PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πολιτικές (ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ) Εξελίξεις
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω τουλάχιστον ο ηλίθιος ο γεωπόνος να μην τολμήσει να ξαναμιλήσει για παράνομες ενέργειες κλπ.
Να κάτσει στο λαγούμι που έχει κρυφτεί και αν γίνεται να μη ξαναβγεί κιόλας.

Γιατί ένας θρασύδειλος καταζητούμενος είναι ο τελευταίος που έχει δικαίωμα να μιλάει για δικαιοσύνη και ποινές.

Όταν προεκλογικά λέγαμε πάντως ότι πρόκειται για άτομα του κοινού ποινικού δικαίου, κάποιοι μας θεωρούσαν υπερβολικούς.
Τώρα, ακόμα κι αυτοί τους πήραν χαμπάρι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
Ελπίζω τουλάχιστον ο ηλίθιος ο γεωπόνος να μην τολμήσει να ξαναμιλήσει για παράνομες ενέργειες κλπ.
Να κάτσει στο λαγούμι που έχει κρυφτεί και αν γίνεται να μη ξαναβγεί κιόλας.

Γιατί ένας θρασύδειλος καταζητούμενος είναι ο τελευταίος που έχει δικαίωμα να μιλάει για δικαιοσύνη και ποινές.

Όταν προεκλογικά λέγαμε πάντως ότι πρόκειται για άτομα του κοινού ποινικού δικαίου, κάποιοι μας θεωρούσαν υπερβολικούς.
Τώρα, ακόμα κι αυτοί τους πήραν χαμπάρι.

και εσύ έχεις πάρει χαμπάρι ότι δεν ασχολείτε κανείς μαζί σου
και όποιος το κάνει το κάνει καθαρά να σε αποστομώσει και να σε κράξει



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Τα πραγματα είναι πολύ απλά το όλο σκηνικό ήτανε στημένο
με σκοπό να τον εκνευρίσουνε και να γίνει χαμός...δεν είναι τυχαίο
ότι μετά είχε 10 λεπτο μονόλογο η Λιανα μας και μέσα σε όλα τα άλλα
ζητουσε και ψήφο...πονάει πολλούς που καποιοι ανεβαίνουν σε ποσοστά
και λενε αλήθειες και δεν τους θέλουνε με τίποτα...δεν χρειάζετε να έχεις καμιά φοβερή μόρφωση η επίπεδο για να το καταλάβεις αυτό


+11524 Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:33:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταματηστε ποια να ασχοληστε με παπαριες

21,9% επισημη ανεργια μεχρι μαρτιο του 2012
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Σταματηστε ποια να ασχοληστε με παπαριες

21,9% επισημη ανεργια μεχρι μαρτιο του 2012


+ άπειρο.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:40:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Σταματηστε ποια να ασχοληστε με παπαριες

21,9% επισημη ανεργια μεχρι μαρτιο του 2012


τωρα κυκλοφορουμε κ σε αριθμό! Cool , ελα μωρε επειδη δεν έχουμε να φάμε ποιος ασχολείται με ασήμαντα πράγματα!?!! ο κασιδιάρης πανω απ ολα!

Δωσε αλλη μια στη λεσβία ρε Ηλια! ρε Ηλία! Laughing

οοο πρέπει να ναι πολύ coooool εκει στη Χρυσή Ακτη!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 20:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Driver ///M έγραψε:
Ελπίζω τουλάχιστον ο ηλίθιος ο γεωπόνος να μην τολμήσει να ξαναμιλήσει για παράνομες ενέργειες κλπ.
Να κάτσει στο λαγούμι που έχει κρυφτεί και αν γίνεται να μη ξαναβγεί κιόλας.

Γιατί ένας θρασύδειλος καταζητούμενος είναι ο τελευταίος που έχει δικαίωμα να μιλάει για δικαιοσύνη και ποινές.

Όταν προεκλογικά λέγαμε πάντως ότι πρόκειται για άτομα του κοινού ποινικού δικαίου, κάποιοι μας θεωρούσαν υπερβολικούς.
Τώρα, ακόμα κι αυτοί τους πήραν χαμπάρι.

και εσύ έχεις πάρει χαμπάρι ότι δεν ασχολείτε κανείς μαζί σου
και όποιος το κάνει το κάνει καθαρά να σε αποστομώσει και να σε κράξει

Όσοι κουβαλάνε τα ίδια μυαλά μ'εσένα είναι τιμή μου να με βρίζουν.
Που θίγεσαι και για τον Κασιδιάρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 21:04:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μλκας ειναι(ο Κασιδιαρης) για το συγκεκριμενο σκηνικο αλλα εξισου μλκες ειναι αυτοι που καθονται και ψηφιζουν Λιανα που το παιζει κουμουνι και ιδεολογια εχωντας εξασφαλισει και τα τρισεγγονα των ανηψιων της(λεσβια γαρ)... Rolling eyes

Επισης παραπλησια μυαλα με τον Κωστα κουβαλαω και εγω Αρη αλλα στο τελευταιο post μου δεν ειδα να απαντησες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 21:08:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τι επειδή ειναι λεσβία?? μηπως κ αυτός είναι πο**τη* κ του την επεσε η κανελη και τα πήρε αυτός? Laughing


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 21:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Μλκας ειναι(ο Κασιδιαρης) για το συγκεκριμενο σκηνικο αλλα εξισου μλκες ειναι αυτοι που καθονται και ψηφιζουν Λιανα που το παιζει κουμουνι και ιδεολογια εχωντας εξασφαλισει και τα τρισεγγονα των ανηψιων της(λεσβια γαρ)... Rolling eyes

Επισης παραπλησια μυαλα με τον Κωστα κουβαλαω και εγω Αρη αλλα στο τελευταιο post μου δεν ειδα να απαντησες...

Έχω απαντήσει σε πολλά ποστ Στέλιο.
Από κάποιο σημείο και μετά όμως δεν έχει νόημα.

Συνεχίζεις πάντως κι εσύ δυστυχώς τους συμψηφισμούς.
Το τι κάνει η Κανέλλη και ποιοι την ψηφίζουν είναι εντελώς διαφορετικό θέμα από το να δέρνει κάποιος εκλεγμένος βουλευτής μια άλλη βουλευτή επειδή του πέταξε χαρτιά και να βρέχει μια άλλη επειδή δεν γούσταρε τα όσα του έλεγε.
Το σημερινό γεγονός είναι οι σφαλιάρες του Κασιδιάρη λοιπόν, όχι οι ψηφοφόροι της Κανέλλη, και είναι αντικειμενικά κατακριτέο (το ότι κάποιοι φτωχοί στο μυαλό δεν καταλαβαίνουν πόσο επικίνδυνες είναι τέτοιες ενέργειες, δε σημαίνει ότι ο ξυλοδαρμός, και μάλιστα μιας γυναίκας από άνδρα, δεν είναι κάτι τραγικό και επικίνδυνο).
Αλλά και να θέλει να ασχοληθεί κάποιος με τους ΚΚΕδες, είναι ελεύθερος να το κάνει. Όχι όμως συμψηφίζοντάς το με τα σημερινά χάλια στον αντ1.

Το να συζητάμε λοιπόν αν φταίει και η Λιάνα που είναι πλούσια, αν φταίει ο ανάδρομος Ερμής ή οτιδήποτε άλλο, είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Κι αν έχεις τα ίδια μυαλά με τον Κώστα, που προσωπικά δεν το νομίζω γι'αυτό και καθόμουν και απαντούσα μέχρι ενός σημείου στα ποστ σου, περαστικά.

Καλά κάνει ο King 207 πάντως και τα χώνει με χαβαλέ, γιατί με τη λογική που έχουν ορισμένοι είναι αδύνατο να μιλήσεις σοβαρά, οπότε λες ότι έχει να πεις με χαβαλέ και ησυχάζεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 21:56:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα με τον τροπο που απαντας επιβεβαιωνεις αυτο ακριβως που σου ειπε ο Κωστας παραπανω μιας και περιμενεις την καθε γελοια δημοσιευση στο web για να "πιαστεις" και να αρχισεις τον σχολιασμο...
Οποτε το αν εχει νοημα ή οχι μαλλον μεταφραζεται σε αν εχεις απαντηση ή οχι...

Το τι κανει η Κανελλη σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με την αναποδη που εφαγε,ομως η συγκεκριμενη(αν το δεις εντελως αντικειμενικα) δεν της επεφτε καν λογος να μιλησεις,εκτος και αν η Δουρου ηταν αναπηρη,μουγκη,κλπ για να αντιδρασει.
Δεν επικροτω τον Κασιδιαρη,το αντιθετο μαλιστα,αλλα η πoυτσα η Κανελλη δεν ειχε καμια σχεση να μπλεχτει.
Οσο αφορα το ποιον του καθενος,xεσε με,απο την μια κατακρινεις τα 40 χρονια δικομματισμου και την σαβουρα/σαπιλα και απο την αλλη δεν σε πειραζει που ο καβγας ελαβε θεση αναμεσα σε εναν 30χρονο χωρις αυριο και μια 50χρονη που παρα το λυμμενο βιοποριστικο της προβλημα εδω και δεκαετιες πουλαει ηθος και φιλοσοφια που ουδεμια σχεση εχει με την πραγματικη της κατασταση και ζωη...
Αποφασισε τι θελεις επιτελους...

Και για να το παμε και παραπερα,ειμαι σιγουρος οτι με τον ιδιο τροπο θα αντιδρουσε και αν ειχε απεναντι του καποιουν φλωρο-χεστη πασοκο,νουδουκο ή και συριζα...
Επισης ας μην ξεχναμε οτι οι γυναικες εχουν την ιδιοτητα να "τραβανε απο τα μαλλια" το προνομιο του ασθενους φυλλου και να πουλανε τρέλα μεχρι εκει που δεν παιρνει,σκηνικο οπου πριν απο 40-50 χρονια θα εβλεπαν αστερακια και θα κυκλοφορουσαν με μαυρισμενα ματια και μελανιασμενες μουρες.
Οποτε ασε τα περι αδικειας,οταν θελουν ισοτητα και τους παιρνει τα μυαλα ο φεμινισμος,τοτε θα υπαρχει και το αναλογο τιμημα.

Και σχετικα με το τελευταιο σου σχολιο περι χαβαλε και σοβαρης αντιληψης,ουτε στον Τακη ειδα να απαντας...Και εκεινος μαλλον δεν ειναι σοβαρος,ε; Rolling eyes

Τεσπα...
Αντε να δουμε το επομενο δημοσιευμα της ΧΑ για να δουμε τι σχολιο θα κανεις παλι...

Για την "τουμπα" του "εξω απο το ευρω" του ΣΥΡΙΖΑ παντως που τωρα πια εγινε "μεσα στο ευρω" δεν ειδα να αναφερεις κατι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρεις τι λέει ο λαος για τα προσόντα των μισογυνηδων Στέλιο εεε? Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o


Έχει επεξεργασθεί από τον/την king207cc στις Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:12:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ιδιο που ελεγε και πριν 50 χρονια οταν "...το ξυλο βγηκε απο τον παραδεισο" και τα σπιτια/οικογενειες δεν διαλυονταν οποτε ειχε σεληνη... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:19:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θες να μας πεις οτι οσοι δεν χωριζουν το σπιτι τους το κρατάνε με το ξυλο?? την εκφραση την ξέρεις ¨αγάπη μου μπροστά στους φίλους μου ασε με να το παίζω αντρας". Wink


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:22:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mιας και αναφέρουμε ανούσια site βρήκα αυτό
http://www.oparlapipas.com/2012/06/blog-post_8351.html

Προφανώς αυτοί είναι δημοκρατικοί και προοδευτικοί και της ΧΑ
είναι τραμπούκοι και τέτοια
και για να τελειώνουμε με χαβαλέδες τύπου driverM
δεν είδα κανέναν από εδώ εκτός του Android που ανέφερε το θέμα της ανεργίας να λέει τίποτα για αυτό που έγινε χθες στην Παιανία
Ο Παπούλιας θυμήθηκε να βγάλει ανακοίνωση μαζί με τον ΓΑΠ
και όλους τους ζογκλερ κομμάτων και να καταδικάσουν την βία...!
Κανένα @@ρχιδάκι όμως δεν έβγαλε καμιά ανακοίνωση για τα φάρμακα
που δεν υπάρχουν για την εγκληματικότητα για την ανεργία και για τους
2.500 θανάτους απο αυτοτκτονίες που έχουν καταγραφεί

Πρώτα λοιπόν μικρέ DriverM θα καταδικάσεις αυτού του είδους την βία
και μετά θα μιλάς για τα μπουκέτα που έφαγε μία πλούσια πολιτικός
που προφανώς είναι χρόνια μία από τους 300 της βουλής που όλοι θέλαμε να δούμε σε κρεμάλες πριν λίγο καιρό!



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ξεκινησουμε απο βασικες αρχες
δε βαρας γυναικα οτι και αν ειναι αυτη.
και μη κοροιδευετε γελοιοι θα πορουσε να ηταν η μανα μας
ντροπη σας

και οταν εχεις ενα τραμπουκο στο κομμα σου δε τον στελνεις
στο ιδιο στουντιο με αλλους αν δε μπορει να κρατησει τα νευρα του

ΝΤΡΟΠΗ

και οπως ειπε χτες ο μιχαλολιακος η καλυτερη περιοδος της ελλαδας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
θες να μας πεις οτι οσοι δεν χωριζουν το σπιτι τους το κρατάνε με το ξυλο?? την εκφραση την ξέρεις ¨αγάπη μου μπροστά στους φίλους μου ασε με να το παίζω αντρας". Wink

Ξερω οτι η μανα μου/σου,γιαγια μου/σου,κλπ ελεγε κατι,το ξαναλεγε,και την τριτη φορα το βουλωνε και ΑΑΑΑΑΝ πιστευε οτι εχει πιθανοτητες να εισακουστει,το ξαναλεγε in private και χωρις πολλα-πολλα...

Και δεν ηταν ολες τους αμορφωτες ή ασχημες/χαζες,απλα ηξεραν τι σημαινει διπλωματια,οικογενεια και σεβασμος.

Τωρα πια στο ονομα της ισοτητας,του φεμινισμου και ολων των υπολοιπων "εξισωσεων" αναμεσα στα δυο φυλα,τιποτα απο αυτα δεν υπαρχει...
Εγω ομως δεν βλεπω ισοτητα σε πολλα πραγματα,ειτε αυτο λεγεται δουλεια,ειτε λεγεται επιβιωση(δεν θυμαμαι να βιασαν κανεναν αντρα στον δρομο τωρα προσφατα),ειτε λεγεται κοινωνικη υποστηριξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
να ξεκινησουμε απο βασικες αρχες
δε βαρας γυναικα οτι και αν ειναι αυτη.
και μη κοροιδευετε γελοιοι θα πορουσε να ηταν η μανα μας
ντροπη σας

και οταν εχεις ενα τραμπουκο στο κομμα σου δε τον στελνεις
στο ιδιο στουντιο με αλλους αν δε μπορει να κρατησει τα νευρα του

ΝΤΡΟΠΗ

και οπως ειπε χτες ο μιχαλολιακος η καλυτερη περιοδος της ελλαδας

Γμησε με ρε μλκα και εσυ...

Εχεις χορτασει παντοφλα πριν ακομα καν παντρευτεις.
Παντρεψου πρωτα,κανε μια συγκριση μανας-γυναικας και μετα πες μου...

Μακαρι οι νεωτερες γενιες να εκαναν τα μισα απο οσα εκαναν οι μανες τους.

Και οχι,η μανα σου δεν θα ηταν σε καμια περιπτωση για ολους τους λογους που προανεφερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
king207cc έγραψε:
θες να μας πεις οτι οσοι δεν χωριζουν το σπιτι τους το κρατάνε με το ξυλο?? την εκφραση την ξέρεις ¨αγάπη μου μπροστά στους φίλους μου ασε με να το παίζω αντρας". Wink

Ξερω οτι η μανα μου/σου,γιαγια μου/σου,κλπ ελεγε κατι,το ξαναλεγε,και την τριτη φορα το βουλωνε και ΑΑΑΑΑΝ πιστευε οτι εχει πιθανοτητες να εισακουστει,το ξαναλεγε in private και χωρις πολλα-πολλα...

Και δεν ηταν ολες τους αμορφωτες ή ασχημες/χαζες,απλα ηξεραν τι σημαινει διπλωματια,οικογενεια και σεβασμος.

Τωρα πια στο ονομα της ισοτητας,του φεμινισμου και ολων των υπολοιπων "εξισωσεων" αναμεσα στα δυο φυλα,τιποτα απο αυτα δεν υπαρχει...
Εγω ομως δεν βλεπω ισοτητα σε πολλα πραγματα,ειτε αυτο λεγεται δουλεια,ειτε λεγεται επιβιωση(δεν θυμαμαι να βιασαν κανεναν αντρα στον δρομο τωρα προσφατα),ειτε λεγεται κοινωνικη υποστηριξη.


τι να σου απαντησω ρε Στέλιο, μου γράφεις οτι καλό θα ηταν να κυκλοφορουν οι γυναικες με μαυρισμένα ματια... και εισαι παντρεμένος με παιδι, αφου δεν ντρεπεσαι εσυ εμενα μου περισσευει, σου απαντησε ο τακης απο πανω που ειναι πιο κοντα σε σενα αλλωστε. Rolling eyes


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιούν 2012, 22:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να μου πεις ρε Βαγγελη;

Αμα ειχα γυναικα σαν την Κανελλη ή φεμινιστρια/απελευθερωμενη μεχρι το κοκκαλο,τοτε δεν θα ημουν παντρεμενος με παιδι,τοσο απλά...

Εκτος και αν εσεις φαντασιωνεστε να βρειτε γυναικα με καριερα που να γυριζετε σπιτι απο την δουλεια και να φορατε την ποδια για να φτιαξετε παστιτσιο ή να σιδερωσετε τις κουρτινες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53  Επόμενη
Σελίδα 51 από 53

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3715s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on