PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρήζει αμεσης αλλαγής?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 19:35:32    Θέμα δημοσίευσης: Χρήζει αμεσης αλλαγής? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα ,
Εχθές έπεσα σε μια ταφρο με αποτέλεσμα δεξιά να στραβώσει ελάχιστα η ζάντα(λίγο απο έξω περισσότερο απο την εσωτερική πλευρά) και να καρουμπαλιάσει το ελαστικό...
εχθές είχα την εντύπωση οτι είναι σε χειρότερη κατάσταση αλλα σήμερα που το είδα πιο καλά δεν φαίνεται και τόσο φοβερό...

Η ερώτηση μου είναι Χρήζει αλλαγής άμεσα ή βγάζω με ασφάλεια το μήνα αν κινούμε με 90-100 (εθνική κάθε εβδομάδα Αθήνα-Λαμία-Αθήνα...)
Στα 120 τρέμει λίγο το τιμόνι αλλα τίποτα ιδιαίτερο..επίσης δε φαίνεται να τραβάει κάπου παρα μόνο λίγο παραπάνω απο πριν προς τα αριστερά...

http://dl.dropbox.com/u/27908003/DSC_0226.JPG
http://dl.dropbox.com/u/27908003/DSC_0230.JPG
http://dl.dropbox.com/u/27908003/DSC_0236.JPG
http://dl.dropbox.com/u/27908003/DSC_0237.JPG


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 19:43:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τασο αφου εχεις σκοπο να τα αλλαξεις τελος του μηνα αστο ως εχει. Απλα για να εισαι λιγο περισσοτερο ασφαλης, βαλε την συγκεκριμενη ζαντα με το λαστιχο πισω και βαλε ενα πισω, μπροστα.

Αλλο να κλαταρει μπροστινο λαστιχο και αλλο πισω Wink

Λιγα χλμ πορεια και παλι και βλεπεις Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 20:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giati den vazeis tin rezerva stin piso roda kai tin piso roda mprosta
oste na exeis to kefali sou ysixo pos oute tha sou skasei alla kai den tha sou afairesei life time apo to rouleman troxou?


(sorry an pefto ekso alla fotos den mporo na tis do)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 21:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θανάση αυτό το σκέφτηκα και εγώ εχθές αλλα η ρεζέρβα είναι αλλαντάλα και σα κατάσταση και σα διάσταση!Θα δώ όλα τασενάρια μέχρι αυριο...θα βγάλω και τη ζάντα να δώ απο μέσα τι παίζει... αν φτιάχνει το θέμα του τρέμουλου με ζυγοστάθμιση δεδομένου οτι αυτή τη στιγμή τρέμει ελάχιστα στα 120χλμ τότε φαντάζομαι είναι οκ για πίσω..?

Αν παίξει κάτι καλό σε μεταχείρα θα τα πάρω άμεσα ,αν πάω για καινούργια δυστηχώς δε γίνεται πριν πληρωθώ γιαυτό και το τόπικ...
Αλλά αν τίθεται θέμα ασφάλειας σοβαρό ή θέμα να κάνω ζημιά στο αμάξι τότε να βρώ τρόπο να τα αλλάξω άμεσα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 21:40:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάσο, πρέπει να έχω 2 55άρια Εξάλτο, να σου δανείσω μέχρι να αλλάξεις, αν είναι.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 21:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω και εγω λαστιχα να σου δανεισω αλλα το θεμα πως ερχονται εκει πανω γλιτωνοντας βαβουρα.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 21:53:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνο το θέμα είναι αξίζει τον κόπο η όλη διαδικασία για 10 μέρες?
Κωστή θα σου πώ αν είναι
Σάς ευχαριστώ και τους 2 πάντως!!

Ένα ακόμα σενάριο άμεσα υλοποιήσιμο...
Αν πάω να βάλω 2 μπροστά καινούργια + να ισιώσω τη ζάντα και σε 10 μέρες να αλλάξω και τα 2 πίσω?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 22:28:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλυτερα ολα μαζι για να του κανεις και καμια ευθυγραμμιση να δεις μην θελει και τιποτα αλλο. Μην εχει αρπαξει κανα ψαλιδι ή τίποτα αλλο. Οταν ειχα πεσει σε γρανα εγω, ειχε στραβωσει αμορτισερ Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Μάϊ 2011, 23:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακάρι να μην έχει αρπάξει κάτι αν και δε νομίζω γιατί τραβάει λίγο...
είδομεν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 00:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα link δεν δουλευουν


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 00:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα? σε εμένα ανοίγουν κανονικότατα...!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 07:37:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ' ελάχιστο να έχει "πάρει" η ζάντα, Τάσο, είναι αναμενόμενο να τραβά. Οπότε το πιθανότερο είναι ότι αυτός είναι ο λόγος.

Κατ' εμέ, εφόσον έτσι κι αλλιώς σταδιακά πήγαινες για αλλαγή, καν' την τώρα. Είτε 2 + 2, είτε και τα 4 μαζί.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 09:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ποτε μπορει να σκασει ενα καρουμπαλιασμενο λαστιχο ειναι τελειως θεμα τυχης
μπορει να εισια γκαντεμης και να πάεσει με την ιδια γωνια σε παραπλησια τρυπα σε μια μερα ... ή να το βγάλεις ετσι 1,5 χρονο...

σε 1η φαση βαλτο πισω
σε 2η βαλε εστω 2 νεα εμπρός και πετα το χαλασμενο

επισης η οποια επισκευή αμορτισερ/ψαλιδι ή μονο ζαντα ειναι ανεξαρτητη απο την αλλαγη ελαστικών - και ουτως η αλλως θα την κάνεις ανα χρειαζεται ειτε αμεσα ειναι μολις εχεις διαθεσιμα χρηματα

το να ειναι λιγο στραβο το ψαλιδι ή το αμορτισερ δεν σημαίνει οτι το αμαξι "δεν πάει", οκ θα τραβαει λιγο ή περισσότερο αλλα "πάει" (και αν πάς με λογικη δεν εχεις θεμα κινδυνου - παρα μονο να χεις το νου σου συνεχεια να μην αλλαζει λουρηδες μονο του κα πέσεις σε κάνα διπλα μηχανακι η αμαξι...)

επισης (μιας και κινησε πολυ εθνικη και εχει σημασία να μην εχεις τρεμουλο στα 120 - που ειναι η συνηθη ταχυτητα που εμφανιζονται τα θεμα κακη ςζυγοσταθμισης - αλλα και η "συμβατικη" ταχυτητα σε εθνικη οδο...) καλο ειναι να κάνεις και μια 2η ζυγοσταθμιση αφου εχεις κανει λιγα χιλιομετρα με τα οποια νεα λαστιχα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 10:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευτυχώς του μάθαμε την π.ε.ο., που η "συμβατική" ταχύτις είναι 90-100. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 10:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanx μάνθους και κωστή....
Σε πρώτη φάση αναμένω απάντηση απο ένα μαγαζί που πηγαίνω και κάνω ζυγοστάθμιση στη Δημοκρατίας...
Έχει προσφορά με κάθε 4άδα λάστιχα δωρεάν ευθυγράμμιση Cool
Περιμένω προσφορά για Parada 2 και κοιτάω και κανα άλλο λάστιχο.....
Δέν φέρνει τα hancock

σε δευτερη φάση αν δε βγώ οικονομικά θα πάω να βάλω τα 2 μπροστά σε έναν εδώ στα "ξένα" και θα κάνω και ευθυγράμμιση(παίζει ρόλο που δε θα αλλάξω τα πίσω??)

σήμερα το πρωί πήγα στη σχολή και γύρισα και πήγαινα με 70-90 χλμ (34χλμ)
εκεί πάει κομπλέ χωρις τρέμουλα κτλπ ..μακάρι να τραβάει λόγω ζάντας...

είδομεν...!

υ.γ. βρήκα και εγώ να πάω απο Π.Ε.Ο. 1:30 τη νύχτα..εγώ και τα τσακάλια..που να τη δώ τη λακούβα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 10:20:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

της νυχτας τα καμωματα κλπ κλπ κλπ
εγω θα σκεφτομουν και τα ρεινσπορτ για καθυμερινο λαστιχο (αν και με το καλοκαιρι ακριβως μπροστα μας ειναι λιγο λαθος εποχη - αλλα δεν αλλαζουμε λαστιχα καθε 4 μηνο... - εκτος και αν εχεις 2ες 15αρες.... λεμε τωρα... Laughing Laughing Laughing )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 10:28:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
της νυχτας τα καμωματα κλπ κλπ κλπ
εγω θα σκεφτομουν και τα ρεινσπορτ για καθυμερινο λαστιχο (αν και με το καλοκαιρι ακριβως μπροστα μας ειναι λιγο λαθος εποχη - αλλα δεν αλλαζουμε λαστιχα καθε 4 μηνο... - εκτος και αν εχεις 2ες 15αρες.... λεμε τωρα... Laughing Laughing Laughing )

βέβαια με 40.000χλμ το χρόνο που κάνω σε λιγότερο απο 1χρόνο θα είναι παρελθόν ότι και να βάλω Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 11:34:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν(δέ το βάζω στο άλλο τόπικ μιας και έχει κυρίως να κάνει με το διαδικαστικό) μέχρι τώρα έχω βρεί :

1)hankook v12 evo 2 μπροστινά + ζυγοστάθμιση + ίσιωμα της ζάντας αυριο και σε 10 μέρες τα 2 πίσω + ευθυγράμμιση (συνολικά τετράδα 280+15ίσιωμα +30 ευθυγράμμιση)

2)Υοkohama parada2 300€+20ε ίσιωμα σε 10 μέρες και τα 4 + δώρο εθυγράμμιση

3)Υοκοhama S Drive 280€+20€ ίσιωμα σε 10 μέρες και τα 4 + δώρο εθυγράμμιση

Κλείνω προς το πρώτο για να είμαι σίγουρος ποια η γνώμη των γκουρούδων μας Laughing




Έχει επεξεργασθεί από τον/την reselie-206 στις Τρι 24 Μάϊ 2011, 11:40:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 11:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τη χρήση που κάνεις, Τάσο, ξανά Χάνκουκ.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Μάϊ 2011, 12:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to 1


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1432s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on