PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ράλι Αλεξ/πολής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 09:21:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
και πήρα το κύπελλο της τρίτης θέσης επειδή είχα καλύτερο χρόνο στην πρώτη ειδική!! ε μας το χρωστούσε τουλάχιστον αυτό η τύχη γιατί είμασταν φαβορί για τη δεύτερη θέση στα N/2


Για αλλη μια φορα συγχαριτηρια Νικολα.... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 09:53:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε ρε καθίκια σας ζηλεύω! Ηθελα πολύ να έρθω αλλά...

(βεβαια για να λέμε και την μαύρη αλήθεια και εγώ καλά πέρναγα....)

Αντε στο επόμενο θα έρθω και εγώ πάνω!

Συγχαρητήρια Νίκο! Ετσι να τα βλέπει ο άλλος να ζηλεύει!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 16:47:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα καλο.Τι να ζηλεψω δηλαδη Question Για ρωτα τον αν το εβγαζε που θα ερχοταν με την οδικη απο εκει πανω με 8 ανταποκρισεις Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 17:32:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKO δε ξέρω αμα κάνατε καρτ, αλλά εγώ είμουν πίσω σε 4 ώρες. και όχι οτι τρέχαμε, πάνω από 150 δεν πήγε.. το οδήγησα εγώ πίσω!! και μετά ξεράθηκα στον ύπνο.. εσείς τι ώρα φτάσατε ?

πάντως είσαι ψόφιος για κάρφωμα ρε κουφάλα.. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 17:35:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
NIKO δε ξέρω αμα κάνατε καρτ, αλλά εγώ είμουν πίσω σε 4 ώρες. και όχι οτι τρέχαμε, πάνω από 150 δεν πήγε.. το οδήγησα εγώ πίσω!! και μετά ξεράθηκα στον ύπνο.. εσείς τι ώρα φτάσατε ?

πάντως είσαι ψόφιος για κάρφωμα ρε κουφάλα.. Very happy


2 το βραδυ φτασαμε.Ασε και εγω με τσιμεντοενεσεις κρατιεμαι ορθιος Very happy Παμε κανενα CINEMA Question Τι εργο παιζει ξερεις Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 17:38:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:

Τον οδηγό μας δεν τον είδαμε και πολύ βέβαια, γιατί το Σαββατόβραδο έκανε γιόγκα στο ξενοδοχείο Sleeping (έτσι είναι ο πρωταθλητισμός...)
Ούτε και τον co, εκτός απ' την μέρα των αναγνωρίσεων... (καλέ, οι άλλοι άρχισαν στις 11... εμείς γιατί σηκωθήκαμε στις 8 με την τσίμπλα στο μάτι;)

Η κούπα κούπα και το cabrio cabrio... αααααυτά είναι γούστα! Να σημειώνεις την ειδική ξάπλα στο CC με Placebo στη διαπασών! (Νίκο, το λάστιχο άρχισε να ακούγεται πάλι... γύρνα αμέσως να το στρώσεις!) Wink


Εγώ βγήκα για μπυρίτσα αλλά κατά τις 11 άρχισε να με πιάνει η νύστα.. είχα και αγώνα αυριο.... καταλαβαίνεις.. Smile το πρωϊ βέβαια σηκώθηκα στις 7... στις 8 έβλεπα τη F1.. γι'αυτό πήγα όπως πήγα.. σε λίγο θα δείτε video από την πρώτη ειδική, είναι έτοιμο, μένει να το ανεβάσω....

πάντως το γράψιμο με το cabrio ήταν όλα τα λεφτά... το cdακι σου το πρώτο φοβερό, το ακούσαμε 2 φορές... (και 4η που κλείνει στα Ξύλινα Σπαθιά... Very happy )

Τελικά θα μου βγει και το όνομα, ο ευθυγραμμισάς.. ξέρετε, το έχω ξανακάνει, έδωσα -7 μοίρες κάμπερ σε ένα κιτρινο vti και μάλιστα μέσα σε πίστα.. αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία. το 206 το πρόσεχα σαν να ήταν της Λιάνας Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 17:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν απαντησες ομως Exclamation Exclamation Exclamation Θα παμε κανα CINEMA Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 17:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Παμε κανενα CINEMA Question Τι εργο παιζει ξερεις Question


Σε λίγο θα παίζει το "Τρόμος στην Ε.Δ. "Πεύκα Ι", παραγωγή 2003 των Galfas Pictures Limited. Αν το κατεβάσεις θα δεις πόσο κοντά ήταν το Express να το πάρω τηλ.. το μάζευα μέσα στο χωριό, και γύρω γύρω σπιτάκια και τοιχάκια.. Smile

Αυτή τη στιγμή ανεβαίνει στο server, οπότε δοκιμάστε να το κατεβάσετε σε κάνα τέταρτο. 9,2 ΜΒ DivX video, 2:20 min, είναι η μισή ειδική "Πεύκα" από το "Go" μέχρι και μετά το χωριό.. Smile

http://www.galfas.gr/racing/video/ale3poli_peykaI_start.avi

εγγυημένο θέαμα Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 18:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε θα σε βαρεσω.

ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ CINEMA?????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
futzi (xaralampos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


honda civic 1,6vtec turbo 295ps

Ένταξη: 16 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: κοζανη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 19:59:48    Θέμα δημοσίευσης: FUTZI Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TI ΘΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!2F2F ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΦΕ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Π.Π.Ρ ΕΠΕΙΔΙ ΕΒΑΛΕ ΡΟΛ ΜΠΑΡ ΣΤΟ ΡΑΛΙ ΤΟΥ ΜΑΛΟ ΓΙΑΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΕΣ (AUDI-80-ΔΡΕΠΑΝΟ-ΚΟΖΑΝΗΣ) Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


αερα πατερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 20:03:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ειδα το VIDEO. Laughing Laughing Laughing Ερε γλεντιααααααααααα.TSIRLIPIPI MAYDAY MAYDAY Laughing Laughing Laughing Laughing Τους κοπηκε το αιμα ενα πραγμα.Τι ειπε μετα ο Παμεγιστος ο Παφίλης Question Question Question

Αλλα και στον τεχνικο που μετα την ραμπα τραβηξες το χειροφρενο μπαινοντας στο PARK FERME Laughing Laughing Laughing Ταμαμ για το MERCEDES πηγαινες ή για τον τοιχο απεναντι Laughing Laughing Laughing

Και το ποιο γερο..........Μανωλοπουλος RENAULT 5 MAXI.Παει για ραμπα και απο τα χιλμ τα πολλα που παει να ανεβει..φευγει η ραμπα και μαζι και το αγωνιστικο επανω καμια 10αρια μετρα ποιο περα Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FaStOr (FASTER)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


den 8a to bris.

Ένταξη: 05 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2003, 20:37:14    Θέμα δημοσίευσης: pali ta idia 8a leme....... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Re c fougi xonis kai milas asxima alla sinexise etsi giati merikoi apo edo mesa einai kai poli.........kai ektos apo afto na tous poume na min pernounoles tis strofes patimenes........olo iponooumena eimai Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy NIKO o EDONIS eimai den se 3exasa apla elipa GRIGOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE oloi sas stin kozani 8elate apo 2-3 kibotia kai pola pistonakia giati eiste lol kai lionoun FOUGI pame na di3oume to SKIL TO APLETO......


pios-pou-pos-pote....K-S-M clan & HHH
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
joulia 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 23 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 199
Τόπος: Ορεστιάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 07:44:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:

Αυτή τη στιγμή ανεβαίνει στο server, οπότε δοκιμάστε να το κατεβάσετε σε κάνα τέταρτο. 9,2 ΜΒ DivX video, 2:20 min, είναι η μισή ειδική "Πεύκα" από το "Go" μέχρι και μετά το χωριό.. Smile

http://www.galfas.gr/racing/video/ale3poli_peykaI_start.avi

εγγυημένο θέαμα Smile


Εγώ γιατί δεν μπορώ να δω το video και έχω μόνο ήχο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2003, 07:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είναι divx και θέλει "ειδικό" codec το pc για να τα παίξει.

πας στο www.divx.com και κατεβάζεις το free player, κάπου 5 mb.

χρησιμοποιώ αυτό γιατί δίνει καλύτερη αναλογία ποιότητας/μέγεθος αρχείου από το απλό MPEG2 video...

τον ήχο τον ακούς γιατί είναι MP3 Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 08:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτός που έφαγα και τη δευτερη τετράδα τα σλικ, έμεινα και από τακάκια στα μπροστινά φρένα.... πολυδάπανο μου βγήκε το ράλι, ή απλώς τώρα μου τελείωσαν όλα τα... αναλώσιμα...

Για να τρέξω επόμενο αγώνα έχω να φτιάξω φρένα, να βρώ λάστιχα και να ρυθμίσω και την μπροστά ανάρτηση......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 08:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Εκτός που έφαγα και τη δευτερη τετράδα τα σλικ, έμεινα και από τακάκια στα μπροστινά φρένα.... πολυδάπανο μου βγήκε το ράλι, ή απλώς τώρα μου τελείωσαν όλα τα... αναλώσιμα...

Για να τρέξω επόμενο αγώνα έχω να φτιάξω φρένα, να βρώ λάστιχα και να ρυθμίσω και την μπροστά ανάρτηση......


Καταρχην πατας αρκετα φρενο Exclamation Θα σου πω τι θα κανεις Exclamation Πανε στο επομενο αγωνα στην Εκκλησια.Θα σε διαβασει ο Παππας (ή καλυτερα ο Χριστοδουλος).Θα πας στο Νοσοκομειο της περιοχης να εχουν ετοιμο αιμα και χειρουργεια.Θα κανετε την Διαθηκη σας και οι δυο (Πες του Παφ να μου αφησει το EVO) και στην εκκινηση θα παρετε την ταυτοτητα και θα την δαγκωσετε.Μετα Σβαρνα χωρις φρενο πουθενα.Αποτελεσμα 1 Γενικης και μηδεν απωλειες στα αναλωσιμα Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2003, 13:54:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όλα τα άλλα τα ακούω βερεσε. εσύ να τα κάνεις πριν ξαναμπείς στο δικό μου.

...αλλά η ιδέα για την ταυτότητα μου άρεσε.... Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 02:34:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο ρε παιδιά για το ράλι!ήταν ωραία και θα ήθελα να βρισκόμουν και εγώ κάπου εκεί κοντά σας!
Νίκο η πίστα καρτ στην Ασπροβάλτα είναι μικρή και ακριβή!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Οκτ 2003, 08:37:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο για ριξε την φωτο με το MAXI που ειμαι και εγω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Οκτ 2003, 09:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Νικο για ριξε την φωτο με το MAXI που ειμαι και εγω Wink


όπου γάμος και χαρά... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1701s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on