη θα μεινετε για το ποστ... Wink Twisted evil


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Ιούλ 2011, 20:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
iceage έγραψε:
AlienHack έγραψε:
υπολοιπες φωτο με την κοληση και τον τελικο λεβιε αυριο...


@RR122. Ακούς? Και ξέρεις τι σκέψεις κάνω τώρα. Όταν θα έρθει η ώρα να αλλάξει το σφαιρικό ρουλεμάν. Θα γ@@@ί στα ποστ για βοήθεια, πως να αλλάξει το ρουλεμάν τώρα που κόλλησε τα στοπ.


χαχα καλο... επειδη το σκεφτηκα και αυτο αν και το θεωρω υπερβολικο να το συζηταμε καν (το πλαστικο ρουλεμαν οπως το λες κρατησε 150.000 χλμ και 10 χρονια και ουσιαστηκα δεν χαλασε απλος σαν πλαστικο που ειναι χαλαρωσε... το μεταλικο τι σε κανει να πιστευεισ οτι θα χρειαστε8ι αλλαγη πριν απο μια 10ετια? Confused

και επισης για την περιπτωση που θελω να το ρυθμισω εκανα τις ραφες ετσι που με ενα κατσαβιδι και ενα σφυρι σε 2 λεπτα τισ σπαω-τρωω... αν και δεν νομιζω οτι θα υπαρξει ποτε λογος να γινει αυτο...

οποτε με την ορεξη θα μεινετε για το ποστ... Wink Twisted evil


Να το θυμάσαι το ποστ αυτό μην πεις μετά ότι δεν το είχα πει. Πυργολεβιέδες σε 106 φοριούνται πάνω από 10 χρόνια και το μέσο όρος ζωής τον ρουλεμάν είναι τα 4-5 χρόνια. Και είναι από το δεύτερο σημείο του μοχλικού του ΜΑ που παίρνει μπόσικα.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 13:33:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
iceage έγραψε:
AlienHack έγραψε:
υπολοιπες φωτο με την κοληση και τον τελικο λεβιε αυριο...


@RR122. Ακούς? Και ξέρεις τι σκέψεις κάνω τώρα. Όταν θα έρθει η ώρα να αλλάξει το σφαιρικό ρουλεμάν. Θα γ@@@ί στα ποστ για βοήθεια, πως να αλλάξει το ρουλεμάν τώρα που κόλλησε τα στοπ.


χαχα καλο... επειδη το σκεφτηκα και αυτο αν και το θεωρω υπερβολικο να το συζηταμε καν (το πλαστικο ρουλεμαν οπως το λες κρατησε 150.000 χλμ και 10 χρονια και ουσιαστηκα δεν χαλασε απλος σαν πλαστικο που ειναι χαλαρωσε... το μεταλικο τι σε κανει να πιστευεισ οτι θα χρειαστε8ι αλλαγη πριν απο μια 10ετια? Confused

και επισης για την περιπτωση που θελω να το ρυθμισω εκανα τις ραφες ετσι που με ενα κατσαβιδι και ενα σφυρι σε 2 λεπτα τισ σπαω-τρωω... αν και δεν νομιζω οτι θα υπαρξει ποτε λογος να γινει αυτο...

οποτε με την ορεξη θα μεινετε για το ποστ... Wink Twisted evil



Τα πλαστικά είναι αυτολιπαινώμενα και κρατάνε τόσο.


AlienHack έγραψε:


Απογοητεύτηκα.. περιμενα να πιασω εναν λεβιέ που να πλησιαζει σε αισθηση κατι απο VW , κατι απο honda... Confused


Τα honda να πάει στο καλό, στα φάουβε πού την είδατε τον λεβιέ για ζήλεμα Confused Shocked


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 13:50:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

esy τωρα απαντας σοβαρα για να ξερω και εγω τι θα σου απαντησω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 13:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι το κλασικό λάθος που κάνω Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 14:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως ενα απο τα αγαπημενα μου τοπικ στο 4τ ειναι τα μπαν
μπαινω καμια φορα και χαζευω και λιωνω στα γελια ακομα και αν δεν εχω ιδεα τις πιο πολλες φορες ποιοι και γιατι ειναι αυτοι Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 14:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To oδηγησα και γω το αμαξι..
Σαν αισθηση ειναι πολυ στιβαρο,δεν εχει καμια σχεση με το μαμα...
Αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε ιδιαιτερα...αν ηταν λιγο πιο μαλακο και ειχε λιγη διαδρομη παραπανω θα ηταν σουπερ,ο Αλεξ μου ειπε οτι ρυθμιζεται οπως το θελεις.Αν ειναι ετσι ειναι καλη φαση,απλα ετσι οπως το εχει τωρα εχει περασει στο αλλο ακρο ο λεβιες.Καπου στην μεση θα ηταν κομπλε πιστευω.
Επισης αυτο που δεν μου αρεσε ειναι οτι εχει μετατοπιστει καπως διαγωνια το ολο συστημα και εχανα αλλαγες,αν το συνηθισεις βεβαια δεν παιζει θεμα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 14:56:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που λες, αν το συνηθισεις (που παιρνει καμια ωρα το πολύ...) ειναι ενα μικρο θεμα...

αλλα απο κει και περα η ρυθμιση που εκανα δεν ηταν η ποιο κοντη ειχε και αλλο Razz και μετα ενοιωθες σαν ηλεκτρονικο..

Αυτη που εκανα εγω μου θιμιζε περισσοτερο το λεβιε του s2000... κοντες αλλαγες και σκληρός λεβιες...

Εσυ που εισαι φρουλης θελεις μεγαλες διαδρομες και λεβιε μαλακοοοο... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 15:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν εσενα σ'αρεσει αγαπη μου εμενα μου περισσευει... Cool
Απλα επειδη εχω οδηγησει s2k δεν εχει καμια σχεση,ακομα και εκεινο ειναι πιο μαλακο και με μεγαλυτερες διαδρομες.
Δωστο να το οδηγησει καποιος αλλος και θα δεις το ιδιο θα σου πει,το παρατραβηξες με το λεβιε,ηθελε πιο χαλαρα πραματα και θα ηταν μια χαρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 15:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι hardcore... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 15:57:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλαγες στον κοφτη παιρνει?γιατι και εγω απο τοτε που εβαλα quick shift χωρις πυργο ζοριζεται να τις παρει και θελει παραπανω δυναμη


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 20:11:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pugobios έγραψε:
αλλαγες στον κοφτη παιρνει?γιατι και εγω απο τοτε που εβαλα quick shift χωρις πυργο ζοριζεται να τις παρει και θελει παραπανω δυναμη


μια χαρα τις παιρνει.. ποιο quickshift εχεις? αυτο που εχω εγω ολοκληρη βαση λεβιε ή το αλλο που ειναι σαν μεταλικο αυτι-προεκταση?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 20:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το quick shift by baggelis εχω Laughing με προεκταση στα ντιζακια και κοψιμο το εχω δεν ειναι ετοιμο δεν βρηκα κατι για μενα...απλα θελω μια προεκταση και στο λεβιε προς τα πανω για να το κανω λιγο πιο ευκολο


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούλ 2011, 22:33:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:


Ο λεβιες πρεπει να ειναι κοντα στο χειροφρενο... Laughing Laughing Laughing
Με πυργολεβιε αυτοματως θελουμε κ flyoff... Rolling eyes , οποτε... καλυτερα χαμηλα το λεβιεδακι , χωρις πολλα εξοδα τετοιες περιοδους Razz

Σιγα τα εξοδα ρε μαστορα! Laughing Laughing
http://cgi.ebay.co.uk/Lockable-Verticall-Hydraulic-Handbrake-600mm-No-Master-/290555581772?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a676554c

παρεπιπτοντως εχω αρρωστησει με αυτο το shop!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2256s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on