PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Auto Exelixis 2003

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 08:06:48    Θέμα δημοσίευσης: Auto Exelixis 2003 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai piga stin polidiafimismeni ekthesi opou simioteon ixa paei kai persi kai opos ine fisiko perasa telia(126 fotografies kai mallon liges itan...)

opos oloi tha perimenete na akousete ida apo ola ta antrika(kata kirio logo) themata pou mas apasxoloun opos aftokinita ixosistimata veltioseis... kai polla alla mesa se ola afta vevea prostithente kai oi panemorfes ginekes .... poli orees ginekes re pedia kai idika aftes pou se kalosorizoun..... vgalame kai anamnistiki fotografia me ena filo mou...... anyway itan kala alla to vasikotero thema pou me stenaxorise itan oti mesa sta polla club pou ida....(honda, S3, Starlet, kai alla den thimame.... exo ton katalogo me tous ekthetes spiti...) giati den imastan kai emeis.... kserete poso kosmo akouga na rotaei se diaforous gia to 206 kai malista gia pragmata pou emeis kanoume apo monoi mas... opos topothetisi sitas.... gia paradigma....
anyway elpizo afou teliosoume me ta grafiokratika
kai tou xronou me to kalo na imaste kai ekeis se periopti thesi......
telos vrika polla pragmata gia to 206 pou tha sas efxaristisoun ... opos as poume ta mavra lexus pou ixame diksi kapou paleotera kai pou ego pistevo oti tha ine i xrisi tomi gia aftous pou theloun lexus alla ta asimi tous peftane ligo poli anixtoxroma... se mavra as poume tha ine telia.....

Telos i ekthesi ine 11-19 kai ine sto ekthesiako kentro peristeriou.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 23:14:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η εκθεση ειναι μεχρι τις 19 του μηνα ;;
ειναι σιγουρο αυτο ;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 00:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πόσα φράγκα έχει είδοσο;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 02:28:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

7 euro. Ααα χωρις το ποτο~@ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 02:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ημουν σιγουρος ρε βαρεμενε οτι θα εμπαινες αμεσως με το που γυρναγες!!!!!!!!!! Wink Wink Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 17:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai sigoura mexri 19
nai 7 euro
nai xoris poto
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 23:43:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
ημουν σιγουρος ρε βαρεμενε οτι θα εμπαινες αμεσως με το που γυρναγες!!!!!!!!!! Wink Wink Wink


Ενω εσυ βρε αρκουδιαρη δεν μπηκες μολις γυρισες!!!!

Παντως παλι φανηκε ο πιο γρηγορος!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 00:05:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
kanelj έγραψε:
ημουν σιγουρος ρε βαρεμενε οτι θα εμπαινες αμεσως με το που γυρναγες!!!!!!!!!! Wink Wink Wink


Ενω εσυ βρε αρκουδιαρη δεν μπηκες μολις γυρισες!!!!

Παντως παλι φανηκε ο πιο γρηγορος!!!


δεν το καταλαβα αυτο............!
που εγινε αυτο ? ? ? ?
για ξηγησου!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 03:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re tomcat ola wraia kai kala kai moy afhses karta toy club me to onoma soy apo pisw. To thl soy giati den to egrapses?


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 04:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α εσυ ησουν τελικα!
ειδαμε το αυτοκολλητο hanibal αλλα ειχαμε ενα μικρο ενδοιασμο!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 11:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε μου εγω δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι ηταν το δικο σου αμαξι!!Ο αλητης απο πανω ειχε!

Ετσι για τουρισμο πηγες η ησουν σε κανενα περιπτερο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 16:10:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:

Ετσι για τουρισμο πηγες η ησουν σε κανενα περιπτερο?

Δεν ηταν για τουρισμο καλε....σε περιπτερο ηταν!!! Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2003, 04:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε περιπτερα ημουν αν και κανονικα επρεπε να ημουν μονο σε ενα.... Αλλα αυτες οι δεμονισμενες Twisted evil αιθεριες υπαρκσεις Embarassed δεν με αφησαν να κατσω καθολου εκει που επρεπε......... Wink


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Οκτ 2003, 14:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είχαμε και το κόκκινο S3 στη nothelle από την παρέα μας..

άρε Σάκη μεγαλεία Smile Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1204s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on